Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
30. dub 2011

Ahoj holky jak se dnes máte? Já už mám navaříno a uklizeno, děti doma nemám, jsou na víkend u táty tak přijedou až zítra, tak mám dneska havajku. 😵 , Chlapa mám celý den v práci, vrátíé se až večer, tak ani nevím, jestli se půjdem podívat jaký tady budou čarodky. 🙂
@kalop Ahoj Kalopko jak se dnes cítíš? Víš něco novýho? Pořád na tebe musím myslet.

kalop
30. dub 2011

@mindinka ahojky,no zítra uvidím dle krve...jinak nic nového

mindinka
30. dub 2011

@kalop Kéž by se HCG zvedalo a bylo všechno v pořádku, tady to musí být strašný tres, pořád jenom čekat co bude. Být v takový nejistotě, ale drž se jsme tady všichni s tebou. 🙂

kalop
30. dub 2011

@mindinka děkuju,to,že stouplo jen o 130 svědčí o tom,že to asi bude mimoděložní.mám strach a doufám,že než něco rozhodnou,vezmou mě na uz...

mindinka
30. dub 2011

@kalop to tě musí určitě vzít na ultrazvuk, hlavně bud silná, mimoděložní to být nemusí. Já vím, je to dlouhý a kor přes víkend, že se nic neděje.

luciasek1982
30. dub 2011

Ahojky holky 😉 Prosím Vás, kdy má smysl si po KET udělat testík? Mám doma testy s citlivostí 10 😉 Dříve než 10 den od KETu to asi nemá smysl co?
Díky moc za odpovědi a přeji krásný víkend 😉

mindinka
30. dub 2011

@luciasek1982 Ahojky já jsem si po KET dělala test 8 den a už tam byla slaboučká čárka. Ale měla jsem zaváděný 5ti dení embryjko 😵

luciasek1982
30. dub 2011

@mindinka Díky moc za odpověď 😉 Nám je rozmražovali v pátek a na KET jsem šla v úterý. No každopádně, asi dříve než 10 den testovat nebudu.... abych se zbytečně nestresovala 😉

kenya83
30. dub 2011

Ahojky 🙂 ako sa mi tu máte a je tu niečo nové? Máme tu nejaké nové tehuľky?

ronecek
30. dub 2011

@luciasek1982 Ahojky, já měla třídenní osmibuněčná embryjka a dělala jsem si testík 8 den. Slaboučký duch tam už byl 😉 Držím palečky. Jak se jinak cítíš? 🙂

mindinka
30. dub 2011

@luciasek1982 Nemáš za co děkovat, ono je jistější dělat test dýl než se stresovat 😉

mindinka
30. dub 2011

@kenya83 Ahojky jakpak se máš ty? Už jsi tu dlouho nebyla, jak se cítíš? Koukám, že je všechno v pořádku, to je dobře. 😵 😵 😵 Já jdu v pondělí na kontrolu, už se těším, takydoufám že budeme mít dobré výsledky krve. 🙂

pikusa
30. dub 2011

Ahojík holky...
je toho moc na čtení,to nedám...
Něco nového u kalopky????

pepek007
30. dub 2011

@luciasek1982 ahojky 😉 já testovala 5 den ráno a byla tam slabounká ale viditělná čárka 😉 jsem se nechala ukecat jinak bych testovala cca 10 den 😉 ale každý těhu je jinčí 😎

pepek007
30. dub 2011

@luciasek1982 jinak jsem měla 3 blastocysty v sobě po ivf 😔

pepek007
30. dub 2011

zdravím vás všechny holky 😉

luciasek1982
30. dub 2011

@ronecek Cítím se normálně, teda krom toho, že mi je někdy slabo a točí se mi hlava. Občas takové tlaky v podbříšku nebo píchnutí, ale nejsem si jistá jestli to spíše netí tím, že se více sleduju než normálně 😀

luciasek1982
30. dub 2011

@pepek007 To máš recht, že každé je jiné. Kamarádka otěhotněla po ET a pozitivní test měla až 14 den.....
Jinak samozřejně všem moc děkuji za odpovědi, jste zlaté!!!! 😉

pikusa
30. dub 2011

A holky......at se tady zase sejdeme,snad vás dnes neupálej 😀
My nakonec nikam nešli...lilo a lilo.....a ted neprší,ale malej už spí 😝
@luciasek1982 kdy že budeš testíkovat??

kenya83
30. dub 2011

@mindinka dlho som tu nebola, ale čítam Vás len som nejaká lenivá a nechce sa mi moc prispievať. Mám sa fajn, bruško rastie, začínam sa pomaly ale isto guľatiť🙂 ja idem v stredu na utz v 16tt tak som zvedavá dr. mi sľúbil, že sa pozrie na pohlavie dieťatka. Chcela by som už vedieť, aby som si už mohla začať pomaly nakupovať. A vo štvrtok ideme na triple testy, tak snáď bude všetko ok. Ty si už niečo nakupuješ? A počúvaš angelsounds? Ja už tak krásne silno počujem srdiečko, je to úžasné, počujem ako si tam malé pláva, žblnkoce, fakt skvelé🙂

kalop
30. dub 2011

krásný čarodějnický večer a doufám,že mi ta magická noc vykouzlí zítra hcg alespon 1800 😵 ..

pikusa
30. dub 2011

@kalop minimálně 😀 držím palečky opravdu moc

pepek007
30. dub 2011

@luciasek1982 jj přesně tak proto bych počkala alespon do toho 10 dne a pak testila 😉

mindinka
30. dub 2011

@kenya83 Já už pár věciček koupených mám, vždycky někam jedu a neodolám a koupím si to, kamarádka mi koupila k narozeninám bavlněnou soupravičku do porodnice a já jsem si obědnala od jedný pani pletenou soupravičku, až budu mít chvilku, tak to nafotím a dám to sem. Jinak srdíčko poslouchám každý den, je to nádhera. Taky už se těším až budu vědět co to bude. 😉

vered
30. dub 2011

@mindinka ahoj mindinko, tak ty jsi mela dnes havajku jo?? Super, samotna to se pracuje a jde vsechno od ruky vid??? Na ty testiky ti drzim palecky! 😵 😵 Opatruj se a pohlad brisko. 🙂
@kenya83 ahoj keniku, ty 😀 lenosko jedna.... 😉 ve stredu at se vam bobek ukaze at vis co nakupovat! 🙂 😵 😵 Taky pohlad to tvoje brisanko 🙂
@pepek007 ahoj pepecku, videla jsem to tvoje krasny zlaticko!!! To je andilek...vypada ze je moc hodny!!Moc vas zdravime 😵 😵 😵
@pikusa ahoj pikushko, nestihas cist jo?? 😉 Tomu verim, hele jak mas ted tu MS...a jak se to rozjizdelo..o mne se totiz dneska neco pokousi, uz nekolik dni me desne boli prsa a dnes sem zacala spinit ...ale ma to nejaky pomaly rozjezd, vetsinou MS dorazi uz cervene...tak nevim, ale boli me zada., tak by to uz mohla byt MS. Jsem dnes 27dni po revizi.
@kalop kalopko mila, zitra je DEN..moc na tebe myslim a doufam ze v litomericky nemocnici jsou profesionalove..jinak vic IP 😉 papa a dobrou noc 😵
@luciasek1982 ahoj luciasku,my se jeste nezname 😉 tak te zdravim a preju hodne stesti u testovani! Ja jsem testovala vzdy az po tom 10.dni ale vetsinou mi vraceli 8 bunecna embryjka...tak uvidis kdy se k testikum odhodlas, kazdopadne at tam najdes // 😵 😵 😵
@ronecek ahoj zlaticko,nechala jsem si te skoro nakonec 😀 taky jste dens meli destivo???Snad v cele CR prselo, ale nejen tam dokonce i tady u nas v Jeruzaleme.....rano mi zmoklo pradlo na snure venku....a ted je jen 10 stupnu, ale uzivam si to ...za chvili uz tu bude nesnesitelne. My jsme dnes s Joshikem a tatinkem rano delali babovku, to jen kvuli malymu neb chtel pracovat s robotem a slehat slehacem! 😀 Jo predstav si ze vcera v noci se probudil a ze chce jit curat ..tak to bylo mile prekvapeni a dnes odpo zase rekl Jakimu...tatinku prines mi mlicko!! 😀 to sme teda taky koukali, neb on rika jen tatinku mlicko, ale to ze rekl prines mi, to me uplne odrovnalo....dneska me tolik rozesmal...on ma hrozne vyraznou mimiku a zpivali sme prsi prsi a on u toho koulel ocima a mracil se a vypadal tak legracne, to musim nafilmovat. 😀 😀 😀
A co vy jste dneska delali?????Doufam ze ste se meli hezky, posilame pusinky vsem bobankum a prejeme dobrou noc, papa 😵
@lenkacar 😉 jeste zdravim nasi lenicku, ta se tu dnes neobjevila...ze by davali neco peknyho v TV!??? 😉 😀 😀 papa

pikusa
1. kvě 2011

@vered já to dostala měsíc a 2 dny po revizi a taky jsem měla křeče 2 dny předem....
Ale jinak byla mrcha normální.....
@kalop na dnešek tfuj tfuj....myslím na tebe 😵

ronecek
1. kvě 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 To je krásné, jak to píšeš o tom Joshikovi 😵 Domík taky téměř každý den přijde s něčím novým. Je to hezké, jak se ted dětičky všechno rychle učí.
My tady měli včera celkem hezky. Až navečer byla bouřka a zapršelo. Ale nijak moc. Dneska je tady pěkně zatáhlé. Tak akorát na spaní.
Včera jsme byli venku, dopoledne jsem zase prala, pak žehlila. A večer jsem koukala na oblíbený film Pretty Women. Taky jsem včera ještě odpo upekla buchtu. Já bych pořád něco mlsala, ale na čokoládky a oplatky pořád chuť není. Udělala jsem těsto, nalilo se na plech, na to ovoce a celé se to zalilo pudingem. Pak se to dalo péct. Výborné 😅
Za chvíli jedeme nakupovat a manželovým rodičům na oběd. Vrátíme se až navečer. Tak písnu asi až večer nebo zítra.
Jo jinak mi včera psala paní, co jsme si u ní objednali kolo pro Domíka. Včera dopo ho objednala. Tak v ponděli, úterý bychom ho měli mít doma. Už se těším, co na něj bude Domík říkat.
A té kamarádce, jak jsem Ti psala, že je po IVF se to nezadařilo ☹Takže mají ještě poslední třetí pokus, ale říkala, že teď do toho asi nejde.
Mějte se krásně. Užijte si snad už u vás krásný den a teploučko.

Posíláme pusinečky 🙂 Papa L+D

pepek007
1. kvě 2011

@vered Ahojky Veredíku díky moc 😉 jj andílek to ona je je fakt moc hodnej andílek jen aby jí to zůstalo 😉 mě se u Joshíka líbí ty jeho vlásky to je úzasný! 😎
Leni určitě upálili předčasně tipuju 😀 nebo jeli na chatu jezdívavají o víkendech 😉 však ona se ukáže 😉

ronecek
1. kvě 2011

@pepek007 Malá je opravdu úžasná🙂Jak píšeš o Joshíkovi, tak já na něm taky ty jeho vlásky zbožňuju🙂Můj manža má taky takové 😖 Dominičkovi se taky vlnily, vzadu měl jak byl malý prstýnky, možná by taky takhle vypadal. Teď jsme ho ale nechali ovalit úplně na kraťoučko 😀 😀 😀

kalop
1. kvě 2011

holky tak držte všechno co máte 😀 ,v 10 odběr hcg a pak dvě hodky nervů 😒 ,dám hned vědět