Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
4. dub 2011

@lenkacar jo diky taky sem rada ze sem doma...
@pikusa pikush bolelo te taky v deloze?takovy tlaky..stahy???
Jinak po vyskrabu ve 22.tt jsem dostala MS po 36 dnech..tak uvidime kdy to bude ted...jak dlouho uz jsi po revizi>>ja si na MS jeste asi pockam...

pikusa
4. dub 2011

@pepek007 nene tam jsem nebyla...to asi bylo jinde...........
@lenkacar díky.....no já jsem zvědavá,já čekala na MS kolikrát i 60 dní...........

pikusa
4. dub 2011

@vered no revize byla minulou sobotu.....
a tlaky ne....mě bylo fajn asi 4 dny a až pak takové jako by křeče....a včera večer taky

ronecek
4. dub 2011

@pikusa K tomu kontryhelu 😉 Já taky vůbec nevím, kdy ovulku mám. Tak holky mi psaly, že ho mím pít taky tu půlku cyklu. Od 1DC do 14DC. Cyklus jsem měla všelijak jednou 40 podruhé 30. No prostě nevěděla jsem, kdy to na mě přijde 😒 A po kontryhelu se mi to pěkně zkrátilo, že poslední tři měsíce jsem ho měla kolem 23, 24 dne.

vered
4. dub 2011

@ronecek ahoj ronecku,dekuju zlatko sem doma,pekne unavena, v nemocnici sem nespala ani minutku(krom narkozy)....ten tlak to je teda sila, no doufam ze ti to ty leky srazi....ja mela dnes na prijmu 130/80 a prislo mi to vysoky...a ty 167! Doufam ze to bude brzo v poradku, drzim ti palecky! 😵 😵

pikusa
4. dub 2011

@ronecek no já nemám ovulku vůbec.....teda někdy...tak 3-4 krát do roka 😝
ale pít ho budu teda.... 🙂

vered
4. dub 2011

@pikusa a davali ti taky oxytocin...na stazeni delohy..ale ty jsi byla min nez ja vid...v 5.tt????
Mas krece jo??To je divny....treba prijde MS... Me rekli 3 dny krvaceni mozny a bolesti taky...za 14 dni mam jit na kontrolu, Nejak nekrvacim, ale to stahovani delohy citim.....jeste mi je furt zle od zaludku, ve ctvrtek jsem mela Hcg 10000 takze mam porad nevolnosti.....kdy jdes na kontrolu ???

pikusa
4. dub 2011

@vered nedávali....ani antibiotika....byla jsem krátce.....
Na KO jdu příští pátek

ronecek
4. dub 2011

@vered Ahojky, no tos teda měla krásný tlak🙂Já to nechápu, kdyby mi aspoň něco bylo, ale vůbec nic ☹ Žádné bolesti, točení hlavy. Ptala jsem se doktora, jestli to mimčo to nemůže nějak ohrozit. Říkal, že zatím ne, ale musíme ho hlídat.
To se ani nedivím, že jsi v nemocnici nespala ani minutku. Taky bych asi neusla. Manžela jsi měla u sebe? Hlavně, že vše dobře dopadlo. Joshik byl u babičky? Už je zdravý? 😉

ronecek
4. dub 2011

@pikusa Pij ho určitě 😉 Teď si uvědomuju, že jsem někde četla, že se pije jinak na mensku a jinak na ovulku. Ale nemůžu si vzpomenout kde. Třeba by Ti k ní i dopomohl 😉

vered
4. dub 2011

@ronecek jo jo muz byl cely den se mnou. Joshinek s babi..taky cely den. POrad ma nudle a kasle ale jinak je OK. MIluje ted rakety!!!! Porad s necim lita a dela u toho zvuky!!! 🙂

vered
4. dub 2011

@ronecek Ronecku dobrou noc, Tobe i Domickovi a i bobankum v brisku, hezky s vyspinkejte a tlak at pekne klesa!!!!!!!!
Ja jdu odpocivat. 😵 😵 😵 papapa

pampeliska36
5. dub 2011

dobre ranko holky... ani to nemam sem silu napsat ☹ proste NIC...

lenkacar
5. dub 2011

@pampeliska36 byla jsi na krvi?

pikusa
5. dub 2011

@pampeliska36 jak nic??? 😒 ☹ ☹ ☹

capricej
5. dub 2011

@lenkacar Ahoj, našla jsem v jiné diskusi ž jsi brala divinu. Mohla by jsem se tě na něco o jejim braní zeptat?

mindinka
5. dub 2011

@vered Ahoj Veredko, děkuji moc. Ty se opatruj, hlavně aby jsi byla v pořádku. 😉

mindinka
5. dub 2011

@pampeliska36 To je mi líto a kolikátý den jsi po KET? ☹

klara.k
5. dub 2011

ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla, byla jsem pár dnů pryč, jeli jsme si trochu odpočinout do Krkonoš a teď vás už několik dní postupně dočítám
@vered @pikusa - je mi moc líto, že to tak dopadlo, nabíjelo mě to vírou a optimismem, když jsem viděla všude kolem dobré zprávy, držte se, myslím na vás. Veredko - mě po revizi (ale v tom 27 tt) bolela děloha ještě třeba měsíc až dva.Někdy jsem měla pocit, jako kdybych tam měla např. ping pongový míček nebo tak, ale dle utz je vše v pořádku a teď už nic necítím.
@ronecek - pěkná čárka, držím palce 🙂

a všem ostatním těhulkám taky, držím palce a ať jsou jen a jen dobré zprávy a miminka se držím až do 9. měsíce 😉

lenkacar
5. dub 2011

@capricej ahoj brala jsem jí na srovnání cyklu,protože jsem měla po první stimulaci úplně rozhozený cyklus ,že jsem krvácela i 3krát do měsíce

pikusa
5. dub 2011

@klara.k ahojík......no když vidím,co se stalo vám,tak je mi to moc líto.....to pak je asi šílený
Já zase na cyklus brala Femigard

capricej
5. dub 2011

@lenkacar Aha, děkuji za odpověď. Já ji mám brát na růst sliznice a mám začít první den krvácení no už od včerejška špiním a vůbec nvím jestli ji můžu začít brat dneska nebo mám pořád čekat :(

lenkacar
5. dub 2011

@capricej já s tim začla,až když to šlo do ruda ..bylo to před ket tuším..jsou tam 2 barvy ,bílá a modrá a já jedla aktivně oboje a pak jsem dostala vynadáno ,že mám brát jen jednu ..že se diví ,že jsem nesnědla i krabičku 😕 ,csss,já jí brala asi 4měs.

capricej
5. dub 2011

@lenkacar takže to mám klidně čkat i třeba tři dny nž začnu krvácet??
a cokdyž budu jnom špínit??

lenkacar
5. dub 2011

@capricej já měla tak 2dny špinění ,ale málo a hnědý a vždy mi řekli že se to počítá až když se rozjede rudoška

capricej
5. dub 2011

@lenkacar no právě já taky mám trochu a hnědý a sem tam trošilinku červené.
Já jsem z toho nervozní jak blázen
Tak 2 měsíce čekám na mrchu ta teď jakoby dorazí a zase nevím co mám dělat. 😠

lenkacar
5. dub 2011

@capricej až to půjde do ruda tak to zobni ,já myslim ,že se z toho zase nestřílí ,hlavně klid

capricej
5. dub 2011

@lenkacar moc díky za rady. ještě jedna otázka. Tak když začnu červenat až zítra tak mám uvést jako první dn cyklu zítřek?
Já vím jsem dost trapná, ale touha po dítěti strašně velká a nerada bych to pohnojila nějakou blbostí.
Na druhou stranu si říkám, když to nebudu zobat teď tak můžu začít příští cyklus že 🙂

capricej
5. dub 2011

@lenkacar no a jak se vede, jeslti jsem dobře četla tak by jsi měla být po KETu?

lenkacar
5. dub 2011

@capricej proč bys byla trapná? já si to teda vůůůůůůůbec nemyslim ,klid..ptej se na co chceš a potřebuješ ,když to budu vědět ráda ti odpovim na cokoliv, v pátek jsem byla na ketu ..cítim se dobře .. 😉 jo řekni ,kdy se ti to rozjelo a kdy jsi začla zobkat