Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
26. čer 2011

@mindinka Ahoj mindinko, koukam ze uz ses tu dlouho neukazala....doufam ze je vsecicko v poradku...nebo ste taky jeli nekam na dovcu??? 😉 papa opatruj se a pusinku brisku!!!! 😵 😵 😵

vered
26. čer 2011
https://www.youtube.com/watch?v=WCd-2XLFBv4

...... ...na dobrou noc! 🙂

mindinka
27. čer 2011

@vered Ahoj Veredk, máme se dobře, moc jsem tu poslední dobou nebyla, strašně mně bolely záda, ted už je to ohodně lepší, ale před tím jsem se nemohla ani hnout a sedět jsem nevydržela, musela jsem polehávat, bylo to strašný. Včera jsme byly celý den u našich na pouti, byly tam i segry a tak jsem si pomuchlovala ségry 5ti měsíčního chlapečka, už se moc těším až se nám Zuzanka narodí. 🙂 A co ty Veredko jak se máte? Četla jsem, že se chystáte do ČR, tak doufám, ž vám vyjde pěkný počasí. 😵 😵 😵

kata1145
27. čer 2011

ahooj holky, tak dnes opět kontrola, sliznice porostla na 8mm, tak už mi MUDr. řekl, že bude ve čtvrtek KET 🙂. Uf 🙂. Dostala jsem agolutin, mám si jej do čtvrtku píchat... nevíte prosím, na co je dobrý? U prvního KETu jsem ho neměla... a dál mám pokračovat v 6 x Estrofem...tak doufám, že se sliznice ještě trošku navýší... 😅

kata1145
27. čer 2011

@mindinka to jsem ráda, že je ti dobře a záda už nebolí... a krvácení ustalo? Posílám pozdravy Zuzance do bříška 😵

vered
27. čer 2011

@kata1145 ahoj, hodne stesti...at ti ketik ve ctvrtek vyjde! Agolutin je neco jako utrogestan, ale pry je to mnohem lepsi ...akorat ze bolestivejsi, jsou to injekce do svalu. Kamaradka si to pichala po ET po dobu 3 mesicu, ma dvojcatka. Driv se to davalo bezne( aspon zde v Izraeli)
Jo tohle jsem nasla o agolutinu na netu: Přirozený gestagen připravený synteticky. Je určen především k substituci nedostatku progesteronu produkovaného žlutým tělískem ovaria. Po olejové intarmuskulární injekci se progesteron z místa vpichu rychle vstřebává. Jeho biologický poločas v krvi je jen několik minut. Metabolizuje se v játrech, biotransformuje se na pregnandiol, který se vylučuje močí jako glukuronát. Léčivá látka prochází placentární bariérou do mateřského mléka.

😵 pa

vered
27. čer 2011

@mindinka ahoj mindinko, to jsem moc rada ze jsi v poradku!! 😵 😵 😵 Tak se opatruj a zadicka at vas uz neboli, myse chystame k odletu ..uz za par dni!
papaa 😵 😵 😵

mindinka
28. čer 2011

@kata1145 Ahojky no záda bolí a nebolí, včera mně to opět odpoledne chytlo, musela jsem si jít lehnout, jak mně to bralo, do pondělka už to vydržím a řeknu to doktorovi. 😉 Jinak hodně štěstíčka at se KET vydaří. 😵 😵

mindinka
28. čer 2011

@vered Ahoj Veredko tak to už se těšíš domu vid? Záda mně občas bolí tak, že se ta bolest nedá vydržet a to ještě musím vydržet až do října, už aby se to přehouplo. 😒

kata1145
28. čer 2011

@vered ahoj Veredko, moc děkuji za info ohledně agolutinu, jsi zlato 🙂. Dnes mi píchal injekci manžel 😅 tak to bylo veselé 🙂, ale zvládl to... sestřička mi říkala, že buď mi to má někdo píchnout do zadku nebo já si to můžu píchnout do stehna, ale že musí být jehla úplně celá v těle...tak si říkám, že do té zadní části se vleze líp 😀 😀 😀
tak uvidíme... 🙂

@mindinka držím pěsti, ať to utíká, ať bolest přejde.. musí to být nepříjemné, snad MUDr. něco poradí... ony se asi moc masáže v těhotenství nedoporučují, že? ☹

@mindinka

mindinka
28. čer 2011

@kata1145 No právě že ty masáže moc nedoporučují a četla jsem že ty oleje můžou způsobit taky předčasný porod, no uvidíme, snad mi něco poradí. A co ty už se těšíš až si půjdeš pro mimíska? 🙂

ronecek
29. čer 2011

@mindinka Ahoj Miruš, jak se máte a co nového u vás? 🙂 Beruška roste tak, jak má? Už máte kočárek doma?
My se máme dobře. Včera jsem byla na kontrole v 15tt+5. Mimi roste pěkně. Doktor mě jen vyšetřil, poslechl srdíčko. Ani mi nedělal ultrazvuk ☹ Taky mi vzal krev na triple test v II.trimestru.
Problémy celkem všechny ustaly. Nevolnosti musím zaklepat. Jinak pobolívání v tříslech mě taky už netrápí. Tak si to teď v klídku užívám. Minulý týden jsme byli na Bečvách. Domíkovi se moc líbilo. Byli jsme na výletě na Pustevnách, ve skanzenu v Rožnově a na přehradě na Horní Bečvě. I počasí nám docela vyšlo.
Tak Tebe bolí záda? Jé snad to brzo přejde. A zkoušela jsi i cviky pro těhotné na záda?🙂Ale asi to k tomu patří, protože švagrová si taky nedávno hrozně stěžovala na bolesti v křížích a zádech. Říkala, že to někdy nemůže vůbec vydržet.
Tak se opatrujte a posíláme pusinku na břůško 🙂

ronecek
29. čer 2011

@klara.k Ahoj Klárko 🙂 Je mi strašně moc líto, že u vás dovolenka nedopadla nejlíp. Ale hlavně, že je manža v pořádku. Jak je mu? Je stále v nemocnici?
Já jsem už psala Veredce, že jak jsme byli v Turecku, tak malou od známé hrozně začalo bolet v uchu. Jeli s ní do nemocnice, tam ji vyšetřili a říkali jim takové věci, že má vrozenou vadu, že ji musí operovat a v žádném případě nemůže letět letadlem domů. Ona s tím nesouhlasila. Malou propustili, dali jí sice léky, ale Míša je vyhodila a nedávala jí je. Letěli jsme domů společně jak jsme měli a doma u doktora jí řekli, že má obyčejný zánět v uchu. Který se jí hnedka vyléčil.
Držím palečky ať u vás vše dobře dopadne, ať se vám brzičko splní sen o malém bobíškovi 😵 😵 😵

ronecek
29. čer 2011

@kata1145 Ahojky 🙂 Moc Ti držím palečky ať sliznice krásně roste a ve čtvrtek budeš mít bobíšky u sebe 😵

mindinka
29. čer 2011

@ronecek Ahojky Ronečku, máme se dobře, malinká pěkně kope, třeba přes den se jen párkrát ozve a večer se ozve pořádně 🙂 , záda mně bolí střídavě, někdy mám takový bolesti, že se to nedá vydržet a jindy je to trošku lepší. Kočárek budeme mít asi v polovině července, už se na něj moc těším, ještě mi chybí fusak avanička s lehátkem, taky každým dnem čekám, že mi příde plymo do kočárku a povlečení do postýlky, jinak mám snad všechno nakoupený. 😵 Tak jste si dovču pěkně užili??? My jsme chtěli jet v červenci na Šumavu, ale radši nebudu riskovat, nerada bych zase skončila v nemocnici. ☹ Vám už to taky pěkně utíká vid? Za chvilku už budeš cítit pohyby. Co ten Angel Sounds koupila sis ho? Já už ted moc malinkou neposlouchám jak kope, tak to nemá cenu, jen si ji třeba zkontroluju když jí třeba celý dopoledne necítím, to si asi pěkně vychrupuje. 😉 Taky mám v plánu se obědnat na ten 4D ultrazvuk, asi tak za 14 dní, nikdy jsem na tom nebyla a ségra říkala že je to krásný, jaktam je miminko krásně vidět. 😵 Jinak na kontrolu jdu v pondělí 4.7. tak snad je všechno jak má být, ultrazvuk už mi asi dělat nebude, až ve 30tt. Jinak se mějte krásně a opatrujte se, taky posíláme pusinku na bříško. 😉

vered
29. čer 2011

@sedmitecka ahoj sedmitecko, tak uz to ubehlo vid a zitra se asi chystas na ET!!!!! Moc Ti drzim palecky!!!! At se Ti bobanci krasne uchyti a ses stastna tehulka!!! Dej vedet! 😵
Ja uz balim...a nestiham tolik psat, ale myslim na Tebe!!! Papa opatruj se a uzivej si to!!! 😵 😵 😵 😵 😵

vered
29. čer 2011

@mindinka ahoj mindinko, no domu se tesim to vis, uz za 2 dny, zacina baleni a shon, snad to zvladnu 😉
Tobe preju a te brzy prejdou ta zada.......at te manzel trosku hladi 😉
Tak papa pusinku brisku!!!!! 😵 😵 Ozvu se asi az z CR... 😉

vered
29. čer 2011

@kata1145 ahojky kato, tak to mas sikovnyho muze...do zadku je to urcite lepsi nez do nohy, to by myslim hodne bolelo....
K zitrejsimu Ketiku T preju hodne stesticka, at se ti bobanci krasne zavrtaji...papa a hezky se na to vyspi!!! 😵 😵 😵

vered
29. čer 2011

Jinak zdravim vsechny holcinky!! 😵 🙂 😵

mindinka
30. čer 2011

@kata1145 Ahoj Kato tak už máš bobíšky u sebe vid? 🙂

sedmitecka
30. čer 2011

@vered ahojda, takže dneska velký pád na hubu, já tušila zradu, vše se jevilo na nás až moc růžově.....
mám v pupíku dvě moruly, jednu jedničkovou a jednu dvojkovou, jenže kdo ví, jak to bude, protože jsou staré 120 hodin a to už by měly být blyastocysty nejspíš.....no a do mrazáčku není nic, chápete to? z 12 zralých kousků nezbylo nic na mražení???.....nechápu a nevěřím.......navíc když už vím, že genetiku máme ok, prostě nemám z toho dobrý pocit , mluvila s náma taková hooodně mladá embryoložka a moc toho neřekla, tak zasáhla ta druhá a v podstatě pořád mlely něco nesrozumitelného o pomalém vývoji a že včera byly vyřazeny ty ostatní na zámraz.....no a z těch 3, co jsme nechali oplodnit bez ICSI oplodněno nula 😝

musela jsem to odpoledne zaspat, už jsme to obulela samozřejmě 😢

kenya83
30. čer 2011

@sedmitecka musíš veriť v tieto tvoje morulky, nič iné Ti mojka neostáva. Takže hlavu hore a myslieť pozitívne 🙂 Určite sa aspoň jednej z nich bude u teba páčiť 🙂 Moc, moc, moc Ti držím palčeky a budem na teba myslieť 🙂

A to, že do mrazáčku nič neostalo teraz ani nemysli OK? Musíš veriť!!!

kata1145
30. čer 2011

Ahoj holky, moc děkuji za podporu, dneska sliznice O.K., MUDr. spokojený, tak jsme čekali na rozmražení embryjek... měli jsme 3 dávky po 2 embryjkách... Za 50 min. nás zavolali a oznámili nám, že se NIC nerozmrazilo, tak jsme z toho byli v šoku... zaplatili prachy za rozmražení a jeli domů 😢 ... takže teď tím pádem zbývá akorát našetřit na druhé IVFko, jen manžel se ptal, jestli už mi tím pádem trochu ohlídají to OHSS, protože jsem ho měla velmi silný a týden na JIPce...tak říkali, že mi dají pak jiné hormony... manžel měl totiž TESE, tak tam má ještě zamražené spermie ve 3 dávkách... kdyby je neměl zamražené, tak bych asi pokukovala po jiném centru... ☹ takhle bychom museli zase všechno podstupovat znovu...

ronecek
30. čer 2011

@mindinka Ahoj Miruš 🙂 Teda, tak Ty už máš všechno skoro pokoupeno? To se máš. Já to musím dát nějak do kupy, věci co máme a co bude třeba. Ale taky nám toho moc nechybí. Z hlavnějších ještě houpací lehátko, fusak na zimu. S fusakem chci ale počkat do září až bude nová kolekce od Emitexu. A ještě sadu do postýlky. Pak se už jen bude dokupovat nějaké to oblečeníčko, pokud to bude ta holčička.
Manža taky chce někam ještě jet. On by klidně jel i do Chorvatska autem, ale mám z toho docela strach, aby se něco neposmolilo ☹Tak spíš tady nebo na Slovensko.
Kdy jsi poprvé začala cítit ty první pohyby? Vlnění nebo jak bych to nazvala? Já už vlastně budu začínat 17tt. Ten Angel Sounds jsem neobjednávala. Jak jsem psala, že mamka má sluchátka ke starému tonometru, tak jsem se ptala doktora a říkal, že to úplně stačí.
Já se teď na ten 4D ultrazvuk asi objednávat nebudu. V tom 20tt jedeme ještě na velký ultrazvuk do Zlína. To už máme zaplaceno. Akorát fotku si budu muset koupit. Tak si myslím, že to stačí.
Ale jak jsme byli u prcka, máme fotky i video.
Dneska je zase teda pěkně škaredé počasí. Nevím jak u vás, ale tady je patnáct stupňů a celé odpoledne jsou bouřky a prší.
Mějte se krásně a opatrujte se. Papa 🙂

ronecek
30. čer 2011

@sedmitecka Ahojky 🙂 Teď se tím, že nemáš žádné další mrazáčky vůbec netrap. Máš v pelíšku dva krásné bobíšky, tak věř tomu, že se prostě musí aspoň jeden uchytit 🙂 Moc držím palečky a opatruj se 😵

ronecek
30. čer 2011

@kata1145 Ahojky, je mi to hrozně moc líto ☹ To je snad ještě horší, než kdyby se to nepodařilo ☹ Jaktože jste za to platili? My jezdíme do Zlína, byla tam i kamarádka, které se taky nepodařilo nic rozmrazit a za to neplatili nic. Oni sami říkali, pokud se rozmrazí a nebude co ke vkládání, že se neplatí.
Ach jo, takže budete muset na vše zase znovu. Je to nespravedlivé. Ale dále Ti budu moc držet palečky 😵

mindinka
30. čer 2011

@kata1145 Ahoj Kato to je mi moc líto, ale když se nepovedli rozmrazit jakto, že jste za to platili? To by vám měli správně peníze vrátit. ☹

kata1145
30. čer 2011

@ronecek děkuji moc... víš, taky to moc nechápu... dokonce po nás chtěli prachy i za zamražení, já jsem byla tak z toho v šoku, že se nic nerozmrazilo, že mi to ani nedošlo, že jsme už za zamražení platili... to se manžel ozval a říkal, že už jsme za zamražení platili... tak MUDr. pak hledal, nakonec to našel, omluvil se a tak jsem vlastně 2500 "ušetřili"... ale 2000 jsem za rozmražení dali... chtěli to a já normálně ani nevím, jak to má být správně, jsem už z toho všeho taková smutná...
To je fajn, že ve Zlíně je to jiné, přijde mi to takové logické...
Já spíš teď fakt uvažuji o tom, jestli třeba ty manželovy zamražené spermie nejdou převést nějak do jiného centra 😕 je to vlastně jeho "materiál"...nebo jak to mám nazvat... a v tom centru platíme jen za uschování... ale nevím, jestli to jde nějak reálně provést...

kata1145
30. čer 2011

@mindinka ty jo, tak teď jsem z toho úplně v pytli... tak tím pádem nás ještě odrbali o penízky ☹ při tom všem neštěstí 😢 , co člověk zažívá a šetří jako blázen...

ronecek
30. čer 2011

@kata1145 To teda taky nechápu. My právě platili za zmražení 4000,- a pak už se platí jen za ten transfer. To Ti věřím, že jsi z toho byla v šoku ☹ Člověk to vůbec nečeká a ani ho to nenapadne. Je to opravdu ještě horší, než kdyby Ti bobky zavedli a nezadařilo se. No co naděláme.
O tom převodu nevím, ale zkus se zeptat nebo mrknout někde tady na netu. Jestli něco o tom nenajdeš. Nebo zkus zavolat přímo do nějakého jiného centra a zeptat se, zda by to šlo.
A chcete jít do toho znovu hnedka nebo si dáte chvíli přes léto pauzu?