Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

vifath
5. bře 2012

Právě že červené víno je super na prokrvení sliznice a lepší uchycení embroušků, tak že ČV ano (né po litrech). Kyselinu beru už rok... Zjišťuji, zjišťuji, ale také musím chvíli něco dělat, jsem v zaměstnání, že 😉 Kacu, kolik je Ti?

kaculam
5. bře 2012

@vifath 31 v létě, tobě 33?

kaculam
5. bře 2012

@vifath hezky pracuj, ja jdu pinkat.....ráno jdu zase já do práce 🙂 no a dej vedet až neco zjistíš, ju? budu moc ráda za každou radu, ikdyž jak slyšík kolem sebe porád dokola....."chovej se přirozeně" tak to dost dobře nejde, taky by se nechovali, ti co to říkají !!!!

vifath
5. bře 2012

To je vtipné, kdyby mi někdo řekl, abych se chovala přirozeně, když nemám vejcovody 😀 😀 😀 Určitě dám vědět, co jsem našla a zjistila, krásně se vyspinkej do rachoty. Pa a dobrou 😵

vifath
5. bře 2012

@kaculam jo, 33 let

kaculam
5. bře 2012

@vifath Víno je jediná moje neřest !!! která mě zůstala 😀

kaculam
5. bře 2012

@vifath víš co je vtipnéééé????, Jako kdyby jsem si psala se zrcadlem 😀
...... taky nemám vejcovody 😀
No a práve to řeknou ti, kteří nevedí o co kráčí (a je jim to uplne jedno), jelikož se ani nezamyslí nad kravinou co řeknou 😎 a myslí si, že řekli neco hrozně uklidnujícího a přitom řeknou naprostou pí.....vinu a mě spadne brada.
No at ti to uteče v práci

vifath
5. bře 2012

No to je fakt vtipné s těmi vejcovody, asi zajdeme na kávičku a na vínko. Běž už chrnět, zítra práce. Brou noc 😉

kaculam
7. bře 2012

Baru: Nějaké novinky?
A co vy ostatní, něco nového?

leny11
8. bře 2012

Ahoj holky,taky toho máte dost za sebou.Přece nemůže bejt pořádně všechno špatně jednou to vyjít musí 🙂 .To že nejsou vajucha věkem nebude, mě je 34 a vajíčka při nativu jsem měla vždycky, spíš si myslim, že to proč se nedaří dělá psychika ☹ .Minimálku jsem měla vždycky s Clostíkem a cysty se mi nedělali, ale každá jsme jiná, všem sednout nemusí.
vifath Máš Dr.Uhrovou?Jestli ano ta mi dala tel.číslo na jednu magistru, která pomůže s psychikou.Prý měla pacientku, která psychikou potlačila tvorbu vajíček.Když tak se jí zeptej nebo ti telefon na ní můžu dát já, když by si to chtěla zkusit.

kaculam
8. bře 2012

len089 Ahoj, tak jak ti probíhá přípravy? Budeme mít obě stejne termín 🙂 třeba se sejdeme na lužku 😀
Na konci unora to nevyšlo ☹ , takže jdeme na další pokus na konci března. Ted začínám se stimulkou a tak uvidím jak to pujde. Co bereš ty? A co máš v plánu? Drž se 😉

kaculam
8. bře 2012

@barce Baru, zítra pátek a ty nehlásíš výsledký???? 😒 Copak se děje?

kaculam
8. bře 2012

@leny11 Ahoj leny 🙂 děkuji za informace, to jsem netušila, že se dá psych. ovlivnit nevytvoření vajíček 😒 Já mám dr.Uhrovou, přijde mě báječná 😉 naprosto s náma všema soucítí, jen mě mrzí, že celou tu procedůru neproducíruje ona. Ale odběr delá někdo jinej než transfér atd.... ☹
No já s tvorbou vajíček mám strach, kdy mě dojdou, jelikož při velkým IVF jsem mívala Hyperstimulačku ☹ a už je to pár let nazpět ( 8let - bude to 9), a jak víme jednou dojdou 😒

barce
8. bře 2012

ahoooooj kacu 😉 , prosim te dnes sem tam volala a jeste nejsou. a pritom to je uz mesic 😒 ! nas teda napinaj, ti reknu. tak snad v pondeli. ale po telefonu mi stejne asi nereknou konkretne co. sme domluveny s tou doktorkou az budou vysledky hotove at ji zavolam a domluvime navstevu a ona nam je osobne vysvetli atd....

vifath
8. bře 2012

@leny11 čauky Len, psychikou to není, jednoho tříletého prcka mám doma, tak pokud se nepovede, svět se nezboří, ale děkuji. Spíš asi špatnou životosprávou a jak se pořád honím, tak to má třeba vliv na růst vajuch. K Uhrové chodím, no chodím, viděli jsme se 3x za rok 😖 ? Mno nic moc se od ní člověk nedozví, teď už vlastně ani nečeká, žádné nové testy, proč se tak či onak děje, prostě neustále nějaký spěch... 😝

vifath
8. bře 2012

kaculam, Ty už stimuluješ? Já jsem si byla dnes v Motole pro protokol a recepty a krvavá mrcha by měla přijít na konci měsíce, tak hurá do dalšího pokusu 😝 😝 😝 Teď to bude kompletní IVF, tak jsem zvědavá, zda budou vajíčka 🙄 🙄 🙄

kaculam
8. bře 2012

@barce hmm ☹ já myslím, že nám přišli výsledky asi až za 5týdnu, mi si je nechali poslat domu. Takže jsme je pak dr.nesli.
Já vím jsou to nervy, to čekání, ale musí to být ☹ Já třeba chodila do schránky třeba v 8 ráno a to poštačka chodí až po 10hodině, mě uplně hrabalo a vecer když jsme prijeli od něku jsme koukali taky i když schránku už jsme dopoledne vybrali 🙂 Fakt jako prdlí 😝
No a nejlepší bylo, když to přišlo, tak jsem se bála jí otevřít a koukala jsem skrz zalepenou proti světlu jesli něco nepřečtu 😅
Tak si napíšem, ju?

kaculam
8. bře 2012

@vifath ahoj 🙂 no já stimuluji v kuse kortikoidy a jeden hormonek co postrádám 😀
Né vážně, čekám na MS a recept mám v peněžence, zítra musím vyzvednout. Očekávám ke konci měsíce a 1.den začnu se stimulkou.
Co ty? Už velkej, joj 🙂 to bude velký, holka .-) těšíš se?
Dr.zažádala na velkej protokol už pojištovnu, kdyby to ted opět nevyšlo .-(
Kdy pujdem na to kafe? Víno? Zrovna popíjím, bílé....🙂

vifath
8. bře 2012

@kaculam Ty popíjíš? Ty se máš, já opět noční (druhá ze šesti, brrrr 😒 ), ale nějak se penízky vydělávat na umělko musí, že? 😀 😀 😀 Tak že asi začneme stimulovat tak nějak nastejno, že? Tak to pak musíme na tu kávičku... Já jdu do velkého, páč malé rok nevycházely 😠 😠 😠 ha ha ha, psala jsem Ti o nativech a minimálce, chjo.....

kaculam
8. bře 2012

@vifath jj .-) jen tak decentně s manžou u telky 😉 večerní pohodička
prosím tě kde to děláš, že máš šest nočních za sebou, brrrrr 😔 ????? Jestli to nebude ten kámen úrazu proč se nedaří ☹ , to musíš mít rozhozenej metabolismus, soudím dle sebe když jsem chodila na noční..... 😠 jsem byla uuuuuuplně mimo 😠

vifath
8. bře 2012

Tím to snad nebude, noční dělám celý život a mám dítě po 3.IVF. Na druhou stranu, stárnu, tak mi to možná už už už nedělá dobře 😖 😖 😖 Není to taková hrůza, moc se nepředřu 😀 😀 😀 , doufám, že to nečte můj šéf, ale co by dělal na MODRÝ KONÍK - NEPLODNOST - MOTOL ??????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kaculam
8. bře 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nech bejt, tolik lidí kolem nás ani o tom nevíme jeden o druhém

vifath
8. bře 2012

Svatá pravda 😀

len089
12. bře 2012

@kaculam Ahoj, já nic neberu příští pondělí jdu na zu , to bude 11 den ciklu. Uvidím jestli bude nějaký vajíčko. V protokolu mám napsaný pregnil ale žádný dávkování jen ten uz.??? tak já pak napíšu .

kaculam
12. bře 2012

@len089 ahoj, tak to budu držet palečky, dobře všechno dopadne 🙂

barce
13. bře 2012

ahoj kacu, tak mam vysledky z imunologie... 😠 😖 . mam opravdu hodne zvysene protilatky proti embryu, nemozne otehotnet mi bylo receno. takze 2mesice prednison, chraneny styk, muzes mi poradit zn.prezervativu 😉 a pak kontrola. sem uplne bezmocna! vubec nechapu jak tohle mohli v tom pronatalu prejit! lecime se tam skoro 5let, 3x IVF, delali mi tam taky velkou imunologii, sice jen z krve, ale to by se tam poznalo. ten kreten imunolog mi rekl, ze tam neni nic co by branilo IVF. fakt strasny...... nechce se mi vubec verit, ze by to byla takovahle tovarna na prachy 😢 .

kive76
16. bře 2012

@kiwisek ahojky, to mě zas tehdá naštvali v gennetu šli jsme na IUIčko...a až když mi dávala do mě spermie...tak mi říká, že asi neotěhotním , protože přítel měl málo spermií ...tak nechápu, proč to vůbec dělala...takže všude je něco..

kive76
16. bře 2012

@barce ahojky, já též čekám na výsledky, byli jsme 6.3...a do Motola nás objednali na 6.4..tak doufám, že výsledky do toho měsíce budou...budu si je vyzvedávat v Motole...no a když nebudou holt se budem muset přeobjednat v Motole, což bych hrozně nerada...holky, co kdybych měla alergii na spermie? co se pak dělá? dá se to nějak vyléčit, nebo se prostě musí jít do IVF ISCI? nebo je nějaká jiná varianta?

kive76
16. bře 2012

@barce AHOJKY, to s tebou souhlasím to je hrozný...když v jednom centru ti imunolog řekne, že nevidí žádnej problém..proč by nešlo otěhotnět, a v dalším podle výsledků, že jo..

barce
16. bře 2012

kive mam alergii i na spermie. ne tak velkou jako na embryo, ale mam. napsali mi prednison a chraneny sex a za 2mesice kontrola. je to fakt sileny kdyz si uvedomim vsechny ty 3ivf, tech nervu, tech hormonu co do me cpali o penezich ani nemluvim a bylo to uplne k nicemu!!! vsem doporucuju se vyvarovat imunologa skopovyho v pronatalu 😠 . dela vysetreni pouze z krve, coz je proste pri reprodukcni imunologii nedostatecny. a ja si rvu vlasy, ze sme uz tenkrat nesli do podoli ☹ .