Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
15. únor 2011

@amalka_78 Já jsem si všechny CAR v Praze obvolávala, ale musela bych tam uplně všechno platit, protože mám sterilizaci, a v Brně mi to udělali přes pojištovnu, no z ruky to je, ale co nadělám. Jinak kladruby jsou kousek Od Vlašimi, to máš pravdu. 🙂

mindinka
15. únor 2011

@amalka_78 Já chodím ještě na jednu diskuzi, tam nás je víc a je tam sranda 🙂 Je to rodina a diskuze umělé oplodnění. 😀

eyael
15. únor 2011

ahoj holky, měla jste některá při KETu Ovitrel? Při IVF jsem měla něco jiného - Pregnyl, takže tenhle lék neznám. Je mezi nimi nějaký rozdíl?

kenya83
16. únor 2011

Ahojte 🙂
tak u nás to vyzerá, že čiaročka nám krásne silnie 😵 veľmi sa teším, ale zároveň je tam aj strach. Ale tentokrát pevne verím, že nám to dopadne dobre 😵 MUSÍÍÍ 😉
@eyael ovitrel je niečo také ako pregnyl 😵 rozdiel medzi nimi je asi len v názve 😵

mindinka
16. únor 2011

@kenya83 Moc gratuluji ke krásnám čárečkám 🙂

mindinka
16. únor 2011

@eyael Ahojky tak to mi nic neříká, mně píchali pregnyl 🙂 Jak dlouho jsi po KET?

kenya83
16. únor 2011

@mindinka ďakujem 😵 😵 😵 držím Ti veľmi palčeky 😵

mindinka
16. únor 2011

@kenya83 Já taky moc děkuji, no doufám, že je všechno v pořádku, cítila jsi na sobě nějaké zmněny? Já mívám křeče a píchalo mně v podbříšku, ted už sem tam mám ty křeče, jinak na sobě asi nic jiného nepocituji, při minulých pokusech jsem měla nepříjemné tlaky v podbříšku a nevyšlo to, ted ty tlaky nemám. 🙂

kenya83
16. únor 2011

@mindinka doteraz som sa cítila fajn, cca na druhý deň po KETE som cítila také pobolievanie v podbrušku akoby mala prísť MS ale trvalo to len pár hodín, potom to prešlo. Myslím, že práve to bolo uhniezďovanie 😵 potom mi bolo úplne fajn a nepociťovala som žiadne zmeny okrem toho že mám sem tam taký tlak v prsiach. Na Valentína 7 deň po KETE mi prišlo prvý krát nevoľno a to celý deň, do konca som trocha večer zvracala ale to možno aj preto, že ma príšerne bolela hlava tak som dosť trpela aj v noci keďže nemôžem zobrať žiadne lieky od bolesti od hlavy. Chvalabohu to na druhý deň prešlo 😵 Tá hlava možno aj preto lebo stále beriem estrogény 1x1 tabletku 😵

mindinka
16. únor 2011

@kenya83 Tak to jo, tak já doufám, že u mně je všechno v pořádku, nechci se hlídat a pozorovat na sobě nějaké zmněny, snažím se na to nemyslet, moc bych si přála na testu najít // 🙂

kenya83
16. únor 2011

@mindinka a ja Ti to z celého ♥ prajem 😵 😵 😵

mindinka
16. únor 2011

@kenya83 Děkuji moc za podporu 🙂 , no asi se půjdu chvíli natáhnout k televizi. 🙂

mindinka
16. únor 2011

@amalka_78 Ahojky tak jak se dneska cítíš? Mně je docela fajn 🙂

amalka_78
16. únor 2011

@kenya83 Ahojky, vidět ty sílící čárečky den po dni, to je bomba, nám "čekatelkám na test" ddodáváš optimismus 🙂 Myslím, že teď už nemusíme gratulovat potichounku 😉 TAKŽE GRATUJI NAHLAS 😀

kenya83
16. únor 2011

@amalka_78 ďakujem veľmi pekne, ale aj tak sa zatiaľ budem tešiť len potichučku 😵 Tebe aj mindinke prajem skoré // na teste 😵

amalka_78
16. únor 2011

@mindinka Ahojky, to je fajn, že je ti fajn 🙂 Mě taky, ale to mě právě trochu vyvádí z míry. Od začátku KETu vůbec nic necítím a nevím, jestli to je dobře nebo špatně. Poprvé jsem měla OHSS, takže jsem kvůli tomu měla dost velké bolesti, podruhé při KET nezafungovaly hormony a já pořád krvácela a teď po třetí by to mělo být hormonálně vše OK, takže ani nevím, jak se mám cítit. Ale je jisté, že kdyby mě bolelo břicho, tak si myslím, že to je špatně a teď, když mě nebolí, tak si taky myslím, že to není dobré znamení .... prostě to musím nechat osudu .... ještěže v tom nejsem sama, dost mi pomáhá, když si můžu s někým pokecat 😵

mindinka
16. únor 2011

@amalka_78 No právě mně taky ráda si tu aspon s někým nypíšu, rychleji to utíká, já si taky nejsem jistá, jestli je všechno tak jak má být, no uvidíme v pondělí jak dopadnem, někdo třeba necítí žádné zmněny a těhu je, tak nevím. 🙂

mindinka
16. únor 2011

@amalka_78 Já sem tam cítím trošku křeč v podbříšku, včera jsem byla nafouklá jak mičuda 😀

mindinka
16. únor 2011

@amalka_78 Dneska jsem dala těhotenský testy chlapovi, aby je schoval, jinak bych po nich určitě sáhla a udělala bych ho, ale je ještě moc brzu, dneska mám pátý den. 🙂 Zase bych byla akorát zklamaná a stresovala bych se. 😖

amalka_78
16. únor 2011

@mindinka Stačí se podívat o pár stránek blíž a vidíš, že pátý den je docela úspěšný 🙂 Ani se ti nedivím, že ty testíky nechceš mít u sebe, mě ten pátý den taky láká, ale řekla jsem si, že to vydržím, tak se budu snažit 🙂 Nejhorší je, že chci testovat v pondělí a na to si musím koupit testy už v pátek, takže je budu mít celý víkend u sebe. Ono se mi to snadno říká, že to vydržím, ale až budou ležet v kabelce ... no nevím, nevím 😀 Jinak když jsem včera psala, že pátý den mě budě svrbět ruka, tak si to manža přečetl a myslel si, že mu budu chtít pátý den nafackovat, no to by se z těch chlapů jeden pos... 😀

kenya83
16. únor 2011

@mindinka @amalka_78 som rada, že Vám dodávam taký optimizmus 😉 Pokiaľ ste mali vkladané blastocysty je naozaj šanca na 5 deň vidieť skoré // 😉 😉 😉 Tak ak by Vás svrbeli rúčky tak veľa, veľa šťastia 😉 😉 😉

amalka_78
16. únor 2011

@kenya83 Moc děkujeme 🙂 já mám dvě blastocystičky, úplně nejvíc šťastná bych byla za dvojčátka, ale nechci být neskromná 🙂

mindinka
16. únor 2011

@amalka_78 Jo to jsou ty chlapi 😀 , já jsem ted naštěstí sama doma, no testy už mám uklizený, tak musím čekat do pondělka, doufám, že mně nenapadne si je dojet koupit 😀
@kenya83 No já mám zavedenou jednu blastocystu 😉

mindinka
16. únor 2011

@amalka_78 Taky jsem moc chtěla dvojčátka, ale nebylo nám přáno, poprvé a popruhé jsem si nechala zavýzt 2 embryjka a nevyšlo to, tak ted tam je jedno, tak doufám, že se bude držet jako klíště 😀

kenya83
16. únor 2011

@amalka_78 a vkladali Ti expandované alebo už hatchujúce. Je to tvoje 1. KET? ET nevyšlo?? Tak dievčatá dúfam, že vaše blastičky budú veľký bojovníci 😉 😉 😉

kenya83
16. únor 2011

@mindinka ty už máš 2 deti??? 😲 😲 😲

mindinka
16. únor 2011

@kenya83 Jo jo mám 2 děti už jsou velký a pěkně zlobí 😀 To už bych měla na pomoc pěkný chůvy 🙂

mindinka
16. únor 2011

Tady je můj malinkej synoveček

eyael
16. únor 2011

@kenya83 - díky, já si to taky myslela. Pregnyl jsem měla u IVF, tak holt teď mi dali něco jiného. Třeba je to kvůli pojišťovně co já vím... jinak máš krásné //, držím i palečky aby i nadále bylo vše ok. Zasloužíš si to po tom všem 😉
@mindinka - ještě nejsem po KETu. Čekám na rozmražení a transfer, mělo by se udít v neděli. Ovitrelle byl na načasování ovulky, mám 96hodin staré mražáčky, což by časově mělo vycházet. Teď jen aby se něco v pořádku rozmrazilo...

mindinka
16. únor 2011

@eyael No určitě to budou bojovníčci, kolik jich máte zamražených? Přeji hodně štěstí at ti to vyjde, já jsem dnes 5 den po Ket 🙂