Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

paja23
25. led 2011

@ira13-to mě mrzí a kdy máš jít na krev, přece jen ta je rozhodující. A máš ještě mrazáčky?

sedmitecka
25. led 2011

@kenya83 ano byla, výsledky budou asi za tři týdny, tak uvidíme......aspoň budu mít jistotu, ale dozvím se to asi až po KET 🙂 , tak to necháme osudu 😉
já jdu na UTZ v neděli, 11.DC, snad sliznice bude pěkně narostlá, jako vždycky 🙂

sedmitecka
25. led 2011

@ira13 ☹ ☹ ☹ ☹

sponiarka
25. led 2011

Děkuji vám ale už jsem to dostala ☹ příští týden jdu na ultrazvuk uvidíme co bude dál.

pepek007
25. led 2011

@ira13 😢 😢 😠 Já bych ještě neházela flintu do žita fakt se někomu ukážou až hodně později - zkusila bych za dva dny testíkovat ještě 😉
Ms pořád nikde a už je to 4 den to mě tak krká tohle sakra 😠 😠 a už me ani nebolí podbřišek 🤐 chjo 😖 jj přirozeně se už 2x podařilo ale vždy biochem těhu a po 3 se mi ti ani riskovat azkoušet nechce možná by ti vyřešilo ihned nasazení fraxiparinu ultroše nebo prednisonu prostě vše jako při IVF jenže po něm to bereš automaticky než se dozvíš zda jseš nebo ne kdežto přirozeně to zjistíš až když to nedostaneš a až pak to nasazovat při zjištění??? Ti nevim si myslim, že by to skončilo stějně 😒 někde tam ten problém byl a tohle pomohlo a proto chci taky rovnou Ketík a nic zkoušet přirozeně protože to stejně nepůjde a když jo tak blbě dopadne 😲 si prostě počkám až MS laskavě přijde 😠 a pak se hnedka objednám co Caru do tý doby si můžu dát nohy na stůl a jen čekat 😠 😀

pepek007
25. led 2011

@sponiarka já to chci taky dostat 😀 pošli mi sem MS bacil prosim 🙂 😀

vered
25. led 2011

@ira13 Ahoj Irush... 😢 to je mi moc lito.... ☹
Myslis ze by se tam mohly objevit pozitri??? U nekoho to mozna stoupa pomalu a embryjka jsi mela mala ne??
Tezko rict...A kdy to mas dostat???

ira13
25. led 2011

@vered embrijka byla 6 buněčná.MS nepřijde dokud nevysadím léky.to mi dovolí doktor až po krvi,dřív nesmim.

vered
25. led 2011

@ira13 Jake leky mas?? Ja mela estrofem a utrogestan a krasne sem krvacela, presne ode dne kdy jsem mela mit MS.
P.profesor z IVF mi rekl ze pry utrogestan nemuze zadrzet menstruaci. U me to tak opravdu je...ja to vzdycky dostanu a utrogestan mi to nebrzdi. Ale treba beres neco jineho. A mate jeste nejake mrazacky?? My mame jen 2! A to sem vlastne ted po 4.IVF. Nic moc teda. 😒

ira13
25. led 2011

@vered mám estrofem 3x1 a utrogestan 3x2 . Jsem 30dc to je na mě dost mívám cyklus 24-26. V listopadu bylo IVF dlouhý protokol MS po vysazení 34 den.V prosinci také 34dnů tak teď do té doby počkám .Je to asi nějaké rozházené.

pepek007
25. led 2011

Ahojky holky tak MS právě dorazila konečně!!! 😵 😵 zítra volám do Caru a objednávám se na pokec co a jak a březen Ketík 😉

kinguse
25. led 2011

@ira13 ..tak to mě mrzí. Já to vždycky každý tak moc přeju!!!! Jinak já si udělala test ještě 14.den,volala jsem do ARTu,mohla jsem přijít dřív na krev,potvrdili negativní a vysadila jsem léky a do 4dnů přišla MS. Kombinace utroše a estrofem jí opravdu zadržuje a dokud nevysadíš, MS nedostaneš! To máš teď za sebou 2.IVF?
@pepek007 ..no tak jupííííí a už se daj věci do pohybu 😉
Kdepak je ta Sandolka???? Není o ní vidu ani slechu ☹

pepek007
25. led 2011

@kinguse nooo konečně ty jo takhle šťastná za MS jsem snad nikdy nebyla ani 😀

kinguse
25. led 2011

@pepek007 ..já když jsem MS vůbec nedostávala a pak po 3měsících dorazila sama od sebe bez prášků,tak jsem se taky radovala jak malý dítě 😀 😀 😀 Tak si jí rychle odbij, domluv si termín a huráááá na věc a hlavně se šťastným koncem....// !!!!!!!!!!!!!!!!

vered
25. led 2011

@pepek007 HUra jupi, gratulace!!!!!!!!!!!

pepek007
25. led 2011

@kinguse díky moc King!! 😉 jj zítra volám hnedka 😅 se těšim jak malá, že už se to posunulo dál 😵 ty jo to taky jde nemít jí 3 měsíce? 😕 se na to pak píhá Agolutin ne kdyby pořád nic 😒 ale hlavně, že Ti dorazila a sama bez přášků 😉 nooo ta radost je neskutečná jsem ráda, že to někdo oceňuje jako já 😀 hmm divný v tomhle tématu rdovat se z MS za dva měsíce budu mluvit jink a přát si opak 😠

pepek007
25. led 2011

@vered kuju kočko 😉

luucia
25. led 2011

Ahoj holky
@ira13 moc mě to mrzí ☹ ☹ ☹ achjo, známe to všechny, at to brzo přebolí 😉
@pepek007 jupí jupí, to je radosti z jedný mršule 😀 jsem zvědavá, co ti řeknou v CAR 😉
@vered už jsem tady 😉 my jsme byly s malou u našich a ještě k tomu je Anetka nějaká nastydlá 😖 kdypak jedeš do čr? a kam tady jedeš? odkud jsi?

Jinak u nás snad ani nic novýho...je mi líp, až na ty večery..to musím rychle usnout 😝 ale jinak dobrý 😉 pupek začíná nějak rychle růst 😅

@sandol kdepak jsi těhule jedna???? už se ti blíží UZ, vid 😉 už stříháš metr??

pepek007
25. led 2011

@luucia nooo vždyť už ode mě bude pokoj do března Luci 😀 😉 MS mám a jsem spokojená prozatím 😉 taky jsem zvědavá ale princip Ketu už žnám i co se na to bere a kolik to stojí takže teď jen musim zjistit kolik jich fakt mám zamražených myslim ale že 5 a pak se domluvit na kdy takže díky vám všem holky za cenné rady a info 😉 hlavně začít brát Prednison a pořešit hematologa a Fraxiparin 😉

ira13
25. led 2011

@pepek007 na hematologii tě poslali v caru?Ptám se protože já takové vyšetření nemám.

vered
25. led 2011

@kinguse Ja jsem brala estrofem i utrogestan a menstruace prisla presne na den!!!!!!!

vered
25. led 2011

@luucia Ty jo ty uz jsi desaty tyden jo??To to utika... A pupicek uz roste?? Teda neni to nejak brzo?? 😉
Letime 29.1.v sobotu rano uz budeme v Praze...jupi! Jsme z Litomeric. 🙂
Ty jo kde je Sandol, sem z toho znacne nervozni, ze se neozyva....

kenya83
25. led 2011

@sedmitecka tak výsledky z hematologických testov budú za 6-8 týždňov 😉 Ale pekne sme sa s dr. dohodli 😉 predpísala mi preventívne fraxiparine 0,3, kým budú výsledky 🙂 Takže sa teším, že som si fraxík vybojovala 🙂 Snáď nám to môže pomôcť. Odporučila mi ho začať pichať už zajtra, transfer vychádza cca 5,6.2.. Nemyslíte, že je to ešte skoro? Kedy by som ho mala začať pichať?
@ira13 ☹ ☹ ☹ je mi to hrozne moc ľúto, prajem Ti veľa síl do ďalšieho boja 🙂
@pepek007 supeeeeer gratulujem k mrške 😉 Tak teraz to už bude utekať 😉
@vered tak prajem príjemný a ničím nerušený let 😀 😀 😀 a užite si to s Joshikem 😉 a hlavne sa teplo oblečte 😉
@luucia ahoooooj tehuľka 🙂 @sandol kde sa nám túlaš???

pepek007
26. led 2011

@ira13 ne ne na to vyšetření jsem se poslala sama při pátrání po přícíně biochemických těhu přirozeně 😒 automaticky to v Caru myslím, že nedělají 😉 ale napíšou ti ho v pohodě 😉

pepek007
26. led 2011

@kenya83 jj musí to utíkat mě už nebaví sedět doma a čekat navíc mě už děsně moc bolí palečky jak vám je tu všem držím tak bch potřebovala je alespoň na chvíli pustit 😉 😀 ale ale pak je budu zas držet 🙂 😅

pepek007
26. led 2011

@kenya83 Fraxiparinem nic nezkazíš to se neboj ale myslím si dle toho co mi řekli v Caru a i hematolog, že před IVF stačilo v pohodě den před první stimulační injekcí a IVF je rozhodně daleko víc invazivní než Ket 😉 takže já osobně si myslím, že by stačilo taky den předem protože ten Fraxiparin začně působit okamižitě tam na nic nečekáš takže 24 hodin před je dle mě a toho co řekli kdy mě, tak plně dostačující ale co Dr, tak to názor na věc 😉

pepek007
26. led 2011

Sandolka na nás prdí 😒 snad je vše ok a jen se někde zapomněla nebo má něco s netem třebas 😉

luucia
26. led 2011

@vered taky mě to překvapilo..s Anetkou jsem takovýhle pupík měla ve 20.tt, ale všechny kamarádky dvojmatky mi říkaj, že s druhým prckem měly bříško dřív 😉 a to mám o 4kg míň než na začátku, jak mi bylo blbě 😕 zatím je to teda spíš takovej rozteklej špek 😅

vered
26. led 2011

@luucia To je pravda, druhe tehotenstvi je videt mnohem driv, rikalo mi to hodne maminek a i jsem to na nich videla 🙂
Holciny ja uklizim, balim, gruntuju ,varim...dite mam jeste na hodku u babi, tak toho patricne vyuzivam...preju krasnej den...paaaa 🙂

kenya83
26. led 2011

@pepek007 ešte dned by som zavolala môjme dr. nech mi to potvrdí, či môžem už dnes začať pichať fraxík 😉 Na chvíľku tie palce môžeš pustiť, ale prosím nie na dlho 😀 😀 😀
@vered tak využi tú hodinku a len pekne poupratuj 😵