Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
27. črc 2011

🙂 @kenya83 Jj už jsem tam volala a zrušila jsem to.
@bublenudle Taky přeji hodně štěstíčka. 😵

bublenudle
27. črc 2011

@mindinka díky moc,jste zlatééé..to budou ještě nervíky,hahahah 😀

vered
27. črc 2011

@ronecek ahoj zlaticko moje, jakpak se mate? dekuju za posledni zpravicku a omlouvam se za zpozdeni, asi to uz jinak nebude, po tu dobu co budu tady v CR. Uz se nam to prehouplo a zacina to celkem ubihat, za 9dni prileti muzik a 14dni nato letime spolecne zpet ......uz jen to pomysleni ze jedeme pryc .....je mi nanic.
Jsem tu spokojena, s malym sice trochu nerviky, zlobi furt dal a ja budu brzy sediva, ale jinak je mi tu krasne, pocasi mi vyhovuje, je celkem teplo a slunce moc nesviti.... to je dobre... 😀 aspon si od toho odpocinu.V izraeli je ted pry i 35st.v noci... 😒
Joshik uz nekasle, obcas trosinku ...ja mu dala sirup s jitrocelem a materidouskou a asi to zabralo. Ale stejne dal lita bos a polonahej, lidi na me nechapave koukaji, je nenapravitelnej....dnes se prastil do hlavy tekla mu i krev pak sjel z kamene, sedrel si cele bricho a pak dostal ranu do cela houpacklou...je otlucenej..... 😠
S tim bazarkem taky dekuju za radu, uz sem to tam dala ale asi nikdo nema zajem...je to uplne fungl novy a tak sou ty ceny stejny jako sem to koupila.....tudiz nic moc levna zalezitost...no neda se nic delat, mx. to neprodam no...mela bych zkusit i jiny bazarek ale nemam na to vubec cas...pise mi tolik lidi.... 😖
A co brisanko, kdy mate zase kontrolu?????A kolik jsi uz pribrala?
Toho hodnyho dominicka ti opravdu zavidim.....snad se joshik zklidni....... 😉
zacal uz moc pekne mluvit, tak mam radost.
Posilam vam pusinky a preju krasny zbytek tydne, papa opatrujte se 😵 😵 😵 😵 😵

vered
27. črc 2011

@bublenudle Bubliku tak to jsou krasne zpravicky......v sobotu rano na tebe budu moc myslet, drzet Ti palecky aby Ti to uz konecne vyslo....MUSI 😵 😵 😵 😵 😵
Jaky mas protoloů a kolik folicku uz bylo videt?? At pekne rostou a zraji a at jsou z nich vydarena embryjka......kdy bude asi Etik???????Budes mit PK?????? pa zlati, dobrou noc 😵 😵

vered
27. črc 2011

@mindinka @kenya83 Ahoj holcinky, moc pekne vam ta briska rostou..... 🙂 🙂 tak jen tak dal....uz se vam to krati.
uzivejte si tehulkovstvi jak jen to de....papa a pusu drobeckum 😵 😵

vered
27. črc 2011

😵 @pikusa ahoj pikusi, tak co??? jak to s tebou vypada???? Co ovulka uz probehla???? A kdy si des pro mrnousky???? ja opet cekala na MS, minuly mesic 21 dni po ty stimulce, ted 32 dni zase dlouha doba, sem zvedava na pristi mesic. Jinak hodne stesti...drzim palecky, papapapapa 😵

pikusa
28. črc 2011

Ahojík holky,
tak já byla na UTZ v úterý,sliznice roste hezky....ještě jedu zítra a když to bude OK v pondělí bude KET
Veredíčku.......já ovulku nemám,takže mě jde jen o sliznici......
Těhulkám přeju at je vše v pořádku,čekatelkám na // at je najdou a kdo je našel,tak gratuluju
Nestíhám a navíc se Matyášek probudil s teplotou,má skoro 39 a je jako hadrová panenka.,,,... 😒

vered
28. črc 2011

@pikusa jee takze v pondeli, drzim moc palecky...a malej at se co nejdriv uzdravi ....bobanek..... 😵 😵 😵

pikusa
28. črc 2011

@vered díky.....zítra ještě jedu na UTZ tak uvidíme....
Mates už zase hoří,má 39 😒

bublenudle
28. črc 2011

@vered Ahoj beruško,ja začala pichat 2 DC,tak ani nevim co mam..ale vždy jsem měla dlouhej...dnes večer v 21h si pichnu 2x Otrivell,nebo jak se to jmenuje 😀 a v sobotu vajička..dělam vždy PK..a k tomu ješte navic PICSI a PGD...minule jsem měla jen ICSI...tak počitam,že když vše dobře pujde ve čtvrtek ET 😵 😵 😵 😵 folikun jsem mela určo tak 12-15 co jsem počitala...ale byla jsem nervozni,tak viš jak...nejdřiv jsem první 4 dny pichala 300ui Gonalu,to je max dávka,ale pak mi to snižili na 187,5ui..rostlo to asi rychle..tak už se moc těšim,tentokrat to MUSI vyjít 😵 😵 😵 ..seš zlatičko,děkuji moc..v sobotu pisnu,jake bylo OPU 😵 měj se krasně...

michaela28
28. črc 2011

Ahojky holky, tak dnes jsem byla na krvi a hodnota HCG je 14 po KET 381. Myslíte, že je to ok??? Podle tabulek myslím, že jo. Za 2 týdny jdu na uttrazvuk, takže do té doby to budou ještě nervíky, jestli to není mimoděložní atd. Ale doufám, že už se na nás usmálo štěstí a dočkáme se . Všem co jste mi držely a stále držíte palce mooooc děkuju

mufinka26
28. črc 2011

@michaela28 to jsou krásný hodnoty, to bude určitě v pořádku 😀

vered
28. črc 2011

@pikusa jejej chudacek, 😢 doufam ze se z toho co nejdriv dostane.....to neni nic prijemnyho takhle vysoky teploty u tech mrnousku.... ☹ Tak to zvladnete.Pa

vered
28. črc 2011

@bublenudle ahoj bublicku, tak ovitrelle uz mas za sebou vid..to je super, tak at jeste vajicka krasne dozrajou a v sobotu at to vsechno dobre dopadne. Vypada to ze mas nejaky kratky protokol...mozna s antagonisty jako jsem mela ja..taky mi pak snizovali davky gonalu, ze to rostlo moc rychle 😉
A pristi tyden uz budes mit bobanky u sebe 😵 😵 😵 ....tak ted uz to musi vyjit vid....vzdyt my dve jsme snad jediny ktery jeste neotehotnely a pritom skoro zalozily tuhle diskuzi 😉 😵
Tak zlaticko hodne moc stesticka, dej vedet jak se citis a hlavne at je Ti po Opu dobre.papapa a dobrou 😵 🙂

mufinka26
29. črc 2011

ahojky holky, tak mrcha dneska dorazila, zítra začínám stymulovat na náš 2.KET, máme dva mrazáčky tak doufám, že se rozmrazí oba v pořádku, aby my je mohly zavést do bříška 😀

bublenudle
29. črc 2011

@vered Díky beruško,je to tak,jsme tady nejdele 😉 ale určo se nám ted už povede...moc tomu věřim....měj se krasně a zitra podám info jak to dopadlo...paaaaa 🙂

bublenudle
29. črc 2011

@mufinka26 Přeji hodně štěstíííííííí 🙂

mufinka26
29. črc 2011

@bublenudle děkuji, tobě budu držet pěstičky 😀

pikusa
29. črc 2011

@michaela28 v pohodě....u Matyáška jsem to měla taky tak nějak....přesně nevím,ale mám to někde v albíčku 😵
@mufinka26 tak hezky stimuluj....a držím palce
A Já???????????? KET v pondělí

mufinka26
29. črc 2011

@pikusa tak to ti závidím, že už na to jdeš v pondělí 😀 budu ti držet palečky a kolik si necháš zavést bojovníčku? 🙂

pikusa
29. črc 2011

@mufinka26 jen jedno....
mates je taky z jednoho,v březnu jsem taky měla jen jedno a otěhotněla jsem,tak zase jen jednoho bojovníka.....

ronecek
29. črc 2011

@pikusa Ahojky 🙂 Moc držím palečky na pondělí 😵 My byli taky nemocní. Všichni tři. Domíkovi dokonce teplota stoupla až na 40,3 ☹ Mazec. Naštěstí se mi ji po hodině podařilo srazit.
Teď je v poho, ale mě pořád trošku dráždí kašel ☹ Chjo
Krásný víkend 😵

ronecek
29. črc 2011

@mufinka26 Ahojky, tak hezky stimuluj 🙂 Držím palečky. Moc vám to přeju holky všem. Já jsem se ani nenadála a mám půlku za sebou 🙂

ronecek
29. črc 2011

@bublenudle Ahojky, Tobě taky moc moc moc držím palečky, aby jsi se co nevidět dočkala vytouženého mimíska 😵 😵 😵

ronecek
29. črc 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 díky moc za psaníčko.
Máme se dobře. Domík už konečně může chodit ven, tak se úplně vyžívá. Sice počasí nic moc, ale mu je to jedno. Mě pořád trošku zlobí kašel.
Jinak břuch teda roste pořádně. Pomalu ale jistě vyřazuju všechno možné oblečení. Takže budu muset koupit asi nějaké těhu věcičky.
Na kontrolu jedu až 9.8. a příští čtvrtek jedeme do Zlína na ten screening. Ultrazvuk. Už se moc těším až bobíška uvidím. Snad už se konečně dozvíme, co teda čekáme.
Zítra jedeme na víkend ke známým na Slovensko, tak už se moc těším. Valím rychle ještě něco pobalit 🙂S tím bazárkem uvidíš. Ale mě tam taky některé věci leží už půl roku a nikdo o ně nemá zájem. Ale jsou i věci, které jsem prodala hnedka po zveřejnění inzerátu. Uvidíš.
Jj a Joshik je takový chudáček ☹Bobek malý, když se s..e, tak se s..e 😀Domík má taky období, že žádné bolístky nemá a pak najednou rup a pořád něco.
Pěkně vám to tady utíká. Vidíš to. Ani se nenaděješ a taťku budete mít tady. Třeba vám doveze kousek tepla z Izraele.
Tak já pomalinku valím. Písnu více po víkendu.
Mějte se krásně, užívejte sluníčka. Nám tady svítilo dneska po skoro dvou týdnech poprvé. A stejně k večeru sprchlo 😢
Posíláme pusililenky 😵 😵 😵L+D

pikusa
30. črc 2011

@ronecek ahojík...tak mates už je v poho,trvalo to 2 dny a konec.....tak nevím,co to bylo.....
Počasí mě se......je léto a ořád ošklivo.......
A díky za držení palců 😵

mufinka26
30. črc 2011

dnes začííínááám stymulovat, tak sem bez estrofenu byla přesně dva dny 😀 😀 😀 za 11 dní mě čeká ultrazvuk na sliznici a pak se konečnš dozvíme přesné datum, kdy nám vrátí naše bojovníčky do bříška. Doufám, že třetí ET nám konečně vyjde 😀 😀 😀

bublenudle
30. črc 2011

Ahojky....takže dnešni OPU bylo ok...měla jsem 9 vajiček,z toho 5 zralych...takže máme 5 kousku,tak doufam,že se všechny oplodní a bude dost na PGD 😵 😵 😵

pikusa
30. črc 2011

@bublenudle to je dobrý počet.....držím jim palce 🙂

stazina
30. črc 2011

AHoj Holky, @bublenudle Bublinko milá , držím palce , at se všech pět vajíček oplodní a y máte brzo malé miminko v náručí!!!
Veredko, koukám, že jsi ještě v čr, tak si to ješět užívej s Joshíkem.....
copak dělá Lucka a Sandolka????
KOukám, že těhuůkám to ady pěkně utíká....já sem nestíhám chodit , ale všem vám držím palce, at je vše ok🙂
A sanžilkám přeji taky hodně štěstí🙂
Opatrujte se, pa