Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sandol
autor
30. říj 2010

Jdu s dobrou zprávou,teda pro mě 😀 ,"tetička" právě dorazila,takže po skončení nástup do CAR a pak se opět děj vůle boží....

stazina
30. říj 2010

@luucia no, já myslím, že mě říkali v našem caru , že jim stačí 7mm..al e to víš, že doroste....a bude to ok...víš, lae že nechápu, že ti nedaj na tu sliznici něco hned?No, oni mají asi svý postupy...ale zas eje fakt, že ej lepší do toho jít s kvalitní sliznicí..tak kdyb nebylo vyhnutí, tak ten měsíc uteče...takl sem zvědavá na to pondělí...jak ty naše rady\ - semínka, kontryxhl, a maliník - zafungovaly 😉

stazina
30. říj 2010

@sandol juchůůůůůůůůůůůůů 😀 člověk má někdy i z téhle teičky radost, vid? 😉 tak paráda...jo, dkybchom měli přebytečných dvacet tisíc, tak do toho půjdem taky.. ☹ i když ta stimulace je prostě síla.. 😝

luucia
30. říj 2010

@sandol huráááá..vím jakou někdy dokáže mrcha udělat radost 😀 😀 😀
@stazina no protože já fakt nidky se sliznicí neměla problém, tak furt dr říkala, že to je tím OHSS..ale snad ted poskočí 😵 po těch všech radách bude mít půl metru 😀 😀 😀 a když ne, tak příští měsíc mi něco už dá 😉

sandol
autor
30. říj 2010

@stazina jojo juchůůů 😀 ,jsme to ale ženštiny bláznivé,jednou kvůli ní řveme a jednou ji zas chceme 😀
Hele já ti z tý stimulace byla celkem v pohodě nebo si to už nepamutuju 😀 ?Ale ne,mně to nedělalo nějaký problémy,asi ani nálady,jen nervy ,zda to roste,jak to roste atd.atd,no vždyť to znáš.........
Jsem již asi hodinu žádána,tak teď už fakt musím,manža čeká.......nene,to není to na co zase myslíš..... 😀
Tak ať je pro tebe zítřek jeden z těch nejšťastnějších dnů 😵

sandol
autor
30. říj 2010

@luucia jéé 😀 ještě musím reagovat na sliznici půl metru,chlámu se tu 😀 😀 😀 a díky že se mnou sdílíš mé nadšení 😉

stazina
30. říj 2010

@sandol tak utíkej za manžíke,, dkyž seš na roztrhání.. 😀 dobrou a díky... 😉 pa

stazina
30. říj 2010

@luucia minimálně půlmetrová, to je jasný 😀 tak já už taky jdu....otvírá se mi už huba..aspon zaspím tu nervozitu.....tak pááá

luucia
30. říj 2010

Já jdu taky kočky...ztra jedem k našim, tak písnu jak jsem dopadla v pondělí....dobroooou 🙂

bublenudle
31. říj 2010

@stazina Testik bude ok,uvidíš...neboj..mimi bude-))) 😵 😵

bublenudle
31. říj 2010

@sandol ahojky,no uvidíme 🙂 ale doufám že to bude ok....a co u tebe nového??? 😨 😨

stazina
31. říj 2010

AHoj..díyk , že jste na mě myslely...ale zybtečně.. ☹ nevyšlo to..test je sněhobílý....takež to včera byl opravdu ten bastard Pregnyl....tak snd to vyjde zbytku, držím palce.....msuím za dětma, večer písnu, pa

vered
31. říj 2010

@stazina Ahoj Stazi tak jak??Vcera v noci jsem tu cetla ze jsi testovala, no a uz jsem ani Ti nepsala, rekla jsem si ,ze nebudu spekulovat o delce ucinku pregnylu a pockam na dnesek, ale koukam ze jsi tu jeste nebyla??? Uf uf, snad to vyslo......co? Nenapinej nas. Dekuju za vsechny odpovedi, to je krasny to ochotnicky divadlo co delas, nas dedecek byl take ochotnik a hrali loutkove divadlo a ty nadherny loutky mam ted ja v Cechach v pokojicku. Ja jsem byla hodne let v dramataku a taky jsem rada hrala.... 🙂
Teda to mas kluky pekne upovidany, kdyz uz rikaji tolik slov. To jsou fakt sikovni, rika se ze kluci jsou min upovidany....
Josik ted hodne opakuje, jak cesky tak heBrejsky...hebrejstina je mnohem jednodussi nez cestina, ma mnohem vic jednoslabicnych a dvouslabicnych slov, presto joshik mluvi spis cesky, protoze je se mnou. Ale nevim jestli to je dost, zas tolik toho nenamluvim....jiank vety jeste dohromady nedava, zatim jsou to jen slova. Tak uvidim, snad bude mluvit obema recma. 😉
Joshik mi spinak tak musim stihnout odepsat jeste par lidem!!! Zatim Stazi hezky den a drz se at je to jak je to!!!!!!!Papapa!!!!!

vered
31. říj 2010

@stazina Ahoj Stazi, ted sem to odeslala a objevily se mi tu zpravy z dnesniho rana. ☹ Je mi to moc lito Stazi (hug) , vim jak Ti asi je. 😢
Bez se hezky pomazlit s milackama, to Ti pomuze nejvic!!! Moc na Tebe myslim...vecer sem kouknu, doufam ze budes ok. Opatruj se papa.

vered
31. říj 2010

@sandol Ahojky, 🙂 nejdriv k tomu utrogestanu, ja vim ze se bere po IVF, to proto ze si pichame ty injekce na prechod, ale proc t beres po Ketu??To mi neni jasny, to prece mas progesteron v tele prirozene, ja ho po ketu nikdy nebrala, ani po tom uspesnym ketu ne. U mne to naopak funguje lip bez chemie, cim min tim lip....nevim kazda instituce to ma jinak.
Ted jeste k otazkam...... 😉 Ziju tu 8 let, byla jsem tu pred 11 lety pracovat v kibbutzu jako dobrovolnice a tam jsem potkala svyho muze....zamilovali sme se no a bylo. Po 4 letech jsme se vzali.
😉 Hebrejstina mi prisla jako naprosto nezvladatelna rec, ale to mi jen tak pripadalo, je totiz dost jednoducha a ani ne moc bohata na vyrazy. Jsou tu specielni skoly(ulpany)kde se hebrejstina intenzivne vyucuje. Chodila jsem 3 mesice do skoly, denne 5 hodin a pak uz jsem zacala celkem rychle mluvit, trochu pomohla televize a jakiho maminka, ktera neumi anglicky, tudiz jsem se hodne naucila i s ni, tenkrat jsme u nich i bydleli.
Tady je odkaz na ten tanec co jsme na nem byli...samozrejme jsem byla v hledisti
🙂

https://www.youtube.com/watch?v=g3B3xaYV7zQ


NO a zpet k tematu Ket, nebo me odtud vyhodi!! 😀 Cetla jsem hodne o tech protokolech a vypada to ze ty kratky protokoly,nejsou tak uspesny jako dlouhy, hodne holek psalo ze mely treba 2 dlouhe protokoly a dost vajicek a pak treba kratky protokol a 8 foliku a ztoho jen jedno vajicko, pripada mi ze pri tech kratsich pr. ty vajicka nestaci dozrat.
Ach jo, do dlouheho se mi opravdu nechce jit......
JInak pocasko se zmenilo, vcera zacalo trochu prset a spadla teplota o 10 stupnu.....tak uz je dychatelno....zato mi hrozne nastydlo dite, kasle a kasle. Uvidime snad se z toho brz dostane, treba bude jeste teplo a k mori se jeste podivame a vykoupeme... 🙂 Zatim se loucim, mej se krasne. papa

vered
31. říj 2010

@sandol A ted koukam ze jsi to uz dostala, to je prima, vim jaky to je cekat az dorazi....a ty hned jdes do toho??Mas uz schvaleny leky atd.??Nam se jeste nikdo neozval, t zas bude na dlouhy lokte. No nic jdu neco delat.
😉 pa

stazina
31. říj 2010

Ahoj holky,tak jak sem slíbila, píšu večer..

@vered ted už mi je dobře,maželmi hodně pomohl..no, možná jsem si pomohli navzájem..a taky samozřejmě kluci...vždyt sem štastná..dvě děti mám , atk si nesmím stěžovat.....al epřekvpail mě, že on si myslí, že to ještě do uterka bud ejinak a ty dvě na testu prostě najdu...je to Mazlík,che mě těšit, že to vyjde, když vím, ež ž je to ztracený..domluvili jsem se , že do dalšího nepůjdeme minimálně dva roky...a pokud našetříme , tak se pak rozmyslíme....manžovi to přijde hrozně stresující ta stimulace, zdlouhavý....a tak mi říkal, že udělá max. pro to , aby se spermiogram zlepšil a že by to chtěl zkoušet přirozenně...já tomu teda moc neveřím,ale koupíme vitamíny, obejdeme dr, jestli je možno pro zlepšení něco udělat, popř. podstoupí odstranění varikokély...
Ale to se všechno uvidí...
A ted čtu o tom, ajk si se učila hebrejštinu a si teda dobrá, dkyž si tam šla do školy..ale oo to bylo ai nejjednoduší , jak se naučit jazyk, vid?
A to divadlo mě opravdu naplnuje..jen by to někdy chtělo víc nadšených lidí....
Tak se tu zatímopatrujte , kočky.. 😉

vered
31. říj 2010

@stazina Ahoj Stazi, to jsem rada ze je to lepsi!! Mas moc hodnyho muze. To je dobre ze te podrzi, a hlavni je ze uz mas dve krasny deticky, me by dve stacily....no budu na tom muset jeste zapracovat. 🙂
Ty jsi asi jeste mlada, kdyz muzes dva roky pockat i ti mrnousci tvi jsou jeste malinky..vzdyt mas jeste cas a treba se to zrovna podari prirozene. Nedavno sem tu o tom psala. Ja jsem si taky myslela, ze muj muz bude jist vitaminy, chodil i na akupunkturu atd. ale spermio. se mu nezlepsil...nevim jak spatny ho ma tvuj muz, ale k oplodneni je prece treba jen jedna jedina spermie, tak to muze vyjit. 🙂
Znala jsem tu holcinu,co chodila taky na IVF ,manzeluv spermio byl hrozny, proste jedine IVF a ISCI. Ivf jim nevyslo, byla zdrcena a kdyz se pripravovala na Ket tak se jim podarilo otehotnet, prirozene. 😉 Taky bych si to moc prala aby se stal zazrak a vyslo to. U nas tomu zase neveri manzel. Jinak ja jsem ty stimulace prozivala hrozne, byla jsem z toho doslova na sracky ☹ a uz 3x jsem tim prosla a ted uz nemam tolik odvahy a hlavne si furt rikam ,ze kdyz do toho pujdu a nevyjde to tak uz asi dal nebudu zkouset. Ale snad nam to jeste vyjde. Taky bych rada holcicku, jako Ty. 🙂
S tou hebrejstinou, to jsem byla ve skole kde se ucila jenom ta hebrejstina..meli sme skvelyho ucitele..fakt naucil.
No nic pujdu chrnet, dobrou noc a taky se opatruj.papa

vered
31. říj 2010

Ahoj holciny, 🙂 zdravim Vas vsechny a chci Vam poprat hodne sily do novyho tydne!!! Budete mit krasne podzimni pocasi, tak si to uzijte. 😉 papa a dobrou noc!

stazina
31. říj 2010

@vered já ted koukám na to jaký vitamíny jsou nejleší a odně holek si chválí nejaký Profertil...tak vudím, proberu to s manžílkem...manžel má hodně špatný spremiogram, havlně j e blbý , že nemá žádný progresivní pohyb.. ☹ a te je potřeba, ab yse dostaly spermijky do cíle...no, uvidíme...a to víš, že jsem mladá, že mám ješět čas, tak třeba do mé třicítky našetříme... 😀 my potřebujem dodělat barák..žijem tu opravdu na 9 metřrech čtverečních a to se nedá... 😝
A vám bych to moc přála,a by se zadařilo přirozeně....blo by to krsáný, udělat si přirozěně holčičku, vid? 😀 tak dobrou a díky.. 😉

vered
31. říj 2010

@stazina Stazi ja cetla, ze skvela je materi kasicka, da se to koupit v tabletach a pak jsem take objevila stranky o plodnosti, je tam toho hodne moc ,ale je to anglicky, pokud umis tak si to prostuduj. Taky to poslu manzilkovi at taky neco pro sve sperma dela.... tak pa dobrou
Tady je ten odkaz: http://natural-fertility-info.com/mens-fertility
PS: To mladi Ti zavidim, ja se teprve ve 29 vdavala..... 🙂
No kezby nam to vyslo prirozene......a ty holcicky nejlip, chichi!!!! Josik ma ted moc rad miminka, porad po nich kouka a rika mimi, je to tak roztomily....😉
No a vy nejdriv dodelejte barak a pak dalsi mimuska!!!!! At mate poradne kde bydlet!!

stazina
31. říj 2010

@vered díky, anglicky la eneumím ani žbleptnout, já se učila 15 let německy..
už koukám na internetové lékárny a obejdnám mu nějaký ty vitamíny, a tu mateří akšicku koupím taky, tím nic nezkazím.-))
Já se vdávala ve 23letech...znali jsem se před tím 7 let...5 let jako kamarádi, pak jsem spolu začali být..odjel a prací na rok a půl do Anglie..počkala jsem na něj a pak jsme se hend snažili o mimi...trvalo to rok a půl, pak se zadařilo a tak jsme se vzali... 😉
tak jo , utíkej spát, dobrou🙂

bublenudle
1. lis 2010

Ahojky všem 🙂 🙂
přeji vám všem krásný nový týden...
kdo jde na testíky at jsou ok,kdo čeká na mrchu at rychle dojde,a kdo má v bříšku mimuška 😵 😵 at jsou testíky // 😵

sandol
autor
1. lis 2010

@stazina Ahoj stazinko rozinko 😔 ,včera pozdě večer jsme to jen přečetla a popravdě řečeno,nečekala jsem to ☹ ,fakt jsem si myslela,že to vyjde,že už to tu někdo musí prolomit a dokázat,že KETy se daří.........
Manža je bojovník,třeba má tušení....doufat ještě můžeš 😉 ,včera jsi byla 13.den?Jinak přesně vím ten pocit,když už jakoby víš či tušíš,že je to tak a přesto doufáš a věříš,že to třeba ještě bude jinak.....stát se to může....takže slova útěchy ode mě dnes ještě neuslyšíš,ještě je naděje.......... 😵

sandol
autor
1. lis 2010

@stazina jinak teda hrát by mě fakt lákalo,škoda,že nejste zdejší nebo my tamější 😅 ,přidala bych se 😉

sandol
autor
1. lis 2010

@luucia čauves,tak je to půlmetrák 🙂 nebo teda trošilinku 😀ubereme a aspoň těch 7 či 8 mm?

sandol
autor
1. lis 2010

@bublenudle ahoj,také tobě krásný týden s bublinkama 🙂 Kolikátý den jsi po transferu?Jak to máš s příznakama či nepříznakama 😉 ? Já příští týden,po skončení MS do CAR na kontrolu a doufám,že naplánujeme IVF 🙂 Papa,opatrovat se 😉

bublenudle
1. lis 2010

@sandol Ahoojky...jsem 6 den po transféru...přiznaky žadný,akorat mam nateklý prsa,břicho nebolí...tak nevím,je to jine než po těch IVFkach...chci se testnout až ten 14den,tak snad to vydržím.... 🙂 🙂

bublenudle
1. lis 2010

@sandol Moc ti držím pěsti,at je vše ok a IVF co nejdřív 🙂

sandol
autor
1. lis 2010

@vered
čauky,zdravím,tos ráda,že se vám ochladilo viď 🙂 ?Nám se tu už pár dní zase oteplilo 🙂 Co malej,pořád kašle nebo už je lepší???
S tím progester.-no jasně,že ho má člověk přirozeně,ale když je přidáno je to asi lepší.Vždyť jestli ho dávají po ET nebo po KET je jedno,v tom není rozdíl,po KET a ET je už vše stejné.Mrkni,co brala stazina v nativ ketu,a je to bráno jako nativ 😕 Aha,tak krátký protokoly jsou asi takový rychlokvašky,lepší tedy asi dát tomu čas a nechat to tam pěkně zrát a zrát a zrát...Jinak já jedu do CAR příští úterý,domluveno s nimi nemám nic,jen tuhle kontrolu po neúspěšném ket,,tak snad naplánujeme IVF hned a snad teda stihnou domluvit schválení pojištovny,abych do toho mohla hned při dalším cyklu,tedy za měsíc jít 🙂
Na odkaz na youtube jsem ještě nemrkla,ale až bude čas mrknu 😉 ,uvidím,na čem sis lebedila 🙂
Tak je ale hebrejština určitě těžká na psaní nebo taky neee?No a co kultura,vše úplně jiné,jsi dobrá,já si to nedovedu představit,ale když je člověk zamilovanej,dokáže vše viď 🙂 Zatím se mějte fajn a buďte zdraví