Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

klara.k
6. dub 2011

@venicca ahoj vítám tě, všimla jsem si, že máš také andílky. Přeju hodně sil.

lenkacar
6. dub 2011

holky já se asi zeptam blbě jo, ty andílci to si jako počítáte kolik by jim bylo? 😕

lenkacar
6. dub 2011

já moc do pasu nikomu totiž nekoukam tak nevim jak to chodí ,to jako že jste třeba potratili v 15tt a od té doby to počítáte? a nebo jde o narozená miminka?ptam se ze zvědavosti ,nechci nikomu ublížit ,to na vysvětlenou

mindinka
6. dub 2011

@ronecek Jo jo já to zvládnu, nejhorší je, že já dostanu na něco chut a tak si to udělám a potom se mi z toho zvedá žaludek a nemusím to...
🙂

lenkacar
6. dub 2011

@mindinka jé tak to se má okolí dobře ,když na ně zbyde bašta ..

mindinka
6. dub 2011

@kenya83 Je to dobrá věc a našla jsi miminko hned? 😀 Mně to vždycky trušku trvá než ho najdu. 🙂

mindinka
6. dub 2011

@lenkacar to se maj a všechno mi sní a na mně potom nezbyde ni 😀

lenkacar
6. dub 2011

@mindinka tak to musíš řikat potichu ,že je ti blivno

mindinka
6. dub 2011

@lenkacar To jo, ale ráno jsem si dala misku jahod, to mi nikdo nesnědl, že jsem byla sama doma, to jsem si vychutnala a co ještě můžu tak je meloun... 😝

lenkacar
6. dub 2011

@mindinka co? a kde žiješ v africe?já kouknu do lednice a kouká na mě vajco a nebo sýr a max. jablko ,tak přemýšlim co bych kde sďobla ,abych chutě zaplašila ...

mindinka
6. dub 2011

@lenkacar ne proč???? že už jsem měla melouna a jahody? ráno jsem si to koupila v krámě, je to sice dražší, ale moc dobrý 🙂

lenkacar
6. dub 2011

@mindinka 😀 jo? já jsem doma víš ..ani nevim ,že maj melouny .. a jahody u nás maj hnusný ,leda mě napadla plechovka ..čoveče takhle v zimě ana jaře jsem meloun nikdy neměla

mindinka
6. dub 2011

@mindinka no u nás je taky lednička poloprázdná, budu muset taky zajet zítra do města nakoupit něco dobrýho. 😉

mindinka
6. dub 2011

@lenkacar a nebo takovej jahodovej koktejl, to taky nemá chybu 😝

kenya83
6. dub 2011

@mindinka našla som srdiečko asi tak do 30 sekúnd. Ináč skúšala som aj na sucho a hľadala som dlhšie a keď som si dala gél tak som ho našla rýchlejšie. 😉 Teraz je moje mimi uložené na ľavej strane tesne pod pupkom 😀

mindinka
6. dub 2011

@lenkacar Melouny maj dobrý, štavnatý a sladoučký, ale kilo stojí skoro 30kč

mindinka
6. dub 2011

@kenya83 a já ho mívám spíš na pravý straně 😀

kenya83
6. dub 2011

@mindinka 😀 😀 😀 juj ja sa tak teším, dnes ho zoberiem a pôjdem ho pustiť mojej mamičke 🙂

mindinka
6. dub 2011

@kenya83 Je to dobrá věc, když se chceš ujistit, že je miminko v pořádku, tak si ho poslechneš 🙂

kenya83
6. dub 2011

@mindinka a myslíš, že sa to môže počúvať neobmedzene aj niekoľkokrát za deň? neškodí to?

mindinka
6. dub 2011

@mindinka Naši mi přijedou v pátek popřát tak jim ho dám taky poslechnout 😉

mindinka
6. dub 2011

@kenya83 Myslím, že tady ty ultrazvuky neškodí, jinak by je takhle neprodávali. 🙂

lenkacar
6. dub 2011

@mindinka a jak to jako hledáte vy máte doma utz? 😕 aha už to čtu no nekeccej a kolik to stojí?

mindinka
6. dub 2011

@lenkacar Koupila jsem si na netu Angel sounds je to domácí ultrazvuk, že slyšíš miminko jak mu bije srdíčko a potom když je větší tak jsou slyšet pohyby a když má mimčo škytavku
🙂

mindinka
6. dub 2011

Mně to stálo nový 800kč i s poštovným

lenkacar
6. dub 2011

@mindinka to čtu prvně ..to je dobrá věcička to si taky pořídim až ..

kenya83
6. dub 2011

@mindinka ja so myslím, že to tiež neškodí 🙂

mindinka
6. dub 2011

@lenkacar Je to velice dobrá věcdám ti sem odkaz 😉

kenya83
6. dub 2011

@lenkacar mňa to stálo aj s poštovným 64 eur 😉
pozri pošlem Ti link a môžeš si o tom prečítať 🙂
http://www.darceky-eshop.sk/angelsounds-p-50542...