Na testu duch a pak jsem dostala menzes

ciambella
28. srp 2015

Tak jsem z toho jelen :( byly jsem 17.8 na IVF. Doktorka říkala že první test nejdříve 2.9 nevydrželi jsme to a udělala jsem si 24.8 test a byl tam duch. no a tak jsme si říkali že by ? No jenže 26.8 jsem udělala nový am byl taky slabý duch ale večer jsem dostala menzes. Tak jsem to zkusila dneska a nic žádná čárka ani známka po ducháčkovi 😢 žádný proužek se neukázal prostě to je negativní. Tak jsem vystresovaná a vyplašená ☹ mimi už chceme dlouho a furt nic :(
Myslíte že by to mohl být planý poplach nebo špatný test ? 😒

andrrriiik
28. srp 2015

Ahoj,je možné,že jsi měla špatný test,ale je taky možné,že se mimi neudrželo,a odešlo s MS.Zkus udělat další.

sikulik
28. srp 2015

A nebrala jsi při IVF Pregnyl? Ten někdy zůstane v krvi dýl a ukazuje falešně pozitivní testy

ciambella
autor
28. srp 2015

Ahoj jn měla jsem ho. No tak teď jsem uplně jelen ☹ ty jo to jsem nevěděla. Takže mimi asi nic ☹ bože a mi se tak těšil ☹

adela888
28. srp 2015

Co myslíte? silnější čárka dělaná v poledne, slabší čárka (téměr neviditelná) cca 13:30. Mám hodně nepravidelný cyklus, takže podle MS se řídit nemůžu ☹

ciambella
autor
28. srp 2015

Pardon špatně jsem to napsala měli jsme insiminaci jsem tele. 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru