Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kenya83
8. črc 2011

@mindinka včera ikeď sme boli v Bratislave kupovať kočík zastavili sme sa na jednej akcii, kde robili v noci úžasný ohňostroj. Tak to si mala vidieť čo ten malý drobec vystrájal v brušku 😀 To som ešte nezažila, išiel sa chudáčik vykopať von z bruška, zrejme mu tie výbuchy nerobili dobre a asi sa bál 😀 Boli sme ešte troška po nákupoch tak som si urobila radosť a kúpila som Sebíkovi krásny biely kabátik, teplý fleecový overálik, čiapočku a ponožky 😉 A ty sa máš ako? Všetko OK?

kenya83
8. črc 2011

@sedmitecka a ty si už testovala? vypadá to nádejne??? 😉 držím moc palčeky, určite sa aspoň jedno mimi udržalo a bojuje 😉 @magieee júúúúúúúú držím palce 🙂

mindinka
8. črc 2011

@kenya83 Já se mám taky dobře i když mně někdy ty záda tak bolí, ale už to pomalu ani nevnímám, asi jsem si na tu bolest zvykla 🙂 Tak malinkýmu se nelíbil ohnostroj? 😀 Malá má taky dny kdy od rána až do večera pořád jen kope, potom se to otočí a kope v noci a to se moc nevyspím. 🙂

bublenudle
8. črc 2011

@magieee ahoj zlati,tak to budem nejak bojovat spolu...ja mam 15.7 hotove testy a podle toho budu stimulovat,pokuds bude vse ok...MS dojde nejak 24..tak se moooc tesim..pa mej se pekne 🙂

sedmitecka
8. črc 2011

@kenya83 bohužel to nevypadá vůbec dobře, na testu pořád jen skoro neviditelný duch a špinění je pořád ☹ ☹ ☹ ☹

eyael
8. črc 2011

@sedmitecka - držím pěsti mooooc pro štěstí! 😒

mufinka26
8. črc 2011

@sedmitecka určitě to bude dobrý, držim palečky

vered
8. črc 2011

@sedmitecka ahoj sedmitecko...promin teprve dnes ctu tvou zpravicku...a ty uz jsi testila???Nejak to tu nemuzu vycist.... Doufam ze vsechno bude ok...moc ti drzim palecky.Ja mam z krvaceni strach, ale snad to nic nebude....hodne holek to tak ma a vsecko v poho.....
A po tom OPU se menstruacni cyklus zkracuje jo?? Tak to proto ja to dostala po 22dnech.... 😠
Opatruj se moc moc moc a dej vedet, papapa 😵 😵 😵

vered
8. črc 2011

@sedmitecka sedmitecko, ted mi tu vyskocily i ty novejsi zpravy, kde pises ze mas ducha...ty jo, tak moc moc doufam ze to dopadne......kolikaty jsi uz den????

vered
8. črc 2011

@pikusa ahoj pikush, budeme tu do 19.8..
Casu dost 🙂
Jinak diky moc, uzivame si to. 🙂
A co ty a menses???? Uz dorazila 😉 ???

vered
8. črc 2011

@ronecek
ahoj zlaticko, dekuju za psanicka...nejak to nestiham psat...vcera sem se na konika ani nedostala. Meli sme tu take na dva dny Oliverka a hlidala jsem je vcera skoro cely den....z Joshika se vyklubal zarlivec 😀 😀 ale jinak ma Olicka moc rad. Olik je mnohem vetsi introvert nez Joshik, ale zase je to palicak, nastesti se dobre snesli a ani se moc nehadali. Olik ale spatne mluvi, neumi hodne pismenek a ja mu vubec nerozumim, Jsohik mluvi mnohem zretelnejs...treba dela chyby ve sklonovani a tak ,ale rozumis mu vse.
Vcera sem s klukama byla pul dne v bazene....voda dost studena a oba pekne chrchlaji....ale ven z vody nechteli ani nahodou...znas to. 😀
No a dnes sme byli ve meste,jeli sme vsichni rano busem,odevzdali Olicka mamince,moje mami sla po svych obchuzkach a ja s joshim take.mam pujcene klice od bytu jedne kamaradky, co jela na dovcu a tak sem pak sla k ni a dala spat joshika a brzy nato prisla moje blizka kamaradka a poradne sme pokecaly 🙂. domu jsem jela az ve ctvrt na sedum vlackem...to mel jsohik veliky zazitek, v izraeli moc vlakem nejezdime, nejak jich tam moc neni.
Domu jsme pak sli dva km pesky nahoru do nasi vesnicky a cestou videli krasne kone a bylo proste nadherne...po silnici skakaly maly zabky a joshik si je chytal a hazel do travicky, aby je neprejela auta.
je tu nadherne...uzivame si to 🙂 Zitra tu budeme uz tyden.....utika to ale mame pred sebou jeste tolik casu....
Jinak se joshik krasne rozmluvil....tak mam radost. 😵
To s tim Domickem je legracni....ze byl v soku ze sou vetsi divocaci...chichi. 😀 😀 Joshik je taky divokej..energie ma na rozdavani.
To by se spolu s domickem asi vyradili vid... 😉
No nic zlati,budu koncit, opatruj se a mej se nadherne, pusinky vam vsem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Krasny vikend 🙂

pikusa
9. črc 2011

@vered ahojík....to víš že MS nedorazila.....jsem dnes cca 40 den cyklu.......takže u mě prostě nic nebude fungovat 😠
a muž je s tebou?????to nevím,jestli jsi psala....

sue_m
9. črc 2011

Ahoj holky,
mohla bych se s vámi poradit? čeká nás tento cyklus 1.KET, začala jsem se stimulací estrofemem, ještě k tomu beru prednison, na UTZ jdu 12DC... který den cyklu vám potom dělali KET? asi se s tím nedá moc hýbat a ovlivnit to, že? Ideálně bych šla na KET nejradši 17DC což bude sobota, jinak mám problém v práci... co myslíte, dá se to s nimi nějak domluvit nebo je to nereálné? Máme zamražené blastocysty, takže by se prý měly zavádět ten den, co je rozmrazí ( pokud se rozmrazí... :/ )
Děkuju 🙂

mufinka26
9. črc 2011

@sue_m ahojky nám dělaly taky první KET 😀 dělaly nám ho 19.den, zamrazovaly nám čtyři dny starý embrija... 😀 rozmrazovaly nám je v den transféru 😀

pikusa
9. črc 2011

@sue_m Ket ti udělají podle výšky sliznice.....a ti naroste do "ideálu",jde se na to....
a embrya se vždy rozmrazí v den transferu......ráno zavoláš,jak to vypadá a v kolik máš dorazit

sue_m
9. črc 2011

@mufinka26 a jak KET dopadl? nebo ještě čekáte? 🙂 já těm embryjkům moc věřím, tak snad se jedno rozmrazí a zahryzne... a už nepustí 🙂 19.den tak to jsem zvědavá jak dopadneme my... kéž by to šlo v ten 17DC... to by bylo ideální?

@pikusa děkuju... no jsem na to fakt zvědavá 🙂

pikusa
9. črc 2011

@sue_m já si myslím,že já byla 18.den.....ale nejsem si jistá ted....

mufinka26
10. črc 2011

@sue_m u nás ten KET mohl být i dřív, ale měly sme v tom ty dva státní svátky, takže pan doktor se rozhodl to udělat až po nich... takže 7.7 přesně ve 12:00 😀 😀 tak doufáme, že to bude štastné datum, moc tomu tentokrát věřím, zaváděly nám dva bojovníčky 😀 😀 rozmrazovaly tři, to jedno rozmraz nezvládlo.... jedno máme výborné kvality a jedno je slabší, ale věříme, že zabojují obě 😀 😀 😀 Dneska odjíždíme na dovču na chatu, máme jí v jižních čechách, tak budu alespon na čerstvém vzduchu, to se bude mrnouskům líbyt 😀 😀

michaela28
10. črc 2011

@sue_m Ahoj, já jdu na KET na ve čtvrteka to budu 19. den cyklu. Je to opravdu podle výšky sliznice, ale vím, že se to o 1. den posunou dá. Holčině na jiné diskuzi to tak udělali.Taky kvůli práci, ale je možné, že jak který doktor. Taky beru estrofem a do té kontnroly 12. DC jsem bral 3 a o jednu mi to ještě navýšil. Prostě se zeptej a uvidíš. Hodně štěstí 🙂

onno
10. črc 2011

Ahoj měla jsem jít na ket ,ale malej dostal neštovice a já je ještě neměla ,tak byl zrušen .Brala jsem do 15 dc estradior a ještě jsem nedostala měsíčky .Břicho mě bolelo jako ba MS ,ale zatím jen bělavý výtok.Tak nevím co si počít.

sue_m
10. črc 2011

@michaela28 děkuju, jdu na kontrolu příští pondělí, tak se optám... snad by to v tu sobotu 17DC šlo, bylo by to ideální, mohla bych si i ten den pro klid duše lehnout, ale když ne, tak se hold budu muset v práci nějak vymluvit a prostě si na KET odskočit... jen vymyslet vhodnou výmluvu 😅 budu na čtvrtek držet palce! Je to tvůj první KET?

@mufinka26 jéj, jedno rozmrazení nezvládlo? 😒 toho se taky bojím, vím, že se nemusí povést je rozmrazit... ale máme čtyři mrazáčky a chceme zavádět jen jedno, tak snad alespoň jeden bobík to zvládne...

pikusa
11. črc 2011

@sue_m hele a proč ty tajnosti???prostě si vezmeš propustku ne?????
to nejde???

michaela28
11. črc 2011

@sue_m děkuju, je to už 2. KET tak doufám, že už to klapne. Rozmražení je moje noční můra ☹ . Já jsem měla před tím hodně špatný dělož. čípek a mám za se sebou konizaci, takže to prý možná neklaplo dvůli špatmu prostředí uvnitř. Budu držet place aby Ti vše klaplo jak má 🙂 .

sue_m
11. črc 2011

@pikusa jsem tam pár dní, tak proto... jde mi o zkušebku, tak bych nerada nosila razítka z CARu. Seběhlo se to dost najednou, nabídka na novou práci a povolení na KET a věděli jsme, že KET rozhodně odsunovat nechceme, tak jsem si říkala, že se pokusím to nějak skoubit. Nevím jestli jsem udělala dobře, možná jsem měla zůstat v klidu doma... ale zatím si říkám, že prostě uvidím.

@michaela28 taky držím palce! Kolik mrazáčků máte? snad se rozmrazí a chytí 🙂

vladka1
11. črc 2011

ahoj holky 🙂
jen bych Vás chtěla povzbudit a poslat trochu optimismu....
před pár lety nám bylo řečeno, že ani přes IVF a veškerý nadstandard.... 😢
a vyšlo nám to přes KET 😉 ...malému byly v březnu 2roky
tak tfuj tfuj tfuj všem pro štěstí
V+R

michaela28
12. črc 2011

@sue_m máme ještě 5 mrazáčků tak uvidíme. Už se nám to blíží 🙂 .

pikusa
12. črc 2011

@sue_m aha,tak to jo.....to je v tom případě jasný...
@vladka1 super,že to vyšlo a máte poklad dvouletý 😀

onno
12. črc 2011

Ahoj z ketu sešlo brala jsem estridaor na sliznici do 15 dne měsíčky dostávám 35 dní ,ale stále nic.Dneska jsem zkusila testovat ,ale nic.Myslíte že by ty hormony to mohly prosloužit?Nebo je na testování brzy?Děkuji

pikusa
12. črc 2011

@onno myslím,že to budeš mít ted rozhozené.....

vered
12. črc 2011

@pikusa ahojik, teda mrska si dava nacas co????? ☹ ja to mam ted taky desne rozhaseny.....
Jinak muzika tu nemam...prileti ,ale az v srpnu.....
Na pc nemam vubec cas...ani mi to neva...
Tak zdravim vsechny holciny a nove tvare atd....papa a krasne leto... 😵