Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

drndapetka
15. dub 2011

@pepek007 taky jsme při IVF testila 5tý den po ET, jenže teď nemůžu, budu ještě 6tý den po KETu píchat Pregnyl 1500, takže mám smolíka ☹

kalop
15. dub 2011

ještě holky,našla jsem že jsou testy 10,20 a snad 25 citlivost..třeba 50 se nedělá? abychom zjistily,že hormon roste,rozumíte jak to myslím? 😉

mindinka
15. dub 2011

@drndapetka Ne ne neviděl, aspon nic neříkal... 😀

pepek007
15. dub 2011

@drndapetka no jasný jako já se toho rozmražení taky bojim - neberu to automaticky, že většině se rozmrazily v pohodě ☹ je to prostě spousty faktorů který to ovlivní a maj pak za důsledek další kroky mno ale přmýslím nad tím pořád ale zatím je čas a určitě Dr mi taky řeknou svůj názor v den ET když jim řeknu co nechci a čeho se bojim 😉 a to bude rozhodující ..jj dvijčátka jako když máš jedno je mazec - jako mě by nevadilo mít dvě hnedka poprvé ale ne te%d když jedno máme to vůbec nevim jak bych to zvládala ☹ jojo co se stalo, tak to asi tak mělo být vše má svůj důvod a ta příroda si to sama zařídí 😉

pepek007
15. dub 2011

@drndapetka no Pregnyl to hodně ovlivňuje to máš recht ☹ tak vydrž však se dočkáš kočko 😵 a nebo na krev si zajít ne? To má i na krev vliv Pregnyl? 😕

pepek007
15. dub 2011

@kalop no a co takovej ten test jak Ti i ukáže i kolik jseš těhu? Ten je teďka in a kámošky nekupují nic jinýho 😉

kalop
15. dub 2011

@pepek007 jenže on prý ukazuje jen do 3.tt a pak už ne,takže nepoznáš zda těhu pokračuje asi ne? si myslím 😉

drndapetka
15. dub 2011

@pepek007 jj, Pregnyl má vliv hlavně na krev

pepek007
15. dub 2011

@drndapetka áha jasnačka njn tak to musí být nervíky panečku kvůli němu 😝

pepek007
15. dub 2011

@kalop joo tak to netušim právě vůbec 😒

drndapetka
15. dub 2011

@pepek007 to mi povídej, minule jsem si testovala už od 5tého dne po ET a nemusela jsem mít strach, že je to čárka Pregnylovka 😝

kalop
15. dub 2011

@drndapetka petko také nevíš jestli dělají testy větší citlivost?

kalop
15. dub 2011

nebo spíše nižší? 😀

pepek007
15. dub 2011

@drndapetka nooo já taky tetsila do 5 dne to nešlo nevydržet - u nás se Pregnyl nedává jen Ultroš po ET, Prednison a já mám navíc ten Fraxiparin mno tak tam by nemělo nic to ovlivnit hele jestli to má vyjít tak to vyjde prostě bez ohedu na den kdy testneš 😉 já vím to čekání je mazec ale taky se dočkáš 😎

drndapetka
15. dub 2011

@kalop nejmenší citlivost je 10, pak se dělají 20tky, pak 25tky, dokonce jsou prý i s citlivostí 50, ale ty jsem nikdy neměla

ronecek
15. dub 2011

@mindinka Ahojky, děkuju 🙂 Taky máš krásnou fotečku. Bobek pěkně roste. To je dobře, že jste v pořádku. My jdeme na další UTZ a krev ve čtvrtek. Jsem zvědavá, kolikrát tam ještě pojedeme. Jezdím tam sice ráda, ale ta cesta je ubíjející ☹

ronecek
15. dub 2011

@kalop Čárečka ukázková 😀 Krásně Ti zesílila. Jen tak dále 😉 Kdy jdeš na krev?

ronecek
15. dub 2011

@pepek007 Být Tebou, dala bych embryjka obě 😀 Taky jsem tak nad tím uvažovala. Jestli dvě nebo tři. Jenže jak jsem zjistila, že zbylé stejně vyhodí, tak vyhrály tři. No a vidíš ze tří budeme mít pravděpodobně jednoho bobečka 😉

pepek007
15. dub 2011

@ronecek cože 3?? 😕 😀 no to jako ne ježiš kdyby se chytly ...já vim ta šance je menší i že by dvě se chytly no jo ale co když jo?Jako pak bych vážně uvažovala o redukci jenže to je zase riziko, že nepřežije i to druhý ☹ co já bych dala za jednoho bobečka 😵 kdyby vyšel i se tam jedno dalo ,....no jasný ale ty výčitky že skončilo jedno v kanále 😢 tak to teda moc gratuluji moc k jednomu bobánkovi to je krásná práce 😵 noo to se ti to povídá což? 😠 😀 😀

kalop
15. dub 2011

@ronecek na krev jdu ještě možná v neděli,když bude sloužit kamarádka...jinak podle caru nemám na ordinovanou krev,jen podle nich mám testovat 21.4....

vered
15. dub 2011

@pepek007 ahoj pepecku..koukam ze jsi zavitala mezi nas! 🙂 Ty mas taky Leidena?? To sem netusila.....a jakou formu heterozygot nebo homozygot, ja sem hetero...A kdy se chystate na Ketik??? 🙂
@drndapetka a ty mas taky Leidena??Nebo nejakou jinou mutaci?? Ja take pichala v tehu clexane ale zacala jsem vzdy az po pozitivnim Hcg....jinak ne ani pri stimulaci. Odky pichas clexane? A uz jsou v Cr ty nove injekce z plastu s takovym chranicem?? Tady se uz nedaji koupit ty starsi, co sem pouzivala.....
Jinak hodne stesti!!! 😵

vered
15. dub 2011

@ronecek ahoj zlaticko, moc hezka bublinka!! 🙂 A fakt!, jak tam holky videly jeste jednu tu bublinku nad...tak to vypada na to druhy...ale pravdepodobne asi zanikly..protoze je fakt malicky. Ja to takhle mela pri 2.IVF mela jsem dve bublinky a po tydnu jedna zustala pekna a ta druha takova malicka, nekde ten UTZ jeste mam tak bych ti to mohla vyfotit a poslat....
A co jinak? Co vyvadite s domickem?? A co rezy? Zustaly jeste nejaky?? 😉 😀 Ja jeste strudl nepekla.... asi az v nedeli, ted sme dostali od tchyne dortik kupovany, tak aby toho tady nebylo moc.
Jsem desne unavena...pujdu brzo na kute 😉 cele odpoledne sem zehlila....ale aspon ze uz to mam za sebou 🙂
U doktora vse ok prej deloha v poradku ( ale porad jeste spinim) a rikal ze po 6ti nedeli muzeme zacit nanovo.. 😨 ..no celkem me to dost prekvapilo, to sem fakt necekala...ale i sestricka rikala ze pry to moje tehu ted bylo na zacatku a neni duvod prej cekat!! Pry ztrata casu!!!!Tak jeste nevim.....jak to bude...myslela sem ze ted budu odpocivat...davat se dokupy.....uvidime...momentalne se na to moc necitim, ale stejne sem prof. rekla ze chci vse zamrazit....do ET nejdu...pri ketech se mi tehotni lip.....rekl mi ze to je dobry napad! 😉
Ronecku papa Dmicek vajicka???? Joshik uplne miluje vejce natvrdo, ale nevim jestli by mel jist i dve tydne, musim se nekde popidit. Moje tchyne je porad vari a J. by se jima furt cpal, myslim ze az zas tak moc vajec by nemel.....jak to mate vy???
Tak zlaticko, zatim papa a dobrou noc!!!!!Opatruj se a pohlad bobanka!
😵 😵 😵

vered
15. dub 2011

@mindinka Ahoj Mindinko, tak ten tvuj bobanek ma uz 5.5cm, to je krasny vid?? Tak si ho hezky hyckej!!!! A at dal krasne roste!!! 😵 😵 papa dobrou noc 😵 😵

mindinka
15. dub 2011

@ronecek Ahojky děkuji moc, já jsem tu do ted měla návštěvu, tak jsem se sem dřív nedostala, já vím, že ta cesta je strašná, já jsem tam byla naštěstí po transferu jednou a naposledy, protože jsme měli už srdíčko, kdyby jsme ho ještě neměli, tak by nás tam opět chtěli vidět. A byla jsem ráda, že jsme tam od toho transferu jeli jen jednou, ta cesta se nedala vydržet jak mi bylo strasne zle. ☹

mindinka
15. dub 2011

@vered Ahoj Veredko, je to nádhera, ale než jsem šla na ten ultrazvuk, tak jsem měla trašnej strach, modlila jsem se, jen aby miminko bylo v pořádku. 🙂 Jinak moc děkuji a moc ti přeji, aby jste se brzy dočkali malinkatýho zlatíčka. 😉 Dobrou noc. 😵 😵 😵

pepek007
16. dub 2011

@vered Veredíku ahůjky .. zavítala jj - jen tak sem nakouknu a tu a tam něco písnu 😉 jo jo taky mám Leydena ale toho polovičního Heterozygota 😒 Ketík květen 😵 snad teda pokud se to nečim nezmění ..na jednu stranu se těším a moc ať už to je ale na druhou se děsně bojim a říkám si ještě času dost 😒

kalop
16. dub 2011

krásné ráno.tak dnešní ranní testík mě zklamal,je sice stále pozi.,ale je slabší než včera odpoledne a je stejný test. mám po náladě a i po naději,místo,aby sílila,slábne ☹ ,ach jo

mindinka
16. dub 2011

@kalop Ahoj to je mi moc líto, vypadalo to nadějně, máte ještě nějaké mrazáčky? ☹

kalop
16. dub 2011

@mindinka mrazáčky ještě máme...prosím jukni do alba,je to vidět,že? přítel mi řiká,že je taky pěkně výrazná,ale...

ronecek
16. dub 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 děkuju za bublinku. Už se těším na další UTZ. Fotku pošli 🙂Mrknu na ni.
Dneska je tady konečně krásně a vypadá, že i teploučko bude. Manža je zase v práci, tak zajdeme s maminou asi tady u nás na velikonoční výstavu. Včera jsme byli s Domíkem doma. Bylo pěkně hnusně, zima, pršelo. A stejně jsem nechtěla ani moc chodit. Spíš jsem posedávala a políhávala. Ať mám aspoň trošku klidového režimu. Včera už jsem nešpinila vůbec, tak to opravdu zase byla taková jednorázovka. Která mi teda dala pěkně zabrat 😠
Domík byl teď poslední dny i docela hodný. Včera jsme odpoledne malovali. První den spal odpoledne bez plínky a vstal suchý 😀 😀 😀Tak jsem ráda. Zatím jsem mu ještě pořád plínu na spaní dávala.
Vajíčka moc nejí. Třeba vajíčkovou pomazánku ano, ale z vajíčka jako takového sní jen bílek, žloutek nechce 😠Včera tady byla budoucí švagrová, tak jsme řezy dojedly.
To je výborné, že jsi na kontrole dopadla tak dobře a že hnedka můžeš začít nanovo. Však ještě chvíli počkáte a uvidíš jak se budeš cítit. Ale už teď Ti držím palce i na nohách 😅
Jo ještě k těm vajíčkům. Já vím, že jak byli prcci malí, tak mohli jíst vajíčko za týden jen jedno, ale teď si myslím, že ty dvě jsou úplně v pohodě. Zkus mrknout ještě na internet jestli něco najdeš, ale myslím, že to nemůže vadit.
Kamarádka včera byla ta nom ET. Vytáhli jí šest vajíček. A včera mi psala, že má zavedené dvě embryjka. Zbytek prý nebyl na zamražení vhodný, tak to musí vyjít. Nebo by musela na vše zase znovu ☹
Zatím papa. Mějte se krásně, užijte si víkend. Vlastně vy už jen dnešní den, co?
Posíláme pusinenky 🙂 🙂 🙂