Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
8. bře 2011

@pikusa Tak to už jsou holky velké 🙂 Ten čas hrozně letí. U nás se to teď rozmnožuje. Exšvagrová (bývalá manželka od bráchy) má teď v únoru narozenou holčičku. Třetí dítko. Letos v květnu jí bude 36. A budoucí manželka od bráchy čekají mimi v srpnu. Ta bude mít taky letos 36. 🙂
My máme zase nemocného Dominička. Mám hrozný strach, abych to od něj taky nechytla. To by se KETík musel asi přesunout, že? Zatím jsem s ním u doktorky nebyla. Uvidím, co bude v noci a zítra. Když tak bych s ním zašla. Aspoň na poslech. Tak ať se brzo uzdravíte 😉

pikusa
8. bře 2011

@ronecek no my šli taky dnes na poslech a šup antibiotika.....ale on na průdušky trpí,pak na laryngitidu a koukala jsem,že jsi od Nového Jičína.....na podzim jsme tam byli kousek na dovolené a v Jičíně jsme skončili v nemocnici právě s laryngitidou.
A u nás se taky množí...teda bude.....ségra je asi v 8-9 týdnu 😵

klara.k
8. bře 2011

@ronecek nebyla to chyba lékařů, prostě se tam několikrát přetočil a pomalu se udusil. Necítila jsem pohyby cca 36 hodin, začala jsem panikařit a jak jsem to vykládala manželovi, tak nás několikrát kopnul, bylo to naposledy. Tím jsem se uklidnila a další dny jsem jej zase necítila, tak jsem šla na utz a tam už mi jen potvrdili co mé podvědomí už vědělo. I kdybych tam šla hned při prvním podezření tak by nic nedělali, pupečník není vidět na utz.

ronecek
8. bře 2011

@mindinka Já jsem taky ráda, že jsem byla a jsem doma. Ona ta kamarádka byli na IVF 4krát a nezadařilo se jim. Tak už to vzdali a říkala, že už do toho další peníze vrážet nebudou ☹ Sestře taky držím moc palečky, aby jí to vyšlo.
S tou adopcí je mi to líto. U nás jedna holčina si zažádali a během tří let mohli adoptovat. Chtěli jen jednoho chlapečka. Ale nakonec si vzali dva brášky 😉 Tak je šťastná jako bleška. Svoji mají ještě holku, ale druhé se jim nedařilo.

pikusa
8. bře 2011

@klara.k strašně mě mrzí,co vás potkalo.....

zmrzlik
8. bře 2011

@ronecek je toho hodně co psát:( , když si vupomenu na začátek, tak to začlo přírodním snažením....., zjistili jsme že jsem těhotná docela brzo, ale radost netrvalo dlouho, bylo mimoděložní....p delší době snažení jsem absolvovala, prochufy vejcovodu a spoustu dalšího vyšetření....první ivf nedopadlo...., nerozhodli jsme se pro metodu icsi a udělali jsme chybu( do odebraných vajíček vniklo víc než jedna spermie, takže nezbylo nic pro Ket a ani ten první pokus se nezdařil, pak následovala léčka v Podolí na imuno.a další pokus byl loni v dubnu, zjistilijsme po 12 dnech že jsem těhotná, bylo to super, o to víc když jsme po tom na ultrazvuku zjistili že se uchytili obě, bylo to super, byli jsme fakt šťastnííí, přežila jsem první trimestr, pomalu jsem si začínala myslet že se už nic špatnýho nestane....a stalo potratila jsem v 22 týdnu:(((( byl to nejhorší zážitek v mým životě, stalo se to na konci srpna....nikdo nezjistil proč . zmrzlik je tedy z druhého ivf, ale když jsem teď začala jezdit do Motola,a doktorka se rozhodovala jestli přírodní ket nebo s lékama( že neovuluju)...zkrátim to, zmrzlik z druhého byl pouze jeden, tak jsme mu drželi palce aby se rozmrazil ok, a včera když jsme ráno volali jak na tom je, tak embryoložka říkala že to vypadá že se ket neuskuteční, že se mu nechce a't zavoláme za hodinu, v duchu jsem ho přemlouvala, a přemluvila, za hodinu jsem volala a doktorka nám řekla dobrou zprávu .....přijeďte🙂 teď 14 dní bude dloooouuuhých:( samozřejmě chci zvýšit šance.....krom toho že polehávám...

sandol
autor
8. bře 2011

@vered Ahoj brouku,tak co,další den za tebou,tak asi v sobotu viď?

sandol
autor
8. bře 2011

@stazina ahoj stáziku,tak co,kdy bude ta krev,už zítra???

sandol
autor
8. bře 2011

@kenya83 co ty holčinko?Přijď nás uklidnit,že jste v pořádku.

ronecek
8. bře 2011

@pikusa Mě se zdá, že Domík vypadá hůř než včera a dnes odpoledne ☹ Teď měl i teplotu. Asi s ním raději zítra zajdu.
Kde jste tady byli na dovolené? A odkud jste vy? 😉 Ségra bude mít taky mimi? To je super. Tak budete mít dvě mimča v rodině taky.

stazina
8. bře 2011

@sandol sandolko moje, no snad, uvidíme, každopádně dám vědět...jsi hodná, že sis na mě vzpomněla, já tomu nedokážu zatím věřit, víš... 😒 a ty testy mě akorát stresujou, jeden s pěknou čárkou, druhej se stínem, třetí den skoro žádná čárka....bojím se, aby to nebylo zamlklý, nebo jak se to říká..no, uvidí se zítra...
A jak ty , kočko?

mindinka
8. bře 2011

@ronecek Tak to je krásný, že jim to vyšlo, ono si myslím záleží taky na okrese, tady u nás taky mladí manželé žádali o adopci a do roka dostali ročního chlapečka těsně před vánocema, ted už ho maj přes rok a je to pěknej rošták, ségře pořád posílali fotky dětí a nakonec to dostal někdo jiný, asi taky pro to, že vlastní dítě už měli. ☹ Já mám celý odpoledne nějaký depky a pořád se mi chce brečet, nějak to na mně padá, jsem tu celý den sama...ach jo. 😢

ronecek
8. bře 2011

@klara.k Je mi to moc líto ☹ Život si s náma pěkně zahrává ☹ Snad už teď bude líp a dočkáte se brzo vytouženého miminka 🙂

vered
8. bře 2011

ahoj holcinky, clovek tu chvilku neni a vy zatim popisete 3 stranky 🙂 😉 , tak pozdeji az bude vic klidu pisnu....
A co ta nase Kenya? Porad na ni myslim, proc se neozyva......snad je vsechno v poradku!!
Zatim papa

ronecek
8. bře 2011

@mindinka No Ti kluci mají ještě dva sourozence, ale Ti už právě jsou taky u jiné rodiny 😉 Jé vidíš a oni si je taky dovezli domů těsně před vánocema 🙂 Jejich matka byla alkoholička a děti týrala. Když jí je odebrali, ten nejmenší prcek měl krvácení do mozku. Byl na operaci. Teď je v pořádku, akorát mu trošku utíká očko. Museli si hodně vytrpět, ale jsou ve skvělé rodině 🙂
Jé tak mateřské hormony na Tebe začínají působit!!! Taky jsem mívala takové období u Domíka. Každý film jsem probrečela a někdy se mi slzy spustily zničehonic 😉Manža dělá až do večera?
Co je asi s tou Kenyou...

ronecek
8. bře 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 Tak dneska jsem to už dostala a začala s prvním Estrimaxem 😀 😀 😀

ronecek
8. bře 2011

@zmrzlik S Tebou si teda život taky pěkně zahrává ☹ Co my holky všechno musíme vytrpět. Jak je to nespravedlivé. Některá se jen jak se říká "otře o ručník" a je těhotná. A my se tady snažíme, trpíme a nervujeme 😠 Já celé mládí brala prášky. Až když jsme se začali snažit, tak jsem je vysadila. Plynul jeden rok za druhým a mimi nikde. Tak jsme začali taky s všema možnýma vyšetřeníma včetně manželova spermiogramu. Následovaly profuky(nikdy více), kde jsem zjistila, že mám jeden vejcovod neprůchodný a jeden průchodný jen z 10 %. Takže antikoncepci jsem vlastně brala úplně zbytečně ☹ Pak jsme se rok ještě snažili a nakonec jsem doktorce řekla, že už na nic čekat nechci a šli jsme na IVF. První nezdařené, z druhého máme Domíka 🙂 Při prvním IVF jsme taky neměli žádné mrazáčky, tak vše zase začalo nanovo. Teď máme čtyři, tak snad se nám krásně rozmrazí.
S tím potratem je mi to moc líto ☹ Holky já vás tak obdivuju. Vůbec si tohle nedokážu představit, že bych přišla o mimíska. A Ty dokonce o dva.
Teď jsi brala nějaké ty léky nebo ne? Já jsem dneska začala s Estrimaxem.
Vidíš přemlouvání pomohlo, tak zmrzlíka přemlouvej dál 🙂Držím moc palečky.

vered
8. bře 2011

@ronecek Ahoj Ronecku 😵 🙂 , nestiham psat 😝 ,doted jsem vyrizovala emaily a zpravy na Fb a ted mi jeste pisi lidi na skype uf uf nestihaam.. 😉
..dekuju za vsechny zpravicky!!Jo a hlavne velka gratulace k menses.. 🙂 .neprides si jako blazen??...bud cekame na menses a modlime se aby uz dosla...nebo zase nechceme aby prisla..je to na palici!! 😀
Tvoje vytvory jsou moc pekny 🙂 ,obdivuju Te jak to vsechno krasne zvladas a stihas 🙂 🙂
Ja se zase chystam udelat Josikovi velikyho papirovyho malovanyho draka, uz mam i navod jak na to, ted jen koupit matros a zacit tvorit!!!!!! Vitr tu fuci furt tak proc ne?!! 😉
JO, Domicek by mozna mel kudrlinky, kdyby jsi mu nechala dlouhe vlasky....Joshik mel totiz taky rovny a jak se prodluzovaly zacaly se vlnit 🙂 Nekdy poslu fotku...az se k tomu dohrabu. 😀
U mne nic novyho....dnes me kupodivu nic nebolelo, vcera sem mela hrozny pichani na pravy strane a bolesti bricha.
A Ty mas bobanka nemocnyho???At se brzy uzdravi!! 😵 😵 A Ty at se nenakazis..snaz se jist hodne vitaminu C ...
Ten cas tak leti a za chvili uz budes mit bobanky u sebe, vid???? 🙂 A rozhodla ses pro 3? Ty jo to jses odvazna..to bych se asi bala!!! Snad se neuchyti vsechny 3 ale jen dve nebo jedno!!! 😵 😉
Zatim papa a dobrou noc!!!! 😵 😵 😵

vered
8. bře 2011

@sandol Ahoj Sandoliku, no jo zase mam den za sebou 🙂 , sestricka z IVF mi rekla ze na krev mam prijit uz v nedeli. Muze sem se ptala ,kdy budeme testit a on prej ze v sobotu...tak mame jeste spoustu casu....
😀
Na tech testech mamatest je napsano ze muzes testit nejdriv prvni den po vynechane menses...a to je az v sobotu...a driv to jako nejde???
Stejne nejak nemam odvahu, vis jak, ted si ziju v nadeji ze by to mohlo vyjit ....
A co TY? Jak se mas? Co doma?? 😵 😵 😵 papa,dobrou noc!!!

vered
8. bře 2011

@stazina Stazicku, zitra Ti budu drzet palecky!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

vered
8. bře 2011

@luucia A jak se ma nase tehulka???? 🙂 😵 😵

vered
8. bře 2011

@zmrzlik 🙂 Ahoj, vitej mezi nami...cetla jsem Tvuj pribeh a je mi moc lito cim sis musela projit 😢 , take jsem rodila ve 22.tt 😢 .
Byla jsi na trombofilnich vysetrenich???
Kazdopadne ted uz mas u sebe bobanka, bojovnicka 😵 😵 , moc moc Ti preju aby se zabydlel a vydrzel az do zdarneho konce 🙂 😵 😵 .Moc Ti drzim palce.
Ja jsem dnes 8.den po Ket, tak ted taky cekam 🙂

vered
8. bře 2011

@pikusa Ahoj, taky Te moc vitam.. 😵 😵 . Ja mela KET 29.2. tak ted taky cekam 🙂 Tak hodne stesti, doufam ze se to podari 😵 😵

vered
8. bře 2011

@ronecek Jo Ronecku, jeste jak se ptas na fotky z Jizni Ameriky atd...byla jsem tam uz pred 11 lety a tenkrat jsem jeste nemela digital, takze fotky mam, ale nafoceny zrcadlovkou na kinofilm...a jsou vsechny v albech 😉 , takze poslat nic moc nemuzu, leda bych mela scanner.....nebo to ofotit.... 🙂
A tady ziju ted uz osmym rokem....tak dlouho uz????.....no tak dlouho!

kalop
9. bře 2011

ahoj holky 😵 ,moc vás obdivuji,že vydržíte netestovat brzy 🙂 ,já dnes zase testila,jsem 7.den po KET a ani duch,tak snad je ještě naděje 😉 .doma nic říkat nechci,tak píši raději sem,díky 🙂

pikusa
9. bře 2011

Ahojík holky...
@vered moc díky a tobě přeju taky at to vyjde...
@ronecek já jsem kousek od České Lípy...a asi půl hodinky od Liberce....na Moravu jsme jeli na srazík s holkama a dubňátkama....ted si jen nemůžu vzpomenout kde,sakra......ale já si vzpomenu---a tam v Novém Jičíně jsme holt skončili v nemocnici.

vered
9. bře 2011

@kalop Teda 😀 Ty jsi pripad( jen v dobrym!!! 😉 )
Jakyma testikama testis??? A kdy ma prijit MS??? Doufam ze Ti to vyjde a ze jen testujes prilis brzy. 😵
Ja se jeste neodvazila, dnes me uz svrbila ruka, ale ja do toho sama nejdu, az na jednu vyjimku testujeme s muzem...on ceka na vysledky...ja na to nemam nervy 😀

pikusa
9. bře 2011

@ronecek tak už vím.....Trojanovice to byly 🙂
@kalop to je moc brzy..... 😵 7.den......to ještě nic neuvidíš 🙂
@vered no joooo ty už bys mohla vid 😉

vered
9. bře 2011

@pikusa nevim..mozna jo...ikdyz u mne to Hcg bylo patrny tak az ten 12.den.....
Zatim jeste nee 🙂 , MS mam dostat az v patek...vyckavam a doufam 🙂

vered
9. bře 2011

@pikusa TY JO!!!! Ty uz mas 3 deti jo?? 🙂 😵 A jdete do 4.?? To je krasny!! Jo jinak jsme stejne stary!! 😉