Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pampeliska36
3. led 2011

@kenya83 ja mam ve svem "CAR tematu" holcinu, ktera ma taky trojcatka! a zvlada to naprosto neuveritelne!!! dokonce je donosila do vysokeho stadia tehotenstvi. a to mela uz jednoho klucinu doma... takze ma doma 4 kluky!!! 😀

pepek007
3. led 2011

@pampeliska36 tak to před ní skláním a má můj veškerý obdiv ty jo 😉 😀

vered
3. led 2011

🙂 Ten ultrazvuk trojcatek je nadhernej...ovsem zahul to musi byt poradny!!! Nedovedu si to predstavit, ale kdyby bylo vse ok a zadne problemy, na redukci bych asi nesla..... 🙂
To se mi to rika co?? 😉
Holky co je s vama kde ste kdo???

sandol
autor
3. led 2011

@vered tak snad už nečmucháš 😀 a užíváš si prcky v bříšku 😉

kenya83
3. led 2011

@vered tu som teraz som prišla 😉 tie trojčatá je fakt pecka a na redukciu by som tiež nešla 😉

vered
3. led 2011

🙂 aha tady jste!, se schovavate potvurky!! No uz se to snazim neresit, sousedka ma dvojcata z IVF a vraceli ji 2 sestibunecna...

@sandol uz necmucham ...a co ty??jeste te nesvrbi rucky na testik...kolik dni uz?? Sandolko Ty jeste nemas ditko ve skolce vid? Nevis kolik deti tak byva v ceske skolce v jedne skupine???

sandol
autor
3. led 2011

@vered náhodou to vím 🙂,ve školce jsme nahlášený a bude jich tam 28 😕 ,to je mega počet viď?Ale to víš,jsme v ročník babyboomu,tak to jsou školky narvaný.
To je jasnočka,neřeš,stejnak nic nevyřešíš 😉
A já ti nějako svrbění nemám,já se toho tak bojím,po té minulé zkušenosti,že fakt asi počkám na ten 12.den po ET,to už to bude muset být vidět 😕,takže čtvrtek,možná nejdříve středa,tý jo,ale to je už pozítří 😲

kenya83
3. led 2011

@sandol ty fakt streda je už za dverami 😲 😲 😲 a ako sa cítiš?

sandol
autor
3. led 2011

@kenya83 no myslím,že těhotně 🙂,právě proto se bojím testu jako čert kříže,aby náhodou neukázal,že nejsem 😒
Ty teď čekáš na MS a vzhůru do dalšího boje viď 😉 ?

vered
3. led 2011

@sandol Aha diky. Joshik by uz mel jit take do skolky pristi rok a jsou tu skolky od statu kde je pres 30 deti a pak neco jako soukrome a tam asi 24 deti. Jenze ty soukrome jsou drazsi o hrozne moc..tak vubec nevim. Je zvykle bejt sam se mnou nebo s par detma a najendou ho poslat do skolky kde bude tolik deti............???Jak to zvladne?Jinak tady je materska 3 mesice takze deti jsou tu uz odmala mimo maminku a od roka uz bezne v jeslich a skolkach. Kolik se plati v Cr za skolku???
Tak ty se citis tehotne..no to je super... 🙂 tak si to uzivej!!!!!!!! 🙂

vered
3. led 2011

@sandol No 12.den po ET uz by to melo vyt videt, myslim ze jsem testovala taky vzdy tak ten 12.den, akorat ted naposledy driv, protoze mi klesla bazalni teplota....ted ji nemerim

vered
3. led 2011

@sandol promin...byt videt .....

kenya83
3. led 2011

@sandol áno čakám na MS a ideme na to 😉

kočky ja som testovala už 5 deň po ET a čiarku už bolo krásne vidieť 🙂 pozrite moju testovaciu mániu 😀
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/kenya83/albu...

sandol
autor
3. led 2011

@kenya83 no teda,to bylo krásné 🙂,škoda,že ta krása nevydržela 😢

kenya83
3. led 2011

@sandol 😢 😢 😢 verím, že také krásne // opäť nájdem a budem sa môcť tešiť tak ako predtým 😉

sandol
autor
3. led 2011

@vered ten rozdíl třeba 8 dětí v soukromé škole si myslím,že je úplně jedno.Mně přijde mega číslo 24 i 30 a ještě za to nějak hodně platit 😝 ,to ne.Myslím si,že jakýkoliv počet nad 20 dětí je už pěkná mela a o nějakém osobním přístupu se nedá mluvit,tam budou učitelky rády,že je dají trochu do latě.Jó,kdyby to byl počet do 15 dětí vs těch 30,tak bych o tom přemýšlela v případě,že bych na to měla a nemusela se moc omezovat.My budeme platit 450,-Kč + obědy.Takže se vyhoupne něco kolem 1000,-Kč tuším.Ty jo,tak brzo nebožátka od maminek,už jsi to psala viď,že na tebe koukají se zájmem 😕 ,žes ještě doma 😉

vered
3. led 2011

@sandol To teda koukaj, spis cumej, nektery normalni mamy mi to zavidej, ale spousta mi tvrdi, ze ho strasne ochuzuju, ze nema kolem sebe deti a nema si s kym hrat a blabla....kazdopadne ja si o tom myslim sve. Tak tady statni skolka je 4000KC za mesic, a to jen do 13h a ty soukrome 10 000Kc taky do jedne hodiny , s odpolednem je to jeste vic. Proste sila...my se stezi vejdeme do ty statni skolky.....nechapu kde na to ty lidi berou. A to si deti nosi snidane z domova!!!!!!!!!!!!!!

sandol
autor
3. led 2011

@kenya83 to víš že najdete 😵 ,za takové zklamání musí přijít štěstí 🙂

sandol
autor
3. led 2011

@vered no tak to máte drahý 😲 a ještě časové omezený 😝,ty jo a ještě snídaně s sebou 😒 Já to tedy vidím samozřejmě také naopak,oni ochuzujou své děti tím,že je rvou tak brzy do jeslí!!!

ira13
3. led 2011

Ahoj devčata, já jsem Honzíka dávala do školky od 3let a byl tam moc spokojený. Platila jsem do 500,-Kč za měsíc a mohl tam být od 6:15 do 16:15.V ceně bylo vše. Některé kamarádky do jiných školek musely nosit svoje ložní prádlo a ručníčky.

vered
3. led 2011

@sandol NO je to od 7.30 do 16.15 od nedele do patku, patku jsou do 13h. Ja chci Josika davat jen do 13h, proto jsem to tak napsala pokud by tam byl az do tech 16 stalo by to zase vic...
@ira13 rucniky,lozni pradlo a kelimky na piti si tady taky musi nosit... a kolik deti tam s malym bylo???

luucia
3. led 2011

Ahoj holky,

tak jakpak to tady vypadá??? doufám, že už jste všechny těhule 🙂

Hlavně koukám, jak @sandol a vypadá to dobřeeee 😵 😵 cítí se těhotně, to je fajn,,,tak at tam // jsou 😵 😵 moc držím pěsti 😉

Anetka šla ted v září do školky od 3 let, platíme 950 za měsíc a do školky nenosíme nic..teda kromě oblečení pro ní 😉

@vered hýčkáš hýčkáš prcky v bříšku??

Já už se těším na středu...snad tam prcek bude a bude mít i srdíčko 🙂 je mi furt blivno, tak snad je to všechno OK 😵

Všechny zdravím, dočítala jsme z rychlíku..moje hodina nastala a já se jdu zahrabat do peří 🙂

luucia
3. led 2011

@kenya83 ještě jsem mrkla na ty tvoje testíky...ty byly teda luxusní...5.den po ET bych nečekala takovou hezkou čárku 🙂 příště to už určitě dotáhneš do zdárného konce 🙂

vered
3. led 2011

@luucia Dobrou noc hezky se zahrabej at se ti sladce spinka, taky uz jdu chrnet, po tech hormonech se mi spi suprove chacha...ani se mi nechce vstavat.
Koukam ze skolky v Cr jsou naprosta pohoda.....
POcekj a Ty uz jdes 5.1 na ultrazvuk???Je se tesis vid... 🙂

kenya83
3. led 2011

@luucia kiež by si mala pravdu 🙂 Snáď sa takých krásnych // ešte dočkám 😉 Ináč 5 deň po ET som tiež nečakala takú peknú čiarku, keby že som nevedela že mi transferovali len 1 embryjko tak si fakt myslím, že sú tam 2 😀

luucia
3. led 2011

@vered jj, 5.1. jdu na UZ..těším se, ale na jednu stranu se i bojím, aby tam srdíčko bylo a bilo 😔 😔 taky se mi spí dobře..jsem se přes Vánoce nějak rozespala 😀

pepek007
4. led 2011

Taky vás tu všechny zdravím holky 😉 jsem si dneska chovala 6 denní miminko a jako ještě teď jsem z toho v euforii 😎 jsem málem úpně zapomněla jak se drží a vůbec to vše kolem ale neskutečně se na to těším až někdy nejakej prcek bude 😉 koukám tady to pomalu ale jistě začíná těhulkovat což je mooooc fajn jen tak dál, tak ať je vše jak má i nadále 😉

sandol
autor
4. led 2011

Zdárek holky,tak i dnes jsem vydržela a netestla 🙂,ale zítřek nebo nejlépe ten čtvrtek to jistí 😉
Jinak k píchání v prsou,občasným nevolnostem,únavě,častějšímu močení a chvilkovejma zimnicema se mi ještě včera přidalo nadměrné slinění,tak znovu opakuji,jestli tohle není těhu tak už NIKDY nevěřím žádnému příznaku!!!!!!!
@vered a co ty,už jsi taky 4.den,pozoruješ něco jiné 🙂 ?Do školky bys dávala malého už od teď?
@luucia tak zítra podáme možná zase zprávy spolu 🙂,neboj,srdí bude 😵 a právě že je dobře,že je ti špatně 😀,toť dobré znamení,že je vše OK 😉
@pepek007 třeba ses právě "nakazila" a prcek bude co nevidět 😉

luucia
4. led 2011

@sandol no tak ty máš úplně ukázkový příznaky 😵 😵 😵 tak už testni a nenervuj nás 😀 😀 😀 myslíš, že je to jasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😵 😵 😵 držím pěsti 😵 😵 😵

sandol
autor
4. led 2011

@luucia ty pokušitelko jedna 😠 😀 nenenene,dnes ještě neee 😎 A jestli to tam zítra či pozítří nebude,tak končím s nějakým přispíváním,poněvadž si o mně bude každej myslet,že jsem blázen,vypisuju tady snad všechny těhu příznaky co existujou,to byste si všichni musely fakt myslet,že jsem se zbláznila 😨 nebo že si tu z vás utahuju 😀
Ty se zítra taky drž 😵 ,v kolik jdete?