Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sandol
autor
21. říj 2010

tak sem s tou no tabulkou,jsem zvědavá 😀

stazina
21. říj 2010

VERED - 1.IVF 2006 neuspešný, 2.IVF 2007 ET - tehu, porod ve 22.tt , Ket 2007-neuspesny,3.IVF 2007 -ET neuspesne a nasledovne Ket //. 10/20010 Ket,testovat 25.10.
stazina - 1IVF - ET -6/2009 dvojčata kluci, Ket - 18. října ...TT/2.11?
sandol - 1.IVF - ET- 2008 kluk, KET 12.října...TT ?????
bublenudle - 1IVF červen.2010/nevydařené,2IVF srpen2010...nevydařené ×2 nanučky zamrazené×
1KET....26.11 ??

sandol
autor
21. říj 2010

@stazina gebim se tu jak blázen 😀 😀 😀 ,mrzí mě že jsem tě zklamala 😀 😀 😀

stazina
21. říj 2010

není to tabulka, jak má být, že..je to spíše...několik řádku pod sebou 😀 😀 😀 😀 😀

sandol
autor
21. říj 2010

@stazina teda ale tabulkářka si výtečná.A víš že už to máš napořád?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stazina
21. říj 2010

tak dost gebení..beztak tě také již manžílek očekává...a ty , jako správná žena v očekávání, dáš milému polibek a otočíš se hubou ke zdi 😀

sandol
autor
21. říj 2010

@stazina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak jako paní řádková jsi také výtečná 😀

sandol
autor
21. říj 2010

@stazina no pochopitelně,abych ho náhodou nějak netento 😎

stazina
21. říj 2010

jsem poctěna, že mě byla přidělena funkce paní řádkové....děkuji, děkuji , děkuji...slibuju ,že se tomu budu věnovat, jak jen budu moct...
😉

stazina
21. říj 2010

@luucia tož, taky nám sem hod pak nějaké info o tom, jak a kdy si co měla 😉 dám tě do řádku 😀

stazina
21. říj 2010

@sandol tak , koni, já fakt už odcházím..ale můj duch zůstává s vama 😀 dobrou noc

sandol
autor
21. říj 2010

@stazina no toť že budeš,proč taky jinak jsi v této diskuzi že?Ty jo ne,asi se fakt už musíme navrátit k tématu neb nám to tu smáznou 😀 Ale jako ženy v nelehké situaci,čímž ket jistojistě je,chováme se naprosto bravurně.Myslím,že kdyby si příslušnice něžného pohlaví,které mohou přirozeně otěhotnět, přečetly naše debaty,byly by zklamané,že nepatří mezi nás,po KET by přímo prahly,jelikož takovýchto zážitků jistě při přirozeném oplodňování nezažily 😀

sandol
autor
21. říj 2010

@stazina teda ty jsi agitátor,to jsme tu potřebovaly 😀 ,tak rychle luucia neb nebudeš poctěna dalším řádkem 😀

sandol
autor
21. říj 2010

@stazina kam mizíš v tuto nehříšnou hodinu?????Asi tě zbavíme paní Řádkové,koukej se vrátit,bububu

sandol
autor
21. říj 2010

@sandol jo a na ducha ti dlabem

sandol
autor
21. říj 2010

@stazina jo a na ducha ti dlabem

sandol
autor
21. říj 2010

jsem to napsala sobě 😲

luucia
22. říj 2010

Dobré ráno,

venku je teda hnusná kosa 😝já už mám za sebou boj s důchodcem a vGlobusu..vyhrála jsem a dávám si kafíčko 😵

@sandol děkuju za tip na sliznici..podímvám se po tom maliníku 🙂 Ty se máš, že už seš dneska 10. den po KET..to ti závidím..taky už chci 🙂 Kdy se chystáš na test?
@stazina no my už jedno dítě spolu máme a dr nám říkala, že je velká šance, že se to povede i po druhý 😉 a že jestli vyloženě netoužíme po dvojčatech, tak at si dáme jedno 😉 pak nám začla popisovat jaký jsou rizika jak pro děti, tak pro matku pří vícečetném těhotenství a bylo rozhodnuto 🙂 já bych dvojčata k tý naší malý mršce asi nedala..manža je sice chtěl, ale ustoupil 😉
@vered jéé, tak ty už áš taky po KETu...to už se ti taky blíží testování 😵 držím pěsti 😵 a díky za popis jak KET probíhá

Maliník a lněný semínko jsem pila, když jsem chtěla porodit..nepomohlo to 😀 😀 😀 tak snad aspon na tu sliznici to bude dobrý 😉 já dřív pila ča´j podle Mojžíšové a v jednom cyklu se mi udělaly 2 folíky..to dr koukala a nechtěl mi věřit, že jsem nebrala nějaký hormony 😅

bublenudle
22. říj 2010

@luucia Ahojky...byla jsem 2x po sobě na IVF ale nevyšli,a z druhého mám 2mrazáčky 😵 ..takže v uterý,pokud budou ok,a s tím plně počitám tak si je nechám dát zase obě 😀 😀 ...vždy jsem měla 2....at už je uterýýýýýýý 😵 😵 😵 😝

bublenudle
22. říj 2010

@sandol achooj,no příjemný to teda vubec není 😖 ,píchá mě do ucha,břicho,nohy,hlava no jak ježek..ale snad to bude ok...už se fakt moc těším...no musíme tentokrát udělat maximum... 😉

stazina
22. říj 2010

Čao holky🙂
@sandol promin, že jsem tě včeara tak nechutně opustila, ale potřeboval jsem stihnout alespon těch svým 8 hodin...i přess vůj brzký odchod se však nezadařilo...spala jsem jen 7, 5hodiny 😀 oujéé, to bylo ráno... 😒
@luucia mě ted už tayk dr. doporučoval jen jedno ...a nakonec přírodě vyřešila vše za nás, azbylo nám jen jedno...takže bylo též rozhodnuto...a to je tedy pěknej výluh od Mojžíšové, když to takhel působí! 😀
@bublenudle bud v klidu , děláme stejně vždycky maximum ..a víc než přirozené snažilky...a už víš, jaký bdueš mít léky?

luucia
22. říj 2010

Holky, chci se zeptat, jestli nevíte jak to je..vzhledem k tomu, že se u mě ET nedělal, tak zamražovali embrya hned po oplodnění, nenechávali je kultivovat 😉 jak se to dělá ted při KET? to je rozmrazí dřív a nechají je kultivovat? a to se pak taky platí PK?

Já už chci příští pátek 🙂 jen mě štve, že tam nebude moje dr..má dovolenou 😒 ona je super, všechno podrobně vysvětlí 🙂 místo ní tam bude primář 😒

sandol
autor
22. říj 2010

@vered ty jo vered kde se potuluješ?Jak je ti,vůbec se neozýváš???Začínám nějak nervoznět,zítra nebo v neděli jdu do testu a bude jasno 😨

bublenudle
22. říj 2010

@stazina ahojky...beru anopyrin,prednisol,lepím nalepky,a od zitra 3x2 utrogestan...ten mam poprvé...tak uvidím... 😉

sandol
autor
22. říj 2010

Ahoj všem 🙂 ,jak jsem psala už vered,začínám být trošku nervózní,test si chci dělat v neděli,ale někde vzadu mně to nutí jít do toho již zítra ráno 😲 ,tak uvidím,co bude silnější 😝
@bublenudle aha,tak já myslela,že to má být příjemné 😕 ,ale co by člověk pro ta miminka neudělal viď? I fakírnici 😉
@stazina neplač 😢 ,já dala dnes 7 hod.
@luucia mně taky nedělali ani jednou PK,ani mně to nenabízeli,takže neporadím 😒

vered
22. říj 2010

Dobry vecer vsem 🙂 a omlouvam se za dlouhe nepsani, jelikoz nam tu vikend zacina jiz v patek a konci v sobotu, tak jsme dnes byli v ZOO a take nacesat nejake olivy, je nejvyssi cas na nakladani!!! 🙂 Dnes rano me tak strasne bolelo bricho a zada, ze jsem si byla temer 100procent jista, ze TO dostanu, ale zatim se tak nestalo.!! UF.Krome toho mam strasny nalady, taky jako pred menses. 😝 Doufam ze jste na tom lip nez ja. 😉 Jeste nevim kdy budu testovat, ale dam vedet urcite, zatim se drzte, prispevky ctu vsechny a vidim ,ze nam tu panuje velmi vesela nalada, to je dobre!! Dobrou noc!!!
@sandol Ahojky, neboj jsem tu, jen jsem trochu odpocivala od PC a stejne, kdyz je zapnuty tak chce malej okamzite nejakou pohadku,neb nemame TV a poustim mu jen cesky pohadky!! No a jak se citis TY??Zitra jdes do toho??To uz by melo byt neco videt, kdyz Ti zavedli 8-bunecny v excelentnim stavu. 😵 😵 Ja do toho jeste nepujdu asi...co myslis..asi spis v nedeli. To moje jedno 4-bunecny bylo A(to je nejlepsi znamka) a to druhy 2 -bunecny bylo B-C to nic moc ......nevim jestli v Cr je taky takhle klasifikujou???

vered
23. říj 2010

Ahoj hoky kde ste kdo??????????????????????????

luucia
23. říj 2010

Ahoj holky,

tak jsem si na vaší radu koupila maliník..tak si ho jdu uvařit 🙂 MS už skončila, tak může peřinka pěkně růst 🙂

@vered odkud jsi, že máte ovlivy?? mňam , ty bych si dala 😵
@sandol tak co..zkoušela jsi test??

vered
23. říj 2010

Holky ahoj, nesu spatny zpravy...dnes rano jsem merila BT a uz vcera mi teplota trochu klesla a dnes zase, kdysi jsem BT merila a vim co to znamena...blizi se menses. Tak jsem sla rovnou do koupelny a vytahla test a udelala si ho. Podivala jsem se na nej az za 5 minut, vubec jsem nemela odvahu, tusila jsem ze tam bude jedna...ale ta nadeje ze by mohly byt dve, v tu jsem jeste doufala. Bohuzel carka jen jedna 😢 😢 , poradne jsem to oplakala a pred hodkou jsem to jeste k tomu dostala, abych jooooo mela jistotu .
No bohuzel to nevyslo ☹ , neda se nic delat, aspon ze mam Joshika, toho myho certika. Ikdyz pocity mam hrozny a jeste ke vsemu jsme rozhadany s muzem. Uz od vcera od vecera spolu moc nekomunikujeme a tak ani nevi, ze to takhle dopadlo...ach ach jo, to je ale den. 😒 Doufam ze jste na tom lip a ze se u Vas mimuska poradne zabydluji!! A ze aspon Vy mne potesite pozitivni zpravou. Kouknu sem na Vas pozdeji.Zatim pa
@luucia ..bydlime v Jeruzaleme.........

luucia
23. říj 2010

@vered aha..jé tak musíte mít teplíčko 🙂
Moc mě mrzí, že to nevyšlo ☹ ☹ ☹ a máte ještě nějaký mražáčky? půjdete do dalšího KETu nebo IVF?