Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

bublenudle
30. říj 2010

@stazina Zlatíčko nezoufej,jsme nadopovaný všim možným....určo to bude ok,uvidíš.... 😵 😵 moc na tebe myslím,držim palce..ja byla ted poprvé venku ,s hafíkem..a ted jdu zase trošku odpočivat 🙂 měj krásný den a uvidíš,bude to ok...paaa

aja8
30. říj 2010

@stazina Ahojky, já si nemyslím, že by ten duch byl v důsledku Pregnylu..kdy sis ho píchla naposled?..to by mohlo být moooc dobré znamení.. 😉 ..budu Ti moooc držet pěsti, ať ten duch sílí.. 🙂

stazina
30. říj 2010

@bublenudle
@aja8
Holky, díky, ale myslím, že to je jasnej Pregnyl...píchala jsem ho v pondělí , někdo říká, že je přyč z těa do 48 hodin, ael taky od devíti dnů, záleží na těle...a já si fakt myslím,že 12 den po ketu by ta čárka byla aspon vidět a kor na tom nejcitlivějším testu...no , ráno testnu a uvidím....bud bude sěhobílý, nebo se tam bude něco rýsovat...a jestli se bude něco rýsovat, tak budu trochu věřit, že to ten pregnyl neín, ale do tý doby fakt né..

@bublenudle to je dobř,e ž e si vyrazila s pískem, však tělo taky potřebuje nějaký zdarvý pohyb... 😉 a miminka čerstvý vzduch.. 😉
A co yv ostatní, ženy? Nido večer netráví u PC?

stazina
30. říj 2010

@vered ješět ti dlužím nějaký odpovědi🙂
Když mi embryjo zaváděli , byla to morulka 😉
A k tomu divadlu.. neživím se herectvím 😀 to by bylo mizerný divadlo.. 😀 ale asi před šesti lety jsem v rodném místě založila s kamarádama ochotnické divadlo..hraju a režíruju..byly časy, kdy nás bylo i 28 kousků, ale ted je to horší...zatím mě to baví, takže se toho budu držet...dokud budou lidi nadšený budu naadšená i já....
A to bude mít Joshik dobrý , bude umět breptat dvěma jazyky už od malička..teda a hebrejština musí být težká, není? Naši kluci toho docela říkají dost, manžel prý ve dvou letech mluvil krásně ve větách,t kaže si myslím, že to bude u kluků taky tak....říkají tátí, mamí , babí , děda, haf, bů, íháá, ham , mnam, dej, díky, Dex - to je pes, KáTa, teta, Maťa, Víťa, chro chro,kačkač, malá , jogur _ to je jogurt, papat, a už nevím co , akždopádně celý den melou a každý den vymyslí něco jinýho...dneksa třeba Románek začal říkat kornout...upllně jsem koukala..docela těžký slovo 😉 no , jsou to moje šikulky malý 😉 sem ráda, že je mám...
A ještě jak si psala o tom, jak těch 14 embryjek nepřežilo...to je síla, to by mě tady taky moc trápilo..ale to víš, že se se sandolkou těch druhých miminek dočkáte...vzhůru do boje!!! 😉

fiallinka
30. říj 2010

@stazina stázi, jen píšu, protože vidím ty tvoje příspěvky 🙂 a sice se těžko srovnává, ale já jsem zkoušela, jak vypadá pregnylovka u mně asi po týdnu od píchnutí a fakt už tam nebylo skoro vidět nic... myslím, že to spíš vypadá na úspěch 🙂, o co?

sandol
autor
30. říj 2010

@stazina NO holka šmolka 🙂 ,to vypadá více než nadějně 😉 ,jsem zvědavá na zítřek,to budou ruce klepačky až budeš ten test rozbalovat a pak ho namáčet 😕 ,úplně si to představuju 😲 Jen si to přečtu až večer,nebudeme doma 😒 Tak sem vnes tu radostnou novinu,čekáme tu na ni všichni,že i KETy se dařej !!!

stazina
30. říj 2010

@fiallinka seš moc hodná....já nevím...na tom etsu byl fakt jen atkovej duch a po limitu , že se mi tomu moc neche věřit..že mi to přišlo, jak když ten test chtěl vyškrabat z těla nějaký HCg 😀 😀 Pregnyl jsem píchala v pondělí ráno v pět...a testoval ajsem dneska v pět ráno..takže to je pět dní..a to si myslím, že by klidně ješět ten svinák mohl být 😠 😠 😠
a přec by se ukázal silnější čárka 12den, kdyb to bylo těhu, né?
Já posledně měla tenhle duch 9d po Etu,ale to jsem čekala kluky a 12den už jsem měla viditelnou čárku..je pravda, že u dvojčat ej vyšší hcg, ale...
no , sem prostě z toho naštvaná..měla jsem počkat a nemusela jsem tohle řešit!!!!! ☹ 😠

sandol
autor
30. říj 2010

@luucia ahoj,tak co,semínka koupeny 😉 ???Já tenkrát stimulovala gonalem,tak uvidíme,zda to bude zase to samé,ale možná to nechají,když byl výsledek...

stazina
30. říj 2010

@sandol no, holka...vůbec mě tady neříkejte, že to vyjde, nebo tomu začnu věřit a ráno budud zklamaná.... ☹ já bych si tak přála, aby to vyšlo...ale nechi se těšit, aby to nebylo horší..to si piš, že budou ruce klepačky...a na ten test sem dneska čuměla asi padesátrkrát.a. heldala ten stín a furt si říkala, že to je blbost...manžovi jsem to radši neukazovala, te n yb řekl, že tam nic nevidí 😀 to jsou chlapi 😉

sandol
autor
30. říj 2010

@bublenudle ahoj,tak kolikpak jsi už viděla filmíků 😉 ?Jasně,na čerstvej vzduch taky musíš,potřebujete to všichni,obzvláště,když je teď tak krááásně 🙂 No vidíš,předtím jsi příznaky měla,teď je nemáš,předtím to nevyšlo,tak teď se nabízí,že by mohlo 😉 ,navíc ten tvůj pocit,moc držím palce 🙂 ,užívej si to 😵

fiallinka
30. říj 2010

@stazina no, jestli je to jen pět dní, tak by to pregnyl teda být mohl, myslela jsem, že víc... kolikátku jsi píchala? (u nás se při ketu třeba vůbec nepíchal... u vás se píchá až několikátý den po ketu "na podporu", nebo jak?). Tož ti nevím, 12. den po ketu bych taky už něco čekala, ale já mám taky zkušenosti jen s dvojčatovýma čárkama a ty jsou silnější, že.

stazina
30. říj 2010

@fiallinka píchal jsem Pregnyxl 1500j...prý by měl do 48 hodin vyprchat z těla, ale nevím...na jednu stranu je to logický..píchal jsem ho třikrát vždy třetí den...takže to jak kdyby se vždycky ten třetí den dopíchal...rozumíš, jak to myslím? Ale myslím, že by právě nějaký to minimum hcg mohlo zůstat... 😒

sandol
autor
30. říj 2010

@vered ahojky 🙂 ,utrogestan , crinone je progesteronum,je prý na podporu těhotenství a po umělým se bere od ET až do 3.měsíce těhotenství,tak asi proto mi ho dali.Já zas neměla v den ovulace ten ovitrelle,tos měla ty viď?U mně se ani přesně nevědlo,kdy je ovulace,on jen na UZV změřil sliznici a řekl,že folikul je veliký a naplánoval to za 3 dny,tak jestli věděl,kdy to praskne????

sandol
autor
30. říj 2010

@stazina úplně si dovedu představit,v jaký jsi agónii 😨 ,tomu manžovi jsi to měla ukázat,buď by ti řekl,že ji taky vidí 😕 nebo že ji nevidí 😎 ,takhle jsi v tom sama.

stazina
30. říj 2010

@sandol posledně jsem to taky tak měla....uděla jsem si test a ukazoval ajsem mu stín a říkala jsem mu , at se podívá, že to asi vyšlo....a on na mě koukal, jako že mám asi nějaký vidiny...pokud to prostě není uplěn jako ta druhá čárka, tak to snda nevidí 😀 😀
No, právě , že my jsem se akorát a manžou stačili pohádat, protože celý den dělal na domku a pak večer , že jde na pivo...a mě to bylo tak líto, že jsem do něj začala rýt a buzerovat ho....ono toho za dnešek měl taky dost a dělá to pro nás, abychom se co nejdřív přetěhovali a já na něj ješět štěkám...ale to jsou ty hormony, no... 😝

sandol
autor
30. říj 2010

@stazina jo a jak jsi minule psala,že bereš v nativu takovejch léků,a že je to vaše CAR hodně chemický,ale má úspěchy,tak já bych teda taky radši brala mnohem více léků s vyšší úspěšností než být jen na" přírodnu" a nic.
Takže myslím na tě a zítra večer si tě přečtu 😕 😕 😕 ,ať dobře spíš 😉 ,ráno uvidíš 😕

fiallinka
30. říj 2010

@stazina tož chápu, jak to myslíš, ale fakt nevím, může to asi být to i to... každopádně přeju, ať je to spíš "to" 🙂.

fiallinka
30. říj 2010

@stazina ale jinak ten můj byl tehdy 10000 a po týdnu téměř nic... možná i dřív.

luucia
30. říj 2010

@sandol jj, semínka mám..snědla jsem malou misku a teda blééééé..pěknej hnus to je 😝 ale když to pomůže...a piju maliník a ránio si dám kontryhel 😀 vše pro sliznici 😅

Nezlobte se, holky nedočítám...dneska jsme byli v cirkuse a objížděli jsme hřbitovy..tak jsem KO

sandol
autor
30. říj 2010

@stazina jo aha,tak ty máš zkušenost slepého 😎 manžela,tak ale zase máš potvrzený,že když tam něco vidíš,tak tam to něco taky je ne 😉 ?!To můj to se mnou právě natáčel,na světle,před oknem,pod oknem 😀 a viděl to co já ☹ nebo teda spíš neviděl ☹
A už nehádat !!!

stazina
30. říj 2010

@sandol snad dospím... 😒 😉 a to víš, že já jsem taky ráda, že ty léky beru...když si to vezemš, tak to jen tak nějaká snažilka nebere..léky na kypření sliznice, na udržení a výživu miminka...ale pravda, když je v tom zamotané IVF,jeto vždycky rizikovější... 😒

@fiallinka no, byla bych ráda, kdyb to bylo ,,to"ted jsem zase někde na nějaký diskuzi četla, že tenhel pregnyl vyprchá do tří dnů....a jinde, že do šetsi dnu ☹ takže už na to prdím..ráno budou 3 minuty pravdy...pokud bude sílit ,tak to bude dobrý zanmení...a kdyby jo, napíšu hned ráno 😉

sandol
autor
30. říj 2010

@luucia tak nás to čeká zítra,teda krom toho cirkusu 🙂
Ty jo,to myslím nemusíš celou misku,ale jseš teda borec 😎 ,já vzala 1 čajovou lžičku denně a toto množství mi nevadilo 🙂

stazina
30. říj 2010

@luucia jasně...tak aby vyrostla, holka jedna.držím palce..kdy že jdeš? v uterý?

stazina
30. říj 2010

@sandol tak to je super, že to s tebou manžílek zkoumal... 😀 já mu to zítra schválěn ukážu ..ale ej mi jasný, že řekne, že on atm teda nic nevidí... 😎

luucia
30. říj 2010

@stazina na UZ jdu v pondělí a uvidí se podle toho, kdy bude KET...snad nějaký bude 😔 😔 😔 juj, koukám, že jsi měla // 😵 😵 😵 tak držím všechno, co mám, at je to ONO 🙂
@sandol no ta miska byla teda moc 😝 ráno si to míchnu do jogurtu 🙂

stazina
30. říj 2010

@luucia držím palce, aby dostal sliznice rozum atřeba aspon 2mm udělala....to by stačilo, né? Já myslím, že hranice je 7mm...a pak přece jen do ketu ješt povyroste...a oni ti neplánují dát něco na sliznici před ketem?
A to nebyly //, to byla skoro neviitelná / a pak ta kontrolní...

fiallinka
30. říj 2010

@stazina no ono ti to stejně nikdo neřekne přesně, protože každému to tělo odbourává malinko jinak a každému to jinak leze do moči...

stazina
30. říj 2010

@fiallinka a možná to taky každému leze jnak na oči 😀 😀 😀

luucia
30. říj 2010

@stazina mě dr říkala, že hranice je 8mm..ale do pondělí by stačilo těch 7mm a pak ještě doroste 🙂 dr říkala, že kdyžtak příští měsíc dáme něco na sliznici 😉 myslím, že je to u tebe na dobré cestě 🙂 jsem zvědavá na další testík 🙂

fiallinka
30. říj 2010

@stazina no to taky 🙂