Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pikusa
7. dub 2011

Ahoj holky....
@venicca no to jsou,ale stejně......
hlavně at je co nejdřív v bříšku prcek/prckové a vše je v pořádku 😵
@klara.k taky jsi si prožila svoje koukám ☹
Holky,to moje dítko má dnbes 2 roky....to snad ani není možný 😲
Asi touto dobou před 2 lety mi ho donesli a já nevěděla co s ním 😀

venicca
7. dub 2011

@pikusa Díky!!!! A všechno nejlepší Matyáškovi!

klara.k
7. dub 2011

@pikusa všechno nej, hlavně ať je cvrnďa zdravej 🙂
prožila, ale posílilo mě to a strvdilo vztah s mužem, jsem za to ráda. I když je mi to pořád líto a stále na něj myslím, ale když už je to tak, tak to musíme tak brát, a život si užít, a láska, víra a naděje je v nás.

pikusa
7. dub 2011

Holky....díky za přání za matese...
Ono je jasný,jinak než to překonat to nejde že.......
a hlavně věřit,že to vyjde 😵

lenkacar
7. dub 2011

@klara.k nás to jakoby chvilku združilo ,ale ted jsme zase každej jinde .. 🤐

klara.k
7. dub 2011

@lenkacar my jsme si prošli opravud krizí, dva měsíce po porodu to šlo, to jsme byli soudržní, ale pak se něco stalo, nevím co, a nemohli jsme se domluvit, snést, nic, uvažovali jsem o rozchodu, ale nakonec se to téměr ze dne na den změnilo a oba jsme se trochu změnili, zklidnili, utřídili hodnoty, nebo já nevím co a te´d nám to šlape, možná lépe než předtím. Samozřejmě se pohádáme, někdy se navzájem se.em, ale vztah jako takový je pevnější a silnější. Doufám, že dlouho době.

ronecek
7. dub 2011

@pikusa Ahojky 😉 Matyáškovi přejeme vše nejlepší ke krásným druhým narozeninám. Hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásenky a brzo sestřičku nebo bratříčka 😉 Posíláme pusinku

pikusa
7. dub 2011

@ronecek jeee díky...mooc hezky jsi to napsala 😵

lenkacar
7. dub 2011

@pikusa tak od nás taky pusánka .. 😵

pikusa
7. dub 2011

@lenkacar díky moc 😵
Ráno mu říkám...máš narozeninky a on bude dort 😀
No bude,ale až v sobotu 😵

lenkacar
7. dub 2011

@pikusa malinkej jak mu to myslí

pikusa
7. dub 2011

@lenkacar no jo,taky mu to pořád říkám,že až bude mít narozeniny,bude dort...
A on že chce s pejsekm,tak bude s pejskem....ovšem nepeču,objednala jsem 🙂

lenkacar
7. dub 2011

@pikusa jen aby nechtěl živýho 😕

pikusa
7. dub 2011

@lenkacar no zzatím nechce... 😀 Ale plyšovejch má dost,všechny jsme je pojmenovali 🙂
jeden s ním i čůrá 🙂 ten se jmenuje Srdíčko

mindinka
7. dub 2011

@pikusa Taky se přidávám ke gratulaci, Matyáškovi přeji hodně štěstíška a zdravíčka a posílám pusinku. 😲

mindinka
7. dub 2011

@ronecek Ronečku kdepak máme fotečku testíku??? Jak ti je? Zítra jedeš na tu kontrolu? 🙂

lenkacar
7. dub 2011

to je šmudlík a čůrací pejsek je dobrej nápad 😉

pikusa
7. dub 2011

@mindinka děkujeme 🙂
@lenkacar hele on pak jde i ten nočník vylejt do záchodu 😀

lenkacar
7. dub 2011

@pikusa hlavně aby mu to uklízení zůstalo 😀

pikusa
7. dub 2011

@lenkacar no to nevím......¨jak jde o hračky,je najednou hluchej 😀

lenkacar
7. dub 2011

s timhle genem hluchoty se ty chlapi už roděj 😀

pikusa
7. dub 2011

@lenkacar to jo vid 😀

ronecek
7. dub 2011

@pikusa Jj, Maty je úžasný 🙂 Krásňoučký chlapeček. Náš Domík má sice zvířátka taky rád, ale je jen samá pila pila pila. Tak jsem mu motorovku objednala. Měla by dnes nebo zítra snad dorazit 😉 Prcek taky se vždycky vyčůrá a sám si to jde vylít. Já mu na nočník nemůžu ani šáhnout. A s uklízením raději ani nemluvím🙂Když já uklízím, tak by nejraději přeleštil i mě, ale když jde o hračky, tak jak píšeš, je jako hluchý🙂

kata1145
7. dub 2011

@pikusa taky se přidávám a přeju jen to nejlepší k narozeninám 🙂 malému Matyáškovi - mmch kráásné jméno 😵

ronecek
7. dub 2011

@mindinka Ahoj, tak tady slíbená fotečka dnešního testíku. Mám nějaký jiný. Čárka mi připadá slabší než včera. No ale to neva. Ještě zítra a už vám dám s testíkama pokoj 😀 😀 😀 Zítra jedeme na kontrolu. Máme tam být na 9.00 a před devátou na krev. Tak držte palečky 😉 Jinak je mi dneska dobře. I tlak mám díkybohu dneska celkem dobrý 😵 A co Ty?

lenkacar
7. dub 2011

@ronecek no zítra si to přečtu až odpolko ,výsledky budou hnedka zítra?

kata1145
7. dub 2011

@ronecek moc na Tebe budu myslet, držím pěsti!!! 😵

ronecek
7. dub 2011

@lenkacar Výsledky krve budou určitě 🙂 ale jesti i ultrazvuk mi bude dělat, to nevím 😀 Budu tady taky spíš až odpoledne. Máme to trošku z ruky, do toho mi kamarádka říkala, že včera čekali dvě a půl hodiny, tak už se těším, až budu doma 😉

ronecek
7. dub 2011

@lenkacar A jak je Ti? O víkendu už bys mohla zkusit testík, že jo? 😉

lenkacar
7. dub 2011

@ronecek to je dobře ,že tě nenechají čekat přes víkend jako to bývalo dříve