Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
12. kvě 2011

@vered No právě, že ani nedala vědět co s ní dělali nebo co jí vůbec bylo, jestli ještě neni v nemocnici a nemá přístip na net. ☹ snad se nám ozve. 😉

vered
12. kvě 2011

@mindinka naposledy myslim psala, ze jde za 50 minut na sal, ze se ji hromadi krev...pak uz se neozvala ale uz je to par dni....a internet myslim ze v nemocnici predtim mela..Snad je v poradku!!!!!!Ach jo 😒

mindinka
12. kvě 2011

@vered No to byla poslední zpráva od ní, tak to už byla ai v nemocnici a je pravda, že tam internet měla, ach jo snad je v pořádku a brzy se nám tu ozve. Tak já jdu zadělat těsto a udělám koláče s rebarbory s tvarohem, pořád bych tláskala sladký, už mám nahoře 6 kilo, ted v pondělí když jsem byla na tý krvi tak se mně sestřička ptala na váhu tak jsem jí říkala že už vážím 63kg a za týden jsem nabrala od poslední kontroly 2 kila, tak se smála a říkala, že hezky přibírám. 😀 😀 😀 A to nejsem ještě ani v půlce, to budu na konci těhu jako pořádná koule. 😀

vered
12. kvě 2011

@mindinka no mindinko mnam, rebarborovy kolac o tom se mi ani nezda snad...kdysi ho delavala babicka, moc mi chutnal!!!!!!Ja jeste kolac sama nikdy nedelala, ale s mamkou v Cr take delame kynuty kolac s rybizem, ona zadela testo a ja delam zmolenku a tvaroh a pak zdobim ovocem a tim zbytkem...mnam
😵 😵
No u holcicek se asi nabira vic...ja to mela taky tak.....a hlavne chut na sladke!!!!!!!!!!! 😀

mindinka
12. kvě 2011

@vered No já jsem si byla pro rebarboru u kamarádky, má jí tam plno a nic z toho nedělá, tak jsme zásobený, už se na koláček taky těším, ale musím si všechno udělat sama, no než mi vykyne těsto tak si připravím rebarboru, tvaroh a drobenku, pak už to bude rychlý, udělám 2 plechy, protože u nás to hned zmizí 😀 😀 😀 a myslím si, že o víkendě budu píct další. 🙂 No já když jsem čkala kluka tak jsem nabrala asi 13,5kg a u holky 22kg, ale po porodu to bylo hned pryč. To jsem byla jak soudek. 😵

mindinka
12. kvě 2011

vered Tak sedni do letadla, zvu tě na koláček... 😵 😝

vered
12. kvě 2011

@mindinka nam rostla rebarbora taky na zahrade.... 🙂 jinak s mamu delame take vzdy dva plechy...je ja uz se tak tesim na kolacek!!!!!!! 😵 Je to ale dost pracny...to joooooo. Ses sikulka.Vubec mi prijde ze nejak dobre varis!!!! 😉
Ty jo u holcicky 22kg, to je dost, ale hlavne ze jsi to shodila!!! Me stacilo tech 9 kilo s joshikem! 😀 😀 😀

mindinka
12. kvě 2011

@vered No já vařím hodně a i peču, ted po neděli budu holce dělat dorta, bude jí 12, domácí nám chutná víc jak kupovaný, hlavně ty krémy. No tak to jsi pribrala tak akorát vid u malýho 🙂 Že se tu ještě neukázala Roneček a holky dneska taky nějak zaspali 😵

vered
12. kvě 2011

@mindinka to teda zaspaly holcinky...ja jsem taky nejak unavena!!!!! 😀
S joshikem jsem pribrala tak akorat, stacilo to ale myslim ze uz jsem ti to psala a posilala jsem i fotku briska....vzpominas???? 🙂 Mnam dorticky a ja mam takovou chut na neco sladkyho..... 😉

mindinka
12. kvě 2011

@vered Jj já si to pamatuju jak jsi mi posílala fotečky bříška, tak koláče už se pečou-taky už se na ně těším. 😉

vered
12. kvě 2011

@mindinka tak co kolace mindinko?jeste vam nejake zustaly??? 🙂
ty jo kde sou vsechny holky, tady se dnes skoro nikdo neukazal.... 😨
Me strasne boli hlava, teda uz newkolik dni ale dnes opravdu fest!!! ☹
No pujdu se koupat a pak se jeste mrknu jestli tu nektera nejste...a pujdu si asi cist 😉 zatim pa

ronecek
12. kvě 2011

@vered
@mindinka
Ahoj holčičky, tak jsem dneska odpoledne opravdu trošku zaspala 😔 Nedalo se to vydržet, přišla na mě taková únava a ospalost, že jsem si musela zdřímnout. Mamka vzala prcka ven a manža sekl. Pak jsem ale stejně musela vystartovat na žehlící maratón.
Včera jsem se tady už večír nedostala. Koukala jsem na Modré z neba. Nikdy to nemám v plánu a jak se do toho zahledím, tak se nedá odtrhnout zpátky. Jeden příběh byl o holčině, která byla v pátém měsíci těhu. Na procházce jí zabylo špatně, omdlela. Praskla jí cévka v mosku. Zůstala v kómatu. Nakonec se jí císařem narodil chlapeček, který je v inkubátoru, ale holčina den po porodu zemřela. Bylo to hrozné. Každý příběh je tam strašně smutný, že to vždycky obrečím. Pak jsem sedla tady k počítači, že si změřím tlak a buch. První 124/97 a během deseti minut 155/102. Hrůza. Byla jsem z toho tak špatná, že jsem šla spát a ráno valila doktorovi. Neměla jsem to teda v plánu, ale ráno jsem ho měla zase vysoký. Chtěla jsem jít i do lékárny a řezníkovi, tak jsem to vzala při jednom. I s Domíkem. Od sestřiček dostal lízátko, obrázky a čokoládového zajíce. Tlak jsem měla u něj celkem dobrý. Říkal, že to tak může dělat, že to takhle kolýsá. Mám si ho víckrát za den přeměřovat. Přidávat mi zatím nechce. No a po obědě buch a měla jsem zase 120/82. Síla se mnou.
Jinak vidím, že se tady zase ládujete jídlem a koláčema 🙂Nedělejte mi chutě 😀Já dneska vařila vepřo knedlo zelo. Toš ten smrad při vaření mi vůbec nedělal dobře. Ale pak to byla mňamka. Taky jak jsem byla na kontrole jsme si koupili jahody a namíchali si je s cukrem a mlíkem. Miluju to. No mě se zdá, že mám pořád hlad. Hlavně když si lehnu, tak mě od hladu začne bolet břicho. Tomáš mi dneska při večeři říkal "ježiš marja, kolikrát ještě budeš jest".
S tou kalopkou je to opravdu divné ☹Předtím reagovala na každý komentář, po každém výsledku hnedka psala...jen ať je v pořádku.
Miruš, fotečka krásná. Hlavně, že jste v pořádku. Bobeš si tam krásně hoví 😉 😉 😉Tak papa a dobrou noc

ronecek
12. kvě 2011

@vered Tu suuuuuuuu 😉 😉 😉 😉 😉

ronecek
12. kvě 2011

A vidím, že to tady stojí zase za prd....deset minut se mi odesílá zpráva ☹ ☹ ☹

magieee
12. kvě 2011

Ahojky můžu se přidat?Zrovna čekám až dostanu své dny a budu se poprvé vrhat do KETU.

ronecek
12. kvě 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 Tak tu bezplenkovou metodu jsem ještě nepročítala. Odkaz si uložím a pak to pročtu. Vypadá to ale zajímavě.
Ještě k tomu mému utz. Říkala jsem si, jestli třeba ten plod neměřil dvakrát a pak se mu to tam takhle zobrazilo. Ale to je asi blbost, co? Abych nebyla překvapená v den porodu 😀 😀 😀 😀
S tím oblečením to máš super, že si od kamarádek půjčuješ. Já neměla od koho, bo všechny moje kamarádky buď dítě nemají nebo jsou stejně staré jako Domík.
Co jsme měli půjčené, tak houpačku s tou hrazdičkou a od kamarádky jsme měli koš na kolečkách koupený. Ale ten se nám nějak rozpadl. Koš bych hrozně chtěla pořídit taky.
Dneska jsem s Domíkem byla stavená i v sekáči. Koupila jsem mu takové plátěné kalhoty a kšiltovku. Za 135,-. Za darmo. Ještě jsem se jí ptala jestli nemá nějaké těhu věci, tak že zítra doveze z domu a mám se stavit. Má prý nějaké kalhoty a kraťasy. Tak jsem zvědavá. Já teď jako ťula chodím s rozeplýma kalhotama, protože nic nezapnu ☹
Já Domíkovi co chvíli dělám taky pořádek ve věcech. Protože jednou vyroste z toho, za chvíli z tamtoho. Taky se pořád chystám, že vyklidím ten můj starý pokojíček a začnu budovat Domíkovi. A taky ať mám pořádek v oblečení pro něho a pro mimi. Ale moc se mi do toho nechce. Hlavně když je tak hezky.
Za kolik bys ty plíny prodávala? Třeba bych si je od Tebe koupila 🙂 Ale zase nevíš, jak s tím druhým mimčem. Raději si je nechej. Schovej. Abys pak nemusela kupovat zase nové. Byla by to škoda.
Včera jsem tady ještě měla kamarádku s tou Verunkou. Domík se s ní parádně vyřádil a pohráli si. Ona je z paneláku, takže se jí na zahradě moc líbilo. Domík po obědě nespal, tak jak holky odjely, došli jsme domů, u pohádky usnul. Bylo kolem 18.00 a spal až do rána.
Já už asi taky půjdu pomalu lehnout.
Mějte se krásně, líbáme vás. Dobrou noc a krásný den. Papa L+D 🙂

ronecek
12. kvě 2011

@magieee Ahojky, vítej tady. Určitě se můžeš přidat 🙂 Jj, tak to za pár dnů už budeš mít bobíšky u sebe 🙂

ronecek
12. kvě 2011

@mindinka
@vered Ještě, jak jsem psala o té holčině, tak jí nepraskla cévka v mosku, ale v hlavě ☹

ronecek
12. kvě 2011

Tady ještě posílám fotečku bobana, jak nám včera navečer usnul u televize 🙂

magieee
12. kvě 2011

@ronecek Jojo to budu.Záleží jak to dostanu posledně sem to dostala zase až po 35 dnech.Já to tak dřív mívala,ale těma hormonama sem měla běžnou dobu 28dní a teď jak naschvál zas dlouho.Takže buď to chytím 14 nebo 21.5. 😒
Už se,ale nemůžu dočkat a chci aby to konečně vyšlo.Byla sem už na 2IVF ani jedno nevyšlo a až z toho druhýho mi 3 embryjka zamrazili,tak snad.... 🙂
Co se týče té bezplenkové metody tak mi o ní nedávno říkala moje maminka,že to od její kolegyně sestra zkouší.
Podle mojí mámy je to,ale pěkná blbost.Prý tě tam v podstatě učí jak na mimču poznat kdy se mu chce na záchod.
Máma je zdravotnice a říká,že bych to malý musela pozorovat pořád a navíc to prý nejde,protože mimča po narození ještě nemají vyvinutý svěrač aby v sobě udrželi tekutinu,takže to jimi spíš proteče a nestihli byste to miminko rychle přidržet nad nočníkem.
Můžeš na to mít třeba jiný názor.Ty už maminka si a já zatím ne tak věřím mámě,která nás měla 3.
Dlouhý dopis na zahájení co? 🙂

mindinka
13. kvě 2011

@vered Ahoj Veredko no koláče byly výborný, ještě jim něco zůstalo na snídani 😀 Já se ted hystám jet nakoupit a vařit, zitra se pojedem podívat k našim, teda pojedu sama s dětma, protože chlap je celý den v práci, tak už jsme tam asi měsíc nebyly, at maj taky radost, že nás vidí. 😵

mindinka
13. kvě 2011

@ronecek Ahoj Ronečku teda ten příběh je hroznej až mi naskakovala husí kůže, když jsem to četla, no děs. Jinak malej je roztomilej jak spinká, takový jsou k sežrání. 😵

mindinka
13. kvě 2011

@magieee Ahojky taky tě vítám mezí náma a přeji hodně štěstíčka at se KET zadaří. 😵

vered
13. kvě 2011

holcinyahoj ted jsem psala asi 30 minut a zmizelo to..hlavne teda dopis roneckovi asi stranku, sem tak nas***** ze proste znova uz nepisu, krasny vecer papap

ronecek
13. kvě 2011

@vered Ach jo a já se tak těšila ☹ ☹ ☹ Tak dobrou dobrou dobrou. Jsem dneska tak příšerně unavená, že jdu asi spinkat 🙂 Papa zítra

magieee
13. kvě 2011

Ahoj holky dnes sem přišla zas pozdě z práce,ale zítra už tu budu asi v 7 večer.Jdu zas na celý den do práce tak pokecáme pak.Pa 🙂

vered
13. kvě 2011

@ronecek zlati napisu ti zitra, ja to smolila tak dlouho a bylo to tak dlouhatansky a pak to zmizelo ☹ a ja uz fakt nemela silu zase od zacatku! nezlob se, dobrou noc pusinky 😵 😵

vered
14. kvě 2011

🙂 ahoj holcinky, kdepak ste ze je tu tak mrtvo.... 😨
u nas je zima a cely den poprchava....neuveritelne pocasi na to ze je uz kveten, to tu obvykle byvaji uz vedra a dnes jen 18stupnu(hlasi) teplomer za oknem mi ukazuje jeste mene!!!
@mindinka ahoj mindinko, tak uz jste zdlabli kolace jo??teda! 😉 my dnes s joshikem delali piskotovej dortik, on strasne rad mixuje mixerem a vubec mi hezky pomaha a je u toho hodny! 🙂
JInak preju vsem krasny vikend

vered
14. kvě 2011

@ronecek ahoj zlaticko, tak jsem to vyresila, napsala sem ti v gmailu a zkopirovala do IP a uz se to neztrati, tak si bez pocist 😉 juknu sem vecir,papa

vered
14. kvě 2011

J.mixujici 🙂