Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

martina_z
22. únor 2011

@amalka_78 Vajicek jsem mela 9, z toho 1 nezrale. Samozrejme mam plno obav, zenske u nas v rodine maji prechod okolo 40ky a mne bude 32. Taky si rikam, jestli neco nepodelali v laborce, ale to se nikdy nedozvim. Ale treba to fakt byla jen nahoda, chci tomu verit, ze to tak bylo.

vered
22. únor 2011

@paja23 🙂 Ahoj Pajko, tak to jsou krasne zpravicky,gratuluju k srdicku a moc Ti preju at to tentokrat vyjde 😵 a at Te brzy prejdou nevolnosti a muzes si uzivat rostouciho briska!!! 🙂

@amalka_78 Amalko dekuju, taky Ti preju hodne stesti do dalsiho boje. A co manza uziva MP3?? To je super darek, ja hudbu miluju 🙂 . Jaky MP3 dostal?? 😉

mindinka
22. únor 2011

@vered Moc, moc děkuji za podporu. 🙂

kenya83
22. únor 2011

@paja23 teším sa s tebou 😵 potom hoď fotečku do fotoblogu 😵 @mindinka super 😉 @amalka_78 uvidíme necháme sa prekvapiť 🙂

kenya83
22. únor 2011

Dievčatá chcela by som sa Vás spýtať tie čo ste po KETE užívali estrogény ako napr. ( estrimax, estrofen alebo ethynilestradiol ) do kedy ste ho brali a ktorý deň po KETE ste ho vysadili?

mindinka
22. únor 2011

@kenya83 Ethylestradiol by se měl brát do 8tt 🙂 , no snad je ta krev v pořádku a bude narůstat. ☹

kenya83
22. únor 2011

@mindinka u nás v CAR mi ho kázali od zajtra vysadiť sa mi to nejako nezdá 😒 prosím Vás babuľky o vaše skúsenosti 😉

amalka_78
22. únor 2011

@kenya83 Já užívám od 1.dne MS Estrofem 2 mg 3x1 denně. V závorce píší, že je to "estradiolum". Čtyři dny před KETem jsem začala s Crinone (totéž jako Utrogestan, tj. progesteron - hormon žlutého tělíska). Doktorka mi říkala, že nesmím ani jeden vysadit do 12 tt, kdybych otěhotněla.

Asi jsem moc nepomohla, lepší by byla zkušenost někoho, kdo má po úspěšném KETu. Zkus napsat přímo ostatním těhulím 🙂

drndapetka
22. únor 2011

@kenya83 u nás v CAR se bere Estrofem až do 7tt, pak se ještě týden postupně vysazuje, takže vlastně až do 8tt

amalka_78
22. únor 2011

@vered Když ti odpovím, že zelený, zaručeně poznáš, že jsem blondýna 😀 Sice jsem ho kupovala, ale značku si vážně nepamatuju, vím jen, že má 8GB 🙂
Já hudbu taky miluju, ale řvaní ze sluchátek moc nemusím. Sluchátka si beru tak akorát do autobusu a potom mě den hučí v hlavě. Ježtě že busem cestuji tak jednou do roka 🙂

Ale hudba "na plný pecky" mi nevadí, naopak, teda holky, já mám chuť jít někam zapařit, už jsem nebyla asi 100 let. No, to kecám, ale pět určitě 😀 Bylo by to fajn jít někam všichni spolu 😉

vered
22. únor 2011

@amalka_78 🙂 Chichi, taky bych sla nekam kalit....a trsat...dlouho jsem nebyla...a ted to asi nepujde, pred Ketikem, ale Ty Amalko muzes!!!!!!!! 😉

amalka_78
22. únor 2011

@vered Nemůžu, nemám s kým, v okolí samé maminy, co kalí akorát tak nad plínkama 😀 Takže trsat se nejde, škoda. Chtěla jsem se aspoň trochu opít, ale máme jen džus, rajčatovou šťávu a zkažený podmáslí ... to jsem dopadla 😀
Dneska mám poprvé od Ketíku dobrou náladu, možná je to tím, že jsem byla cvičit, už mi to za ten týden chybělo 🙂

vered
22. únor 2011

@amalka_78 Jeee. No to je skoda ale!!!!! Sla bych s Tebou 😉 , jeste par dni do Ketiku mam....ale prece jen z Jeruzalema to je trosku z ruky.. 😀 😀
Sem se zasmala nad tim tvym dzusikem, podmaslim a rajc.stavou....tak z toho by ses opravdu neopila!!! 😀 Tady u nas by se neco naslo......urcite nejaka vina,pivo, baileys, whiskey a dokonce i troska rumu....to vypada jako bysme byli nejaky alkoholici 😀 ....ale to pivo a whiskey sem ted dovezla z Cr. 😉 😉
Cviceni je prima taky bych mela zacit. 🙂
Jezdim ale s malym na kole(sedi za mnou v sedacce)....je tu na to prijemny pocasicko!! Tak aspon neco. 😉
No tak si necham zajit chute na parby 😉 a pujdu si lehnout, neb zitra opet jedu na krev a ultrazvuk...honi me kvuli tomu Ketu jako nadmutou...dnes sem mela folik 18.5 a sliznici 10.5 ale podle hormonu jsem jeste nezacala ovulovat, tak si to hlidaj....musim brzo vstavat ..tak pa a dobrou!!!!

amalka_78
22. únor 2011

@vered Neboj, neboj, na alkoholiky bych to neviděla, ti se poznají podle toho, že nic doma nemají, všechno už vypili 🙂 Jéé, tak teď zase vypadáme jako alkoholici my 😀
Sliznici 10,5 jsem nikdy neměla, to teda koukám, já vždycky tak 5,5 (i při hormonech), minule 7 a to jsem si myslela, jak nejsem dobrá. No prostě jsi lepší 😀
TAK DOBROU NOC A SLADKÉ SNY 😵

mindinka
23. únor 2011

Ahoj holky tak dnes na testíku je opět vidět jak čárečka sílí, jen aby to bylo i nadále v pořádku.

vered
23. únor 2011

@mindinka Jen at sili carecka dal, mindinko. A krev mas taky super na to ze jsi byla teprve 11.den od KET!!!! 🙂 😵 Krasny den!!!!

vered
23. únor 2011

@amalka_78 Diky za prani 🙂 , sladke sny se nekonaly, detatko radilo jak pominute....spi s nama v posteli a celou noc me kopal do zad 😢
Sliznice dobra, dnes uz 11mm a folik 20mm takze se asi ovulka blizi, jeste cekam az mi zavolaji vysledky z krve! 🙂
Ja na sliznici nic nebrala. mela jsem ji jeste pred par lety i 13-14, ted uz je mensi ale na transfer to staci.Chtela sem take pit kontryhel a jist lnene seminko, ale nejak jsem to nestihla.
Ale kdyz nemas vysokou sliznici tak nemuzes mit Ket v nativu prece....musis brat ty hormony...nebo jak to bude????? 😨

spunda
23. únor 2011

Ahoj holky
tak trochu jsem pročítala vaší diskuzi na téma Ket 😉 já mám zasebou jedno IVF ale neuspěšné pak jsem měla nějaké zdravotní problémy tak se dávám pomalu dokupy ☹ Máme jednoho mražáčka tak až budu v pořádku jdem na další pokus.Chtěla bych se zeptat jestli některé z vás vyšel hned první Ket s jedním mražáčkem.Omlouvám se že jsem vám sem tak skočila.Držím všem palečky at jsou jen samé dobré zprávičky 😉

mindinka
23. únor 2011

@vered Ahoj vered moc děkuji, pořád mám takovej strach, aby bylo všecno v pořádku, včera jsem pročítala všelijaký diskuze jestli ta krev neni na 11 den moc nízká, nevím už mi z toho asi fakt hrabe, jinak ty máš sliznici dost vysokou, tak přeji hodně štěstíčka. 🙂

pampeliska36
23. únor 2011

@amalka_78 ahoj... myslim si to, co pise
@vered ta sliznice by mela mit urcite vic, jinak se ty embryjka nemaji sanci uhnizdit... ja ji mela minule 7 a to mi rekl doktor, ze to nema vubec smysl. takze jsem dostala antiko a pak mi tu sliznici i lekama pripravoval. tak byt tebou, tak se na to jeste zeptam... KET v nativni cyklu mi vubec nedoporucil a tak jsem musela jit do toho s hormonama.

pampeliska36
23. únor 2011

@mindinka joooooooooooo a tobe MOOOOOOOOOOOOC velka gratulka!!!!!!! 😉

pampeliska36
23. únor 2011

@spunda ahoj 😉 ja bohuzel nejsem ten tvuj stastny pripad... mam za sebou jeden KET s dvema a ted se v dohlednu chystam na druhy KET opet se dvema lednackama 😀

kenya83
23. únor 2011

@drndapetka díky asi to budem papať aj naďalej mám ešte 14 tabliet to je akurát 2 týždne a potom to vysadím 😉 Ako sa to papá keď sa postupne vysadzuje?
@mindinka nádhera len tak ďalej 😉 😉 😉 @vered veredko moja milá tak už sa Ti to blíži 😵 krásna sliznica tak len hrej perinku pre bublinku (y) 😉 😉 😉
@spunda ahoj 🙂 Ja som bola teraz na KET vkladali mi 1 embryjko a výsledok "tehotná" 😵 😵 😵 tak veľa šťastia 😵
@pampeliska36 ahooooj 🙂 držím palčeky na 2. Ketík 🙂

spunda
23. únor 2011

@kenya83 ahojky děkuji moc za pozitivní zprávičku ,dodala mi naději že i s jedním mražáčkem je možnost být těhu .A můžu se tě zeptat dávlala jsi na sebe víc pozor první dny po Ket???Já když byla na IVF tak doktor říkal chovat se normálně a nevyšlo to kámoška mi zase tvrdí že tak první 4dny je lepší se šetřit ,tak nevím☹ je pravda že na každou to působí asi trochu jinak ... 🙂

spunda
23. únor 2011

@pampeliska36 no já mám právě jen jednoho mražáčka,tak jsem zvědavá.Snažím se myslet pozitivně ale víš jak ten červík tam pořád hlodá ☹ Tak přeji hodně štěstí na další pokus....ten musi být uspěšný 🙂

pampeliska36
23. únor 2011

@kenya83 dekuji a tobe...... jen tak daaaaaaaaaaaal 🙂 tehulko!!! 😉

pampeliska36
23. únor 2011

@spunda myslim, ze KET muze byt uspesny i s jednim lednackem... viz kenya 🙂

luucia
23. únor 2011

Ahoj holky,

tak já byla včera na nt UZ a prcek má už ted svojí hlavu, dr ho přemlouvala 20 monut, at se nám natočí z boku, ale porstě ne 😅 říkala, že tam nic špatného nevidí, tak si myslí, že je všechno OK, ale pro jistotu má přijít ještě v pondělá, jestli se neumoudří 😀 Jinak mám vysazený utrogestan a povolený těhucvíčo..jupíííííí 😵
@spunda já měla taky jen jedno embryjko a podívej 😉 jsou to bojovníci 😉
@paja23 to je krásná zpráva..gratuluju k srdíčku 😵
@mindinka čáreka je jak vymalovaná 😵
@kenya83 jinak jsme si vzpomněla, že při Anetce jsme měla HCG kolem 1400 a bylo tam jedno embryjko...takže ty dvojky ještě být nemusí...ale držím pěsti, at je tam, to co si přeješ a hlavně zdravoučké 😵

kenya83
23. únor 2011

@spunda fungovala som úplne normálne 😉 dokonca som vysávala, riadila 😵 😵 😵 Ono odporúčajú 1 deň po transfere oddychovať ale potom už normálne 😉 Veď si zober, že niektoré ženy v tomto čase ani netušia, že sú tehotné a všetko býva OK 😉

pampeliska36
23. únor 2011

@spunda taky nam v CARu rikali klidovejsi rezim po ET a nebo KETu.... 3 dny URCITE a doporucuji i tyden. ale je to na kazdem z nas... 🙂