Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sandol
autor
8. lis 2010

Jdu na Okresní přebor,jsem z něj nadšená 😀

sandol
autor
8. lis 2010

@vered dám vědět,taky pevně doufám,že to vyjde do konce roku.
Přeji pěkné vyjíždky na kole 🙂 ,nám tu dnes už padal sníh,nic se neudrželo ,ale předvoj Martina na bílém koni to byl.Takže u vás tílka a sandále,u nás rukavice a šály 🙂

sandol
autor
8. lis 2010

@stazina čauky,tak u vás máte létací dny 😉 ,ale naštěstí jsou ty děti fakt gumové a umějí spadnout,že ač to vypadá hrůzně,většinou to dopadne dobře,a naučí se tím,že musejí být opatrné.

stazina
8. lis 2010

@sandol no, dneska padali hetzky na zadek, tak to bylo dobrý..ale jak jsou dva, tak mi všude zdrhnout a někdy to nejde je tak uhlídat, takež zatímco se mi jeden hrabe v kbelíku s hadrem na podlahu, druhý vytahuje z kuchynský skříňk všechyn hrnce..... 😀 ale je to radost, ty děti..... 😉

sandol
autor
8. lis 2010

@stazina no jo to víš,ty to máš vše double 😀 ,takže zase se ti vše dobré double vrátí 😉

stazina
8. lis 2010

jojo , někdymám halvu jak škopek🙂) a to bych ještě potřeboval nějakou prác , aspon nějaký ten peníz si vydělat...my se snad nenastěhuje ani za půl roku a to tady asi zešedivím... 😠

sandol
autor
8. lis 2010

@stazina ty bláho,tak ona chce k tomu všemu ještě nějakou práci,ale jasně,peníze se hodí vždy a všude.A kdy jste měli v plánu stěhování?

stazina
8. lis 2010

na vánoce... ☹ ale to už manža říkal minulý Vánoce...a ted před vánoci říkal na jaře.... a minulý týden říkal, že do půl roku to nebude.... 😠 😠 takže jsem na mrtvici.....

stazina
8. lis 2010

jdu ležet, opaturjte se m všechny!§!a zítra na vás budu myslet..však vy víte na které!!! 😀 držím palce..

bublenudle
9. lis 2010

Ahoj holky,takže bohužel zase nic...jen / ☹ jsem z toho hotová,ach jo... 😢

stazina
9. lis 2010

néééééééééééééééééééééééééé!!!!!To snd není pravda..... ☹ ☹ ☹ moc mě to mrzí, věřila jsem, že vám to vyjde..je mi to moc líto, opravdu....tk držím palce, aby co nejdřív bylo líp.... 😔 drž se , kočko....já vím , bolí to... ☹

vered
9. lis 2010

@bublenudle No Bublinudli...to snad neni mozny!!!!!!!!!!!!! ☹ Jakto????? BYla jsem si temer jista ze tam budou // !!!! Moc me to mrzi, opravdu. ☹ Zlaticko, vim jaky tezky chvile ted zazivas!!! Drz se!!! Mate jeste nejake mrazacky??Nebo pujdes do dalsiho IVF??? Ja vim, mozna je na to jeste brzo..ale ja vzdycky kdyz byl test negativni a ze byl skoro porad, tak jsem se vyplakala a pak jsem hned chytla druhy dech a hnala se dal. Neuspechy nas jenom posilujou!! Doufam ze brzo bude lip!!!

vered
9. lis 2010

@sandol Ahojda, tak snizek u vas poletoval jo?? 😀 To tady ani nahodou.. 😒 ..A jak bylo dnes v Caru?U z jste zpet?? Jsem zvedava jestli Ti zase navrhli ten dlouhy protokol, nebo jestli bude nejaka zmena. Nam schuzku zmenili, nastesti o tyden driv, to jsem docela rada, tak to vidim taky na Ty Vanoce...pa pa...at to tentokrat vyjde 😉

vered
9. lis 2010

@stazina Ahoj Stazi, tak jsem tu cetla ze se budete stehovat, moc Ti to preju, to by byl nejkrasnejsi darek pod stromecek vid??? A z toho ze mrnousek spadl, z toho se neobvinuj, vzdyt se dvojcatkama to se neda uhlidat. Ja mam jedno a furt to nekde pada a je to cely poskrabany atd. No jo holt, jsou to kluci...zvedavci!!! 😉

stazina
9. lis 2010

@vered já tak yvěřila, ež se @bublenudle ukážou dvě... ☹ ☹ achjo..
a s tím stěhováním to tak horký enbude...snad do podzimu,a el příštího... 😒 takže ěm už asi jebne...kdyby nemrzlo a byla lehká zima, tak yb se mohlo dělat a domku,a le jak napadne sníh, tak bude vše v pr... 😠
A je obře, že vám schůzku posunuli o týden dopředu, takže to je kdy? Abychom na tebe mohli myslet 😉
A jak pak dopadla sandolka?

bublenudle
9. lis 2010

@stazina jsem fakt na prášky ☹ už zase ne..bolí to... 😔

bublenudle
9. lis 2010

@vered Jsi moc hodná,děkuji...ne,mrazačky jsem měla jen dva....takže ted vše znovu...ale asi nevím kdy...budou se muset udělat testy atd..nevim,proč se to mimi nechytne,když embryjka jsou dobrá,ach jo... ☹

stazina
9. lis 2010

@bublenudle no, asi by bylo dorbé , dkyby vám udělai různá vyšetření...dělali vám třeba genetiku, hormonální profili atd? Ale i tak můžete mít tohle všehnov pořádku a nechytnou se...a žádný dr. ti neřekne proč...toprsotě tak je..bohužel..ale i tak věřím, že vaše 2IVf bde uspěšnější...jak je na tom manža? Je potřeba , aby jste s enevzájem podrželia vyrazili do dalšího boje... 😉 u vás ej taky problém ve spermiich, vid? Nebo se pletu?

vered
9. lis 2010

@bublenudle Ja vim je to hrozny jit do toho znovu, vsak mne samotnou to taky ceka, a to bude uz me 4.IVF uf uf. Nepamatuji se kde je u Vas problem....mozna by pomohla vysetreni, treba genetika,jak pise i Stazi....nebo uz jste nekde byli??? Jdes jeste na krev do Caru??

vered
9. lis 2010

@stazina Jezis az do pristiho podzimu jo???? Tak to je docela daleko...to pocasi v Cr je naprd...sice se mi po zime styska, ale vim jaky to je kdyz je furt kosa. Moje mami ted nemuze prijet, protoze nemuze nechat baracek bez topeni....ach jo,poslu vam to nase vedro tady...

sandol
autor
9. lis 2010

Ahoj holky a hlavně
@bublenudle bublíčku,je to tedy fakt rána 😢 ,a věř,že nejen pro Tebe,všichni jsme tu na Tvůj úspěch téměř vsázely...Co dodat,co říct,čím Tě utěšit.........?Na to jsou všechna slova krátká...musíš si to odžít,přežít a pak ti čas dá zase
sílu bojovat 😔Ať se na Tebe zase brzy usměje, zpod těch hnusnejch černejch mraků, sluníčko 😵 😵 😵

sandol
autor
9. lis 2010

Jinak jsme zpět z CAR.Takže je pro mě opět nejvhodnější dlouhý protokol,mají s ním největší úspěchy,navíc u mě ještě potvrzený dítkem,tak nač zkoušet něco co není vyzkoušené.Ale nechával to víceméně na mě,říkal,že i ten krátkej by šel,ale nějak jsme se vrátili k dlouhému,ani pak nevím jak.Takže čekání na MS,to bude úplný konec listopadu,možná 1.,2. prosince.1.-2. den MS na injekci navozující přechod a cca 14.-18. den začátek stimulace.Ta bude tak 8-10 dní,pak OPU.Tudíž to vychází úplně přesně kolem Vánoc,co jsem si propočítávala,tak by OPu mohlo vjít i na Štědrý den 😨 Tak jsem se ptala,jestli teda jako fungujou,tak říkal,že jo,že tam vždycky někdo bejvá.Tak jsem opáčila,že uklízečka 😀 ,tak ta prej taky 😀 .Jen tedy doufám,že budou profíci a soustředí se na nás a nebudou myšlenkama ještě nakupovat poslední dárky a představovat si svá rozzářená dítka pod stromčkem a kapříka v hrdélku 😀 Tak snad ta moje vehementnost stihnout to letos nebude na škodu..................

sandol
autor
9. lis 2010

@vered to je prima,na kdy to máte posunutý?Tak třeba v to zas pojedeme spolu 😉,ale tentokrát prosím už úspěšně 🙂

bublenudle
9. lis 2010

@stazina zlati,já už měla 2x ivf po sobě a nic a ted 1xKET..a nic..jiný mrazačky už nemáme..spermiogram je docela ok..ale od prvniho IVF mi nedělali už žadný testy...tak teda nevim..ani imunitu,nebo ten profil,nic ☹

sandol
autor
9. lis 2010

@stazina Dočkej času jako husa klasu,teda neé,dočkej času jako stázina baráčku 😀 Taktéž,co dodat?Trpělivě čekat!Třeba vám ta letošní zima půjde na ruku a bude fakt docela teplá,přece by nemohla dopustit,ta zima,že kvůli ní zešedivíš 😉

bublenudle
9. lis 2010

@vered No žadný testy mi nedělali,od prvního IVF už..a mam vlasntně 2x ivf,a 1xKET... a nic..mě nedozravaji vajička a jeden vejcovod nepruchodnej ☹

leneclenec
9. lis 2010

@bublenudle Ahojky, je mi to moc líto. Ale zkus se držet. Vím o čem mluvím. Já jsem měla teď naposledy také dva mrazáčky, úplně nádherné - blastocysty 120 hodin staré. Dle dr. byly výstavní a bohužel se neujaly. Já mám za sebou už 2x IFV a 2x Ket, také už nemám řádné mrazáčky. Z prvního IVF byly jen dvě embryjka na přímý přenos a z druhého 5 mrazáčků a už jsou pryč - byly dva KETy, jedno embryjko nezvládlo rozmražování.Já i manžel máme testy (hormony, genetiku, imunologii atd.) v pořádku, ale dr. mi prostě jen řeknou, že se to prostě stává. A že musím být trpělivá a že se to někomu podaří na 5. pokus, nebo dokonce na 10. atd. atd. Pořád mi je také do breku, proč to zrovna zase nevyšlo, když už jednou se tal zázrak a já otěhotněla spontálně a malou donosila, i když porod klešťová, malá po porodu nedýchala, pak byla v inkubátoru, ale vzhledem k tomu, že mám diagnostikovány neprůchodné vejcovody a polycystická ovária, byl to prostě zázrak. Třeba nastane i u tebe, jesn musíme všichni věřit.

bublenudle
9. lis 2010

@vered na krev ve čtvrtek...

sandol
autor
9. lis 2010

@bublenudle no tak to ti teď určitě už nějaký vyšetření udělaj a kdyby se do toho náhodou neměli,tak se neboj o ně zažádat!Na to máš nárok!Ale pokud je tvoje centrum OK,určitě ti to sami navrhnou.Drž se 😵

bublenudle
9. lis 2010

@sandol Sandolko,děkuji moc ☹ jsem fakt hooodně smutná..člověk pro to uděla fakt maximum,cvičeni,akupunktury každý de atd a zase nic.. 😔