Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kalop
13. dub 2011

@mindinka díky 😉

drndapetka
13. dub 2011

@kalop přesně tak, žádný stresování, vše bude dobré, nebuuuj 😉

pikusa
13. dub 2011

@lenkacar klid leni...to je testem...
Já měla mamatest a pak nějaký nevím....bez jména a ve stejný den na obou jiná čárka.....na jednom skoro tlustice a na druhém duch
@petra123 strašně moc mě to mrzí

mindinka
13. dub 2011

@kalop nemáš za co když budeš potřebovat s něčím poradit tak se ozvy, ráda ti odpovím a hlavně žádný stres!!! 😵 A napiš nám jak ti krev dopadla. Budu na tebe moc myslet. 😉

lenkacar
13. dub 2011

holky fakt je to vše jen o čase ,nic se nevyřeší brečením a chozením někam na krev ..tohle čekání nenávidim ze všeho nejvíc 😠

ronecek
13. dub 2011

@kalop Čárečka je tam, krásná 😉 😉 😉 Holky, vidím další úspěchy. Je to super

ronecek
13. dub 2011

@lenkacar Leni pivínko jo, no teda 😉 Ale asi jim chutnalo, když vidím Tvoji čárečku 😀 Já bych si tak dala paňáka slivovice 😢 Ale riskovat to asi raději nebudu. No hold si budu muset chvilku počkat ☹

lenkacar
13. dub 2011

@ronecek jen jsem se napila od manži ..ale začíná mi bolet v krku dopr.. 😠 tak jsem vyžehlila kopičku a za chvíli půjdu spát

ronecek
13. dub 2011

@mindinka Tak to je super, že sis to v DM zařídila přímo. A kde teda je? Kolik to máš kilometrů? 😉 Buchta chutná moc. Už je míň než půlka plechu. Něco jsem dala mamině, neodolala a my pořád mlsáme 😉 Ty máš taky pořád takový nějaký pocit hladu? Já snědla dva rohlíky a připadala jsem si, jako kdybych nejedla. Tak jsem snědla ještě jeden 🙂 Jestli to takhle bude pokračovat dál, tak děkuju pěkně ☹

ronecek
13. dub 2011

@petra123 Peti, tak to je mi moc líto ☹

mindinka
13. dub 2011

@ronecek Jo jo zařídila jsem si to v Benešově, to je tady v okolí nejblíž, mám to přes 30km, tak to jsem ráda, že vám buchta chutnala. Tak s tím jídlem jsme na tom stejně, už nevím co bych snědla, před chvílí jsem si dala večeři a mám pořád hlad, tak to asi půjdu zaspat ☹

ronecek
13. dub 2011

@lenkacar No já jsem taky nějaká ospalá. Manža už mi tady jde zasednout místo, tak se přesunu k TV. Ještě se chci kouknout aspoň na Top star magazín 😀 Já musím zaklepat. Zatím mě žádná chřipajzna nepostihla, i když jsem k ní párkrát neměla daleko. Tak dobrou noc a sladké sny 🙂

lenkacar
13. dub 2011

@ronecek víš co mě strašně dostalo? když jsem měla stoplou stimulku ,víš jako že k ničemu ani nedošlo ,že se to ani nekonalo ,to mě dostalo víc jak když pokus nevyšel ,tak si myslím ,že peti chudák prožívá taky velikánské zklamání ☹

pikusa
13. dub 2011

@lenkacar tak to mě taky dostalo.....mnohem víc než ted ta revize...
Se stopkou jsem prostě nepočítala a po tak dlouhé době jsem se tak těšila a pak stop

lenkacar
13. dub 2011

@pikusa no ořvala jsem to asi stejně ,ale tu revizi dýl ,ale šok byl stejnej,ale jako myslím ,že když se to nepovedlo tak mě to nedostalo tolik ,jako když mi to stopli a nic se nakonec nedělo ..to bylo fakt velikánské zklamání ,se člověk těší a prd..těch zklamání už sakra bylo

pikusa
13. dub 2011

@lenkacar právě..po roce v CARU jsem se dohrabala ke stimulaci a nic....
Tak jsme pak letěli do egypta 🙂

lenkacar
13. dub 2011

@pikusa my na djerbu 😀 😉

pikusa
13. dub 2011

@lenkacar 😀 aspon něco vid

lenkacar
13. dub 2011

@pikusa no smrad ,ale teplíčko 😀

lenkacar
13. dub 2011

jako to že jsem si tam nechala dát aprílka asi znamená ,že bude boreček dělat asi pěkný wofuky .. 😝

pikusa
13. dub 2011

@lenkacar no jooooo laškuje hned od začátku
Moc ti držím palečky....
hele a co si zajít na krev jako samoplátce?????a pak bude krev z CARU a uvidíš hodnoty....

lenkacar
13. dub 2011

@pikusa no uvidim

pikusa
13. dub 2011

@lenkacar jasně......ale moc moc ti držím palečky

lenkacar
14. dub 2011

tak jsem holky tim samým testovala po ránu a vyšel mi v limitu stejný jako den předtim ,čárka je ,ale nesílí ,takže mám asi málo hcg a zkusim teda ještě koupit ten mamatest ,kterým jsou dělaný ty 2 první

pikusa
14. dub 2011

@lenkacar ahojík....
určo kup mamatest......jako před tím....
Já jak jsem psala.....u "no name" testu a mamatestu ve stejný den byl sakra rozdíl

ronecek
14. dub 2011

@lenkacar
@pikusa
Holky tak to máte pravdu. To by asi dostalo každého. Na něco jsi připravená a to se nakonec vůbec nekoná ☹ Je to opravdu horší než, kdyby se konalo, ale nepodařilo se. Kamarádka měla jít na ET a chytla hyperstimulák, tak musela počkat až se dá do pořádku. Embryjak teda zmrazili a jak jela celá natěšená na KET, tak jí při cestě z Opavy do Zlína volala embryoložka, že je jí líto, ale žádné embryjko nepřežilo, tak se KETík nebude konat. Byla z toho tak špatná, že ani nevěděla, jestli do toho znovu půjde. Nakonec to zkusili po půlroční pauze a mají chlapečka 🙂

lenkacar
14. dub 2011

@ronecek až mám husí kůži na koleně

ronecek
14. dub 2011

@lenkacar Já jsem měla testík taky nevím jaký, takový červený a pak jsem si koupila ten mamatest a zdálo se mi, že na něm ty čárečky mnohem rychleji naskakujou. Hlavní ale Leni je, že tam čárečka je 😎 Jak jsme byli ve Zlíně, tak jedna paní se kterou si taky psáváme měla HCG 120 a já HCG 657,9. Tak držím moc moc palečky 🙂 Už budeš doma natrvalo nebo ještě půjdeš do práce?

lenkacar
14. dub 2011

@ronecek ne jsem doma na pracáku já jsem totiž nepodepslaa vůbec smlouvu ..takže zůstávám na pracáku

ronecek
14. dub 2011

@lenkacar Aha. To budeš na pracáku až do mateřské nebo přejdeš na nemocenskou? Vůbec nevím, jak by to vyšlo finančně. Já ani nevím, jak to vlastně vyjde mi s přechodem z rodičovské na mateřskou. Počkám jaký bude termín porodu a pak si to začnu zjišťovat. To zase bude lítačka, práce, sociálka ☹ Nemám to tak ráda.