Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kenya83
5. led 2011

@sandol takže ty si mala ET s čerstvými embryami? A aké embryá Ti vkladali???

kinguse
5. led 2011

@sandol ..no tak supéééér,tak ti přeju,ať to dotáhneš do zdárnýho konce!! 😉
Já právě s tím vymizení příznaků jsem dost skeptická,minule mi právě tím vymizením skončila těhu 😖 A ten můj pesimismuj je spíš taková obrana psychiky. By mě z toho zas piclo,kdybych našla // a do týdne zas nic. Takže si radši rovnou říkám,že to nevyšlo a snažím se s tím počítat. A od toho se odvíjí můj strach testovat ☹ ...tak nevím,kdy získám odvahu.
@luucia ..krááásnýý miminko...celá maminka 😀
holky já bych tak všem mooooc přála,aby nám to vyšlo! 🙂

ira13
5. led 2011

Ahojky, chvilku tu nejsem a takové krásné zprávy @sandol pěkné // přeju ať se mimi drží.
@luucia krásná fotečka gratuluji
Naprskejte nám tu bacily ať máme všechny příští vánoce mimi nebo alespoň bříška.

kenya83
6. led 2011

Ahojte 🙂
viete mi povedať aký je rozdiel medzi ESTRIMAXOM, ESTROFENOM a ETHINILESTRADIOLOM??? to sú lieky, ktoré sa berú na podporu rastu sliznice pre KETOM.

sandol
autor
6. led 2011

Hoj holky 🙂 ,tak dnes jsem samozřejmě opět testila,tentokráte citlivostí 20 a čárka je teda slabší,na fotce ještě více,dokonce to docela dlouho vypadalo,že je jen jedna,ale pak vykoukla,i v limitu,tak snad je to OK 😉 Mám ji v albu 😎

kenya83
6. led 2011

@sandol fakt to vypadá nádejne 😉 😉 😉

sandol
autor
6. led 2011

@kinguse děkuji moc 😵 kingu 😉 ,tak doufám,že taky "zakinguješ" a budou tam 😎 Máš ale pravdu,lepší je se bát,než se leknout 😲.A jak jsi na tom dnes s odvahou,myslíš,že to zítra uděláš???Co příznaky?Dnes končíš školení ne,co hlava splaskla nebo je to ještě větší pátrací balón 😀 ?Papa.

sandol
autor
6. led 2011

@kenya83 ahoj 🙂ahoj 🙂 ,tak snad 😉.S těma estr...ti neporadím,nikdy jsem žádný z nich neměla,jen teď beru estrofem.Koukala jsem,že máš všechny výsledky v pořádku 🙂 ,tak to je dobře 😵 ,tak teď čekáš na toho 25.1.,potom výsledky a hurá do KETu?

kinguse
6. led 2011

@sandol to víš,že je to ok. je to menší citlivost,zítra bude zas tmavší!!! Já dnes odvahu neměla,uvidím zítra? 😖 Příznaky nemám, jen občas píchne v břiše,ale to je normoš a blbě po utroši (to už mám vypozorovaný). Prostě skeptik 😀

kinguse
6. led 2011

jsem zvědavá na vered,tý to taky utíká do testingu,co? jak se asi cítí? 🙂

kenya83
6. led 2011

@sandol MS by mala prísť medzi 18-20.1. a od prvého DC začínam papať lieky na sliznicu a cca19-20DC by mal byť Ketík 😵 😵 😵 na tie rozsiahlejšie hemato testy idem 25.1. ale výsledky budú cca do 3 mesiacov, ale včera som sa v CAR dohodla, že v prípade pozitívneho Ketíku nasadíme preventívne fraxiparine cca do 12tt tehotenstva 🙂 a potom, ak by sa nejaká mutácia potvrdila z tých testov tak budem pokračovať s fraxiparinom až do konca tehotenstva 🙂

tak čo? ako sa cítiš tehuľka????

sandol
autor
6. led 2011

@luucia je to dlouho no až za 3 týdny,ale budu ob den potvrzovat test a ten týden to vydržím.Kdybych vlezla k nám na maloměstě,že chci vzít krev na hcg,v tu ránu by to tu věděli všichni a to ještě nechci víš?
Co na cvíču,cvičilo se?A nepřinesla si malá zpátky zase chrchel 😒 ?Tak to vždycky měla kámoška,jednou na cvíčo a pak zákonitě 2 x ne 😅

sandol
autor
6. led 2011

@kenya83 jé,tak se ti to taky blíží 🙂,tak třeba už ani žádné výsledky nebudou potřeba 😉

sandol
autor
6. led 2011

@sandol jinak se cítmí opět těhu,pár příznaků se opět vrátilo,tak jsem vždycky šťastná,když se mi na chvilku udělá špatně 😀 😀

sandol
autor
6. led 2011

@kenya83 tak jsem si to poslala sobě 😀 ,mělo to být samozřejmě tobě 🙂 .Děkuji za optání 😉

sandol
autor
6. led 2011

@vered a kdepak se nám touláš ty veredko,šla jsi na ty krevní testy 😕 ?

kenya83
6. led 2011

@sandol 😀 😀 😀

sandol
autor
6. led 2011

Holky,kde je kdo 😎 ?

sandol
autor
6. led 2011

@kinguse čau čau,tý jo,já ti úplně zapomněla odpovědět 😕 ,jak ses doma rozkoukala 😎 ?Máš už doma ten čůrací papírek nebos ho radši vůbec nepořídila?Jsou to nervy,viď,v těch 3 minutách je buď vše nebo nic 😨 To je mi záhadou s vered,pravidelná přispívačka 😀 a včera večer a dnes ještě nic,tak snad je vše v pořádku 😔

kinguse
6. led 2011

@sandol já mám fakt pocit,že je to špatný,že z toho nic není a to fakt nenervuju. Já myslím,že to člověk na sobě trochu pozná. Minule jsem poznala,že jsem těhu a byla přesvědčená o tom,že to vyjde a pak jsem i poznala,když to skončilo. Asi s testem vydržím do pondělí,to bude 15.den a to už by mělo být na tuty vidět.Když bych testila teď a nebyly tam //,tak bych si furt namlouvala,že to ještě je brzo (jsem 10.den po KETu).

stazina
6. led 2011

zdravím!!!
Sandolko, tak jak se cítíš, těhule jedna?? 😀 😀 Mám z toho fakt velkou radost ,kočko 😉 tak halvně, aby bylo vš e dobré a až bude jasný, že to jsou ty dvojky, budu ti ráda dodávat rady dvojmatky🙂

vered
6. led 2011

Ahoj holciny!!!! Moc se omlouvam nejak jsem to nestihala, cele dopo pryc a dite s babi a pak kdyz jsem si ho prebirala..uz usnul v kocarku a doma se mi pri prendavani do postele probral a uz nespal az do predchvile, tudiz moje volno, ktere mivam po poledni jsem dnes nemela!!!!
@sandol Ahoj Sandolko 🙂 , neboooj sem tu,vsechno v poradku, omlouvam se,nestihacka. Na krvi sem nakonec byla, ale spis proto ze jsem tam mela sraz s tou pani co sme spolu byly na ET, daly sme pak spolu kafe. Ja porad stejny, bolesti v krizi, pres den ok rano a vecer des. Je mi zima a sem unavena. A taky bych rekla dost precitlivela. Jinak nic, prsa nic a bricho taky ne. Pani je na tom podobne ma bolesti bricha, zad i prsou a je unavena..moc bych ji to prala, 40citka na krku a jeste ani mimi...Jinak ta krev nam obema dopadla ok..vse v norme a pokracovat dal v dopingu(utrous +estrofem)
Jo diky za odpovedi ohledne malyho....teda peknyho chlapika mate!!! Asi je vysokej. Josik mel ve 2 letech 90cm(na CR prumer, tady je vysokej, tipujou ho na 3 roky!!!) a ta vaha lehce pres 12. Jinak J.mluvi a hlavne cesky a docela hodne slov, nato ze slysi 2 reci. Umi i hebrejska slova ale pouziva jen malo vyrazu, spis ty ktere jsou lehci nez ty ceske...rekla bych ze docela dobry.Kdyby sme zili v Cr tusim ze by to byl maly vypravec 😀 Rozumi obema recem.. 🙂
Koukala jsem na ten tvuj testik..ten dnesni ma jinou citlivost??? Zatim pa

vered
6. led 2011

@kinguse Ahooj Kingush...ptala ses jak se citim a kdy budu testit..nevim nevim, pocity jsem tu uz popisovala, na testy je jeste trochu brzo...zitra to bude tyden od ET,takze to vidim na zacatek pristiho tydne...mozna jako ty na pondeli!!! 🙂

vered
6. led 2011

@kenya83 ahojdy, promin ale ani ja Ti neporadim, ty leky ani neznam, beru take estrofem jako Sandolka.
vsechny testy jsou ok??A toho Leidena Ti delali?? Presto ze je vse ok, budes pichat clexane??Ja ho taky picham...

stazina
6. led 2011

@vered na tebe taky myslím, však jsem byli spolubojovnice 😉 Tak snad to vyjde i Tobě, Veredko!!!Jste takové lvice bojovnice , že to prostě vyjít musí!!!!!!!!!!!!!!!!

vered
6. led 2011

@stazina Diky Staziku 😵 , jsi hodna ze na nas myslis...ja doufam, ale ty bolesti v krizi to je proste nesnesitelny, to sem snad nikdy nemela....nechapu...akorat jdu do sprsky!! A co Ty jak si zijes??Co novyho hrajete v divadle??Co klucici jak rostou? 🙂

sandol
autor
6. led 2011

@kinguse máš pravdu,kdyby tam náhodou ty čárky nebyly,tak by sis říkala,že je ještě brzo atd.atd a je to ještě větší nervačení.Přesně tak jsem to měla minule,testila už 7.den a pak si furt říkala,že bylo brzy a nervy pracovaly jak prase 😝 Pravdou také je,že asi my ženy máme vnitřní intuici,ale na druhou stranu se dokážeme vyblbnout tak,že pak jde i intuice stranou,viz já předevčírem večer 😉,kdy jsem tomu taky přestala věřit.Takže taky si myslím,že v pondělí to bude rozumný 😉

stazina
6. led 2011

@vered Tak uvidíš, třeba ty bolesti značí něco moc dobrého 😉 Přála bych ti to 😔
A jak si žiju? Ted mám antibiotika, něco na mě vlezlo, tak to snda kluci nedostanou taky... a jinak jsem občas na prášky z tchýně...ale to je už asi normální...kluci rostou , a taky dost zlobí, vymýšlí kraviny....zajímají je ted hodně zásuvky...elektrika, kytky, nádobí..zkrátka věci, do kterých jim nic není..ale to tak asi bývá..
|MAnžovi jsem objednala další zásobu vitamínů, říkal před Vánoci, že si zajde k d, ale zatím to nijak neřeší...takže jsem se dala na hubnutí, aspon budu myslet na něco jinýho , než na dítě...přibrala jsem ted po Ketu a Vánocích mooc kilo...má m, jako v pátým měsíci v těhu...fj...tak se třeab aspon budu manžoví vc libit 😀 😀 pak na mě vlítne a budou další dvojky 😀 😀 Hahaha🙂
A s divadlem máme ted malou pauzu a rozjíždíme dvě hry...Od Cimrmana České nebe a pak jednu komedii antickou..snd to dovedu do konce...nějak namám do ničeho chut....
Tak , takový román o mě....no, jo , chybíte mě holky jedny, tady jsem se mohla hezky vykecat...ale potřebuju pauzu a né na to pořád myslet... ☹

sandol
autor
6. led 2011

@stazina hoj hoj hoj ty dvojmatko 😀 ,to je dost,žes zašla 😉,moc ti děkuju 😵 ,cítím se fajn,nejvíc jsem šťastná,když je mi nevolno 😀 Každá rada bude drahá viď,zvlášť od zkušené doumatky 😀,ale já přece jen myslím,že by nám jedno stačilo,takže rady zatím nech třebas pro vered 😉 či kinguši 😉 A co vy s mužíčkem,s klučíkama,jak si žijete takhle po Vánocích 😎 ?

stazina
6. led 2011

@sandol no, zkušená dvojmatka..to spíš je taková nadsázka...poslední dobou mi dávají všihni dost najevo, že to teda moc nezvládám....blbý je , že to slyším např. i od ségry.. ☹ a jak se mám...písla jsem to veredce, tak čítej ... 😉
jojo , to znám, já taky byla štastná z akaždou nevolnost🙂)tak at ti je blbě 😝 ale at je vše v pořádku🙂)