Může se folikul zmenšit i přes léky?

evcann
11. črc 2014

Ahoj, prosím stále mi vrtá hlavou jedna věc, měla jsem 9 DC dominantní folikul 12 mm a ostatní 10 mm a když jsem šla 11 DC na kontrolu tak jiná paní doktorka v CAR napsala, že mám jen drobné folikuly. Po píchaní Puregonu i když nižších dávek se přeci nezmenšil. Podle me 12 mm 9 den není drobný folikul. Může se folikul ztratit může se sám zmenšit i přes léky? (prasknout dřív apod...). Psala jsem tam at mi řeknou kolik tedy měl ten folikul a bylo mi odepsano, že to v papírech není. Já vím, že paní doktorka pospíchala, ale podle mě si s tím ani nedala žádnou práci a šup šup už běžte.

genio
11. črc 2014

@evcann no 12 mm opravdu není malý folikul, třeba to ta druhá doktorka neměřila, jen konstatovala že tam jsou, ale i přesto by měla asi napsat přibližnou velikost, těžko říct. Ono to asi každý praktikuje jinak ☹ a kdy máš jít na další kontrolu?

evcann
autor
11. črc 2014

no já vím, jenže už na chodbě jsem slyšela jak paní doktorka někam pospíchá, byla jsem objednaná na 16h a uz v 15:15 mi volala kde jsem a jestli nemuzu prijit druhy den tak říkám nemůžu já už nemám injekce a ona tak dobře tak přijedte co nejdřív a prohledla mě, podle mě to vzala fakt hopem a ten folikul byl minule vzadu a ta jiná paní doktorka musela zalovit ultrazvukem nez ho nasla a tahle vubec. Já jsem se i ji ptala ted kolik ma ten velkej jakto, že tam není? a bylo mi řečeno, že tam neco vidi. Vubec ho nezmeřila a ani podle me nevidela. Me to trochu stve ten pristup, protoze injekce Puregonu nejsou nejlevnejsi a pak kdyz me tak odbyla tak se vidina insemninace rozplynula, protoze rikala, ze to asi stopneme uvidime v sobotu a me bylo do breku, proto premyslim kde je ten dominantni a ze 9 den to proste není malo 12 mm. Podle me drobné jsou tak 5-7mm. Jdu zitra tak jsem zvedava.