Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sandol
autor
18. říj 2010

@bublenudle cítím se fajn,díky za optání,včera večer mě trošku pobolívalo břicho a dnes ráno taky,jinak nic až na ty bolavý prsa a svědící bradavky 😅 Odpočívala jsem do pátku,ne že bych jen ležela,to nejde vydržet,ale spíš jsem polehávala a netahala nic těžkého,ba dokonce ani nevařila,neuklízela.Od soboty normál režim.Tobě se to taky blíží viď 😉?Budeš taky doma nebo budeš chodit do práce?

sandol
autor
19. říj 2010

Čauky,nějak nám to tu vázne..............nechce se vám mluvit 🤐 ?Teda psát 🙂?
Čekám na nějakou zprávu od vás..............
Jinak u mě nic nového,jen je to čekání nějaké delší a delší.
papa

vered
19. říj 2010

Ahoj holciny, doufam ze se Vam dari fajn a ze je vse na dobre ceste 🙂
@sandol Sandol, to cekani me taky uz nebavi, je to hrozny, ta nejistota jestli jo nebo ne..... v krizi me poboliva sem tam a ted obcas i bricho jako na menses, ale pak to zase odezni. Jinak ja zadny odpocinkovy rezim nedodrzuji, s dvouletym rostakem se to ani moc neda, ale i pri predeslym Ketu jsem delala vsechno normalne, chodila do prace, uklizela, varila a dopadlo to dobre. Pan profesor nam po transferu rekl, vse se smi a dokonce i sex je povolen. 😀 Ty jses doma? Psala jsi ,ze jsi mela Ket uz 15.den a ja dokonce uz 14.den. A kdy budes testovat?? Ja se trochu bojim, protoze jsem si pichala ovitrelle (2 varky) a ten ovlivnuje tehu test. Tak nevim kdy testovat , jak dlouho ten ovitrelle budu mit v krvi. Na krev bych mela jit 25.10. Zatim papa,snad se to tu trochu rozjede..... 😉

sandol
autor
19. říj 2010

@vered já jsem kus blbce,mně včera kámoška nahlodala,ať prej už zkusím testnout,že kdyby se ujali obě,že by se to už mohlo objevit.Říkala jsem jí,že v žádným případě a fakt jsem to tak myslela.Říkala jsem,nebudu jako některé holky tady,co to s testováním brzy fakt přehání.No a už jsem mezi nima!!!
Poněvadž teď jsem,blbec jeden,potom co jsem tu pročítala zase pár diskuzí,kde některý psaly,že už 7.den po ET či KET testly a že se jim objevily //.Tak jsem si řekla,že to taky zkusím.Když to vyjde,budu vědět na čem jsem,že je to prostě paráda a budu to vědět tak brzo a že když to vyjde negativ.,že si budu říkat,že bylo ještě velmi velmi brzy.No a samozřejmě je čárk jen / a teď si nadávám,že jsem kravajzna .Navíc to samozřejmě nebyla ani raní moč.
Tenkrát jsem to vydržela až do 12.dne a teď to nána dělám už 7.den.Bych se nafackovala .No a samozřejmě začínám pochybovat.Předtím jsem měla někde v nitru spíš pocit,že to vyšlo a teď samozřejmě začínají velké pochybnosti.....................
Já měla po ket 3 dny hlídání,tak jsem odpočívala.Ty jo,i sex je povolen?My jsme se teda zatím neodvážili.Tak to jsme měly rané kety,docela dost brzo vid?Já měla 12. den sliznici už přes 12,3 mm a folík 23mm,takže hodnoty více než fajnové 🙂 To víš,jak to ovlivňuje TT ,tak to to udělej co nejdéle.Vezmi příklad ze mně!Čím déle,tím lépe 😉 Ty jsi dne 9.nebo 10.den po KET?
Pappapappa

stazina
19. říj 2010

Ahj holky, napíšu večer, máme zavedené ale tedy jen jedno..víc písnu pak, papa

stazina
19. říj 2010

Ahoj holky,,,
Takže v sobo volali, že nám přežili všechny, v neděli zbyly už jen dvě...přijeli jsem tam o půl desátý, byli jsme objednaný na desátou...čekali jsem asi hodinu, měli nějaký frmol...emryoložka nám potom oznámila, že se přestalo vyvíjet další, takže zbylo jedno...komp. morula..takže mi ji zavedli a vyfasoval jsem nějaký další léky a doporučili klidový režim, hlavně dva dny nic netahat..takže jsem si polehávala a koukal na filmy...kluci jsou u babí , ael zítra si pro ně jedeme a pak už to je opravdu na přírodě, protože s dvojčatama si opravud nelehnu a neodpočinu, ale to se nedá nic dělat..
Takže jsem naštěstí nemusela řešit, co s tím jedním, kdybyb zbylo, takhel to vyřešila příroda....ale ptala jsem se na to aprý by ho nechali na misce dál kultivovat, dokud by se nepřestalo vyvíjet.. ☹

stazina
19. říj 2010

jo a holky, tak jsem si říkal, ež se v tom oc nevyznám, co kdybychom si udělali malou tabulečku a v ní si to napsali, abychom věděli, kdy a jak to ta druhá má, co?
já bych to klidně dal do kupy, tak mi to napište a já to vložím...jestli teda sohlasíte, viděla bych to takhle....

stazina - 1IVF - ET -6/2009 dvojčata kluci, Ket - 18. října ...TT/2.11?

sandol
autor
19. říj 2010

ahoj všem,jasně tabulka dobrá 😎,takže přidávám:

stazina - 1IVF - ET -6/2009 dvojčata kluci, Ket - 18. října ...TT/2.11?
sandol - 1.IVF - ET- 2008 kluk, KET 12.října...TT ?????

@stazina jé,tak přeji tobě i mimísku pořádné zahnízdění 🙂 a ať ti to čekání co nerychleji uteče.
Tak nakonec ze třech zbylo jedno,nám ze třech dvě.Tak to je ten jeden vyvolenej 😉 A hlavně se to krásně rozhodlo za vás,ale stejně jste měli a chtěli dávat jedno ne?Dobře,žes měla na odpočinek alespoň ty dva dni a jak píšeš,stejně je to asi na přírodě,moc toho ovlivnit nemůžeš.Mimochodem,kolik váží kluci?Jestli už se pronesou nebo jsou to houžvičky?
Aha,to jsem taky přemýšlela co se děje s těmi nepoužitými embryi,tak je tam nechají a oni samy zaniknou,dobrý,já myslela,že to třeba hned lijou do odpadu,to zní morbidně co,už mlčím 🤐
Tak užívej "těhu" 😉

vered
19. říj 2010

@sandol Ahojky! No na testovani je asi trosku brzo 😉 , ale zbytecne se s tim netrap. Sedmy den to je predcasne na nejake zavery. Ja pri predeslem Ketu testovala az 13.den po a to jeste z ranni moci a carka se tam objevila slaba a asi az po minute, kdyz uz sem bezela brecet do pokoje ze to nevyslo. Druhy den jsem mela krevni testy a Hcg bylo asi 360. Ja mela Ket 11.10. takze dnes jsem teprve 8.den po transferu, predtim jsem to pocitala i s nim. To cekani je nekonecny a dnes nemam ani zadne bolesti v krizi ani bricha, proste nic. MUsime doufat. Drzim Ti palecky a dalsi testovani az za par dni jo?? 😉 Kdy mas jit na krev??Ja 25.10. Zatim pa a dobrou noc.
@stazina Ahojky, doufam ze se embryjko hezky uhnizdi...trochu me prekvapilo jak pises o tom druhem embryjku, ze kdyby se neprestalo vyvijet, tak ze by ho nechali kultivovat az do zaniku.....dalo by se prece znovu zamrazit. Zacalo se to delat a pry je to uspesne, ale nevim jestli i v Cr, my zijeme v cizine. Taky se tu zavadeji emryjka co nejdrive a nedela se jim prodlouzena kultivace, protoze nejvhodnejsi prostredi pry je pro ne deloha a ne nejaky roztok. Ikdyz morulky a blastocysty se asi lepe zahnizduji, ale skoda vsem tech embryi o ktere se prijde pri te kultivaci. Ja uz zadna dalsi zmrazena nemam ☹ , a dalsi IVF uz bych nechtela podstoupit. Co se tyce te tabulky tak bys tam chtela napsat vsechny IVF,Ety a Kety, nebo jen ty uspesne a soucasne? Pa. A kde je buble nudle?????Taky preju hodne stesti! Tak holciny dobrou noc a drzme se!!!!!

vered
19. říj 2010

@sandol kolik je tomu tvymu robatku?????

sandol
autor
19. říj 2010

@vered jo je ještě moc brzy na testing🙂,věděla jsem to i před tím,jen jsem měla na chvíli zatměno.A teď mám zase zpátky ten pocit,někde vzadu,že to tam bude 🙂 ty dvě čárky,ale až přijde čas.Jinak já se mám dostavit do našeho CAR až za tři týdny k těhoten.testu.Jasně že ho budu dělat dřív.A pokud to dopadne OK,tak zavolam a oni mě objednají opravdu po těch celkem 3 týdnech.Asi chtějí mít jistotu.Tak tys jen o den přede mnou,tys byla 11.10,já 12.10,tak to budeme testit fakt spolu 😉 JO,taky jsem slyšela o tom,že i opakovaně zmražená embrya jsou životaschopná,ale je to asi nějaká vyzkoumaná novinka,tady v ČR jsem zatím neslyšela,že by se to dělalo a myslela jsem,že ještě ani nikde ve světě...mimochodem,kde žijete?Koukala jsem,synáček má krásné jméno 🙂 Mně občas pobolíbá břicho,jako na MS a před chvílí mě nepatrně bolelo v kříži,na to jsem teda nikdy netrpěla,tak uvidím 😕 řekl slepý 😎 A ty nic jo?Jak píšeš,tak teda doufáme 😉
A jasně,kde je bublenudle 😲 ????Jdu na ni zařvat......se mi to taky nějak nechce líbit 😠 .

sandol
autor
19. říj 2010

@bublenudle kde jsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii????????????????????????????,,,,,,,

sandol
autor
19. říj 2010

@vered dva a třičtvrtě má naše prtě 😀

vered
19. říj 2010

@sandol Zijeme v Izraeli....je tu strasny vedro, dnes 37 stupnu. Jo a co se tech bolesti v krizi tyce, tak ty bych rada uvitala zpet, protoze minule jsem je mela taky a byla jsem v tom. Ale dneska mi fakt nic neni.Taky jsem cetla o bazalni teplote, pri tehotenstvi se drzi nad 37 stupnu a meri se to kazdy den ve stejny cas.Rano jsem se merila a 37.1 ale tahle teplota se ma drzet aspon 18 dni po ovulaci....aby to bylo tehu, pokud klesne tak se dostavi menses...
Nase prte ma dnes 23 mesicu. 😀
Buble nudle si asi dava oddych od pc. Ja taky pujdu na kute. Tak pa a ozvi se jak jsi na tom. 🙂 😔

dashi
20. říj 2010

Ahoj holky, nezlobte se že vám sem lezu 😉 ale hltám každou informaci ohledně KET. Já jsem po 1.ivf které bylo neúspěšné, ale zbylo nám 5 mrazáčků a po kontrole mi Dr. řekl, že je nejlepší jít další cyklus na KET. Teď čekám až dorazí MS a začínám brát léky. Máte některá úspěch s KETem🙂 😉

bublenudle
20. říj 2010

@sandol achoooooj,měla jsem fofr...dnes příjdu...krááásný den a odpočívej...paaa

bublenudle
20. říj 2010

@stazina ahojky....tak mooocinky držím pěstičky at se bobíšek drží..já dnes jdu na ultrazvuk a snad mi už rovnou řeknou kdy pujdu na KET...at už mám mimuška u sebe...odpočívej...páááá

sandol
autor
20. říj 2010

Zdravím všechny takhle při středě 🙂
@bublenudle už jsme chtěly s vered vyhlásit celostátní pátrání 😎 Tak hlavně nezapomeň podat info jak na UZ a kdy si půjdeš pro mimísky,určitě už brzičko 😉

sandol
autor
20. říj 2010

@dashi vítám tě,nikam nám nelezeš,je to veřejné,aby se každý mohl zeptat,každý něco přidat a tak si vzájemně pomoci
🙂
Určitě,co jsem četla,je dobré hned na KET po neúspěšném IVF,tělo je nastartované,ještě nastimulované a prý to zvyšuje úspěšnost 😉 ,tak jdi do toho 🙂 a 5 mrazáčků je krásný 🙂 .Já tedy zatím nevím,jestli budu se svým 1.ket úspěšná,ale už za pár dní si to tu budeš moci přečíst 🙂
Jinak úspěchy po ket jistě jsou,třeba právě tady u nás v diskuzi,VERED se Ket povedl 🙂 a teď už jede ve druhém.
Kolik jsi měla vloženo embyjek po ET?Nevyšlo to hned nebo jsi byla třeba chviličku těhotná?
Měj se

sandol
autor
20. říj 2010

@vered čauky,jak se dnes cítíš ? Co chrbátek,začal tě dnes aspoň trochu bolet ???? Tak snad jo !!!!
Taky vím o těch bazálních teplotách,zkoušela jsem asi před 3 dny,ale až kolem 11hod.dopoledne a to jsem teda měla 37,5 a pak ještě druhý den cca v ten samý čas a bylo 37,4.Ale jak píšeš,to by se mělo dělat hned ráno po probuzení,ani se nezvedat,přesně v tentýž čas a to já bych nezvládla.Takže ty moje hodnoty skorem v poledne by měla asi úplně každá,když teplota prý každou hodinu stoupá nevím ani o kolik 🙂 ,ale o dost 😀 Tak si to sleduj,jestli ti to nedělá problém,myslím,že to bude dost spolehlivé 😉
Ty jo, tak tys v Izraeli,jak ses tam dostala 😕 ?Manžel tam byl na dovče,před 16 lety 🙂 Teda vy se máte,37 stupňů,to je úžasný 😎 ,nám tu od včerejška hrozí,že bude už padat sníh a je fakt neveselo nevlídno,teploty kolem 5 stupnů.A jezdíš do Čech?

vered
20. říj 2010

@dashi Ahoj vitej mezi nami, ja jsem mela uspesny Ket v nativ cyklu v roce 2008 a mame synka. A dnes jsem 9.den podalsim Ketu a cekame na vysledky!! Ja Ketum urcite verim!! Preju hodne stesti a kdybys chtela vedet neco jineho kldne se ptej. pa

stazina
20. říj 2010

Ahoj holky
@sandol ..tak yt už tešstíš 12. říjan, to je paráda, ted to bylo dsit brzo ,tak ještě vydrž , uričtě tam pak budou dvě dálnice🙂)
Jo a prý sex je povolen už 5 den, někdo ale sexuje hned....když je žena těhotná přirozeně, tak většinou dělá spoustu věcí, kterým my se vyhýbáme a jí to zrovan vyjde..takže sex by u vás už klidně mohl být , si myslím. 😉 A kluci už se pronesou..Roman má 11,40kg a Matěj 11kg, takže josu to cvalíci, ale oni jsou dost dlouhý...ael tahat oba je teda už ted vážně nebudu ..to už by bylo asi moc...
@vered takže ty už v pondělí budeš vědět, zda jsi těhu? To je super,tak se těšíme🙂
A jasně do tabulky vše současné i nesoučasné, kety, ety..vše..jetsli ti to teda nevadí...
a taky jsem byla překvapená, že by mi ani nenabídli opětovné zamražení..asi se to tady opravdu ješět tolik nedělá a nebo musí být opravdu supr kvality...
v Izraeli? Ty jo ,jak ses tam ocitla? A kde ti tedy dělali Ket? já jsem to nějak nepobrala...

@bublenudle tak at utz dobře dopadne, držíme palce...

Holky, já na bazální teplotu prdím, tak y bych si nevzpomněla asi ve stejnou dobu a pak taky to ovlivnuje i teplota v pokoji, jak ses vyspala a jak ý máš pyžamo...no, to už možná přeháním, ale opravdu musí být pořád stejný podmínky měření a o ty já asi fakt nyvytvořím....

dneks ajsme uklízela, odpo jedem pro kluky...a docela ráda jsem si lehla...jsem nějaká utahaná..to je asi tím, že ted tři dy jsem spal 10 hodin v kuse..na to teda fakt nejsem s klukama zvyklá.. 😀 no, už se na ně moooc těším...tak zatím, pa

stazina
20. říj 2010

@dashi ahoj , jasně že se přidej....tak to je fajn, že máte v mrazáčku...a kam chodíš?
My měli uspešný první Et, na ketu jsem byla poprvé,takže zatím nemůžu povídat...ale spoustě holkám to vyšlo, takže proč né i Tobě ... 😉 a kdy má dorazit mrcha? A budeš to mít v nativním cy\klu?

vered
20. říj 2010

@sandol Ahoj Sandol, dnes holka nic moc, mam nejaky blby nalady, sem nejaka vybusna, rano me trochu bolel bruch a zada, ted taky trosku ale nic vaznyho. Moje sladke detatko tu od rana radi jako cerna ruka a to me uz taky docela vysiluje, ted nastesti spinka. A jak se citis dnes Ty?? Ja rano teplotu taky mela 37.1 ale pres den mam vic, zalezi jestli beham nekde venku ,tak to jsme mela i 37.8 a kdyz treba jen sedim a nejak to neprehanim tak mnohem min ale kolisa to, zkousela jsem to nekolikrat denne a tak vidim jak se to meni. To pocasi tady je hrozny, neprselo tu od brezna a je tu hodne prachu a ted jsou i mimoradna vedra a tak se to moc neda. Vseho moc skodi. Jsem tu 8 let a domu samozrejme jezdim casto a moc rada. ted co mame malyho tak i dvakrat do roka. Byli jsme v lete na mesic a pul a to jsem si odpocinula od veder, v srpnu hodne prselo tak to bylo prima. 🙂 Ja uz si tak preju aby byl aspon jeden den s mrakama a poradnej slejvak k tomu😉 To bude hned lepsi nalada. 😀

vered
20. říj 2010

@stazina ahoj stazi, ziju tu uz 8 let a tak vsechny IVF probehly zde. Je tu velika vyhoda ze se plati jen za leky a to 10procent, jinak ti vsechno hradi pojistovna. Neplati se tu ani za ET ,Ket,zmrazeni, rozmrazeni, ICSI proste vse je gratis dokud nemas aspon dve deti a pak uz si to musis hradit. V CR se to hradi skoro vsechno jsem koukala.
1.IVF 2006 z kteryho nebylo nic, 2.IVF 2007 ET - tehu, porod ve 22.tt , pak Ket 2007-neuspesny,3.IVF 2007 -ET neuspesne a nasledovne Ket //. No a ted tahle embryjka co mam ted ty jsou jeste z te same varky z roku 2007.Takze KEt 2009 a testovat 25.10. uf !! uz si ty datumy nejak nepamatuju.Po tom prvnim porodu mi zjistili Leidenskou mutaci FaktorV, mam problem se srazlivosti krve a tudiz si cele tehu musim pichat clexane, lek na redeni krve.
Ti tvoje milacci uz taky neco vazi 🙂 , Joshua ma 12,5 kilo a taky se dost necha tahat. Tak se setri!! Papa

sandol
autor
20. říj 2010

@stazina to jsem ema co s tím testováním 😀 Tak jsi mě s tím sexem teda přesvědčila no,tak já to doma nadhodím
😀
No pěkný cvaldy už máš doma,to tda najednou nezvedej v žádným případě!
Rozesmálas mě s tou bazál.teplotou a pyžamem 😀 a stím že stejné podmínky na měření a že ty je fakt nevytvoříš 😀 ,chlámu se tu 😀 😀 jak prdlá 😀
Ty vogo,tak vona už uklízela !!! Ale to asi nudou co,je to nezvyk,když tam ty prťata nemáš.Kukej dát packy nahoru a dej vegáč 😉 Těch 10hod.v kuse závidím 😝 Přeji pěkné shledání se syny 🙂

sandol
autor
20. říj 2010

@vered no holka,tomu neříkej že dnes nic moc,to je právě to pravý,ty těhulovský nálady,navíc bolest zad se vrátila,k tomu břuch,no co víc si přát 😉 ! Spojení černá ruka na zlobivé dítko také používám a teď jsem trošku přiostřila a říkám už místo ruky pracka 😀 ,tak hlavně že ti pracinka spí 🙂 Tak tys odbornice v měření bazálky,měříš během celého dne 🙂 ,ty jo a takhle to lítá jo?Nojo ale k tomu si přičti ty vaše tropy tam,dyť vy musíte být rozhycovaný úplně všade 😀
Od března nepršelo?To taky jde 😲 ???Přijď si nachytat mrazivého deštíčku k nám,teplotka ti hned klesne 😅,to jako ne že bych ti to přála,jen bych ti přála trocha toho svlažení,když už tam toho máte nad hlavu 😝 Tak to je fajn,že jezdíš dom a užíváš si tu zimy i v srpnu.My tu nadáváme jak špačci,speciálně na ten srpen,to byl fakt děsnej počas a ona si v tom lebedí,jó ty kontrasty.Tak jsi mě taky rozesmála,jaks psala,že v srpnu hodně pršelo,tak to bylo prima 😀 😀 😀 ,bych po tobě něco hodila 😀 ,nééé,legrace a bezva je taky jak vyhlížíš jeden den s mráčkama,jak to bude hned lepší nálada 😀 😀
No mám z vás holky nějakou dobrou náladu,už 2x jsem se dnes nad vašimi psaníčky nařehtala 😀 ,tak jen tak dál 😉

stazina
20. říj 2010

@sandol to víš, že to nadhod..myslím, že manžílkovi nebudeš muset říkat dvakrát🙂jkao každýmu chlapovi....já včera celý den koukala na filmy a v některých bylo dost postelových scén, tak jsem měla takovou chut..ale druhý den po Ket sem si teda netroufla.. 😒 ale koncem týdne...jdeme na to 😀
A čemu se jako tlemíš, že ty podmínky nevytvořím? 😀 😀 To víš, někdy vstávám s klukam už v šest, jindy v sedm, někdy do 8hodin, a někdy spím přitulená k manžov,tak mě zahřívá a někdy jsem odkopaná..to šechno má vliv..aněkdy spíem v opsteli všeichni čtyři a to jsem pak spocená jak kůn...a dop toho měit bazální teplotu? 😀 nejsem prdlá 😀 😀
Tak já si jdu teda natáhnout kopyta, když jiank nedáš, no..a těch 10 hodin mi teda chybět nebude, mám rozlámaný záda.. 😝 au au...tak jo ,jdu teda ležet a číst nějakou pokleslou literaturu 😀
@vered ty jo , tak to je dobré, že platíte jen za léky...asi na tom je ta ekonomika daleko líp..nebo čím to je? a asi si is tak yprožila své, když si rodila už ve 22tt... 😔 smtuný ☹ moc,a el halvně že ted máte zdravého Joshua .... 😉
tak o , už teda jdu, no... 🙂

stazina
20. říj 2010

VERED - 1.IVF 2006 neuspešný, 2.IVF 2007 ET - tehu, porod ve 22.tt , Ket 2007-neuspesny,3.IVF 2007 -ET neuspesne a nasledovne Ket //. 10/20010 Ket,testovat 25.10.
stazina - 1IVF - ET -6/2009 dvojčata kluci, Ket - 18. října ...TT/2.11?
sandol - 1.IVF - ET- 2008 kluk, KET 12.října...TT ?????

stazina
20. říj 2010

@sandol však ty seš taky vtipná 😀 sem se taky nasmála🙂ale už mlčím a ležím, pa 😀