Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

klara.k
8. dub 2011

ahoj holky, děti jsou krásný, fakt jim to sluší, broučkům.

@ronecek -držím palce a jsem moc zvědavá, já přeju jednu, max. dvě bublinky, aby byla ta šance co největší a těhotenství si mohla klidu užít.

Jinak já mám teď dilema. Na KET mám, chci jít v květnu, ale můj cyklus zase stávkuje, dnes jsem už 38 den a nic. Tak teď nevím jestli to mám nechat ještě chvilku a dát si vyvolávačku a začít se stimulkou, nebo jen vyvolávačku a počkat ještě jeden cyklus. To by už vycházelo na červen, tak nevím. Jsem nerozhodná, bojím se, že to nevyjde a takto mám aspoň tu krásnou naději, že se bude něco dít a šance přece jen nějaká je. Máme tři mrazáčky, pak bych musela celé IVF znovu a já měla ten hnusný hyperstimulák, tak se toho bojím. No včil babo raď!!!

Jinak všem přeju pěkné ráno, v Brně svítí sluníčko, tak ho posílám vám všem.

kata1145
8. dub 2011

@klara.k ahoj a krásné dopoledne... já teď taky budu čekat na další KET.... s tím hyperstimulákem vím, o čem mluvíš, skončila jsem v nemocnici na kapačkách na JIPce a k transferu tím pádem ani nedošlo... vše zamrazili...takže teď jsme v březnu jsme byli poprvé na KETu, ale nevyšel... takže budu zkoušet dál... ☹

kata1145
8. dub 2011

@klara.k mám taky u dalšího IVF obavu pak znovu z toho hypertimuláku... myslíš, že musí přijít? nemohli by to doktoři už nějak ohlídat?

klara.k
8. dub 2011

@kata1145 já jsem se na to ptala, ta pravděpodobnost je poměrně vysoká. Budou se snažit menší dávky hormonům, víc hlídat, jinak moc nevím jak jinak tomu zabránit. Já si říkám, že kdyby to nevyšlo, tak bych šla možná do minimálky nebo zkusila nativ. Uvidíme, opavdu doufám, že se nám zadaří z KETu.

mindinka
8. dub 2011

Ahoj holky jak se všichni máte? Já odpoledne čekám návštěvu, přijedou naši, tak mi to dneska uteče. 🙂 Ráno jsem byla nakoupit chlebíčky, a cukroví, tak už jsem si dala, tak doufám, že budou spokojený a budou baštit. 😵

kata1145
8. dub 2011

@klara.k já bych byla taky strašně ráda 😵

mindinka
8. dub 2011

@vered Ahoj Veredko, tak já sladký můžu a všichni doma, takže s tím u nás neni problém, vždycky něco upeču a hned to zmizí... 😀 Ještě musím douklidit než přijedou naši, děti pojedou na víken k tátovi tak bude havajka 😵

mindinka
8. dub 2011

@ronecek Ronečku moc na tebe myslím, at všechno dobře dopadne....držím palečky 😉

kata1145
8. dub 2011

@mindinka jeee tak to se bude návštěva mít, takové pohoštění... 🙂... já jsem ráda, že je dneska pátek, zítra se chystáme za kamarády na návštěvu 🙂, tak bude fajn...

mindinka
8. dub 2011

@kata1145 Jo jo pohoštění je už připravený, já budu mít o víkendu klídek, budu relaxovat, děti se teda vrátí zítra navečer domu, tak dlouho tu klídek nebude 😀

pikusa
8. dub 2011

@klara.k
@kata1145 holky mě kvuli OHSS poprvé stimulku stopli před odběrem vajíček......
Pak jsem čekala 3 měsíce a šla zase.....s min,dávkou Puregonu ze začátku--75 jednotek a ke konci jsem přidala na 120 myslím......
A stejně jsem měla 30 folíků a z toho 23 vajíček....
No a taky dumám,kdy další ket......

vered
8. dub 2011

@kata1145
@klara.k ahoj holky, ja mela pri prvnim IVF taky hyperstimulak, citila sem se na umreni k ET nedoslo a 14 embryii nam zamrazili a po 14 dnech nam rekli ze je bohuzel zamrazili spatne.....chybicka se vloudila. ☹ Takze sem sla do 2.IVF chte nechte a strasne se bala, k OHSS uz nedoslo a uz mam za sebou dokonce 4.IVF. Myslim ze se nemusite bat, oni uz si ty davky ohlidaji, ten OHSS je skoro vzdycky poprvy....ja mela 3x dlouhy protokol....a ted naposledy kratky s antagonisty a ten je pro zeny s OHSS, vtip je v tom ze na konci se nepicha ovitrelle ci pregnyl( hlavne ty zpusobuji to OHSS) ale decapeptyl....cely ten protokol je udelanej trochu jinak, je mnohem kratsi a mne vyhovoval. Myslim ze se nemusite bat ze by k OHSS doslo znovu!!! JInak drzim pesti at vam radsi vyjde ted ten KET.

kata1145
8. dub 2011

@pikusa
@vered 😵 děkuji moc holky za podporu 🙂. Nejšťastnější bych byla, kdyby klapnul ten KETík 🙂. no prostě hlavně myslet pozitivně 🙂 - uf i když to taky dá někdy zabrat, ale prostě jiná cesta není 🙂 😀
Holky jak je to prosím s imunologickými testy? Vám je dělali hned ze startu při veškerém vyšetření na začátku? Nám se doktoři v centru střídají, teď je tam nějaký nový a tvrdil mi, když jsem se ptala na ty imunologické testy, že je to zbytečné, protože když mi při KETu zavedou embryjko, tak na něj alergii mít nemůžu, protože je moje. Že můžu být alergická max. na spermie, ale tím, že jsme na umělém, tak mi už zavádějí přímo embryo, tak by to mělo být v klidu... 😒 Holky nevím, nezdá se mi to... 😖

vered
8. dub 2011

😵 @kata1145 je to nevim , promin. Nezijeme v CR..tak nevim jak to tam chodi, ale my meli vsechna geneticka vysetreni a taky trombofilni mutace.....a to az po 2.IVF. Hodne stesti pri Ketu 😵

klara.k
8. dub 2011

@kata1145 - já to taky nevím, na imunologii jsme nebyli, myslím právě proto, že vlastně nepřijdu se spermiemi do styku 😲, to zní horzně že 😀

@vered - děkuju, já bych byla ráda, kdyby to tak bylo, ale MUDra mi řekla, že se to zřejmě bude opakovat. A že se tomu nedá zabránit, prostě mě budou hlídat. ale já doufám v tento KET. Jen nevím jestli teda hned nebo za měsíc, když se cyklus zase takto natahuje. Prostě jsem chtěla květen a nějak mi to nevychází. ☹

ronecek
8. dub 2011

Ahoj holky 😉 Tak su tu 😀 😀 😀 Dopadli jsme dobře až na to dvou a půlhodinové čekání ☹ Hcg bylo 657,9. Víc jsem se nedozvěděla. Na ultrazvuk jedeme za týden v pátek.
Valíme teprve obědvat, tak tady za váma dorazím večer 🙂
Papa a pěkný den

klara.k
8. dub 2011

@ronecek - ahoj těhulko, krásná zpráva a krásné hcg. To by mohlo být jedno i dvě že.

kata1145
8. dub 2011

@ronecek myslela jsem na Tebe od rána 😀 , no krááásné HCG ... 😀 😀 😀 , jeee až na to čekání... to znám taky... já jsem třeba na KET byla objednaná na 9.00 a přišla jsem na řadu v 11:50 a to jsem celou tu dobu čekala v čekárně... a pak buď celou dobu v klidu a flegmatik... 😎

pikusa
8. dub 2011

@ronecek super super super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@kata1145 imuno taky nemáme,jen genetiku

mindinka
8. dub 2011

@ronecek Nádherná zprávička, moc a moc gratuluji, jen tak dál. 😀

lenkacar
8. dub 2011

@ronecek gratulace ,já byla poprvé v tý práci ,bylo mi tam zle ..já jsem snad těhotná .. 😒

kenya83
8. dub 2011

@ronecek skvelá správička🙂 blahoželám krásne HCG, som zvedavá koľko sa ich v brušku ukáže🙂

amalka_78
8. dub 2011

Ahojky holčiny, tak mě tu po delší odmlce zase máte 🙂 Koníka občas sleduji, ale obvykle přijdu z práce tak vycucaná, že nemám sílu cvakat do klávesnice 😀 Hurá, sláva, daně už jsou konečně za mnou, tak budu otravovat častěji 😀

@vered Veredko moje zlatá, když jsem četla, co se stalo s mimískem, nechtěla jsem tomu uvěřit. Měla jsem hroznou radost, když si našla dvě čárečky, tak strašně jsem ti to přála ... vůbec jsem nepochybovala, že to dobře dopadne, a najednou takový šok ☹ Moc mě to mrzí, ještě že máš Joshika, snad ti z toho smutku dokáže trochu pomoci.

@ronecek Ronečku, velká gratulace, držím palečky na příštích devět měsíců 🙂 Jsem zvědavá, jestli nebudou dvojčátka ... já si je moc přeju, ale mám už jenom jednoho mrazáčka 🙂

@mindinka @kenya83 Maminy, koukám, že u vás je všechno jak má být, jen tak dál, ať bříška rostou! 😀

Rozepsala bych se trochu o sobě (no vlastně nic moc nového není), ale koukám, že už je dost hodin, tak musím pádit na zkoušku sboru. Poslední dobou jsem trochu vynechávala, nejdřív KETík, potom práce ... v pátek večer většinou po tom celotýdenním shonu upadnu do komatu a na zkoušky kašlu (teda nekašlu, ale místo zpívání hajinkám doma v postýlce), tak já letím, ať zase nedostanu vynadáno 😀 Zatím se mějte 😉

pikusa
8. dub 2011

@lenkacar co ten smajík?????? 😝

ronecek
8. dub 2011

@pikusa Ahojky, moc moc moc děkuju za palečky 😉 A taky za toho našeho prďolu 😉

ronecek
8. dub 2011

@klara.k Ahoj Klárinko 🙂 Moc Ti děkuju za palečky 😉 Bublinka/ky budou bohužel asi až příští týden. Říkala jsem doktorovi, že to asi nedospím 😀 A s tou Tvojí menskou, nemůžeš být třeba v tom? Já s tím taky měla problémy. Jednou co 40 pak 30. Jinak zkus kontryhelový čaj. Mě se po něm celý cyklus zkrátil a hlavně zpravidelněl. A myslím si, že i k tomu těhu dopomohl 🙂
Ve Zlíně taky bylo krásně. Sice trošku zima a foukal vítr, ale svítilo sluníčko. Zato domů jsme přijeli do černa ☹

ronecek
8. dub 2011

@mindinka Ahojky, moc moc moc Ti ještě jednou děkuju 😉 Tak co návštěvu už máš za sebou? Buchtička chutnala? 😉

ronecek
8. dub 2011

@amalka_78
@kenya83
Holky díky 🙂 Sama jsem zvědavá, kolik se jich tam asi chytlo. V tom HCG vůbec nemám přehled. Ale holky psaly, že to vypadá na dvojčátka 😀

ronecek
8. dub 2011

@lenkacar Jj, taky Ti moc děkuju a jsem z Tebe hrozně napjatá 😀 Zítra šup tady s testíkem 😉 Já měla ty samé pocity, první píchání, bolesti jako při mens. Taky bolesti v křížích a zádech. Pak všechno přešlo a připadala jsem si taková nějaká vyrovnaná, že jsem měla nutkání, že se zadařilo. A taky začly trošku nevolnosti 😉 Držím palečky

pikusa
8. dub 2011

@ronecek hele,já měla HCG 2355......a jen jedno embryo.....žádná dvojčata....
A kontyhel už piju 🙂