Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pepek007
28. pro 2010

@martina34 Ty jo tak to netušim :o/ si myslím, že proč ne - je to hlavně asi o domluvě s CAR aby s tím teda počítali a vše bylo připravené jinak bych já osobně neviděla problém ale říkám jen můj laickej názor 😉

martina34
28. pro 2010

díky moc za rady 🙂 .ještě se zeptám neznáš tu někoho kdo by měl 12.den po ET a ještě to nedostal a při tom byly tt negativní?

pepek007
28. pro 2010

@martina34 já kdybych si nebyla jistá a váhala bych jako asi teď ty, tak bych si došla sama do nějaký laborky, kde nabírají krev, připravila si 150 kč a řekla bych, že chci test na HCG. Ráno v 9 tě naberou a kolem 11 máš výsledky a víš na čem jseš krev nelže :o))

martina34
28. pro 2010

No já byla právě na krvi včera a bylo to negativní.Proto teď nevím jak postupovat.

pampeliska36
28. pro 2010

@martina34 ahoj, myslim, ze to, ze to nedostanes je diky tem lekum co beres na podporu tehotenstvi. a do te doby nez je vysadis bys to ani nemela dostat... v nasem CARu je postup takovy, ze po oficialnim dni testovani mam zavolat vysledek, pokud je negativni prijit druhy den rano na krev a po vysledku krvi vysadim vsechny predepsane prasky a injekce a pak bych to mela 2-5 dnu dostat... tak jsem to mela i pri ET. takze snad jsem ti pomohla. 😉

pampeliska36
28. pro 2010

@pepek007
@martina34 jinak holky vitejte 😀

pepek007
28. pro 2010

Souhlasím s pampeliškou Martí 😉

martina34
28. pro 2010

jojo díky pampeliško 🙂

pepek007
28. pro 2010

@pampeliska36 Děkujeme za přivítání 😉

pampeliska36
28. pro 2010

@martina34 no jit do KETu hned jak to dostanes muzes, ale vsechno zalezi na kontrolnim ultrazvuku a jakou budes mit vysku sliznice... vsechno zalezi na tom, co ti reknou a doporuci ve vasem CARu, ale urcite bych si tam zasla a domluvila se jeste driv, nez v tom cyklu, kdy bys do toho chtela uz jit 😉 at vis na cem jsi a pripadne tvuj CAR te muze ruznyma lekama pripravit na planovany KET 😉

pampeliska36
28. pro 2010

@martina34 vetsinou doporucuji CARy po ET trimesicni pauzu nez jit do dalsiho IVF, ale vzhledem k tomu, ze mas mrazacky, tak tam se cekat nemusi 😉 muzes jit hned ten dalsi cyklus... ale jak rikam, zalezi na kazdem CARu

martina34
28. pro 2010

@pampeliska36 taky děkuji za přivítání.Chodím do Sanatoria v Českých Budějovicích,uvidíme jak to tam mají.Ještě se zeptám je možné že mám po utrogestanu teplotu?mám jí pátý den 37,2.Jinak jsem dnes 12.den po ET a v papírech mám napsáno že si mám udělat testy až za 3 týdny po ET což se mi zdá dlouho.přece do sebe nepohrnu léky když mi krev ukázala negativní výsledek?vy máte testit po 14 dnech?

pampeliska36
28. pro 2010

@martina34 no ja testim po 17ti dnech. ale myslim si, ze kdyz si do sveho centra zavolas a reknes jim co a jak, tak ti poradi a reknou presne co mas delat. jinak ja utrogestan neznam a nikdy jsem ho nemela. takze neporadim - nevim ☹ v nasem centru totiz misto toho pichame injekce agolutinu. ale vim, ze utrogestan muze zpusobovat ruzne trable 😨 ale to fakt nevim!

martina34
28. pro 2010

@pampeliska36 já se tam bojím zavolat,sprdnou mě že jsem šla na krev brzo.proto sháním různé info tady..ale díky moc!!!

pepek007
28. pro 2010

Martino taky spadam pod Sanatorium Art České Budějovice 😉

martina34
28. pro 2010

@pepek007 fakt??a jak to tam teda chodí??Ty máš po IVF nebo jak to máš?

pepek007
28. pro 2010

@martina34 Tak to ti moc asi neporadim já jsem tam byla před 4 rokama cca ale asi se tam moc nezměnilo nevím :o) máme od nich 1 prcka klučíka skoro 2 letýho a máme mražáčky takže o Ketu uvažujeme po Novém roce nějak. Nevím jak to tam chodí s Ketem my jsme u nich měli IVF a vyšlo napoprvé proto také pátrám s infem o Ketu co a jak 😉

martina34
28. pro 2010

@pepek007 no tak to je super že se vám to podařilo napoprvé,to gratuluju!!!tak doufám že se i ketík podaří 🙂

pepek007
28. pro 2010

@martina34 Martí díky moc 😉 jj snad jo ale u toho Ketu jsem hodně skeptická protože se nemusí podařit rozmražení a když jo tak zase uchytit mrazáčci a když už jo tak jsou z toho dvojčátka vetšinou 🙂 já jsem v tomhle hrozněj skeptik 🙄

martina34
28. pro 2010

@pepek007 uvidíš že se nám to podaří,věřím tomu 🙂

pepek007
28. pro 2010

@martina34 jj Martí ok ale nám všem tady aby se zadařilo! 😉

kenya83
28. pro 2010

@pepek007 @martina34 ahojte 🙂 držím palce a prajem veľa šťastia pri ketíku 😉 Aj ja sa chystám na KET, momentálne čakám na MS a ideme na to 😉

vered
28. pro 2010

@pepek007 @martina Ahoj holky 🙂 ,vitam vas mezi nami...na vetsinu vasich dotazu uz jste odpovedi dostaly ale chci reagovat na prispevek od pepek 007 a Ketu...totiz pokud se podari rozmrazeni,a embrya se vyviji dal dobre, tak uz sance na uchyceni jsou stejna jako pri Etu. A hlavne nevim proc zrovna pri Ketu jsou z toho dvojcatka....to slysim poprve 😲 . A jinak holky ...ja mam z Ketu dvouletyho chlapecka....na Ket jsem sla v nativnim cyklu, 8.DC jsem sla na kontrolu krve (hormony) a ultrazvuk (velikost folikulu) a takhle jsem tam dochazela obden az bylo videt ze se blizi ovulace..v ten den jsem si pichla injekci ovitrelle a 2 dny na to byl KET. Zavadeli jsme1 osmibunecne a 1 devitibunecne embryo...a mam z toho kluka..jednoho 🙂 !! Nebrala jsem vubec zadne leky na nic, az po zjisteni ze jsem tehu(z krve) jsem zacala pichat clexane na redeni krve, protoze mam leidenskou mutaci.
Jinak Vam holky moc drzim palce at Vam ten Ketik vyjde.....pa 🙂

vered
28. pro 2010

@kenya83 @sedmitecka...ahoj holky, cetla jsem Vase prispevky a jak pisete ze ta vysetreni delaji az po 2-3 potratech, to je hrozny. To by ale melo platit spis pro zeny co otehotni prirozene a i tak mi to prijde desny.....tady hned po 1.potratu nebo jine komplikaci se tato vysetreni musi provest.
Hlavne 30procent populace ma nejakou trombofilni mutaci, ktere prave v tehotenstvi delaji nejvetsi neplechu, takze urcite si radsi priplatit a nechat se vysetrit, nez 3x potratit.... 😢 no ne?????

pepek007
28. pro 2010

@vered Ahojky zdravím - já jsem to napsala asi špatně holky podle reakcí koukám 😒 to jsem nechtěla .....jen jsem měla na mysli to, že s mým štěstím to tak dopadne a že si nedělám iluze a ne, že jsou automaticky dvojčátka nebo, že se nepodaří rozmrazit atd. jen jsem psala čeho já se bojím a ne, že to tak je tak to se pak omlouvám za špatné napsaní 😉 ale je pravdou, vím o 3 kamarádkách co mají jedno a chtěli druhé a z Ketíku byli dvojčátka 😉 ale je mi jasný, že to neni pravidlo ale náhoda 😉

kenya83
28. pro 2010

@vered ahoj 🙂 práve preto som si vyžiadala toto vyšetrenie. Už mám 2 anjelikov v nebíčku, už to nechcem zažiť tretí krát ☹ Ináč sme s manželom úplne v poriadku, SPG ukážkový, hormóny OK...proste všetky vyšetrenia nám vyšli fajn. Už len táto hemato mi vŕta v hlave, kiež by bol v tomto pes zakopaný aby sme vedeli ako tomu predísť. Ozaj a tebe tieto vyšetrenia robili u Vás v Izraeli?

pepek007
28. pro 2010

@vered jj to je přesně můj případ - v těhotenství jsem musela být na Fraxiparinu díky genetickému vyšetření, které jsem si nechala udělat na mé přání + imunoligii měli jsme i imunologickej problém 😉 takže Fraxiparim Prednison a Ultrogestan a podařilo se díky bohu 😉

kenya83
28. pro 2010

@pepek007 tak snáď to vyjde aj tentokrát 😉 držím palce 😉

pepek007
28. pro 2010

@kenya83 děkuju moc! Vám všem holky a přeji vám to samé - tady nám všem! 😉

kenya83
28. pro 2010

@pepek007 😉 😉 😉