Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

wecurka
24. led 2012

Ahoj holky doufám že se k vám mohu přidat? Také jezdím do Motola už něco malinko přes rok a o mimíse se snažíme přes 18 měsíců. V pondělí jsem byla na UTZ ale folík nějak stávkuje tak jedem zítra ještě na jeden, ale myslím že zbytečně. 8. prosince jsem byla na 1 IUI. Moje dr. je Uhrová a myslím že je v pohodě, ale ze sestřiček mám někdy pocit že je obtěžuju svými dotazy....... Nebere některá z vás "clostík"????? díky moc 🙂

kiwisek
26. led 2012

ahojky🙂 tak jsem si hezky početla Vaše zkušenosti... my jsme měli teď 16.1. první IVF s ISCI, protože jsme měli moc špatný spermiogram... skoro žádné bičíky :( no sem hodně rozzlobená na Motol - teda jejích přístup - protože neudělali vše co mohli... měli sme 2 spermiogramy s hodně špatným výsledkem... a oni mě nechali stimulovat (12 zralých vajíček), ale v manželovým vzorku v den OPU nebyli skoro žádné sperma, a když tak ve špatné kvalitě :( takže se nám nevyvinulo ani jediné embryjko :((( sem to pěkně obrečela. a přitom stačilo, kdyby nám včas navrhli, aby sme pro tento případ nechali předtím zamrazit nějaký vzorky spermií...
Mám vztek a sem hodně zklamaná... co si o tom myslíte, holky???

len089
29. led 2012

Ahoj, tak jsem v lázních. je to tu v pohodě. Zadim je tu málo lidí ale příští týden dorazí.

len089
29. led 2012

@kiwisek Ahoj, tak to tedy moc nedopadlo vit. Mi máme taky špatný spermie ale ICSI vždy pomohlo.
když nedošlo k přenosu tak ti pojištovna uhradí náhradní IVF - aspon myslim.
ohledně přístupu - před motolem jsme chodili do soukromého centra kde nám udělali 1IVF a 2KET.Věděli že vtom stavu co jsem je šance na otěhotnění 0 ale stejně nás chtěli nahnat hnet do dalšího IVF.
V motole nám aspon udělali vyšetření a mě poslali na operaci.Těhotná zatím nejsem ale aspon nemám tak hrozný bolesti kterýma jsem trpěla přes 2 roky.
v motole jsme zatim byli na 1IVF a 2IUI. Až přijedu z lázní tak asi puden na nativ.
Chápu že jsi naštvaná a nejhorší je že jsme vydaný namilost doktorum.

len089
29. led 2012

@wecurka Ahoj. mi se snažíme už 4 roky a zatim ani ťuk 😉 clostík jsem nikdy nebrala .Chodim taky k Uhrové ale naposledy jsem tam byla v listopadu.

janulka1980
30. led 2012

@len089 dakujem!
tak nakoniec IUI v patek - 27.1.
citam,ze laznujes? ake su podmienky, kolko sa plati? dakujem za spravu a uzivej, oddychuj, nechaj sa rozmazlovat? dokedy sa zdrzis? 🙂 a v ktorych si?

janulka1980
30. led 2012

@wecurka ahojky, tiez som bola v pondelok na utz a tiez nic moc folici 😅 Dr. Uhrova ma ukludnila, ze nie som sama...zevraj zvlastne obdobie, ze nikomu to nejak nerastie tento mesiac...nakoniec som este zasla v stredu a v piatok som bola na IUI. ty si ako dopadla?

janulka1980
30. led 2012

@andinekk ahojky, ked ides prosim na nativ? dakujem za odpoved a prajem vela stasticka!!!

wecurka
30. led 2012

@janulka1980 to o tom že tenhle měsíc je divný říkala i mě to máš pravdu byla jsem také ve st na UZ a jelikož se nic nezměnilo tak čekáme na další cyklus a od 16 dne do MS Utrogestan. Tak uvidíme jak dopadneme dál. 😉

wecurka
30. led 2012

@len089 mě to čekáni přivádí pomalu ale jistě k šílenství takže tě za tvé 4 roky mooooc obdivuji.

kiwisek
31. led 2012

@len089 ahojky. na jak dlouho jsou ty lázne? a jak probíhá nativ? máte ještě nějaký IVF, co hradí pojišťovna, nebo ne? a hezky v lázních odpočívej 🙂 zatim páček

janulka1980
31. led 2012

@wecurka ja som bola v piatok, potom v ten pondelok a tiez v stredu...v stredu to hopslo na 16mm, tak som pichla vo stvrtok Ovitrellku a v piatok bolo IUI. Boli sme na nom asi len styri. fakt zvlastny mesiac.
drzim palce do dalsieho cyklu!! Moze sa stat, ze sa tam zas "uvidime" ´.
Vela stasticka!

len089
31. led 2012

@janulka1980 Ahoj, dr. mi napsal žádost a já jsem si ji poslala na pojištovnu na schválení. Doplácela jsem 3200Kč na 28 dní. Takže pohoda

len089
31. led 2012

@janulka1980 Jsem ve františkovích a domu jedu 20.2. 🙂

janulka1980
31. led 2012

@len089 tak len oddychuj!!!! 😎
dakujem za spravu!

len089
31. led 2012

@kiwisek Ahoj já mám lázně na 28 dní ale spolubydlící na 21 dní.Na nativ pujdem poprvé. Ale co jsem slyšela tak když rostou vajíčka tak ani nemusíš stimulovat a pak ti ho bez narkozy odeberou. Dr. říkala že jsi mužu asi za 600Kč zaplatit narkozu ale jak jsem zjištovala tak to nic neni. Asi si ji připlácet nebudu. Nativ pojištovna nehradí . nemám tet poruce ceník ale i s ICSI by jsme se vešli do 10000Kč.Ještě máme 1IVF hrazený od pojištovny ale jestli nám pujdou nativi tak na něj nepujdu protože jsou to strašný hormony a nedělaj mi dobře.

wecurka
31. led 2012

@janulka1980 no tomu moc nevěří můj cyklus je 21-24 dní takže docela krátký 😒

janulka1980
31. led 2012

@wecurka ja mam zase dlhy 😉

janulka1980
31. led 2012

@wecurka dlhýýý 😀

wecurka
1. únor 2012

@janulka1980 tak to nakřížíme a bude to o.k. 😀

leny11
2. únor 2012

Ahoj holky, pokud to nebude vadit připojim se taky k diskuzi.Příští týden jdu na první UTZ před 3 nativem,stimuluju Clostíkem a ještě mi Dr.Uhrová napsala 5 injekcí merionalu, aby bylo víc vajíček.Tak uvidim.Jinak jsem při Clostíku měla vždycky jedno vajíčko.Že jde připlatit narkoza cca za 600,- kč to mě docela překvapilo.Jinak všem snažilkám přeju hodně trpělivost a brzy úspěch 🙂 .

len089
2. únor 2012

@leny11 Ahoj, tak do třetice hodně štěstí 🙂 Dej vědět kolik byo vajíček

leny11
16. únor 2012

@len089 Ahoj, tak jsem měla dvě vajíčka a v úterý 14.2. jsem byla na transferu 2 embryí.Teď jsem na neschopence a 28.2. jdu na krev , Tak se to dozvim.doufám, že výsledek už bude pozitivní.

len089
17. únor 2012

@leny11 Ahoj,tak to je urodička tak akorát 🙂 tak hodně štěstí ,tentokrát budeš mít určitě // 🙂

kaculam
20. únor 2012

AHoj holky, ráda by jsem se k Vám přidala 🙂
Čeká nás Nativ a nevím absolutně co mě čeká ☹
Mám za sebou 2x IVF a 2x KET v Pronatalu, ale přešli jsme do Motola k dr.Uhrové a je uplně báječná - poslala mě na testy, kde zjistili proč ani jeden pokus nevyšel.....špatná IB.
Nasazena léčba a již po druhém testování zlepšení a tak máme zelenou, jupíííííí 😀
Poradte, jak to v Motole probíhá atak? Nechávají po transféru na ležáku nebo hned mě manža odveze domu? Jak dlouho ležet? Předem děkuji za odpovědi a všem snažilkám přeji mooooooooc úspěchů 😀

vifath
25. únor 2012

Ahoj holky a "kaculam". Chtěla bych jen napsat o Nativu, že mě příšerně zklamal. Mám za sebou 3x IVF (ze třetího dcera) a 3x nativ, no nativ, poprvé vajíčko prasklo, tak že nic, podruhé byl folikul bez vajíčka, tak 2.500,- jsem vyplácla a šla domů ubulená, pak po Clostíku cysty, které jsem v životě neměla, tak léčba a následovně po 2.měsících léčby se podařilo odebrat (jako zázrakem) dvě vajíčka, dokonce došlo k ET, ale nevyšlo to. A rok byl za námi a to s mizernými výsledky. Tak že za mě nativ ne, už nikdy. Jako samoplátce jsem si sehnala léky, pera, jak se dalo a jdu do minimálky, protože už moc času nemám, když to vidím, jak se ty nativy vlekly a nic z nich. Je mi 33 let, manžovi 40 let a hlavní problém je, že nemám po mimoděložních těhotenstvích vejcovody, jinak vše OK. Tak ještě jednou, nativ ne 😢

len089
25. únor 2012

@kaculam Ahoj ., mi máme taky 2IVF,2ket,2IUI. Takže jsme na tom stejně. V březnu se taky chystáme na nativ.
2IVF jsme měli dlouhý protokol a nešlo to dobře, takže jsme se rozhodli pro nativ.Kdy asi na něho pijdeš ty?
Mi koncem března.

kaculam
27. únor 2012

Ahoj holky, děkuji za reakce 🙂
Len089 já jdu už ted ve středu na ultrazvuk a to se uvidí jak velká jsem "slepička" a jestli snesu vajíčko a pak se uvidí kdy bude punkce a transfér. Přeji ti mnoho štěstí 🙂 at se zadaří, však začíná Jaro, tak by mohl být "plodný" měsíc, ne? 😎
No a Vifath, tobě děkuji i za takto negativní příspěvek, každý to má jinak, je jen potřeba vydržet a zvládnout...ted jsem plná elánu, sil a natěšení 😝 .......uvidíme

barce
28. únor 2012

ahoooooj kacu 😉 , moc drzim palce a sem cela lacna po informacich 😀 , jak ti to bude probihat a tak. ja se uz nemuzu dockat vysledku z imuna, sem desne zvedava jak dopadnou a pak se vrham hned taky do boje 😎 .

vifath
29. únor 2012

@kaculam Jé, promiň, samozřejmě se zadařit může, ale to vejce získat, to je dřina a hlavně běh na dlouhou trať. Držím palce a dej vědět, jak jsi dopadla. Já jsem po minimální stimulaci a OPU v pátek, tak jsem zvědavá. Všem držím palečky 😉