Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

bublenudle
28. říj 2010

@sandol Ahojky....ano,už mám svoje dva miláčky u sebe...já chodim do Repromedy a tam to neukazují..ale jak mi je tam dali tak slzička ukápla... 😵 😵 minule taky...jsem ted pěkně doma,nikam nechodím,hodně ležim...koukam na telku,nebo spinkáme...a co ty??? jak pokračuješ??? myslím ne tebe..paa pěkný den 🙂 🙂

bublenudle
28. říj 2010

@vered Ahojky,no to víš,že užívám...děkuji za optani,pevně tomu věřim,že to na potřetí musí vyjít a budu mit taky drobečka,jako vy 😵 😵 teda aspon jednoho,jelikož já bych nejraději chtěla dvojčatka 😵 😵 😵 ..no snad tam pěkně zustanou..řikam jim to furt...pěkný den,měj se krásně 😉

vered
28. říj 2010

@bublenudle Ahojky, to vis ze jo, souhlasim s Tebou,nejlepsi jsou dvojcatka ...o dvojcatka jsem se starala dva roky, jednovajecny holcicky, uzasny!! Sice trosku zahul 😀 , ale pak si spolu zacaly hrat a nadhera. kazdopadne je to lehci nez je mit po roce za sebou!!! Tak hezky odpocivej a delej vse jak to citis a urcite to vyjde, moc Ti drzime pesticky!! Papa a hezky den i Tobe...ja uklizim.. 😉

vered
28. říj 2010

@aja8 Ahojky to vis ze muzes, preju Ti hodne stesti s marazackama. Me vyslo KET pred dvema lety 🙂 . Bohuzel s lekama Ti neporadim, mela jsem kETY jen v nativnim cyklu. Ale holky Ti tu urcite poradi, hezky den pa.

bublenudle
28. říj 2010

@vered Víš,jen nevím,jestli je lepši opravdu furt ležet a nebo spiš normálně fungovat... 😉

vered
28. říj 2010

@bublenudle Tak tady bych nerada radila, protoze asi kazdy jak to citi sam vis. Ja jsem po Ketu (kdy jsem otehotnela), delala uplne vsechno normalne, jsem teda spis zastance delat vsechno, ale kdyz se citis lip v postylce u filmu, proc ne???? Ja proste moc nevydrzim nic nedelat!! Kazdopadne nas doktor nam rika ze delat muzeme vse i sexovat. Muzes se setrit, ale jestli mas chut jit na prochazku, do kina nebo nakoupit tak je to v poho. Ja uklizela, varila i luxovala. 😉 Rychlejs mi to uteklo, tak papa.

bublenudle
28. říj 2010

@vered jj,děkuji..taky nejsem postelovej typ...šetřim se,ale zase nepřehánět..dík,měj se kráásně...paa 🙂

vered
29. říj 2010

Dobre rano pri patku!!!! 🙂 Holky kde jste??????????????????????????????????????????????????????

luucia
29. říj 2010

Ahoj holky,
mě se rozbil notebook..ale manža je takový zlatíčko, že mi hned ve čtvrtek koupil nový 🙂 🙂

Jinak jsem byla dneska na UZ a ovulka bude, sliznice zatím nic moc...necelých 6mm, tak nevím 😕 mám přijít ještě v pondělí na UZ a snad středa nebo čtvretk KET..kolk jste mněly sliznici?? já s ní nidky neměla problém a ted po tom OHSS furt 😠

sandol
autor
29. říj 2010

Ahoj holčičáci 🙂 ,tak su zase na chvíli zpět,to je zase počásek,fakt nádhera,jen na to od včerejška čučim zevnitř,páč mám bolehlav a vycházku si jaksi nedovedu představit,vypadám jak divoká žena-divožena 😅,hadr na čále (čele),i když ted to cítím už minimálně,jen takový dozvuk,jinak bych nebyla schopna ani čučet do PC,natož psát.
Nikoho jsem se na nic neptala,sama utrouš vysadila,poté co jsem ještě včera zkusila poslední TT,abych kdyžtak nevysadila špatně,a čekám na MS,nikdy se mi nezpožďovala,teď samozřejmě jo 😠 a navíc mě bolí břuch ☹

sandol
autor
29. říj 2010

@aja8 Ahoj ahoj,jen se přidej,pojď 🙂 My měli 3 sněhuláčky,dva báječně vydržely rozmražení,jen se neujaly ☹
Estrimax jsem nikdy nebrala.A kdy tak budete mít KET,začátek,polovina, konec listopadu?

aja8
29. říj 2010

@sandol ahojky, dnes jsem si právě vzala poprvé ten Estrimax a za 12 dnů mám jít na ultrazvuk..tak uvidíme..abych pravdu řekla, tak tomu nevěřím, že by mi KET vyšel..no uvidíme, co ti naši dva sněhuláčci..a ty jsi byla na KETu teď?

sandol
autor
29. říj 2010

@vered ahoj kočko,jsi šikulka 😵 za ten dlouhej mail,píšeš jestli se nebudeme zlobit,žes toho hodně napsala,právě že je to prima🙂 A s tím uklízením jsi taky kádr 😎 ,ale ten pocit uklizeného moc dobře znám,je to takový klid na duši,že to zase na chvilku moc pěkně vypadá,jen škoda,že jen na tu chvilku 😒
Já si myslím,že přirozeně otěhotnět by se nám možná mohlo podařit,ale rozhodně to bude až už to nebudeme chtít 😀 .....
Ty jo,tak ty jsi přišla o 14 kouliček jo?!To bych je tam musela přerazit 😠 😠 😠 Ale cos mohla viď?Jak píšeš,málokde se to dělá,čekací doba roční,tak jsi asi pokračovala v té samé nemocnici viď?Dali tě alespoň nějak dopředu,abys nemusela zase tak dlouho čekat?
To je dobře,že ses na divadle pobavila 🙂 Hoď sem odkaz,skoukneme kousek z toho moderního tance,to jseš tam taky nebo jsi šla jen na kukandu 😕 ?Sem to to říkala,že k móři nepůjdeš 😀 Teď tu máme fakt krásně i my,ten nádherně barevný podzim,kdy do toho svítí sluníčko,docela teplíčko,no prostě melanchólie-je pravda,že ten neúspěch na mně dolehl....a to víš, že se těch mimoušků dočkáme,vždyť proto to všechno přece děláme 😉
A ještě tě musím vyzpovídat 😉 ,hebrejština musí být hrozně těžká ne?To už jsi trošku uměla nebo tě naučil manžel?Jak dlouho,že jsi tam,8 let jsi psala?Jak ses vůbec ocitla v Izraeli,bylas tam na dovolené?Jak ses sžila s odlišnou kulturou?Přijdeš si tam už jako doma?Tam chodí ženský po třech měsících věku mimča do práce?Jsem ti naložila co 😝?A to mě ještě další spousta otázek zajímá 😕
Jinak se mějte hezky a zase napiš něco moc dlouhého 🙂 ,ráda si počtu

sandol
autor
29. říj 2010

@aja8 jojo,já byla 12.10.Tomu musíš věřit,aspoň trochu,jinak to nemá cenu.Sice je po KETu úspěšnost trochu menší,ale spoustě holek se povedl právě KET 🙂 ,tak třeba budeš mezi nimi i ty 😉 Tak nás tu informuj 🙂

sandol
autor
29. říj 2010

@bublenudle ahoj nudlíku,tak jak bublinky?Jakej režim sis nastolila,asi poleháváš viĎ?Jaké pocity máš?Moc na tebe myslím,užívej si to 🙂 😵 🙂

sandol
autor
29. říj 2010

@stazina kdež máme stázulika???????????Psalas mi,že se ozveš včera a ono ničévo nič.Ty jo,už se ti to testování pěkně blíží vid,psalas zítra nebo v neděli......sehnalas ten méně citlivý test?Já bych to dělala s tím více citlivým.Tak se koukej ozvat,je to na tebe nějaká moc dlouhá odmlka a to se nechce líbit 🙄

sandol
autor
29. říj 2010

@luucia do pondělí ještě času dost ne?To ještě povyskočí 🙂 Mělas jíst ta lněná semínka!A to klidně ještě můžeš,já si je dala tak 5x,tak kdybys začla dnes,tak to máš i s pondělkem 4x.Já měla sliznici 12.tý den 12,3 mm,což je hodně a stejně se nezavrtaly☹,takže to není úplně to nejdůležitější,hlavně aby byla aspoň tak,aby se mohlo zavádět.A ty na to nic nebereš?

luucia
29. říj 2010

@sandol no piju ten maliník, jak jste mi poradily 😉 jako je lepší než minulý měsíc..to jsem jí měla 10.dc asi 4mm 😝 já měla sliznici vždycky super..dr říkala, že to je tím OHSS 😝 že když bude nízká i tenhle cyklus, tak další mi na to něco dá 😉 jj, do pondělí času dost..si myslím, že doroste, kdyby byl KET středa nebo čtvrtek..to je ještě hafo času 😵 navečer půjdu nakoupit, tak se mrknu po těch semínkách 🙂 a jak ty???

sandol
autor
29. říj 2010

@luucia to víš že jo,kup si je,pak jsou dobrý i před porodem,tak je určitě ještě užiješ 😉 Hmm,tak to je ten OHSS pěknej xindl,takhle to tam naruší i třeba na 2 měsíce 🙄 Tak snad nebudeš muset čekat zase další měsíc,to je nejhoší to čekání ☹ Ale máš ještě dost času,do pondělka nebo by ti to mohly ještě o pár dní posunout ne?
Já nic,já čekám na MS,která vždy pravidelně,tak teď na ni samozřejmě čekám 😒 ,pak až skončí tak do CAR a domluvit 2.IVF,chtěla bych to stihnout do konce roku,tak snad to vyjde 😉

luucia
29. říj 2010

@sandol no dr říkal, že KET vidí na druhou polovinu týdne 😉 ono je to zas závislý na ovulce 😉 je to věda 😒
Tak at MS brzo dostaneš a začneš brzo stimulku na další IVF 🙂 čím jsi stimulovala před tím?

bublenudle
29. říj 2010

@sandol Ahoj zlati,jj hodně polehávám..koukám na filmíky a odpočivám..venku jsem ještě nebyla 😉 ..jsem trochu zmatená,jelikož se cítim uplně normálně..víš,při ted dvou IVFkach mě bolelo břicho,byla jsem nafouklá,prsa nateklí a ted nic..jen mě občas trošku píchne v pupíku a jinak nic... 😔 😔 tak snad je to v poho...zajímalo by mě,jestli se to nějak pozná...a co ty???měj se krásně....a děkuji za optání,jsi zlatá 🙂 🙂

bublenudle
29. říj 2010

@vered Ahojky....chtěla jsem se tě zeptat,když si po Ket otěhotněla,cítila jsi něco???víš,ja při těch dvou nevydařených ivf měla nafouklé břicho,bolelo mě jak kdybych to měla dostat,prsa taky..a ted skoro nic..jen občas trošku píchne a jinak nic...tak nevím nevím 😕 😕 😕

stazina
29. říj 2010

Ahoj Holky, omlouvám se. že sem se neukázala, ale včera jse, večer jela na zkoušku divadelní a dneska jsem byla celý den u našich, takže jsem se sem dostala až ted večer...a to nás zítra čekají( nebo spíš tchánovce) čekají návštěvy, takže musím tchýni pomoct z vařením a připravit bramborový salát, takže jsem vás sice dočelta ,a el reagovat budu až zítr avečer..to na to budu mít klid..takže se holky moje držte..@vered a @sandol se budou pěkne psychicky připravovat do pořdánýhoa uspěšnýho boje 😉 @luucia a @aja8 se budou těšit na Ketík a @bublenudle bude odpočívat a koukat na filmy a vůbec nic nedělat, jen si užívat těch prcků v břušku 🙂
Já ješět uvidím, možná zítra testnu ....ale ještě nevím, manžovi se to moc nelíbí...ael bude to 12d..tak už si myslím, ež by to mohlo něco ukázat akdyž neukáže , tak budu pořád ješět v naději...
tak jo , jdu ....

@luucia ješět zkus ten kontyhel, třeba to za čtyři dny taky vyskočí...dvakrát dennně půl litr...mě fakt pomohl...a já měla 6DC 7,8mm, ale pak už nevím, to mě nidko neměřil...tak se drž, nasad semínka, kontryhel a je to...a oni ti nedávají nic na nárust sliznice?

@aja8 - vítám tě 😀 já neberu Estrimax , ael Estrofem...myslím, že to je skoro to samé..ale beru to až od ketu a je to na nárust sliznice a výživa pro mimi ...

tak jo , letím, pa

vered
29. říj 2010

@luucia ahojky, ja mela sliznici celkem vzdycky vysokou, tak tech 12mm urcite. Myslim ze je na to ten lek estrofem?? Ale zkus neco prirodniho, to co tu radi holciny!!!Hodne stesti!!!!!!!!!!!!

vered
29. říj 2010

@sandol ahoj sandolko. prosimte proc jsi vlastne brala ten utrogestan???Kdyz si mela KET v nativu, ja nemela zadne leky ani ted ani pri predeslem ketu...nejak to nechapu.... jo a zitra bude vic casu a odepisu Ti otazky!!! Zatim pa a dobre se vyspi!!! 😵

vered
29. říj 2010

@stazina Ahoj Stazi, tak co jak to vidis??Jsem docela napnuta a neco mi rika ze budes tehulka...tak az testnes dej nam vedet ju??? Drzim pestcky!!! 🙂 Mnam bramborovy salat bych si dala, ale ten ja delam jen na Vanoce!!! Krasne se na zitrek prospi!!!Papa

vered
29. říj 2010

@bublenudle Ahoj!!! Jo citila, mam to napsany v diari den po dni, bolelo me dost v krizi, skoro kazdy den a ten druhy tyden jsem mela tlak v prsou a trosku bolesti bricha, ale to asi jen dva dny,no a v den testovani mi bylo spatne od zaludku!!! Chichi, psala sem si uplne vsechno!!!Ale abych pravdu rekla, tak po tomhle Ketu jsem se citila dost podobne, akorat ze me bolelo o hodne bricho a v tom krizi taky dost a mela sem strasny vykyvy nalad....prikladam to ovitrelle ktery jsem si pichla v den ovulace.... 😒 Kdyz jsem byla tehu po 2.ivf (ET) tak mi nebylo skoro nic, jen hodne spatne od zaludku, ale to jsem cekala 2 mimi.
Treba zadne priznaky ani mit nemusis, to je dost individualni....po tech IVFkach jsi hodne nastimulovana, tak proto jsi asi citila vic nez ted!!Uvidis, moc Ti to preju...kdy budes testovat??Papa dobrou noc. 🙂

bublenudle
30. říj 2010

@vered ahojky...děkuji za info..no já se v noci třeba probudím a mam žaludek jak na vodě... 😝 ale uvidíme..budu testovat až ten 14tej den 🙂 musím to vydržet...ale bude to těžké hahahaha...ted jsem doma,měla jsem nachlazenej močak,a to je teda opruz a od uterka začnu chodit s hafíkem na prochazky...tak snad to bude ok.,..ale něco mě řika,že tentokrát mimiška zustanou 😵 😵 😵

bublenudle
30. říj 2010

@stazina achooj ,tak povídej povídej..kdy testík?? kolikátý jsi den??? ja opravdu odpočivám 😀 ale už se těšim ven...tak hoooodně štěstí .... 😉 😉

stazina
30. říj 2010

Ahoj holky..jste hodné, že na mě takhle myslíte, dneka jsem 12den po Ketu a ještě jedno zjištění...JSEM KRÁVA 😠 😀 zlobím se na sebe.....ráno jsem si totiž uděala ten etst, hodně citlivej a na něm uplně malilinkatej druhej stín, a to ještě trochu polimitu , takže to přičítám Pregnylu, který určiět nějakou ty jenotku v moči ještě nechal....takže mě to pěkně s...kdybych testovala třeba až v pondělí ,nebo v uterý ,t ak jak mám, tak už by tam nebyl vůbec žádný stín a neštvalo by mě to , že zmizel, a nebvo by tam byli dálnice....ael dneska mám uplnm ě hrozně blbu náladu, rpotože pořýád přemýšlím nad tím, jestli to je opravdu po Pregnylu , a nebo jestli jsem těhule a, el jestli to třeba ještě není tolik...no, prostě na palici..halvně, že sjem si říkala, že nebudu testovat dřív...podle mýho by to alě mělo být už 12 D vidět..takže jasný neuspěch...a nejsem taková tvrdačka, jak jsem si myslela, taky ě to docela sebralo..jak sem poslední dny začlaa doufat.....achjo...vy aspo máte vidinu, že do toho půjdete brzo, ael my na to nejdřív musíme našetřit a kdo ví jestli...takež třeba až za dva tři roky... ☹ ☹ ☹ já se těšil na holčičku 😉
TAk to snd vyjde...bublinudli 😉 , lucce a aje 😉 držím palečky, holky..
tak jdu , dneska mě čekají ty návštěvy trapný a večer písnu, mějte se, pa