Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

stazina
9. bře 2011

@vered a ostatní milé
Holky, stal se zázrak... 😀 krev je pozitivní!!! 😉 Raduju se, ale zatím jen potichu , za týdenmám zavolat a domluvit se na utz, který mi udělá v nemocnici s lepším ultrazvukem, než má v oridnaci...kéž by to všechno dopadlo dobře nám se v listopadu narodilo zdrav é mimi....je to opradvu zázrak.....dáyk vám všem za podporu!!! 😉

kalop
9. bře 2011

@stazina tééda to je super,le toho co jsem četla,máme stejný problém a tohle by mě nikdy nenapadlo 😵 ,moc gratuluji 🙂

pampeliska36
9. bře 2011

@stazina jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee no potichounku gratuluju 😀 😀 😀 to jsou SUPER zpravicky!!!!!!!!!!

pikusa
9. bře 2011

@stazina strašně moc gratuluju a přejju at je vše jak má 😵

martina34
9. bře 2011

Ahoj holky promiňte že jsem vám se vtrhla ale můžete mi prosím poradit???Jsem 12 dní po ket,11 den jsem si dělal test bohužel ani náznak ducha..chci se ale zeptat,zavádím si 3x2 utrogestanu a posledních tak cca 6 mám mám pomalu problém ho zavést jak to tam mám nateklý a takový jakko bulky..Nevíte co by to mohlo být nebo je to normální?Děkuji moc předem za odpovědi!!!

kalop
9. bře 2011

@martina34 taky ho takhle zavádim a prý je to normál,tak snad🙂

martina34
9. bře 2011

@kalop díky!a ty jsi taky po ket?

kalop
9. bře 2011

@martina34 jj já měla ket 2.3.:)

martina34
9. bře 2011

@kalop jé takže jsi 7 den viď?a kdy se chystáš testit?a máš nějaký příznaky?

kalop
9. bře 2011

@martina34 já už testila nic:(

martina34
9. bře 2011

@kalop to je brzo neblázni..a jaký jsi měla průběh?je ti něco?

kalop
9. bře 2011

Neni mi nic..jen průjem,to mívám vždy před ms ☹

martina34
9. bře 2011

@kalop ach jo,jsou to nervy co?přeju ti aby se ti přece jen ukázaly // krásný!!!hodně štěstí a děkuju ti.já půjdu v pátek na krev tak bude aspoň jasno..

kalop
9. bře 2011

@martina34 to jsou nervy no,tak snad nám to ještě dobře dopadne,písni co u tebe nového 😉 ,a taky děkuji

martina34
9. bře 2011

@kalop jojo ozvu se,tak papa

vered
9. bře 2011

@stazina STAAZICKU< to je nadherna zpravicka, moc jsi me potesila, tolik Ti to preju, musite byt v sedmem nebi vid!???? 😵 😵
Kolik bylo Hcg?? 🙂
Tak se hezky opatruj a pristi tyden doufam uz uvidite neco na ultrazvuku 🙂 😵 papa pusu

vered
9. bře 2011

@kalop To me mrzi, me se MS taky hlasi prujmem....snad to nebude MS ale neco jinyho, co treba ty hormony...to taky neni nic moc.....budes testit zitra??

vered
9. bře 2011

@pikusa Uz 8 let..provdala jsem se za Izraelce, ale brali sme se v CR, tady by to neslo, nejsem Zidovka 🙂

kalop
9. bře 2011

@vered no uvidím jak ráno 🙂 ,ale bolí mě břicho i dole v podbřišku,jako před ms,k tomu ten průjem,já mám jasno ☹

stazina
9. bře 2011

Holky, moc a moc děkuju, ež jste na mě myslely, zatím máme tichou rasdot....ale je to fakt úžasný a nevím,jestli to byli vitamíny, nebo lubrikační gel, nebo psychika, co nám pomohol k otěhotnění , ale to je fuk🙂Děkuju Bohu, že nám dal šanci..
Nevím, kolik bylo hcg, ale určitě pod 1000j, říkal, že by na utz ještě nebylo určiět nic vidět...
Tak ještě jednou díky!!

ronecek
9. bře 2011

@mindinka Jéé, tak perníček bych si taky dala 😉 Já se teď chystám na mufíny s jablíčky, jenže tady v té naší dědince neprodávají kornoutky, tak musím počkat až vyrazíme do města. Teď se tady cpu brambůrkama, i když vím, že smažené bych teď měla trošku nebo spíš úplně omezit ☹ Já si dneska ještě strochu počistila kuchyň. Tak už mám klid a vše co jsem chtěla uklizeno. Volala jsem na kliniku. Příští týden v pátek jedeme na ultrazvuk a počítám, že ten další týden ve čtvrtek nebo pátek by mohl být KETík 😉

ronecek
9. bře 2011

@stazina Další úžasná zprávička 🙂 Moc moc moc gratuluju

mindinka
9. bře 2011

@ronecek No tak to je perfektní, to už ti uteče a budeš mít mimíska u sebe 😉 Já už chci taky pondělí, chci vidět toho našeho bobíška 🙂

kinguse
9. bře 2011

@vered ...jo holka, já jsem prcek..mám 165cm...takže váha 72kg je fakt hooooodně. Chci se dostat na max.65kg! Ty jo ti těch 57kg fakt závidím. 😉
Včera v tý Praze jsme dopadli asi takhle: FSH vzrostlo na 79 (stimulace se dělá max. do 20) a antimiller hormon (určuje přesně,kolik vajíček je ještě ve vaječnících,norma je 1 a víc já mám 0,17!)....takže špatný. Přechod jak vyšitej a to je mi teprv 33 (teda př.týden bude). Takže opět čekáme na dárkyně. Prý někdy v období duben až červen...takže zas čekání...to mě nebaví 😀 ..ale ono to letí.
A pak jsme si slíbily se Sandolkou,že nám to vyjde...tobě dáme náskok 😀 😀 😀

vered
9. bře 2011

@kinguse Cau KIngush 🙂 , ses hodna ze ses ozvala 😵 , to je mi lito, doufala sem ze tam jeste nejaka sance bude...no ale Ty to beres sportovne a to je hlavni, doufam ze brzo bude nejake hodne vajicko od darkyne a ze do "toho"brzy vlitnes 😉 😵
No zatim mas casu 🙂 a muzes teda chodit cvicit a tancit..to je prece super ne?? 😉 😵 Ja mam 168cm, to sem taky docela mala, ale tady jsem fakt jak zirafa...tady ma vetsina chlapu tak 170cm..ale casto i min...v autobuse vycnivam 😀 😀
Hele ty si taky rybicka?? Ja mam narozky zitra, jenom mi bohuzel nebude 33!! Kdy presne mas?? Vis ze Sandolka je taky rybka???? 😉
Hele tak zatim pa a nakoukni sem obcas!!! 🙂 😵

kinguse
9. bře 2011

@vered ...já už se s tím srovnávám delší dobu, před necelýma 2rokama,co mi to oznámili,že to vypadá na selhávání vaječníků,tak jsem tomu nechtěla věřit, pak jsem to ukrutně ořvala, Pak řekli,že jediná šance je darovaný vajíčko,tak nejdřív jsem řekla,že jasně,že ho chci,pak jsem začala moc přemýšlet a nechtěla, načetla spoustu článků a diskuzí a nakonec jsem probrala všechna pro a proti a rozhodla se s manželem,že do toho půjdem..ale fakt to nebylo jednoduchý rozhodnutí ☹
Dneska už to vůbec neřeším a nepřemýšlím o tom,že by to vajíčko nebylo moje..beru to jako vlastní a nepřipouštím si to. Nikomu jsme to neřekli,aby nevznikly drby..ani rodině.Prostě lakujem,že se snažíme přes umělý otěhotnět.
Jinak já mám narozky 16. Tobě teda přeju vše nej,nej,nej k zítřejším narozkám (kdybych náhodou zapomněla 😅 ..znám se!),hlavně hoooodně zdravíčka a teď hoooooodně štěstíčka,aby to vyšlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sandolce jsem psala IP.
...proto si s váma tak rozumím,když jste taky rybky 😀 😀
A neboj,já občas nakukuju a dočítám a tvoje testíkování budu sledovat kažej den..to si nenechám ujít a koukej hlásit // a hlavně to udržet 9měsíců!!!!!

ronecek
9. bře 2011

@vered Ahojky 😉tak bobek je už celkem OK. Dneska políhával, sice měl taky řádící hodinky, ale chviličku polítal a zase líhal unavený. Teplotku už večer neměl a zatím musím zaklepat, spí celkem v klídku 🙂 Domík antibiotika taky už měl.
Dneska nám doktorka řekla "vy tady vůbec nechodíte". Byli jsme u ní naposledy před rokem. Akorát vlastně na očkování a to bylo vše.
Ty teploty u vás teda pěkně kolísají. V Izraeli je teď taky jako zima? U nás tady dneska teda opravdu pěkně fouká. Celý den tam bylo tak protivně. I když sluníčko svítilo, tak ten vítr byl nepříjemný ☹
Ta zumba je super. Moc mě to taky baví. Člověk se příjemně odreaguje a vždycky jsem úplně uvolněná. Jako kdybych všechnu zátěž ze sebe vyskákala. Ale vypadá to, že půjdu ještě tento a příští týden. Pak asi konec. Po KETíku to raději riskovat nebudu a v případném těhu taky ne.
Dneska jsem volala na kliniku. Příští týden v pátek jdeme na ultrazvuk. To je 11DC. Takže počítám další týden ve čtvrtek nebo pátek bude KETík. Doktor říkal ten 17,18 nebo 19 DC. Ve středu před tím jdeme ještě na zápis do školky s prckem.
Jé, tak Joshik Tě tak zlobí 😀 😀 😀Šetři se trošku holka. Ale s těma ratolestma to moc nejde. Já jsem zvědavá, co bude u nás. S tím zvedáním raděj dávej bacha. Přece jen 13kg není málo. Mě doktor řekl jak jsem čekala Domíka, že můžu zvedat tak max 6 kg. Ale měla jsem rizikové těhu. Zase na druhé straně tak jako Ty, raději budu dělat vše ostatní než abych seděla a trápila se, zda to vyjde nebo ne.
Tak taky jsi kafařka 😉Já mám kafe hrozně ráda. Před těhu jsem pila jen turka. Rozpustná mi vůbec nechutnala a teď to mám obráceně. Ale i turka si občas dám, když jsme někde třeba na návštěvě. Špaldové kafe jsem měla jednou koupené v Bio prodejně. Je to bez kofeinu, že? A chutnalo mi skoro jako obyčejné rozpustné kafe. Teď máme ještě Ajurvédské kafe. To je taky bez kofeinu a moc mi chutná. Jinak piju i Caro a Meltu teda s manžou pijeme každý den. Začala jsem ji pít v těhu a při kojení na tvorbu mlíka. Pak už jsem jí byla tak přepitá, že jsem přestala. No a teď Tomáš omezil pití kávy a místo ní si uvaří meltu. Tak mi vždycky taky hrníček udělá.
Rooibos kupujeme hodně. I Domík ho má rád. Taky je vlastně bez kofeinu, že? Ale nana čaj nevím jaký je. Ted máme koupený bílý čaj a taky není špatný 🙂
Já nevím jestli jsem Ti to psala, ale s tlakem jsem začala mít problémy taky ke konci těhu. Vždycky jsem měla tlak 90/60 a najednou buch, ze dne na den mi začal stoupat až vystoupal na 170/120. Bylo to začátkem osmého měsíce. Tak jsem osmý měsíc přečkala s práškama na tlak a kapačkama. V 37tt mi kvůli tlaku museli porod vyvolat.
Po porodu se mi na chvíli ustálil a pak zase začal stoupat. Tak beru stále léky. Mám i docela strach, co mi to uděla v dalším těhu ☹
V té ČR se klidně můžeme někdy sejít. Odkud vlastně pocházíš? Do Jeruzaléma bych se taky ráda jednou podívala. Chtěla bych se podívat i do Istanbulu. V Turecku jsme byli sice dvakrát, ale vždy na druhém konci státu. Párkrát jsme už uvažovali i o víkendových pobytech. Uvidíme co čas přinese.
Pomalu se asi odeberu do peřin. Dneska jsme vstávali v 6.00, tak jsem celkem utahaná.
Tak dobrou noc a krásný zítřejší den 🙂

kalop
10. bře 2011

@vered vše nej k narozeninám,a at na jsou na testu dvě // 🙂

kalop
10. bře 2011

jinak já dnes testila,a žádný duch nic.vkládali mi blastocysty,jsem dneska 8.den po ket,to si myslím,že už by byl aspon duch:(

pikusa
10. bře 2011

@kalop holka neblátni......ještě je pořád čas 😉 počkej aspon do neděle 😵
@vered tak 8 let už.....to je super,hlavně že jsi tam spokojená 😉
Všem hezký den