Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sykorka12
1. črc 2012

@simca31 ahoj urcite se zadari mooooc ti to preju,jojo tohle je taky otazka penez,taky to mate slozity,my uz by jsme taky na 4 ivf nemeli,je to hruza kolik to stoji,verim ze ti to vyjde a bude to Pepa jako ten nas 🙂 🙂

pikusa
1. črc 2012

@sykorka12 tak co,byl zase testík???

sykorka12
2. črc 2012

@pikusa testila jsem zase dneska a carka sili,kez by to bylo vsechno v poradku,mam pocit ze do toho ultrazvuku to nevydrzim,ta doba cekani a nejistot je strasna 🙂

pikusa
3. črc 2012

@sykorka12 supeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sykorka12
5. črc 2012

@pikusa ahojik carka je dneska uz pekne silna ale zase me vcera postipali komari a do bricha,mrchy jedny tak mam ted strach aby to nemelo vliv na tehotenstvi,asi blaznim ale po predeslim nezdaru se bojim 😒

pikusa
5. črc 2012

@sykorka12 no to je super.....moc moc ti to přeju
Komáři neublíží neboj se 😵

maffinna
5. črc 2012

@sykorka12 ahoj, gratuluju ke // 🙂 já jsem taky po et, dávali mi 2 morulky po pk a testovat mam 11.7. Je to strašně dlouha doba 😉 et mi delali 27.6. Jaky mas příznaky? Já skoro zádný, boli mě jen občas břicho-několikrát za den takový křeče jak před ms, jinak nic. měla jsem bolestivý prsa, ale teď 2 dny už nic, jen jsou větší tak nevím, asi to nevyšlo, necítím se vůbec tehotne 😒

sykorka12
5. črc 2012

@maffinna ahoj taky jsem nemela zadne priznaky,jen po zavedeni tak 2dny pichani v brise a pak nic,taky jsem se necitila tehotne,a ted kdyz jsem tak se zase bojim abych o to zase neprisla,no jo jsou to starosti tohle 😕 preju aby ti to vyslo,pisni jak se citis a az budes testit 🙂

sykorka12
5. črc 2012

@pikusa pikusko,zeptam se te jeste na jednu vec,mam takovy tlaky v podbrisku,citim podbrisek a jde mi to az do nohou,citim takovou slabost ve stehnech prave spojeny s tim podbriskem,tak porad doufam ze to je k tomu tehotenstvi,ale muze to znamenat i neco jinyho vid,porad doufam ze ne,ke vsemu tady ve vesnici maji nakou strevni jednodenni virozu a ja sem se taky dneska citila divne,klepal se mi zaludek a tak by to mohlo byt taky z toho,pisni co bych si na to dyztak mohla vzit v tehotenstvi,kdyby se to nak projevilo

pikusa
6. črc 2012

@sykorka12 hele,já vlastně nevím...
Já jsme po ET zase pořád měla pocit,že to dostanu......prostě bolení na MS a pokaždé jsme šla s hrůzou na WC...
dej si mátový čajík na sklidnění žaludku.....a hlavně bud V KLIDU

sykorka12
7. črc 2012

@pikusa ahojik vcera uz to bylo dobry,je mi ted naprosto dobre 🙂 myslim ze to asi bylo ke strevni viroze tady to ted meli vsichni,prestala jsem plasit a hodila se do klidu 🙂

maffinna
7. črc 2012

@sykorka12 ahoj Sykorko, já se cítím dobře, už nemam ani ty křeče v podbrisku, tak fakt nevim 😒 jedine o by mohlo byt příznaky je, ze jsem unavená, ale to teď z toho vedra asi všichni...navíc si zavádím 4-0-4 utrogestan, tak to muže byt i z něho...no bojím se testovat, tak nevím, kdy se na to vrhu, ať uz vím pravdu a muzu řešit co dal... 😎 to mas super, ze carky sílí 🙂 to bude dobry 😉 porad nemáš zádné příznaky?

sykorka12
8. črc 2012

@maffinna ahoj dneska mam testit oficialne,tak jsem rano jeste naposled testla,carka nezmizela,je stale tam 🙂 ,zitra volam do caru kdy mame prijet na ultrazvuk,uz aby to bylo taky se dozvime kolik jich tam je,priznaky zadne nemam,je mi dobre jen me trochu tlaci bricho ale to je asi normalni 🙂

pepitas
9. črc 2012

Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat, jestli jste měli hned po Ketu bolesti břicha, jak před ms? Já jsem měla ket včera a pořád mě bolí hrozně břicho.

pikusa
9. črc 2012

@sykorka12 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr 😵

@pepitas hele.já ani nevím......a to jsme byla 3krát,tak asi nebolelo.....

k.bett
14. črc 2012

@pepitas Ano bolelo

k.bett
14. črc 2012

Ahoj všem, měla bych dotaz na hodnotu hcg v krvi. Byl vkládaná jedna 5denní blasto.. po KET testováno 14den z krve a hodnota 1884. Mě se to netýká, je to dotaz za kamarádku, které se zdá hodnota vysoká.Co myslíte?

lakmus
25. srp 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli před ketem se ten ultrageston polyká a nebo zavádí

pikusa
25. srp 2012

@lakmus já vždy před KET polykám a pak zavádím....

petulak1988
8. kvě 2013

ahoj holky pise se tady jeste???

lenkafel
16. kvě 2013

@petulak1988 ahoj, taky by mě zajímalo...Jste také po ketu???

vicherek
22. říj 2013

Ahoj. Najde se někdo kdo nedávno podstoupil 1. ket v říjnu 2013 nebo tak i dva měsíce dřív ?

eva118
22. říj 2013

@vicherek Ahoj, já měla první ket ke konci srpna.

zdenka35
24. říj 2013

@vicherek Ahoj,já mám za sebou KET v říjnu 😉

anzet
24. říj 2013

@zdenka35 Ahoj Zdeni, známe se z jiné diskuse. Já mám po 1. IVF a čekám na 1.KET. Jak se cítíš? 😉

zdenka35
24. říj 2013

@anzet Jo jo vím 🙂 no ted jsem se probudila,protože mě nebylo dobře šla jsem si lehnout,nějak mě bolela hlava,motala se mě a nebylo mě ok 🙂 jinak mě pobolívá už týden lehce v podbřišku,a někdy žáha 🙂 no já zítra jsem už 14 den po KET,tak uvidím zda testit zítra či později 🙂

anzet
24. říj 2013

@zdenka35 Jestli MS ještě nedorazila, tak je to dobře. Vypadá to nadějně 😉 Neměla bys jít už na krev?

zdenka35
24. říj 2013

@anzet my máme dělat test za 14 dní doma,jinak za 3 týdny k těhotenskému testu a případě kontrola po menzes,ale dosti holek říká že mě MS můžou brzdit léky co beru,měla jsem ji dostat ve středu,tak uvidím

anzet
24. říj 2013

@zdenka35 Zítra to určitě vyjde 🙂

zdenka35
24. říj 2013

@anzet Děkuju,pokud nebudu testovat až v sobotu,někdo to nevydrží a testuje třeba už 7 den a já se bojím i ten 14 den 🙂 🙂