Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

luucia
25. dub 2011

@mindinka ale já myslím, že když prcek spolupracuje, tak je to vidět dřív 😉 to jen ten náš se nechtěl ukázat 😀

Mě by zajímalo jak je má @stazina , @sandol , @bublenudle ,.......

kalop
25. dub 2011

@luucia já na krev nejdu,náš car neposílá,to byla z mojí iniciativy,ve čtvrtek mám jít na utz

luucia
25. dub 2011

@kalop tak to moc držím pěsti..máš to teda děsný nervy 😔

mindinka
25. dub 2011

@luucia No uvidíme, ted jdeme na konrolu příší pondělí, doufám, že bude ultrazvuk abych mimíska viděla. 🙂

kalop
25. dub 2011

@luucia děkuju moc

lenkacar
25. dub 2011

@kalop uklízelo se po zimě,vyhánění pavouků a do toho já tam bečela jak mě bolí břicho ..ale zvládli jsme to společnýma silama,už mi jen chybí dodělat vitríny uvnitř a doma vše vyprat..kalop já myslela ,že vykrvácim boco ,to jsem nikdy neměla ,za noc 10vložek,při normoš potratu ,jak mi dělali tu kyretáž ,tak jsem skotro nekrvácela ,ale tohle je mazec

kalop
25. dub 2011

@lenkacar ježiši,a krvácíš ještě tolik? nechceš raději skáknout na gyndu? to není nomální

lenkacar
25. dub 2011

@kalop asi je to normoš po biochemku ,páč mi říkal ,že mám hodně vysokou sliznici ,tak ta musí ven..

kalop
25. dub 2011

@lenkacar aha:(

lenkacar
25. dub 2011

@kalop to mi psla jedna holka že to tak taky měla ,je to masakr ty vado..taky jsem se bála jsem řikala vladísovi ,že mi kdyžtak někam odveze ..

kalop
25. dub 2011

@lenkacar no tak snad se to zmírní..to jsou pořád nějaký nervy

lenkacar
25. dub 2011

@kalop takl se na to hezky vyspinkej a koukam že jdeš do fachy tak at ti to rychle uteče

kalop
25. dub 2011

@lenkacar jj moc díky,já ted moc nespím,celou noc koukám,jestli nekrvácím🙂

lenkacar
25. dub 2011

@kalop spíš at ti není špatně a ten utroš si nasadila zpátky?

kalop
25. dub 2011

@lenkacar špatně mi neni zatím vůbec,a utroš beru,ale prednison jsem zpět nenasadila

lenkacar
25. dub 2011

@kalop kolik jsi měla toho prednisonu?ten se nesmí vysadit naráz

kalop
25. dub 2011

@lenkacar půlku,řekli,že když negativní test,tak normál hned vysadit a jak mi vyšla ta krev blbě tak jsem ho druhý den už nevzala.máme odjet na dlouho naplánovaný víkend a moc se těšíme a já už vidím,jak zůstanu v nemocnici

lenkacar
25. dub 2011

@kalop to jo já měla celej´tak jsem dala na půlku .. a potom teda asi pár dní dam čtvrtku a vysadim..je to ksindl na ledviny

vered
25. dub 2011

@pepek007
@luucia jeee moc dekuju, brisko bylo fakt hezounky 🙂 Joshik se o to postaral 😀
A co Tvoje brisko? A kampak razite na dovcu? Tak si to pekne uzivej!
A ty pepecku kdy jdete do toho?Kveten cerven? Drzim palecky! 😵
@mindinka Mindinko my vedeli v obou tehu uz v 15tt co to bude, ale je fakt ze se miminka hned ukazala...tak uvidis jak se ten tvuj bobanek ukaze na UTZ 😵
@lenkacar ahoj leni, teda to krvaceni to je sila, to sis chudaku musela uzit.......ja takhle krvacela skoro kazdou MS a sileny bolesti a taky dost vysoka sliznice...po porodu se to upravilo, bricho boli malicko a krvaceni taky neni tak hrozny..Doufam ze uz se citis lepe. 😵
@kalop jak jsem ti posilala tu fotecku 18.den po Ket tak to Hcg bylo asi 2000jednotek...kdyz jsem mela Hcg 25 tak to bylo sotva videt.....ty jo byt tebou uz bych davno sla nekam na vysetreni, volala jsi to aspon do Caru???

kalop
25. dub 2011

@vered no do caru jsem volala,že mi klesla krev,ale testy poz. a tam mi řekli,at pořád vkládám utroš a utz v tenhle čtvrtek jinak nic..no mám ještě test na ráno,tak uvidím

kalop
25. dub 2011

řikám holky,to bude mimoděl.,proto to testy stále ukazují

vered
25. dub 2011

@kalop snad neeee...a u mimodelozniho jsou ty testy takhle silne pozitivni?

kalop
25. dub 2011

@vered jj prý jo,ale osobně nevím..

vered
25. dub 2011

@stazina , @sandol , @bublenudle taky by me zajimalo co je s vama devcatka?? 😵 😵 😵 alespon srdecne zdravim!!!!! 😵 😵 😵

bublenudle
25. dub 2011

@vered Ahooooj beruško,ja byla na kontrole u primaře ,konči mi šestineděli po tom potratu a laparce a řekl mi že je vše ok,a za 2měs mužu na IVF,když bude vše ok...tak jsem moooc rada..mam už konzultaci na 3.5 domluvenou v caru,tak jsem zase moooc,,HAPPY 😉
a co Ty,broučku??? už jsi ok?? paaaaa měj se krasně

bublenudle
25. dub 2011

@vered Zlati,ja měla testy uplně tmave// a do 2sec byli na testu,byla jsem v 7tydnu a mimoděložni jak vrata..tak pozor na to...a hgg 1600

bublenudle
25. dub 2011

@luucia Ahoooj zlati,jak se vede?? ja už končim 6neděli po tom potratu,tak jsem rada..vše je dobře zhojeno,tak super...3.5 jdu do caru,primař mi nřekl,že na IVF mužu za 2 měsice...takže HAPPY 😉

vered
25. dub 2011

@bublenudle je bubliku ahoooj, to je prima ze jsi se ozvala.....ty jsi mela potrat?? ☹ Kdy???? Taky jsem ted v sestinedeli, resp. 3 tydny po revizi....Me doktor rekl ,ze po sestinedeli muzeme znovu zacit IVf, jeste nevim jestli do toho pujdu..... 😖
Hodne stesticka a pis...papa pusu 😵 😵

bublenudle
25. dub 2011

@vered Beruško,ty to nevíš?? sem ti to asi nepsala..byla jsem z toho uplně na hlavu...tak si představ,že na muj svatek mi dokt.potvrdil,že jsem těhotna..a to přirozeně...6t..hcg rostlo,ale za par dni jsem šla na ultrazvuk a mimi nebylo vidět...takže do nemocnice na přijem přes vikend a v pond.mi primař potvrdit mimoděložni těhu..no,viš jak..par dni nejštastnejsi na tehle planete a pak takova pecka..udelali mi laparo,v levem vejcovodu bylo mimi,vzali mi oba,ten druhy mel srusty a na nic..byla jsem skoro 10dni v nemocnici..ale už jsem ok,a za 2 měs mužu na IVF..tak aspon jsem mela jednou v životě poz.test // ..takže tohle je muj smutnej přibeh..myslela jsem si ,že normalně nikdy neotehotnim....
měj se krasne beruško a opatruj se.....pusany 🙂

pikusa
26. dub 2011

Ahojík holky.....
Vered......nová fotečka??? 🙂
Já jsem dnes přesně měsíc po revizi....ale MS pořád nikde 😒
Kalop.....jsem strašně zvědavá,co s tebou bude--věřím,že těhu 😉