Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pikusa
27. bře 2011

@mindinka no ted mám klasika šestinedělí.....
a nevím,jak to bude s MS...kdy přijde....
Do 14ti dnů musím ještě na KO na gyndu....takže uvidíme....

mindinka
27. bře 2011

@pikusa Tak držím palečky at se to příště podaří. 😵

pikusa
27. bře 2011

@mindinka děkuju......musí.....
pak už bych do toho asi nešla....

kenya83
27. bře 2011

@pikusa je mi to veľmi ľúto, čo sa Ti stalo, ale nebuď smutná ešte na teba čaká 15 bojovníčkov tak snáď bude z nich aspoň jeden ten pravý. Moc držím palčeky 🙂 @vered veredko moja milá čo to tu čítam? Musíš teraz myslieť pozitívne a uvidíš, že všetko bude dobré 🙂 Aj ja mám hematóm 8mm tak sa snažím odpočívať. Tiež som veľmi krvácala a šli zo mňa až také zrazeniny, myslela som že je už fakt koniec a vidíš drobáčik sa udržal 🙂 Beriem utrogestan a duphaston tak už aj špinenie chvalabohu ustalo. Dali Ti nejaké lieky?

kenya83
27. bře 2011

@vered viem, že niektoré dievčatá berú proti krvácaniu ascorutin , duphaston a utrogestan 🙂 Tak sa skús na to opýtať. My ideme zajtra na KO tak snáď bude všetko v poriadku 😉
@mindinka ahojky moja 🙂 ako sa máš? mne býva veľmi nevoľno, ale nezvraciam. A strašne mi nechutí jesť, mám problém niečo do seba dostať. A strašne ma bolia prsia juuuuuuj 🙂
@ronecek ahoj🙂 a ty sa ako cítiš?

vered
27. bře 2011

@kenya83 ahoj, diky..muj hematom je ponekud vetsi nez ten tvuj ma 5x3cm...krve ze mne vyteklo dost..takze byl asi jeste vetsi, ale ted uz skoro nekrvacim...leky mi zadny nedali...ascorutin tady snad ani nemaji..myslim ze jsem se po tom pidila pri prvnim tehu. A doktor naridil jen pokracovat v pichani clexane, ani utrous ani jineho..tak nevim. Mam lezet a odpocivat, ale jak???Mam 28 mesicni dite ktery je na mne zavisly....a nemam ho kam dat. Ted ho vzal muz ven a ja si uvarila piti a chci si tu neco precist na netu. Jinak jsem cetla ze ty hematomy se vstrebavaji strasne pomalu.... ☹

vered
27. bře 2011

@stazina stazi, jak velky jsi mela ten hematom???a za jak dlouho se vstrebal...nebo jsi proste odkrvacela a bylo???

vered
27. bře 2011

@ronecek Ahoj zlaticko moje, jsi moc hodna...uvidime jak to dopadne, ty se hlavne setri at se ti trochu ten tlak snizi....ty nase nektery zpravicky je asi lepsi sem nepsat. Doufam ze Vam bude brzo lip, Tobe i Domickovi.
Ja nevim kde sem k tomu zase prisla, vzdycky musim mit neco special 😒 .
Do nemocnice jsme nejeli neb jsem mluvila s doktorkou po telefonu a ona rekla ze pokud to krvaceni neni opravdu strasny a nemam veliky bolesti, mam pockat do rana. Stejne by mi nepomohli. Ja uz do nemocnic a na pohotovost hrozne nerada, skoro cely prvni tehu sme tam byli ob tyden a pokazdy me hospitalizovali a hned zavedli infuzi, no proste des. Uz nechci. Muz take chtel abych tam zustala hospit. ale za prvy mi to nikdo nenavrhnul a za druhy ja chci byt doma, bez joshinka bych to neprezila ☹ budu se setrit a polehavat, musime jen vymyslet jak to udelat s malym, muz chodi do prace a nemame malyho kam dat. Asi budu muset s pravdou ven a zavolat tchyni. Mela jsem v planu jim to rict v pondeli, to jsem si mysela, ze bude srdicko krasne tukat a ja to reknu rodicum.....misto toho tohle. Na kontrolu jdu ve ctvrtek ..vubec nevim jestli bobankovi bude bit srdce protoze dnes mu bilo pomalinku.
Opatrujte se ronecku,papa diky ze na mne myslis. 😵

vered
27. bře 2011

@pikusa pikush diky moc, uvidime jak dopadnu, 15 mrazacku je nadhera, super, to urcite vyjde 😵
Ja uz nemam zadny, tyhle byly posledni ze 4.IVF... 😒

kenya83
27. bře 2011

@vered žiadne lieky Ti nedali? To je zvláštne 😒 byť tebou tak si určite niečo vypýtam pre prípad. Ten duphaston je veľmi dobrý na špinenie. Z toho hematómu môžeš dlho špiniť, ale už som čítala že sa musí s hematómom ležať a oddychovať a ževraj sa vstrebe 🙂 Ja ho mám maličký a predsa stále niekedy pošpiňujem a ešte sa veľmi bojím. Ty ho máš o dosť väčší takže musíš fakt len ležať a ležať a nič nerobiť.

vered
27. bře 2011

@mindinka mindinko dekuju, tehotenstv neni prochazka ruzovym sadem, vzdyt vis. Doufam ze ti je lepe, mne bylo vcera hrozne zle od zaludku, tak jsem na tebe vzpominala,opatruj se 😵 😵

vered
27. bře 2011

@kenya83 hmmmm...ja vim ale zkus lezet kdyz mas maly dite....ktery po tobe hopsa a dozaduje se pozornosti...budu se snazit. kezby ten hematom proste vytekl....protoze takhle veliky se bude vstrebavat asi cele tehu... ☹

pampeliska36
27. bře 2011

@vered snaz se myslet pozitivne a opravdu odpocivat!!! vim, ze s malym je to tezke nejak dele odpocivat, ale musis!!! mysli i na to svoje druhe mimi v brisku... ani si nedovedu tu tvoji situaci predstavit, ale ze vsech sil se budu snazit te podporit!!! MOC MOC MOC se drz a drzim pesti na dalsi kontrolu!

ronecek
27. bře 2011

@vered Ahoj zlatíčko 😉 To jsem ráda, že to takhle dopadlo. Měla jsem o vás hrozný strach. Určitě mimi bude v pořádku. Hodně lež lež a lež. Odpočívej. Potřebuješ to. S tou tchýní bych nečekala ani minutku. Zavolej jí. Určitě Ti ráda pomůže. Hlavně, když budeš mít manžela v práci 😉
Jak píše kenya, taky se divím, že Ti žádné léky nedali.
A jak je na tom Joshik? Ještě ho puska moc bolí? Bobánek malý 😉 S pobytem v nemocnici mi ani nemluv, taky jsem tam strávila toho času v těhu až moc. Teď když je Domík, tak jsem to nemohla v nemocnici přežít ani tři dny, co jsem byla na laparce. Bylo mi po něm hrozně smutno.
Měli jsme tady dneska Tomášovy rodiče i s neteřinkou, tak teprve teď odjeli. Já nevím proč, ale Domík začal strašně zlobit. Zrovna teď, kdy bych potřebovala trošku klidu. Je s ním někdy k nevydržení. Jsem z něj tak trošku na nervy a pořád jsem taková napjatá, chjo ☹
Jinak jsem OK. Chvilkama mě trošku pobolívá v podbříšku, ale jinak nic.
Ještě písnu holkám a půjdu si na chvíli lehnout.
Mějte se pěkně, ty se moc moc šetři 😉Uvidíš, vše bude určitě zase v pořádku. Budu na vás moc myslet. Posíláme vám vélikou pusinku 🙂

pikusa
27. bře 2011

@vered jasan,že s prckem ležet nejde....
ale aspon co to dá odpočívej.....moc moc na tebe myslím....
@kenya83 díky a doufám,že další pokus už dopadne dobře
@ronecek taky se šetři co to dá........těším se a tvoje // a pak na to,kolik jich tam je 😀

ronecek
27. bře 2011

@kenya83
@mindinka

Ahoj holky 😉 Je mi tady z toho taky moc smutno. Čím holky musí procházet. Chjo. První samé pozitivní krásné zprávičky a teď tohle ☹
Já se mám docela dobře. Zatím žádné nějaké příznaky nemám. Semtam mě zabolí v podbříšku, někdy píchne u vaječníku, ale jinak nic zvláštního. Akorát jsem brala léky na vysoký tlak a ten se mi teď docela zvýšil, že mi ani léky nepomáhaly. Navíc jsem zjistila, že nejsou vhodné pro těhulky a kojící matky. Tak raději asi zajdu k doktorovi a poptám se ho na to, zda je brát nebo ne 😉 Jinak prcek pěkně zlobí, tak na bobíšky v bříšku nemám ani moc čas myslet 😨 A jak je vám dvěma?Opatrujte se 😉

ronecek
27. bře 2011

@pikusa Děkuju Ti moc 🙂 Mám z toho trošku strach, protože prcek pěkně zlobí i v noci, takže mám nervíky na pochodu. Ale zase se aspoň netrápím jako při prvním IVF, jestli nám to vyjde nebo ne. Snad bude vše OK a aspoň jeden mimísek se krásně uhnízdí. Jinak bychom museli na celé IVF znovu a to už se mi moc absolvovat nechce ☹ No a co Ty? Já vím, že je to brzo se ptát, ale chcete se hnedka pustit do dalšího kola? Taky se moc opatruj. Jsme silné holky, určitě to všechny zvládnem 😉

pikusa
27. bře 2011

@ronecek no ted mám klasika šestinedělí......
a pak uvidíme,jak to bude.....

ronecek
27. bře 2011

@pikusa Tak budu moc držet palečky ať další pokus konečně vyjde 😉 Doufám, že tady s náma pořád budeš 😉

stazina
27. bře 2011

@vered veredko, uff, tak vidíš, že to byl hematom,sice to taky enní žádná super věc,a le alespon si o mimi nepřišla...srdíčko se určitě rozběhne, mě na poseldní kontrole bylo taky málo vidět..
Já měla ten hematon v tom samém týdnu , co ty..hospitalizovali mě, byla jsem tam týdne, krvácela jsem fakt fest , a i na utz mě dr. ukazoval ten hematom, byl velký ,jako váčky s miminkama, ale nevím, kolik přesně...a za týden na kontrole po něm nebyla památka...tak snad to bude tak i u tebe...
A kočko, zavloej tchýni a popros ji o pomoc.....já vím, někdy se moc neche, ale ty mysli na sebe a na mimi , a šetři se...já vím, znám to , že to moc nejde, ale i kdyby ti tchýně vzala Joshíka na tři hodinky ven, byla by to paráda.....a manža at ti pomůže aspon po praáci s tím , že po tobě nebude chtít domácí práce a teplý večeře....ale vím , že máš hodnýho manžu ,a že ti rád se všímpomůže, vid....tak se drž kočko a už od Tebe nehci slyšet žádný smutný zprávičky.... 😉

stazina
27. bře 2011

@vered A Joshíkovi už snad taky bude lépe, vid|? Tak to mají v enmocnici moc hezký přístup 😉 to je dobře...
Tak jo ,holka, a ještě...moc u toho počítače nevysedávej, řekla bnych , že nejhorší poloha je právě sezení....když už , tak s nohama hoodně nahoře,ju?
Jo a myslím, že místo ascorutinu si můžeš sem tam dát vodu s citronem....
já teda měla až do 14 týdne utrouše, prednison a divinu, ale myslím, že kdybych nebyla po ivf, tak mi taky nic na tem hematom nedají....takže ještě jednou,oaptruj se

pampeliska36
28. bře 2011

ahojte holky, jak se dneska vsechny mate?

kenya83
28. bře 2011

Ahojte🙂 tak dnesna kontrola dopadla dobre. Tak ako aj podla MS tak aj podla UTZ zodpovedame 9tt+5, nase zlaticko krasne rastie mame uz 29mm, 2 rucicky, 2 nozicky a vsetko je tak ako ma byt. Nablizsia kontrola v car bude o 2 tyzdne v 13tt, kedy nam budu robit NT screening. Zajtra sa ideme hlasit do poradne, tak snad sa uz dockam aj tehu knizky. Pridam aj foto z UTZ.

pampeliska36
28. bře 2011

@kenya83 no tak SUPER!!! 😀 😀 😀

sponiarka
28. bře 2011

@pikusa Ahoj je mi to moc líto co se ti stalo a držím pěsti do dalšího kola myslím že jsi psala že taky chodíš k Apoli já musela čekat tři cikly a pak jsme šli do dalšího pokusu

ronecek
28. bře 2011

@pampeliska36 Ahojky, my se máme dobře 😉 Konečně jsem se klidně vyspala až do 7.15. To je u prcka fakt zázrak. Ale je nemocný, tak odpoledne s ním valím doktorce ☹ Mám trošku motáčka, asi z těch prášků. Jinak nic zvláštního🙂A jak je Tobě?

ronecek
28. bře 2011

@kenya83 Ahojky, tak to je super, že jste dopadli dobře 🙂 Páni, už máš za sebou skoro 10tt. Toto letí. Fotečka úžasná. Mimi si tam krásně hoví 😉 😉 😉 Zítra držím palečky v poradně. Knížečku už snad dostaneš. Švagrovka ji sice dostala až ve 12 tt, ale otěhotněla přirozeně, byla na kontrole jen na začátku a doktor jí řekl ať přijde až ve 12tt. Jinak vím, že některé holky už průkazku mají i v 7tt. A jak je Ti jinak? Máš nějaké nevolnosti atd?
Holky, kolikátý den se vlastně mimi uhnízďuje? 🙂

vered
28. bře 2011

ahoj holcinky, jsem tu zase na skok! Doufamz e se mate vsechny dobre! Ja se snazim odpocivat jak to jde...polehavam, obcas vstanu, dojdu si na wc a uvarit caj...hruza, vubec nejsem lezici typ. S malym si ctu hodne knizky v posteli a hrajeme si spolu i hry. Muz je doma a ted sli s malym ven, ale az po obede az pujde J.spinkat, pujde do prace. No sem docela rada, je to hrozny mit manzela celej den doma, ja na to zvykla nejsem a vidim na nem, jak je nervozni ze tu musi bejt....
JInak uz nekrvacim,mozna trosku spinim, ale jinak nic. Mam docela nervy kvuli tomu srdicku...jestli se rozjede a vse bude OK a ten cas tak pomalu leti....tim spis kdyz musim lezet.
@pampeliska36..diky lisko 🙂 , jak vidis snazim se lezet 🙂 a co ty jak se citis, utika ti to vid?
@stazina 😵 staziku, diky za vsechny rady, to jsi mela veliky stesti ,ze ti ten hematom hned zmizel, ja tu cetla ze holkam se vstrebaval pulku tehotenstvi....jinak tchyne uz to vi, tak slibila ze pomuze, no zatim mi pomaha manzel, ale nejsem na nej pres den doma moc zvykla a tak je to docela na palici....no snad budu moc brzo fungovat 🙂 JOshinek je trochu lepsi, akorat mel krasne bile zoubky, velike, pak mu jeden zcernal no a ted je ma zarazeny a takovy kripliky maly, tak uz to neni model no 😀 ,snad bude ok.A co ty jak se citis, vsechno ok?papa myslim na tebe 😵 😵 pozdravuj robatka 🙂
@ronecek ahoj zlaticko, tak jak??co tlak??Co Domicek??Uz se uzdravuje?? Ja mela po transferu s J. taky problemy, jakoby to vycitl ze jsem trochu jina, nervoznejsi atd. a choval se opravdu priserne, daval mi zabrat. Ted je sladkej a uzivam si s nim kazdou chvilku dokonce jak mu cistime ty zoubky, tak kdyz mu reknu ze je jdeme cistit, tak sice poknourava ale jde si uz sam lehnout na postel a otevre pusinku, zlaticko maly. Ronecku cim cistis malymu zuby...jakou pastou??My doted cistili weledou, nebot jeste pastu polyka a doktorka se malem zhroutila, prej za posledni dobu videla tolik zkazenych detskych zoubku, kvuli welede....nevim no...prislo mi to divny ale koupili sme tedy vcera detskej elmex s fluoridem...docela by mne zajimalo jak to s tema pastama teda je. Fluorid by se nemel polykat, tak dnes joshik vyplachoval a plival ...docela mu to slo! MYslim ze taky zalezi na tom, kolik sladkosti deti mlsaji, joshik jeste nemel nikdy bonbon, jen zmrzlinu a vyjimecne kousek cokolady.....
A co bobanci jak se u tebe zabydluji??? 🙂 Ja sem nervozni, protoze nevim jak to bude ve ctvrtek, jestli ma bobanek srdecni akci...jinak ted nekrvacim...uvidime,mejte se krasne pusinky papap 😵
kenya83 ahoj zlatko, to tvoje drobatko male uz jsem videla na fotecce, je nadherny....jen tak dal. Co ten hematom...jeste tam je vid..kousek od pludku...jestli jsem to dobre poznala...ale je malicky.
@pikusa pikush diky. s malym se moc lezet neda, ale snazime se, aspon milje knizky a tak hodku se mnou vydrzi lezet a prohlizet a cist si...to je dobre. Taky mam stesti ze odpo dlouho spinka ...tak snad to nejak zvladneme 🙂
@mindinka ahoj mindinko a co TY, jak je ? Co nevolnosti...uz to ustupuje, doufam ze jo...opatruj se papap 😵

vered
28. bře 2011

@ronecek ronecku kenya sem pred casem dala uzasny stranky kde je vse napsano, kdy probiha implantace, kdy se co formuje, kdy delat test atd. zadas tam datum a vypocte ti to vse sam...pockej najdu ty stranky:
http://www.ivf.ca/fet3dayduedate.php
uz jsem ti to tam i zadala, ze jsi mela 24.3. vracena 3.denni embryjka takze uz budes rovnou na strance s odpovedi...mela by tam byt i ktery den je implantace...ale nejak to tam nevidim...umis anglicky??Aby sis to precetla?

vered
28. bře 2011

@ronecek no fakt ti to tam nepise tu implantaci, ja kdyz tam zadam to moje datum, jenze ja zadavam den ovulace!!, tak mi to tam pise ze embryjko se uhnizduje 6-7den po transferu.