Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

kiwisek
9. črc 2012

@kive76 jasne, proč ne? jen jsem napsal svuj nazor a naši zkušenost. Moc dobře si uvědomuji, že ani změna CAR není záruka úspěchu, ale proč zůstávat tam, kde už nemáme důvěru. Neodepsali jsme je po 1. pokusu... každopádně Tobě (Vám) hodně štěstí! 🙂

karolans
9. črc 2012

Ahoj holky nesouhlasím z názorem kiwisek kde nedoporučuje Car Motol ve všech mohu řict že at je to Iscare nebo Pronatal ktery koliv Car vždy se nejde někdo kdo to nedoporučuje proto že se jím to nepovedlo nebo že je někdo nutí není to pravda v Motole vám nabídnou darkyně vajíček i sperma nám to také nabídly i když jsme odmítly nabízeji to proto že to naše není tak kvalitní a u těch darovanych je větší šance cítíte se hrozně já vás chápu a co mají dělat ty kteří chodí na IVF i po desáte a nic odsuzují Cary?né skoušejí to dál a já jsem jedna znich v Motole jsem velice spokojená a vím že nás je víc ted my bude 43let a věřím že se to povede hlavní na toto je psychika a věřte holky pokud se to má povéct tak to vyjde žádné Car za to nemúže Motol všem doporučuji

barce
10. črc 2012

karolans, naprostej souhlas. ja chodila 5let do pronatalu a udelali nam tam za tu dobu taky par peknych kiksu a nekterych i dost zasadnich. v motole jsme v zacatcich, ale mame tam jisotu, ze tam nehrajou prim penize. kiwisek chapu, ze si nastvana, znam to moc dobre tyhle pocity 😔 , jen bacha na to, ze kdyz odejdes do soukr. CARU, tak tam bys treba za tuhle "srandu" nenechala 7tis., ale 20tis. v dnesni dobe je asi hrozne tezke se rozhodnout kam jit kdyz tech CARu je tady jak hub po desti 😖 .
jinak zdravim vsechny motolacky 😉 .

kive76
10. črc 2012

každé centrum něco má...jak jsem psala výše...mi nebyli spokojeni v gennetu, ale kamarádka má přes ně kluka 🙂 a zkoušej další zase přes tento car 🙂

kive76
10. črc 2012

@barce též zdravím

kive76
10. črc 2012

no mě 15.6.. dělali na gyndě na Kladně kvůli právě Motolu - případnému IVF kompletní kultivaci, a ted jsem tam volala...a sestřička říkala, že výsledek nic moc...že si mám přijít pro recept...a že mi až si tam příjdu řeknou, o co jde...tak doufám, že se to do 20. srpna, kdy jdem do Motola na kontrolu se všema výsledkama...bude vyléčený../jdu tam 16.7..tak pak napíšu, co je kde za problém / bojím bojím...

karolans
12. črc 2012

holky nebojte se držím všem moc palečky musíme věřit že nám to vyjde já se taky bála už ani nedoufala a ejhle na čtvrty pokus s Iscare mám už čtyřletou krásnou a zdravou holčičku

karolans
23. črc 2012

@kive76 Ahojky tak jak si dopadla?my to musely odložit na srpen tak jsem trošku sklamaná

zana21
23. črc 2012

Ahojky holky, nemáte prosím někdo zkušenosti s dr. Minajevem? Jaký je? Měla jsem jít na kontrolu ke své obvodní gynekoložce, ale má dovolenou, tak mi místo ní objednali k tomuto dr. Na netu jsem zjistila, že pracuje také v Motole. Ráda bych věděla, co mohu očekávat 🙂 Děkuji moc

kive76
23. črc 2012

@karolans ahojky, tak jsem dostala prášky, jak se dávaj do pochvy.../ takový jak se pak večer musí spát s vložkou, protože jak se ta tobolka rozpustí tak vytejká taková žlutá barva./ na 8 dní je to...ale už mám zas zpátky ten zánět močáku..takže se ted cpu vším možným s brusinkama, a piju čaj....no a na kontrolu na další kultivaci jdu 14. srpna..a za 4 týdny zas budou výsledky...tak uvidíme, jestli to ovlivní to IVF, ale stejně to bude až v září, nebo říjnu, takže si myslím, že se to do té doby vyléčí..

kive76
23. črc 2012

@zana21 ahojky, toho neznám...

barce
23. črc 2012

ahoj holky 😉 , nevite prosim jak ma uhrova tu dovcu v srpnu presne?
kive jestli mas castejc ten mocak, tak doporucuji na urologii. ja to mela taky. jenze obvodni ti dela jen takovy zakladni vysetreni. na urologii mi udelali rozbor na vsechno mozny a zjistili mi tam nejaky bakterie, ktere by obvodni nikdy neodhalila. dali mi tenkrat nejaky silnejsi antibiotika a od te doby mocak v klidu zaplatpanbuh 🙂 !!!

kive76
25. črc 2012

@barce já mám dojem, že mi tehdá, když jsem nás objednávala v květnu říkala sestřička...že snad prvních 14 dní v srpnu, a že nejbližší termín mají na asi 15. srpna...no mi jdem 20. srpna..ale zavolej si tam ...třeba už tam bude dřív..

kive76
25. črc 2012

@barce jinak kámoška mi ted poradila od firmy GS brusinky akut...tak ted to baštím 3 den...a vypadá to zatím dobře...takže uvidím do konce týdne, a pak zas někam zaběhnu

barce
25. črc 2012

kive diky. no nechci te nejak od brusinek odrazovat, jako vitamin asi krapet funguje, ale lekar na urologicke klinice mne tenkrat rikal, ze to je dost k nicemu tyhle preparat. muzes to mit podobne jako ja, ze mas proste v sobe nejakou bakterii a staci kdyz jen prochladnes nebo blbej pitnej rezim apod.a mocak se ti rozjede, ja to tak mela teda 😒 . a po tom preleceni vylozene na urologii fakt v pohode. nechci strasit a delat chytrou, ale nepodcen to.
ja planuju nativ a zatim nejsem uplne rozhodnuta kdy se na nej vrhnem.....

janulka1980
25. črc 2012

@zana21 ahoj zani, tak co, uz si mala tu cest s Dr. M? no ja uz by som najradsej k nemu nikdy ....
p.s. a mozem teda oficialne gratulovat??!! 😅

janulka1980
25. črc 2012

@kive76
@barce
ahojte, ja mam ist v pondelok na KO a sestricka mi povedala, ze bude Dr. Uhrova 😉

kive76
25. črc 2012

@barce asi máš pravdu, uvidím do konce týdne,a pak si zajdu za svojí obvodačkou, asi budu muset mít nějakou žádanku k tomu urologovi... a dělali ti něco na tý urologii za vyšetření? já mám i blbou kultivaci...dle výsledků gynekologie,..tak to asi souvisí s tím zánětem močáku, nebo co to je...

kive76
25. črc 2012

@barce na kdy jsi se teda k tý Uhrové objednala...janulka 1980 píše, že k ní jde v pondělí, takže už asi má po dovče, anebo možná příští týden bude, a pak zas těch 14 dní ne..

janulka1980
26. črc 2012

@kive76 osobne si myslim,ze uz bude, mala mat dovolenou po tom malovani, takze to tak nejak vychadza...

kive76
26. črc 2012

@barce tak jsem se ptala na urologii tady u nás ve vojenské nemocnici, a sestřička na recepci mi řekla, že k nim na vyšetření , na ambulanci, že si mám dojít pokud se mi to bude vracet tak nějak po dobu 4 měsíců..a že ta gynekologie a obvodačka , že to zatím stačí...a že se mám objednat na novou kultivaci, a že podle výsledků, když tam zas něco bude, že pak mě vemou i u nich..že ty záněty se vracej...že by mě tady na urologiii taky poslali na kultivaci, kdybych na ní nechodila...že bud z toho, anebo z moče, že se pozná jestli tam někde něco je...

barce
1. srp 2012

ahoj kive, na urologii ti ma dat zadanku obvodacka automaticky po 3.zanetu mocaku. delali mi tam normalne vysetreni z moce a UTZ mocaku a ledvin. udelaj ti proste daleko sirsi vysetreni na ty bakterie nez jen obvodacka. na gyndu se me tusim taky ptal....muze to spolu souviset urcite. byla sem vylozene na urologicke klinice v praze. prostredi zadnej slagr, ale zas tam sou odbornici bych rekla 😉.
my ted resime 1.nativ v motole po lecbe prednisonem. rada bych ho absolvovala s uhrovou kdyz by to slo, ted to jeste zkousime jen doma 😉 .

kive76
2. srp 2012

@barce tak už 3 dni je to o.k...no u mě alergie na spermie zlepšená o 15 procent, ještě 10 procent a mohli bychom případně otěhotnět normálně, ale přítel stejně ted má málo spermií, a nic moc z posledního spermiogramu..takže 20. srpna kontrola v Motole a aasi nejspíš bud září, říjen IVF...

stazina1
4. srp 2012

Ahoj dievčatá.
Tak rozhodli sme sa,že si pojdeme do Motola po druhé dietatko 🙂 Máme z IVF chlapečka a chceli by sme ešte jedno,dúfam,že nám to klapne tak ako pri prvom.Už sme objednaní na vstupný pohovor.
Možno sa tam stretneme 🙂
Pekný deň

kive76
6. srp 2012

@stazina1 drzím palečky

kaculam
14. srp 2012

Ahoj 🙂 holky, prosím o názory na embryologii???? Máte kladné a vstřícné zkušenosti? Nebo jako já, podezření na "tabulkově odvedenou práci" a nic navíc !!!???
Jsem rozhozená, nasraná.......zklamaná ☹ 🙄

luca77
18. srp 2012

Ahoj holky,tak jsem se přišla zase po 3měsících podívat,co je nového a koukám,že nic...zrovna tak jako u nás! Jo u mě možná jen to,že jsem dostala před dvěma měsíci MS sama od sebe a tak jsem si řekla,že by se to konečně po dloouhéé době umoudřilo (dlouho jsem to nedostala takhle,aniž bych do sebe musela cpát nějaké sr.č.y!) Tak jsme se doma snažili...po měsíci MS nedorazila a ani po dvou měs.nedorazila! 4.8. jsme odjížděli na dovču a test jsem nechala až po dovče(už jsem jich viděla dost negativních) a ani tentokrát to jiné nebylo - negativní! 😖 Teď v pondělí jdu ke svému gynekologovi na preventivní prohlídku(taky nechápu,já jsem za poslední půl roku prohlédnutá až až 😉),ale poslal mi sms,tak se na něho dojdu podívat. No,takže v pondělí si nechám buď u dr. píchnout Agolutin nebo mi ho máma píchne doma,mám doma dvě balení,které mi dr.Uhrová napsala. Nechci užívat Utrogestan,radši to vyřeším injekcí,je to pro mě pohodlnější,než si zavádět Utroš,vím,že se dá i polykat...ale přeci jenom je to hormon a nechci to do sebe cpát,když to jde vyřešit injekcí.No a jinak stále čekáme(teď třetí měsíc) až se nám ozvou z Motola,že mají dárkyni! Tak se mějte holky pěkně a já sem zase někdy juknu.

kive76
19. srp 2012

@luca77 ahojky, my jdem v pondělí k dr. Uhrové na kontrolu..už máme všechny výsledky.. ..a dle genetiky spolu můžeme mít mimčo...akorát já mám 47xxx , říká se tomu prý super žena, má to každá 1000. žena...takže nás čeká konzultace, a asi IVF ICSI..přítel ted má špatný spermie...ale včera jsem dostala menzes..takže pokud se do září vyléčí mé neustálé záněty močáku..tak možná v září na to umělé půljdem

kive76
20. srp 2012

takže dneska jedna injekce jsem druhý den cyklu, a 3. září jdu na ultrazvuk a pak si budu píchat Menopur...takže pak půjdem na to IVF ICSI..

kaculam
20. srp 2012

@kive76 Ahoj, držím palečky aby to vyšlo 🙂