Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
28. únor 2011

@vered Veredko ty se taky opatruj, uvidíš, že to všechno dobře dopadne. Hodně štěstíčka. Já taky moc děkuji, dr. mi říkal at přijedu ve středu na ultrazvuk, ale asi to nechám na pátek. 😉

spunda
28. únor 2011

@vered no určitě zajdu za Machačem do Reprofitu,tohle se mi fakt nezdá.neřeknu kdyby se mi to vubec nelepšilo ale tohle.No musim vydržet ještě na to vyšetření a pak za nim zajdu a zkusim zjistit jaké jsou šance. 😉 Děkuji za palečky!!! 🙂

cell
28. únor 2011

@spunda : proto si myslím, že by bylo lepší počkat 3 měsíce po trombóze, pak převést na miniheparin a klidně do toho jít 🙂

spunda
28. únor 2011

@cell no vidíš a já ho beru ☹

spunda
28. únor 2011

@cell no tu trombozu jsem měla 26.12.a jak říkám počítala jsem že by jsme na ten ket dříve jak začátkem května stejně nešli ,kolem 25.4.to dostanu.Budu muset pozjištovat jaké jsou možnosti naštěstí ten doktor v Reprofitu je uplný opak tak věřím že nějakou možnost najde 😉

amalka_78
28. únor 2011

Ahojky všem, dva dny tu nejsem a takových popsaných stránek 🙂
Udělala jsem si kafíčkovou přestávku a zjistila jsem, že v práci pijeme kafčo přímo z Jeruzaléma, dodneška jsem to netušila 🙂 Nemohla jsem si nevzpomenout na Veredku a její dnešní bublinky do bříška 🙂 Koukám, že to dopadlo dobře, zmrzlinky už nejsou zmrzlinkami a hajinkají v teplounké peřince ... a snad budou hajinkat i dalších devět měsíců 🙂
Já jsem začala dneska s tím kontryhelem, chtěla jsem až od 1.dne MS, ale mám takový pocit, že vůbec nepřijde ...
Jinak Clexane jsem si taky píchala, po druhém OHSS jsem měla dost špatné jaterní testy. S tím OHSS jste mě překvapily, že mají embrya větší šanci se udržet. To kdybych věděla, nechala bych si je dát bez ohledu na to, jak mi bylo zle. Docela mě mrzí, že mi to v CARu nikdo neřekl 😒 Asi jim bylo jasné, že bych je chtěla za každou cenu a můj zdravotní stav by se mohl ještě zhoršit, ale přece jen bych o tom rozhodovala raději sama.

ronecek
28. únor 2011

@vered Ahojky, tak jak je s mimískama v bříšku? 🙂 Celý den jsem na vás myslela. My jdeme taky na KETík. Přeci už jsme si o tom psaly v těch prvních zprávičkách. Měl by vycházet koncem března 😉 Už pomalu začínám s velkým jarním úklidem, abych po transferu nemusela nic dělat. Dneska jsem si umyla okna, vyměnila záclonky. Bylo krásně🙂Utíká to jako voda. Ty se pěkně opatruj. I když my s těma ratolestma to asi tak jednoduché mít nebudeme 😀 😀 😀

pampeliska36
28. únor 2011

@kenya83 ahoj 🙂 moc gratuluju a jen jsem ti chtela napsat... s hematomem zkusenosti nemam, ale holky z meho CARu, co ho mely jako tehulky... tak mely narizeno lezet, lezet a lezet... ze se hematom vstreba. tak na sebe davej pozor! 😉

pampeliska36
28. únor 2011

holciny... ja dneska zahajila pripravu na KET a UTZ a kontrola probehla v poradku... takze zaciname 😀 😀 😀 a jeste v breznu si pujdeme pro ty nase posledni dve prdolky 🙂

amalka_78
28. únor 2011

@pampeliska36 Gratuluju, ať sliznice roste 😉 Ty asi nemáš nativ, viď?

pampeliska36
28. únor 2011

@amalka_78 nene ja mam podporu pomoci leku 🙂 moje sliznice stavkuje

luucia
28. únor 2011

Ahojda,
@sandol neee, v těhu sekci nejsem 😀 já na tyhle řeči moc nejsem 😉 Manža má ted hodně práce, takže jsme byly s Anetkou u našich 😵 😵 😵 Jakpak ti je, kočko??
@kenya83 moc moc gratuluju k bublince na UZ 😵 😵 😵
@vered jéé, tak ty už máš prcky u sebe...to hrozně uteklo 🙂 držím moc pěsti, at se jim u tebe líbí 😵 jak je to stejně jako u Joshíka, tak to stejně dopadne 😵 😵 😵

Já byla dneska na kontrolním UZ, pže se minulý týden prcek nechtěl ukázat a dr potřebovala změřit šíjový projasnění, tak dneska už to bylo lepší, ale exhibicinosta to nebude 😀 😀 Všechno bylo OK a dostala jsme 2 krásný fotky 😵

luucia
28. únor 2011

@pampeliska36 tak to je super..jen tak dál a držím pěsti na KET 😵

pampeliska36
28. únor 2011

@luucia dekuji 😉

amalka_78
28. únor 2011

@pampeliska36 No jo, to znám, ta moje taky stávkovala, ale teď má, holka jedna, smůlu 🙂 Po těch všech mých bylinách se prostě vykulí a basta !!! 😀

pampeliska36
28. únor 2011

@amalka_78 😀 😀 😀 budu drzet pesticky!!!

vered
28. únor 2011

Ahoj holcinky, mockrat Vam vsem dekuju za podporu, ze ste na mne myslely a myslite a drzite palecky!!! 😵 . Je mi trochu blbe, nikdy sem nic takovyho nemela ale tlaci me desne v zaludku, fakt divnej pocit,tak se uz chystam na kute...
@spunda Doufam, ze vysetreni dopadne dobre a brzo bude Ketik, uplne Ti rozumim...za chvili mi bude 37 a taky bych chtela byt tehotna co nejdriv...prece jenom uz nejsme nejmladsi!!!!
@amalka_78 Amalko ahoj, diky ze na mne myslis, doufam ze aspon jedno miminko se u mne zabydli a budeme spolu dalsich 9 mesicu!! 😵Jake kaficko z Jeruzalema ze to pijete??s 🙂 LOgrovy s kardamonem?? To chodime kupovat do stareho mesta na arabskou trznici...primo nam ji tam umelou, je to arabska(cerna zrna) turecka(hneda) a kardamon, nadherne voni a je to peknej nakopavak!!! Je to ona?
@luucia Ahoj Luuci, diky moc, taky doufam ze to tentokrat vyjde!!!! 🙂
Ten Vas milacek asi nema moc rad ultrazvuk co?? 🙂 Kamaradka mela ten samej problem, malej se nechtel nikdy ukazat, zakryl si hlavicku rukama, nechtel se nikdy natocit, proste bylo nemozny neco videt!! Musim se mrknout na fotecky, mas je v albu???
@ronecek Ahoj Ronecku, ja sem uplne blba, no jo mas Ket na konci brezna, mne se to uplne vykourilo z hlavy 😲 , musim priznat ze po porodu a kojeni si toho opravdu moc nepamatuju a tady na foru kolikrat musim jit zpatky a hledat, protoze fakt nevim.....no asi jak sme zacaly psat o detech a jidle atd. tak mi nejak uniklo ze jsi vlastne taky cekatelka na KET 😀 . Ja napriklad vcera v parku rekla holkam co tam s nama chodi, ze dnes prijdu, ze se uvidime....jedna odesla a druha se ptala jestli teda urcite prijdu, ze ona mozna neee a ja jo urcite a pak mi doslo ze mam vlastne KET!!! Dokonce jsem i nan malem zapomnela!! To je sila se mnou 😉
S mimiskama je mi prima, celkem sme to zvladli, transfer padl na mojeho profesurka, co mne uz 2x oplodnil 😀 😀 a embryjka take v poradku, tak to vis doufam a preju si to moc. 😵
S detma to neni lehky, kor s klukama, Joshik je jak zdivokejch vajec, porad po mne skace a leze a neni moc neznej. Ja ho zase hodne nosim a musim se fakt hlidat abych nezapomnela ho ted moc nezvedat....ale je to tezky, vsak vis...to si cloveka ani neuvedomi a uz ho mam v naruci...vazi asi necelych 13 kil. Kolik ma Domicek???
No ja letim do hajan. Jsi zlaticko ze jsi na mne vydrzela cely den myslet!! Ja budu myslet na Tebe zase v breznu, ted uz to nezapomenu!!Chichi. Tak papa a dobrou noc vsem holcinkam!!!! 😵 😵

ronecek
1. bře 2011

@vered Ahojky, přeju krásný den 🙂 Tak jak je? Už je to lepší? 😉 Na žaludek bacha. U mě tak začínal hyperstimulák. Tlačení, tlačení a pak jsem se nafoukla jako balón ☹ O skleróze mi ani nemluv. Do obchodu chodím pravidelně se seznamem. I když tam mám jen tři věci. A kolikrát ještě na něco ze seznamu zapomenu. Někdy se mi stane, že se s někým o něčem bavím a večer dumám jak to bylo.
Já jsem zvědavá, kdo mi bude dělat transfer. Poprvé to byl doktor, ke kterému chodíme. To se nepovedlo. Podruhé jiný, bo ten náš měl dovolenou a z toho máme Domíka. Ale určitě nezáleží tak moc na doktorovi, ale na našem tělíčku 😉
S prckem mám taky strach, co bude. Sice jsem vloni na jaře byla na laparce s kýlou a zvládli jsme to v pohodě. Tak snad vše bude OK. Ale taky se pořád po nás sápe, skáče. Chce se zvedat a mazlit. A když vařím, tak ho vždycky musím dávat na linku a on kouká. Když jsme venku, tak nám kolikrát zdrhá pryč, tak za ním musíme utíkat. Ale doma máme i moji mamku, tak snad bude pomáhat.
Vím, že i po té kýle jsem se pořád musela hlídat ať něco nezvednu. Vůbec si to člověk neuvědomí. 😒
Domík má váhu stejnou, kolem těch 13 kg. Někdy 12,8, ale měl už i 13,2. Včera jsem ho vážila, tak 13,1kg. Podle toho jak zrovna pojí.
Jinak to kafíčko s kardamonem jsme měli dovezené z Egypta od bývalého přítele exšvagrové. Bylo výborné. Teď tady mám ještě jeden sáček s ořechama. Co si vždycky z arabských zemí vozíme je ibiškový čaj. Tady jsem se na něj ptala a hodně prodavaček tvrdí, že se ibiškový čaj tady u nás neprodává. Že je jen obsažen v ostatních čajích. Přitom je tak výborný a zdravý. 🙂
Tak si užívej dnešní den a odpočívej. Papa

drndapetka
1. bře 2011

Ahojky 🙂 tak já už vím datum KETíku 😀 Bude to 11.dubna v pondělí 😉 Doufám, že nám ten 4.tý pokus o těhotenství konečně dopadne dobře a do roku 2012 budeme už doma tři 😵 Vycházel by mi totiž termín porodu na 1.1.2012 😀

mindinka
1. bře 2011

@vered Ahoj veredko jakpak se dnes cítíš? Hlavně hezky odpočívej a bud v klidu. 🙂
@ronecek Ahojky jakpak se dneska máš? Kdy tě čeká ketík? Přeji ti hodně štěstíčka aby to vyšlo.
Já se cítím docela dobře, asi až v pátek sjedu na ultrazvuk, jestli tam uvidíme mimi. 😉

spunda
1. bře 2011

@vered Ahoj no to já taky doufám,že dopadne dobře 😉 a pak zajdu do Reprofitu a něco musime vymyslet ten věk je fakt problém a aspon jedno bychom s manželem chtěli 😉

luucia
1. bře 2011

Ahojda,
@vered jj, fotky jsou v albu, je tam i pupek 😉 😀 jen si mě musíš přidat do přátel, alba mám zamknutá 😉 Jak ti je? odpočíváš???
@drndapetka jééé, to je super..kor ten termín porodu 😀 to budu moc držet pěsti, at to vyjde 😵

ronecek
1. bře 2011

@mindinka Ahojky, máme se dobře. Je krásné počasí, ale pěkná zima 😉 Snad už to skončí. Dopoledne jsme byli s prckem venku a odpoledne přijdou kamarádky s děckama. Tak bude zase veselo 🙂 Včera jsem už začala s větším úklidem před KETíkem. Umyla jsem si okna, vyměnila záclonky. Psala jsem už i veredce, že si chci před tím vše podělat, ať mám klídek a můžu odpočívat. Vy jste taky tak bláznily?
Jinak KETík by měl vycházet koncem března. Ale mám dost nepravidelnou mens, tak může být dřív,později. Necháme se překvapit. Sice můžu říct, že teď po kontryhelu jsem ji měla dvakrát po 24DC 🙂
Také bych si moc přála, aby nám alespoň ten jeden drobeček do rodiny ještě přibyl 😉 Buď ráda, že je Ti dobře. Nemáš ani ranní nevolnosti? Já při Domíkovi téměř nevěděla, že jsem těhotná. Až na to, že jsem musela od konce sedmého měsíce ležet v nemocnici. Jinak jsem vůbec žádné příznaky jako nevolnosti, bolesti hlavy, žranici atd. neměla.
V pátek Ti přeju hodně štěstíčka na ultrazvuku a už se těšíme na další fotečku 🙂Pěkný den

mindinka
1. bře 2011

@ronecek No já jsem taky doma ulkízela a všechno jsem si udělala, abych byla potom v klidu 🙂 Jenže tady být v klidu, to ani nejde, děcka zlobí a nechtěj poslouchat 😖 No jsem zvědavá na ultrazvuk, jen se modlím, aby bylo miminko v pořádku, když už nám to ted vyšlo, jsou to nervy, ale doufám, že mimi krásně poroste. 🙂
Jinak ti moc přeji at vám to vyjde, budu držet palečky. 🙂 Taky ti přeji hezký den a užij si návštěvu. 😉

ronecek
1. bře 2011

@mindinka O klidu mi povídej ☹ Ty máš děti už aspoň odrostlejší, ale ten náš prďola. To je dílko 😀 Člověk jenom chodí a uklízí. Ty jsi po KETíku těch 14 dní jen ležela nebo jsi chodila ven? Na nákupy asi ne, co?Mimi určitě bude v pořádku, neboj. Teď když si to tak uvědomuju, tak jsem vlastně při Domíkovi neměla žádné myšlenky, že by nemuselo být něco v pořádku. Jenže jsem měla rizikové těhu, tak jsem ze začáku jezdila každý týden na kontroly. Ale spíš k vůli sobě než prckovi. Kolikrát jste byli na IVF nebo KETíku? Moc Ti děkuju za palečky. Jsem hrozně ráda, že si s váma tady můžu takhle psát, je to takové spestřeníčko a dodává člověku velkou naději. 😉

mindinka
1. bře 2011

@ronecek Já jsem ted vůbec neležela, akorát jsem netahala nic těžkýho, jinak jsem jezdila autem normálně na nákupy a chodila ven. 🙂 Byla jsem na prvním IVF v prosinci, to jsem si nechala zavýst 2 embryjka a bohužel to nevyšlo, tak jsem šla na první KET v lednu, taky jsem si nechala zavýst 2 embryjka a opět to nevyšlo, tak nám zbyl poslední mrazáček a pro ten jsem si byla 11.2. a jak je vidět tak je to bojovníček. Taky jsem tad před tím posledním Ketem začala pít bylinkový čaje od Mojžíšový a ještě mám od ní vitamíny a taky jsem cvičila, je vidět že to zabralo. 😀

misa.patrik
1. bře 2011

Ahoj holky mužu k Vám ?? 😉
Jsem 8 den po KET hatchující blastocysty testit jsem ještě netestila.Mám 9 letého syna přirozenou cestou jinak 2 zamlkle tehu 2 mimoděložní těhu a 2 nezdařelé IVF

vered
1. bře 2011

@ronecek Ahoj Ronecku,zaludek mam porad jeste citlivej,nevim tlaci me v nem a mam takovej divnej pocit. OHSS mi urcite nehrozi,protoze nema z ceho...mela jsem svoji ovulku a nemela vubec zadny hormony...Premyslela jsem jestli to nemuze byt z toho jak jsem dlouho mela plnej mocak! Asi pres 2 hodiny a to sem fakt hooodne potrebovala...netusim snad to prejde, nikdy jsem nemela podobny pocity.
Jak je Domik vysoky?? Joshik ma ted hrozne radici obdobi, moc neposloucha a hlavne chce byt porad se mnou a nemuzu od nej na krok, je to docela unavny. Taky Domik zlobi??Josik porad neco rozhazuje, hazi, vytahuje, je tady pekna paseka...driv sem porad chodila a uklizela, ted uz to ignoruju a az vecer spolecne ulkizime, nema jeste pokoj a tak si hraje v obyvaku, lip tu na nej vidim a ma tu hodne mista...takze to vypada spis jak herna a ne obyvak 😀
Iniskovej pravej caj mi ted delala kamaradka v CR, byl hodne silnej, zkusim se ji zeptat kde ho koupila jo????
A s tim uklidem, ja jsem takhle uklizela naposledy pred ET, umyla okna vyprala zaclonky a vsechno si udelala, ted jsem nejak nestihala, protoze sme byli v Cr a muzik tu byl sam, spousty pradla a tak....
Ja se jinak nijak zvlast nesetrim, ono to ani nejde,nema mi ho kdo hlidat...snazim se Josika nezvedat, ale kdyz chce kakat a nema ten stupinek, musela sem ho tam vysadit...snazim se ale zvedat jenom silou ruk a ne bricha...Jinak me nikdy po transferu nebavilo lezet, po Ketu s Josikem sem chodila do prace a delala vsechno, litala po meste, nakupovala a vyslo to...... 😉 Myslis ze je dobry pit ten kontryhel i ted po Ketu???Jinak preju hezke odpoledne s kamoskama, at se deti vyradi!!!
🙂

mindinka
1. bře 2011

@misa.patrik Ahojky určitě se můžeš přidat, já jsem dnes 18 den po KET a 8 den po ket jsem na testu našla //, přeji ti hodně štěstíčka at se vám zadaří a na testu taky najdeš // 🙂

vered
1. bře 2011

@misa.patrik Ahoj jasne ze muzes a vitej. Take jsme po Ketu ale teprve prvni den...takze jeste hodne cekani prede mnou!! Tak at Vam to vyjde, hodne stesti!!!! 😵