Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pampeliska36
23. únor 2011

@luucia tak moc gratuluju k UTZ a ze je vse OK!!!

spunda
23. únor 2011

@luucia Holky moc děkuji za vaše odpovědi,člověku to hned pomůže v tom pozitivním myšlení.Moooc děkuji 🙂

luucia
23. únor 2011

@spunda ono je to o tom, jak si to každý udělá...myslím, že nějaký dlouhý vylehávání nemá smysl..já po prvním KET ležela jen v den KET a pak normální režim a nepovedlo se, po druhém KET jsme polehávala 5 dní po KET a povedlo se 😉 ale ležela jsme spíš proto, abych si kdyby se to nepovedlo, nemohla nic vyčítat 😉

luucia
23. únor 2011

@pampeliska36 tak ty už se chystáš na další KET..to je super 😵 Kdy půjdeš?

spunda
23. únor 2011

@pampeliska36 no nám to zrovna blbě vyšlo stěhovali jsme se do nového bytu i když jsem nic netahala asi tam nějaké nervičky byly a dva dny před testováním jsem začala špinit a pak i krvácet a bylo 😒 tak jsem ráda že i s jedním mražáčkem bojovníčkem se dá dojit do zdázného cíle 🙂

pampeliska36
23. únor 2011

@luucia no v pondeli jdu na kontrolu a UTZ a uvidi se podle toho, jestli je vse OK... KET by pak vychazel nekdy na 14.3. 🙂 tak uvidime

kenya83
23. únor 2011

@luucia ahoj 😉 páni tak ty už 14tt???? No je neuveriteľné ako ten čas letí 😵 No necháme sa prekvapiť, ale skôr tipujem na 1 zdravé a silné kenyičiatko 😵 😵 😵
@pampeliska36 ďakujem 😉

pampeliska36
23. únor 2011

@spunda myslim, ze pokud je to "to ono" spravne embryjko... rozhodne staci i to jedno 😀 😉

pampeliska36
23. únor 2011

@kenya83 a kdy pujdes na UTZ?

spunda
23. únor 2011

@luucia no to si ted právě taky vyčítám,že jsme měli počat když bylo to stěhování ale co už ted čas nevrátím a jediné co mužu se toho při dalším pokusu vyvarovat 😉

luucia
23. únor 2011

@kenya83 jj, utíká to strašně 😲 😵 😵 a až bude teplejc, tak to bude ještě rychlejší 😀 🙂

@pampeliska36 tak to už je za chviličku 😵 na jaře se těhotní nejlíp, tak to určitě vyjde 😵

kenya83
23. únor 2011

@pampeliska36 boli sme na UTZ teraz v pondelok HCG 1901 a v maternici zahliadol malinký čierny fliačik 1mm ale nebol si istý bolo ešte skoro. Na KO na UTZ ideme opať v pondelok 28.2. tak snáď už bude bublinku krásne vidieť 😉 😉 😉

luucia
23. únor 2011

@spunda přesně tak 😉 ono hlavbně každýmu vyhovuje něco jinýho..kamarádka šla druhý den po ET do práce a už má roční holčičku, ale já si to pak prostě už netroufla 😉 A ono to ležení pár dní je taky na ně co dobrý..takhle jsme si neodpočinula ani nepamatuju..bylo to fajn 😵 Manža mě obskakoval, uklízel, nakupoval, vařil, staral se o malou a já pomalu nemohla ani vstát na záchod, aby mě hned nezaháněl do postele 😀 Jednou za čas je to moooc příjemný 😵

spunda
23. únor 2011

@kenya83 jenže ta psychika dělá hodně já to tak brala při tom našem prvím IVF a když to nevyšlo tak jsem měla špatné svědomí jestli jsem něco nedělala špatně víš??? ☹

spunda
23. únor 2011

@luucia no taky si ted říkám,že raděj nahodím větší klidový režim i pro svuj klid...a budu doufat že mražáček je ten správný bojovník 🙂

luucia
23. únor 2011

@spunda pokud máš tu možnost, si poležet, tak toho využij 😉

spunda
23. únor 2011

@luucia určitě to tak udělám díky za rady 🙂

kenya83
23. únor 2011

@spunda musíš byť hlavne v kľude a pohoda musí taktiež byť 🙂 držím palce 🙂

luucia
23. únor 2011

@spunda a kdy se chystáš na KET??

spunda
23. únor 2011

@kenya83 moc děkuji 🙂 tobě taky 😉

spunda
23. únor 2011

@luucia no počítám že až tak v dubnu pokud vše bude oki ☹ mám problémy z krví a od prosince se mi lepí smula na paty ,zlepšuje se mi to pomalu a v březnu musim ještě na vyšetření tak doufám,že v dubnu to klapne a budeme moci jít do boje 🙂

luucia
23. únor 2011

@spunda to už je taky za chvilku...aspon si dáš všechno do kupy a budeš vědět, že embryjku nic nebrání, aby se u tebe zabydlel 😉

spunda
23. únor 2011

@luucia no ted by to bylo zbytečné,sám doktor mi říkal že by se to neudrželo a říkám si že to jaro bude mit taky možná něco do sebe 🙂 sluníčko a tááák 😅

mindinka
23. únor 2011

@pampeliska36 Moc děkuji, ale ještě nemám vyhráno, v pátek jedu opět na krev jestli HCG stoupá.

ronecek
23. únor 2011

Ahoj holky, už několik týdnů pročítám vaši diskuzi a pokud můžu, ráda bych se k vám přidala 🙂 Máme po dvou IVF. První bez úspěchu a z druhého máme syna Dominička, který má 2 roky a 3 měsíce. Už koncem léta jsme zatoužili po druhém mimískovi. Ale bohužel přirozené snažení opět nevedlo k ničemu, tak jsme se rozhodli pro KET 😉 Včera jsme navštívili naši oblíbenou kliniku ve Zlíně. Máme čtyři mrazáčky. Snad se nám z toho dlouhého spánku krásně probudí. Chtěli bychom nechat zavést tři. Teď jen čekám až přijde mens a můžu začít s Estrimaxem 😉

kenya83
23. únor 2011

@ronecek vitaj medzi nami 😵 Držím palce na Ketík 😵 Chcela by si zaviesť 3 😲 nie je to moc???

ronecek
23. únor 2011

@kenya83 Děkuji Ti moc a já Tobě přeju, aby vše probíhalo tak skvěle, jako doposud 😉 Já první uvažovala jen o dvou. Ale ve Zlíně bohužel po rozmražení další emrya už neuchovávají. Myslela jsem, že ano, ale první s tím přišla kamarádka a teď jsem se na to ptala i doktora a ten mi to potvrdil. Že prý už by to nemělo moc smysl 😒Tak jsme se rozhodli pro tři. I kdyby to byly dvojčátka, tak bych se nebránila. Sice Domík je pěkné číslo, ale vše jde zvládnout 😉

spunda
23. únor 2011

Holky je tady někdo z Olomouce kdo chodí do Reprofitu ( Dr.Macháč ) ??? 😉

amalka_78
23. únor 2011

@vered @pampeliska36
Ahojky holky, mě to s tou výškou sliznice dost mate.... Celé čtyři roky mi v CARu říkají (3 doktoři nezávisle na sobě), že sliznice je ideální 5-6 mm, já jí mám vždy předpisově 5,5 (mezi 10-15 DC), no ale potom už mi jí nikdo nikdy nezměřil. Taky už jsem si říkala, proč mi nedělají ultrazvuk těsně před zavedením embryjka, nebo třeba den předem, takhle vlastně vůbec nevím, jaká ta výška ve skutečnosti při ET je 😕

Spoustu holek tu psalo, že pokud nemají sliznici minimálně 8 mm, tak se jim KET stopne ... to máte sliznici tak vysokou těsně před KET nebo několik dní předem?

Minulý KETík jsem měla sliznici 5,5 mm a za dva dny jsem šla na transfer, tentokrát byla 7 mm a na transfer jsem šla čtvrtý den ... je možné, že by dorostla na minimálně 8 mm za těch pár dní a že s tím tedy doktoři automaticky počítají?

Vždycky jsem věřila doktorce, že je vše OK, ale při pročítání téhle diskuze se nestačím divit ... je možné, že by bylo všechno špatně už od začátku kvůli nízké sliznici? Při IUI jsem měla vždy také 5,5 a za dva dny nástup na výkon ... 😒

Docela mě mrzí, že jsem se na koníka neregistrovala už dávno, byla bych před každou kontrolou nabitá informacemi a tím pádem i otázkami 😉 Takhle jsem se nikdy na nic nezeptala, vždycky bylo vše "v pořádku", neměla jsem důvod nevěřit.
Ne, že bych před tím o diskuzích nevěděla, ale při každém pročítání na mě padla taková strašná depka .... teď ani nevím proč, všechny jste fajn holky 🙂
Nejhorší to snad bylo před prvním IVF, když jsem ještě nevěděla, do čeho to vlastně jdu: všechny ty léky, injekce do břicha, neúspěchy .... vždycky jsem začala brečet jak želva a zakázala si číst tyhle "horory" 🙂 A to nemluvím o těch všech nesrozumitelných zkratkách .... většinou jsem absolutně nevěděla, o čem je řeč, teď se tomu musím smát, už dávno jsem "profík" 😀

Myslím, že tenhle KETík, nebo spíš ten neúspěch, jsem zvládala daleko lépe než dřív. Když si člověk může s někým popovídat o svých starostech a trápeních, tak se vše lépe snáší, proto DĚKUJU VŠEM KEŤAČKÁM, ŽE JSTE TU SE MNOU, ZA RADY, PODPORU A PROSTĚ ZA TO, ŽE JSTE 😵

vered
23. únor 2011

@amalka_78 Amalko, ja myslim ze sliznice by mela mit alespon tech7- 8mm. To je fakt divny, ze ti 3 doktori tvrdili ze 5-6mm staci. Je ale mozny ze pak jeste trosinku dorusta...
Ja budu mit Ket az v pondeli a pred transferem mi sliznici nikdy nemerili, protoze by mela zustat stejne vysoka az do menstruace. Pokud se oplodnene vajicko ve sliznici neuhnizdi, tak pak sliznice odchazi s mestruacni krvi...
Dnes mi zacina ovulace a sliznici mam 11mm. Jednou jsem se na to ptala doktoru, bala jsem se ze do transferu se treba zmensi, ale prej ne...
No uvidis co Ti k tomu napisi holky!! 🙂