Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pikusa
5. kvě 2011

Ahojík holky....
@ronecek joo sladké...to já můžu

vered
5. kvě 2011

😵 Ahoj holcinky, zdravim vas pri ctvrtku 🙂 vcerejsek byl dobrej 🙂 , odpoledne sme chodily po kramkach a koukaly,nakupovaly 😀 klasika... Bylo strasny vedro,teprve k veceru sme se presunuly na plaz, tam si daly kazda nejaky jidlo(ja celej den nic nejedla 😝 ) mely sme zidlicky primo na plazi a koukaly na more, nadhera...ale bylo docela studeny,jen sem smocila nozky 😉 . Poradne sme pokecaly ,hezky cesky 😵 😵 ja si pak dala jeste pivko a v noci se jelo dom. Jedna z kamaradek u mne prespala a Joshik se na ni rano vrhnul 😀 hned ji ukazal hracky a zazpival pisnicku a hrozne se predvadel, uplne zapomnel ze ma maminku. Ale uz odjela a tak to tu davam dokupy, varim a uklizim, za chvili si pujdu pro malyho... je s babi v jimbory.
JInak holky... ja mam tuhle diskuzi taky moc rada, vlastne jsem se k ni pridala uz na prvni strance,(kterou zalozila sandolka) spolu s bubblenudle ,stazikem a pak se pridavaly dalsi holcinky....myslim ze to tady funguje dobre, jsou tu hodny holky a doufam ze to tak bude i nadale. 🙂 Je to sice tema Ket ,ale na vetsine tech diskuzi se to pak rozvine a ze snazilek jsou maminky, tak proc se hned stehovat jinam ,do jine diskuze, kdyz uz se tady dobre zname a vime o sobe hodne 🙂 . Je fakt ze sem psala asi jednou do trombof.diskuze a take na bilingvni deti, ale prave ze ty diskuze uz sou zajete, holky se tam znaji a tak ja osobne radsi zustavam mezi svymi....jsem tady uz od rijna. 🙂 A kdyz se potrebuju nekde a neco zeptat ,tak vetsinou holky rady odpovi a tak by to melo fungovat!
Tak devcatka at nam to tady klape....preju hezky den vsem a posilam vam tady trochu z naseho vedra......uf uf

@ronecek, zlati pisnu ti pozdeji ohledne toho reiki atd...ju??zatim paaaaa

vered
5. kvě 2011

@pikusa sladke ja take jen nevim kdy prestat.... 😒

klara.k
5. kvě 2011

a já zrovna snědla zákusek - dort a ještě šlěhačkovou trubičku. 😀

pikusa
5. kvě 2011

@vered přestaň s tím mořem a teplem,nebo jdu koupit letenky 😀

ronecek
5. kvě 2011

Ahojte holčičky, tak vám tady posílám fotečky našeho prckoleta na novém kole 🙂

ronecek
5. kvě 2011

A tady ještě můj výtvor - háčkované polštářky do ložnice

ronecek
5. kvě 2011

@pikusa Že bych se k Tobě s Domíkem přidala a letěli bychom za moříčkem a veredíčkem taky? 😀

ronecek
5. kvě 2011

@mindinka Mě se taky zdá, že ráno nemám břicho žádné, zato večer jako balón🙂No Ty to máš teda složité s těma dětma. Oba v pubertě, to ještě teprve začne. Vidím to u bráchových dětí 😝 Ty se kvůli tomu nestresuj. Každý tím musí projít, my jsme byli stejní. No ne? 😀

ronecek
5. kvě 2011

@vered Ahoj zlatí, vy jste si to teda pěkně s holkama užily 🙂 Závidím závidím závidím 😠 😠 😠 No jestli my opravdu budeme mít ty dvojčátka, tak kdoví jestli se ještě k moři dostaneme. To aby jsme na dovolenou šetřili tak 100 000,- ☹ Leda bez dětí nebo autem 😎 Ale projezdili jsme si dost, tak zážitků a vzpomínek je plno 😅
My už máme kolo doma. Dneska Domík jezdil celé dopoledne. Z kopce valil jako drak, ale do kopce jsem mu tam přidělala provázek a táhla jsem ho. Bude mít ještě co dělat, až nabere tu sílu do nožiček. Ale jinak je spokojený. V noci ani nespal a ve 2.15 si vzpomněl, že chce jít na kolo 😀 Tak jsme se opravdu vyspali sladce 😵
Krásný den a posíláme pusinky 🙂 Papa L+D

mindinka
5. kvě 2011

@ronecek No to je pravda, ta puberta, doufám, že je to brzy přejde, holka se za tary to čtvrtletí zhoršila ve škole, no hrůza. Koukala jsem na kolo je moc hezký, malej je štastnaj vid? 🙂

mindinka
5. kvě 2011

@ronecek Teda hezký polštářky, jsi šikulka. 🤐

pikusa
5. kvě 2011

@ronecek malej je boží...na kole super
a polštářek krásnej.
Hele,budete muset někam do dvou let dvojčat...to mají děti většinou zdarma...jen za letenku třeba

klara.k
5. kvě 2011

@ronecek zrovna dneska jsem byla v cestovkách pro katalogy, že se chceme podívat jestli konečně někam nevyjedeme, dnes budeme plánovat co dřív jestli KET nebo dovča, nebo současně?
Polštářky krásný, viděla jsem takový v časopise a chci si je taky udělat, ale nevím jak. je to složité?

kalop
5. kvě 2011

@mindinka ahojky,no strašně mě bolí břicho na levé straně a stále krvácím,jinak fyzicky dobrý,spíše ta psychika

mindinka
5. kvě 2011

@kalop Ahojky, určitě to bude všechno v pořádku, já vím, že psychika je hrozná, ale určitě to zvládneš, jsi silná a potom půjdeš do dalšího pokusu, určitě potom nebudeš mít takové trápení jako ted. 🙂

vered
5. kvě 2011

@ronecek ahoj zlaticko, uz polospim tak jen par radecku! 😉
Vcera sme si to uzily to jo, ale v mori sem se nekoupala, dostaly sme se k nemu dost pozde.... 😀
Ale neboj s dvojcatkama se dostanes k mori, do dvou let maji letenky zdarma....pak uz se plati...ted sem zrovna poprve platila za joshinka plnou letenku!! UF. Jinak sem klido prilet, jste vitani!
😉
JO, kolecko je super!!! Ty jo uz tak veliky a se zadnima koleckama....ty jo...no my mame dreveny bez pedalu,jak sem ti psala ale joshikovi je porad jeste veliky, ale uz je to lepsi,ale nohama na zem jeste uplne plnou nozkou nedoslapne..poslu ti odkaz ...mame to v modre barve. Sem zvedava kdy na nem zacne jezdit .
A domicek v noci chtel jezdit jo? Chichi.No 😉 to je zlaticko, to vis je z toho celej pryc, je to neco novyho, tak toho ma plnou hlavicku... 🙂
Na tech fotkach uz mi prijde tak velikej, jakoby mu bylo mnohem vic nez ty dva a pul.... 😀 tady ty deti sou takovi mrnousci.....
A jak mu jde mluveni?? Joshik ted nic moc...docela to komoli.... 😢
PS: Jinak ja na energie docela verim, mela bys to tedy zkusit, pokud mate nejake takove mistecko u vas na zahradce....ty carodejko jedna! 😉
Tak se hezky vyspinkejte,dobrou nocusku!!! Papa pusinky g+j
PS:Jo a co ty krasny polstarky!???TEDA!!! Obdivuju, to ja na takovyhle veci nejsem...fakt super! Jsi moc sikovna! 🙂 😵 😵 😵 papapapapa

vered
5. kvě 2011

@kalop ahoj kalopko 😵 , krvaceni brzy prejde.....uvidis a bolesti take, me docela dlouho pichalo napravo a ted uz par dni klid...tak sem rada. 😉
A psychicky to jeste chvilku potrva, ale neboj zvladnes to, cas bolistky zahoji a nez se nadejes pujdes do toho znova!!! 😉 Tak priste nam to musi vyjit, vid!??? ppa opatruj se a dobrou noc 😵 😵 😵 😵 😵

klara.k
6. kvě 2011

Ahoj holky,
může se zeptat na váš názor? Rozhodli jsme se že pojedeme do Řecka (potřebujeme to oba, relax, slunko, psychika), ale máme to v termínu KETu. Tak jsem volala do CARu, jestli se může po transféru odletět na dovču. (Doufala jsem že mi to zakážou a budu mít jasno). Řekli že by to nemělo ničemu vadit. Let je krátký, velkou zátěž mít nebudu, a záleží na mně kde chci být nervozní. Tak teď nevím jestli odložit KET na další měsíc nebo to vzít tak, že se udrží nebo neudrží. Aspoň bych se třeba tolik nebála a nemyslela jen na to co a jak, ale zase ... no já prostě nevím.
Jak byste se rozhodli vy? Děkuju

A jdu vás dočíst.

klara.k
6. kvě 2011

@kalop kalopko seš silná, bude dobře uvidíš 🙂 všechno se upraví, jen vydrž a bude dobře. 🙂

ronecek
6. kvě 2011

@klara.k Ahoj Klári, kolikátý den po KETu by jste odlítali? 🙂 Já nevím, možná bych to riskla. Přijdeš tam úplně na jiné myšlenky, budete si užívat a uškodit by Ti to si myslím určitě nemělo. Jiné prostředí by Ti mohlo jedině prospět a když Ti to dovolili i v CARu, tak tím tuplem. Stejně tam budeš jen odpočívat a válet se u moříčka a bazénku🙂
Já bych to brala. OHSS Ti po KETu nehrozí a jiné komplikace ty dva týdny určitě taky ne🙂
Jsem zvědavá, kde a jestli někde skončíme letos my.
Krásný den. Já valím vařit zelňačku a špízy na obídek. Zítra nás čeká grilovačka 🙂 Pa

klara.k
6. kvě 2011

@ronecek víš ronečku to já nevím. Já mám ty cykly všelijaké, původně jsem měla dostat MS tak 23.5. (42 den), ale podle utz byla ovulace minulý víkend - tj. 30.4., takže MS očekávám kolem příštího víkendu - tj. 14.5., takže by byl KET cca 1.6.. Ale já se svými cykly opravdu vůbec nevím. Tento měsíc jsme měla homeopatikum na upravení cyklu a aby byla pěkná ovulace, dle utz byla, tak si myslím, že ten cyklus bude kratší. Dokonce cítím, že se v bříšku něco děje.
a dovolenou plánujeme kolem 18.6.
Asi to uděláme tak, že naplánujeme dovolenou, a potom podle MS a výpočtu buďto půjdeme na KET a nebo ho odložíme, já fakt nevím. 😝

ať se zadaří a grilovčka krásně vyjde.

klara.k
6. kvě 2011

jo a kdyby byla MS až toho 23.5. tak by byl KET 7.6.

monulkab
6. kvě 2011

@klara.k ahoj Klárko, koukám že půjdeš na KET tak ti přeju moc moc moc štěstíčka !!!

klara.k
6. kvě 2011

@monulkab ahoj, jojo chystáme se, snad se dočkáme lepšího konce. A jakpak se daří vám?

pikusa
6. kvě 2011

@klara.k vy už máte vybranou a zaplacenou dovču???
já bych letěla.....stejně pak jen čekáš,jak to dopadne......a na dovolené to čekání uteče 🙂

klara.k
6. kvě 2011

@pikusa zaplacenou ne, vybranou skoro jo, ale musíme ji zaplatit do 15.5. aby jsme na to měli jakýsi slevy navíc. No mě to taky přijde, že tam nebudu tak nervozní, ale bojím se že začnu krvácet (jako že si tu dovču pokazíme) , myslím, si že na to uchycení to asi vliv moc nemá. omlouvám se vám, že s tím tak vypisuju, ale přemýšlím teď jen na nad 😉

pikusa
6. kvě 2011

@klara.k jasan,kdo by nepřemýšlel......
ale určo tam čekání líp uteče 🙂

pikusa
6. kvě 2011
ronecek
6. kvě 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 S tou dovolenou to moc nevidím. V červnu sice jedeme tady kousek od nás na Bečvu. Manža tam má pobyt z práce. Jeli bychom tam na týden. Byli jsme tam i v únoru. Teď jsme měli jet na Ostravici, ale nakonec to změnil. Tak když nic víc, aspoň tohle. Jinak každý rok jezdíváme ke známým na chatu taky na Horní Bečvu.
Takže letos nás to asi taky nemine. Je tam super. Mají chatku hnedka u přehrady. K moři to raději riskovat nebudu. A navíc manža pořád kouká po novém autě, bo je přesvědčený, že pokud ty dvojčátka opravdu budou, tak budeme potřebovat větší. No a zrovna ty co se mu líbí stojí přes 400 000,-. Nejvíc kouká po Mazdě. Sedmimístné. Tak uvidíme, co bude.
Kolo je boží. Včera jsme s kámoškou a její Nelly, Dominičkovou láskou jeli až ke škole na hřiště. Je to cca2km. Dolů jsem se nemohla Domíka ani dotknout, valil jako o závod a nahoru jsem ho občas trošku popotáhla, aby se rozjel. I do kopce už mu to trošku začíná šlapkat. 🙂
Nevím proč, ale teď poslední dny v noci se stěhuje pořád k nám. Už jsem z toho naštvaná, ale když ho dám zpátky, začne plakat. Tak se kolikrát tak roztahuje, že se nemůžu ani otočit ☹
Mě se taky děcka zdají na fotkách o moc větší. Má 96 cm. A musím ho zase zvážit. Já jsem se vážila a skoro kilo jsem přibrala.
Mluvení musím zaklepat. Teď mu jde jako po másle. Sice mu někdy nejde rozumět, ale co řekneš, tak všechno opakuje. Krásně už dává i věty do sebe. Tak su ráda.
Jinak s tím místečkem na naší zahradě to bylo tak, že se nám tam začaly dělat obrovské dva kruhy, jako kdyby přistálo ufo, hihi. Ty místa byly úplně suché, nerostla na nich žádná tráva. A pak jeden rok tam začaly růst obrovské houby, ale byly to takové talíře při zemi. Nechápali jsme to. Lidi, co chodili kolem si to dokonce fotili. No a té známé to nedalo. A přišla k nám, udělala tam nějaké čáry máry a najednou začala krásně růst zeleňoučká čára, vyšší než ta kolem. Tak něco opravdu na tom asi bude. S tím břichem mi tehdy taky dost pomohla. Bylo to sice už po pobytu ve Zlíně a odčerpání té tekutiny, ale měla jsem stále bolesti. Mamka jí věří hodně. Říkala, že sotva se objeví ve dveřích, začne ji svědit hlava a má mrazení po těle 🙂
Děkuju moc za polštářky. Ještě dělám jedny, ale už mě to teď v tom jarním počasí moc nebaví. ale určitě by to šlo i Tobě. Je to pořád dokolečka dokola. Jen přidáváš občas očka.
Mějte se krásně. Pěkný den a víkend. Posíláme pusinku 😵Pa L+D