Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pepek007
14. led 2011

@vered Ahojky tak to mě moc mrzí tohle a vypadalo to tak nadějně :o((((( chjo a já se těšila na další těhulku tady 😒 já jsem měla 2x biochemické těhu a na tom základě jsme se rozhodli jet na imunologii a nechat si jí udělat načež mě zjistili, že si tvořim protilátky proti embriu takže kdykoliv jsem otěhotněla, tak ms se spožděním jsem dosla ale bolestivou a hcg bylo 3 dny po spoždění kole 119 a klesalo a s MS úplně zmizelo. Proto jsme nekoušeli ani žádnou IUI ale šli do IVF rovnou - už v caru mi řekli, že se má zdvojnásobovat ale mě šlo nahoru po desítkách tak mi řekli, že je to biochemické těho nebo semu tak říká preklinické těhotenství. Snad jsem Ti alespoň tímhle nějak pomohla 😉

pepek007
14. led 2011

@sandol Sandolko děkuju - příští týden ale objednám se až na únor 😉 mno a březen a dál bych ráda zkusila Ketík 😉

pepek007
14. led 2011

JInak přeji hezký večer všem tady 😉 jsem byla dva dny mimo ČR, tak jsem nebyla ani na netu, tak jen aby to nevypadalo, že na vás prdím 😵 jen teďka doháním restíky jako emaily atd. takže i vás 😉

kenya83
14. led 2011

@sandol ďakujem bol by to naozaj zázrak zázrakov 😀 skôr sa pripravujem, že mrška dorazí a môžem sa psychicky pripraviť na ketko 😉 😉 😉
@paja23 netráp sa 8mm sliznica je dostačujúca na tehotenstvo 😉 Zobkaj semienko, do toho červené vínko a keď pôjdeš na KET budeš vidieť ako Ti ešte podrastie 😉 Máš mrazáčiky blastocysty, keď vkladáte na 20DC?

Ja mám tiež 2 mrazáčikov blastocysty a vkladať budeme tiež na 20DC 😉 😉 😉

pepek007
14. led 2011

@kenya83 Táák a to mi prosimtě vysvětli Kenyíku jako den kdy Ti dají při ET mimča do bříska, tak záleží v jakým jsou stadiu vývoje? Já myslela, že je jedno jaký stadium mají, že jen záleží jaká je sliznice a šup tam s nima .... 😒 koukám jsem asi zase težce out a vim zas prd o tom ato jsem si říkala, že vim už vše podstatné o Ketu 🤐

luucia
14. led 2011

@pepek007 já měla biochemický těhu minulý měsíc 😒 nicmoc příjemnýho..člověk má radost z těch // a pak nic 😒

luucia
14. led 2011

Mě teda 1.KET dávali 19.dc 12ti buněčnýho fešáka 😉 a 2.KET byl 14.dc a dávali mi 8mi buněčnýho fešáka 😉 podle mě se den KETu určuje podle ovulace 😕

pepek007
14. led 2011

@luucia taky Lucí? 😒 jj fakt neni o co stát přesně - proto jak už jsem tu říkala, tak kdybych našla //, tak bych se ale vůbec neradovala a mávla bych jen rukou protože vim, že by to odpadlo stejně u mě se to musí pojistit Fraxiparinem Prednisonem a Ultrošem jinak bez šance si myslim, nebo by to dopadlo zase tak a mě to 2x stačilo než mi potvrdili ty protilátky - alergii jako jasný teď už jí mít nemusím ale v takovýhle zázraky nevěřím u sebe 😒

pepek007
14. led 2011

@luucia no anebo tak Lucí ..ovulka nebo sliznice ale právě mě zarazilo stádium embria proto se ptám možná tak hloupě 😉

kenya83
14. led 2011

@pepek007 no ono je to asi tak, že v prirodzenom cykle ženy dochádza k ovulácii približne na 14DC, v momente keď sa vajíčko oplodní začne putovať vajcovodom kde sa vajíčko ryhuje. Približne na 5, 6 deň od oplodnenia (t.j. 19,20DC) dorazí do maternice už ako blastocysta, kde sa uhniezdi 🙂 Toto je prirodzený cyklus. Takto by to malo byť aj pri transferoch. Maternica potom reaguje úplne prirodzene a je pripravená vajíčko prijať.
Keď Ti napr. na 20DC vložia embryo v štádiu 4,6,8 bunkové , morula , v prirodzenom cykle by toto embryjko v skutočnosti putovalo ešte vajcovodom takže v tomto čase by sa ešte nemalo nachádzať v maternici. V tomto prípade je už všetko na embryjku či uhniezdenie dovŕši alebo zanikne.
Pozri vývoj embrya po určitých hodinách 🙂

http://www.babyonline.cz/vyvoj-miminka/prvni-ty...

luucia
14. led 2011

@kenya83 jééé, to jed úžasná stránka..dávám si jí do oblíbených 😵 😵 😵

pepek007
14. led 2011

@kenya83 ahá jasnačka rozumím mno možná na tom něco asi fakt bude jako je pravdou, že i mým kamarádkám dělají Ket v různé dny a nijak jsem nikdy neřešila proč jaký den komu což pokud nezapomenu, tak se taky zeptám v Caru 😉 jinak díkes za vysvětlení a odkaz - moc pěkně popsaný a zobrazený 😉 pěknej server 😉

pepek007
14. led 2011

@luucia já si jí tady právě dala 😉

kenya83
14. led 2011

@luucia 😉 😉 😉 @pepek007 ak nezabudneš skús sa na to v CAR opýtať. Ale keď sa nad tým zamyslíš tak je to skutočne tak ako som napísala 😵 😵 😵

kenya83
14. led 2011

@luucia @pepek007 ako sa Vám to dá dať do obľúbených???

ira13
14. led 2011

@kenya83 Krásné stránky je to zajímavé vědět jak teď vypadají embrísci.
V levém horním rohu obrazovky máš hvězdičku -to jsou oblíbené položky a hvězdičku s + a tím si tam cokoli přidáš a nemusíš to dlouze hledat

kenya83
14. led 2011

@ira13 ja som asi debil 😀 😀 😀 kde má byť tá hviezdička? Na tej stránke alebo tu na MK?

ira13
14. led 2011

Nevím jek je to u nativu, tam záleží na fázi cyklu a ovulaci. Já brala estrofem tak to bylo jedno.Mě se doktor ptal kdy se mi to hodí jestli jsem pověrčivá na 13 nemusíme to dělat ve čt a můžu přijít v pátek nebo sobotu. Tam asi pár dnů nerozhoduje.Nechala jsem to na čt jak řekl.Byl 18 dc a mrazáčci 3dení.

ira13
14. led 2011

@kenya83 ta žlutá hvězdička vlevo nahoře je na monitoru stále ať máš jakékoli stránky.

kenya83
14. led 2011

@ira13 jasné díky 😉

stazina
15. led 2011

Ahoj Holky...

@vered je mi to moc líto ☹ co k tomu dodat... ☹ držím palce, aby jste do toho mohli jít další měsíc a vyšlo to... 😔
@sandol sandolko moje, paráda, však ono to uteče a pak už bude na utz srdíško jak zvon 😉
@luucia lucí , téda, ty už si osmý týden, toto letí!!!!Tak se budem těšit an oftečku...

Opatrujte se , kočky.. 😉

luucia
15. led 2011

@stazina ahojky, co u Vás novýho?? kluci nezlobí??

My byli s malou lyžovat, už sjede sama kopec a naučila se zatáčet a brzdit..tak měla radost a my taky 😵

@vered jestli jdeš zítra na krev, tak moc držím pěsti 😵

vered
16. led 2011

Ahoj holcinky, zdravim Vas pri nedeli...zaroven se omlouvam, ze jsem o sobe nedala zpravu, cekala jsem na nedeli az budu vedet vysledky z krve a moct vam napsat ze Hcg kleslo ..a ze jsem uz vic v poho, ze sem smirena s neuspechem....
Jenomze Hcg stouplo na 85. Ve ctvrtek bylo 29.
Prof. mi nasadil geston, je to progesteron v oleji(ze pry se to dava kdyz se krvaci, a ze se lip drzi v tele) a picha se to do zadku do svalu!!!! ☹ Vecer jdeme ke kamosce doktorce aby nas to naucila,teda manzela, ve ctvrtek znovu na krev.....no sem z toho hodne prekvapena,protoze krvacim zatim dal...nevim nevim...mam hodne veliky strach z krvaceni a nechci zase prijit o mimi ve 22.tydnu. ☹
Mejte se krasne , cely den litam, jdu se venovat mymu milackovi.
Pa 😵

ira13
16. led 2011

@vered ahoj tak to vypadá že mimi se drží .Od čtvrtka je hcg 3xvětší..Gratuluji 🙂

vg
16. led 2011

Ahoj ženy🙂)můžu se přidat? V půlce března se chystám na 1KET.Mám za sebou již iui a ivf....neúspěšné ☹ a žádné dítě.

vered
16. led 2011

Vitej,vitej....to vis ze se muzes pridat!!! Tak prvni ketik?? 😉 At dobre dopadne, kolik mate mrazacku??? Jen pro povzbuzeni ... 🙂 ja mam z ketu chlapecka!!!

vg
16. led 2011

jinak pročetla jsem celou tuhle diskusi....všem přeju aby to vyšlo....a těm co to vyšlo at je to až do konce o.k 🙂
Já byla na IVF 15.prosince tak jsem měla ubrečené vánoce ☹

vg
16. led 2011

Mame 9 mražáčků 🙂 je to můj první KET....Jsou to všecno blastocysty 🙂 Ja měla odebrano 28 vajíček 😀
z toho 20 oplodněno...tak nechali jen těch deset jedničkových 🙂 ted uz jen 9 🙂

vg
16. led 2011

Já jsem chtěla zavéat 2 embrya ale mela jsem trochu hyperstimulák tak mi dali jen jedno 🙂 uklidnuju se tím že osud mi chce dopřát ty dvojčátka 😀

vg
16. led 2011

jak jsem pročítala o výšce té sliznice....tak já měla jen 6mm ale mi bylo řečeno že je to na hranici a šance tam je🙂))
ale dám na radu...budu jíst to lněné semínko 🙂