Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kalop
23. dub 2011
kalop
23. dub 2011

a já vůl vysadila ten utroš..

drndapetka
23. dub 2011

@lenkacar měla byh tentokrát místo dlouhého protokolu krátký protokol s nižšíma dávkama Puregonu, takže bysme se doufám OHHS měli vyhnout, ani bych nemohla mít dlouhý protokol a vysoké dávky, reaguju až moc dobře kvůli polycystickým vaječníkům, takže mi bude v klidu stačit 10-15 vajíček, nepotřebuju jich 25, stejně z nich zůstalo 5 a z toho ještě ti 2 mražáci nepřežili rozmražení, takže vlastně z 25ti vajíček bylo jen 3 zdravé embrya, ......

drndapetka
23. dub 2011

@kalop ono ti to normálně stoupá 😲

lenkacar
23. dub 2011

ty čáry odpovídají tomu kolik bys měla být těhu ..tak na tebe jsem holka zvědavá tohle je fajkt divný

drndapetka
23. dub 2011

@kalop myslím si, že v laborce udělali chybu 😵

lenkacar
23. dub 2011

jestli je tohle neprosperující těhotenství tak jsem blázen .. 😕

drndapetka
23. dub 2011

@kalop nasaď ty léky pro jistotu znova, já myslím, že tohle nebude jen tak 😉

kalop
23. dub 2011

@lenkacar ket jsem měla 4.4. já nevím,zda mám nasadit zase utroš nebo co...udrželo by se mimi,i bez toho utroše?

kalop
23. dub 2011

@drndapetka myslíš? já fakt nemám naději,jen mám ted už strach a jsem na nervy,tohle přeci neni biochemický

kalop
23. dub 2011

@drndapetka jenže dělala to kamarádka a byla strašně smutná,že mi to nevyšlo,a řekla,,že to je konec

lenkacar
23. dub 2011

@kalop ten utroš si vem pro jistotu ..a mazej co nejdřív na utz a vem sebou ty testy a at ti to někdo vysvětlí,vyser se na krev jdi na utz

kalop
23. dub 2011

@lenkacar no na utz jsem objednaná ve čtvrtek..tak já vezmu zase utrouš.jo ale tohle dneska je 10 test

lenkacar
23. dub 2011

@kalop biochemický slábne já tam šla a už jsem měla úplně pidi ducha ..a v poledne už to skoro nevyšlo ,jen za ranní moči vylezl duch,tohle je fakt podivné ,myslím ,že došlo k chybě

lenkacar
23. dub 2011

@kalop vem ty nejsilnější a popiš je který den to je od ET

kalop
23. dub 2011

@lenkacar Leni a dneska už jsi netestila? nemůže to být mimoděložní?

lenkacar
23. dub 2011

ty vogi že by to mělo nakonec dobrý konec?aspon pro někoho ,to by bylo krásné

lenkacar
23. dub 2011

@kalop mě už se objevila drobátko mrcha a byla jsem na utz ,nemám mimoděložní

kalop
23. dub 2011

@lenkacar kamarádka se určo nespletla,já si myslím,že když je to 10test,tak mám ještě asi v krvi tuhle hodnotu,že to klesá pomalu

lenkacar
23. dub 2011

@kalop to nevadí ,utroš zaváděj dál,pro jistotu a na utz jdi ..at máme všechny klid ..taky je tu nějaká diskuze o krvi jak to někomu vyšlo negat. a je přitom těhu ..

kalop
23. dub 2011

@lenkacar fakt? to jsem hledala a nic jsem nenašla,teda to jsou nervy:(((,raději bílý test než tohle

lenkacar
23. dub 2011

@kalop do čtvrtka to vydržíš ,kor když jste na tom s přítelem jak jste ..poslední naděje ..

pikusa
23. dub 2011

@kalop teda tak to jsem zmatená a ty musíš být víc že..
strašně držím palečky.....
Holky
Já měla stimulaci puregonem tehdá,krátkej protokol a jen 75 jednotek a 30 folíků---z toho 23 vajíček 😲
tak to by mě zajímalo kolik jich bylo při té stopnuté stimulaci

mindinka
23. dub 2011

@ronecek Děkuji Ronečku, ale strach budu mít pořád, vždycky si říkám jestli je miminko v pořádku, jsem zvědavá na ty výsledky krve. Mně je sem tam taky občas špatně, jinak s tím nachlazením je to trošku lepší, ale štve mně ta rýma. Ještě musím poklidit a pak se budu povalovat u televize. 🙂

lenkacar
23. dub 2011

@pikusa já měla 3 dny 225j. a pak 150j. nevim proč tolik,když museli vědět ,že je to zase na OHSS

lenkacar
23. dub 2011

@mindinka strach k tomu asi patří ,jen pipky co nemaj v hlavě nic se nebojí

pikusa
23. dub 2011

@lenkacar no já poprvé 125.....a pak těch 75.....a stejně úroda jako hrom
a strach???tak poprvé jsem ho neměla....vůbec,nic špatného jsem si nepřipouštěla---sladká to nevědomost.
Při dalším těhu se zblázním 😝

ronecek
23. dub 2011

@drndapetka Tak to je mi líto s tím zamlklým těhu ☹ Teď když se nad tím OHSS zamyslím, tak se směju, ale předtím to bylo fakt šílené.
Jinak ten 10. den ještě není taková hrůza. Ještě to nevzdávej 😉

ronecek
23. dub 2011

@kalop Ty jo, tak to jsem tedá blázen 😲 Ty máš normálně krásnou dálnici. Nemohla ta kamarádka něco zdrbkat? To jsem na Tebe zvědavá. Val na ten ultrazvuk nebo na krev ke svému gyndařovi. Utroš nasaď raději znovu. Má se brát do 12tt a pak vysazovat postupně. Já mám napsaný celý rozpis, jak po 12tt postupovat dál. Určitě je pro udržení těhu moc důležitý, bo doktor mi říkal ať ho v žádném případě nevysazuju kvůli žlutému tělísku. Tak hodně štěstí 😉

pikusa
23. dub 2011

@ronecek o a díky za optání na Matýnka...
nudlí a kašle.....teplotu nemá naštěstí,ale není to ono