Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

lenkacar
22. dub 2011

@drndapetka je teda pravda že já dřív než 8den netestila a fakt do toho 11dne to bylo bílo

drndapetka
22. dub 2011

@lenkacar já jsem právě zvyklá, že u prvního těhu // 10dpo, u druhýho těhu //8dpo a u třetího těhu po ivf // 5den po et, tak už jsem ted streslá a nevěřím tomu, navíc mě od včera bolí bederka, to mi dělá před krámama, takže myslím, že tělo by už už chtělo a je to celý zabloklý práškama, furt jsem bez nálady, brečela bych, unuděná, protivná,....no hnus

lenkacar
22. dub 2011

@drndapetka kašli na to ..už je stejně rozhodnuto ..vydrž ještě ..ale ten 5den ,to sis jako zadělala na nerva

drndapetka
22. dub 2011

@lenkacar jako že jsi začala testit 8.den po KET, do 11.dne bylo bílo a pak začaly lézt //? 😲 no já jsem zblbnutá z toho pregnylu, fuj

kalop
22. dub 2011

@lenkacar nn už jiný spermie nejsou,myslím,že v tomhle je ten problém,neřekli nám,zda vůbec byly dobré,neměly ani bičík,možná proto to nevyjde nikdy

lenkacar
22. dub 2011

@drndapetka jo přesně tak,ducháček 11den

drndapetka
22. dub 2011

@lenkacar já jsem po ivf neměla pregnyl a ten 5.den jsem to večer prostě riskla a když vylezl duch, tak jsem byla paf, a pak 6.den tam byly taky a už tam zůstaly,.....teda až do 7tt, to nám přestalo bušit srdíčko

lenkacar
22. dub 2011

@kalop a mluvili jste o dárci? to se taky chce s tim poprat vid,kamarádka ted čeká miminko s dárcem ..museli se s tim smířit a ted jsou štastný

lenkacar
22. dub 2011

@drndapetka tak jsi měla ovitrelle ne, něco jsi mít musela

drndapetka
22. dub 2011

@lenkacar já víc věřím čerstvejm, jenže představa 2.ivf je děsná, po tom hyperstimuláku co jsem měla, kapačky nepomáhaly, tak pak týden v nemocnici, v noci jsem nespala, protože jsem nemohla dýchat, teploty jsem měla, bolesti hrozný,.....nevím jestli tohle chci ještě zažít....tenkrát jsem manželovi brečela, že už nikdy do toho nepůjdu,že ty bolesti mi za to nestojí,....teď si nejsem tak jistá

kalop
22. dub 2011

@lenkacar mluvili,ale dárce nechce ani jeden z nás..je strašný,že mi brečí kamarádka,která přišla o mimi,je to smutný,ale ona ví,že se pomilovali a za dva měsíce byla těhu,my se modlíme,aby přežili rozmražení,aby se chytli,aby bylo srdíčko,aby něco,protože pak to už končí

drndapetka
22. dub 2011

@lenkacar měla jsem pregnyl, ale jen před opu, a když jsem testila ten 5.den tak to bylo už 12tý den po něm, tak jsem tak nějak tušila, že pregnylovka to nebude....dost holkám lezou // po et už ten 5. nebo 6.den, když mají blastocysty

kalop
22. dub 2011

@drndapetka to je hnus co,celý noci prochozený,voda na plicích,bylo to strašný...

lenkacar
22. dub 2011

@drndapetka já měla to samé ..taky jsem bulela že už nikdy více .. a nakonec jsem šla do dalšího,protože už jsme neměli mrazajdy a já taky osobně více věřim čerstvým no ..ale jako 3 pokus ..?!vladís už nechce ani slyšet,11embryí a nic z toho

drndapetka
22. dub 2011

@kalop přesně , moje slova,....po tom umělém ten neúspěch víc bolí,....a hrozný zjištění u mě taky je to, že ani po třech těhotenstvích jsem se ani jednou nedostala dál než do 7tt, což je nic, a ta hranice 12tt mi připadá nedosažitelná

kalop
22. dub 2011

@drndapetka a genetiku dělali? asi jo vid,je zvláštní,že dál se nedostaneš:(

drndapetka
22. dub 2011

@lenkacar jako peníze by ještě asi byly, síla do boje by se taky nějaká našla, jenže strach z OHHS je hrozný 😒 taky mi po ivf našli polycystický vaječníky, takže bych dostala krátký protokol možná bych už neměla tolik vajíček, ale to jen jen polemizování nad tím co by kdyby...

drndapetka
22. dub 2011

@kalop ano, všechny testy mám udělaný.....karyotyp o.k., počet chromozonů o.k., jediný co mám tam mutaci heterozygot-zvýšená srážlivost krve, na to píchám clexane, ale to není nic závažnýho, má to 3% populace, a miliony žen s tím bezproblémů otěhotněly a donosily děti, ani nemusely mít clexane, jen listovka stačila

lenkacar
22. dub 2011

@drndapetka já ho měla 2krát tak mi o něm vykládej ,taky z toho mám největší strach,tu MTHFR mám taky,nedali mi na to nic,že v tom problém neni ,blbej příjem listovky

kalop
22. dub 2011

@drndapetka o to je to pro tebe těžší vid,když žádný problém neni

lenkacar
22. dub 2011

@kalop u nás taky neni žádnej závaženej problém ,kterej by nešel obejít ivfkem a stejně to nejde,já mám nefunkční potrubí a vladís sníženou kvalitu sperma,to se obojí vyřeší ivfkem a icsi ..hm a prd velebnosti

drndapetka
22. dub 2011

@lenkacar tak na to prý stačí listovka nebo anopyrin, u mě v centru jsou asi opatrnější, tak proto ten clexane

kalop
22. dub 2011

@lenkacar to je smutný no..my aspon víme,že zřejmě je problém ve spermijkách,ale zase to šibeniční,že pak už nic,je smutný:( a bolavý

lenkacar
22. dub 2011

@drndapetka já už sežrala vagon listovky ,listí mi leze i ušima 😀

drndapetka
22. dub 2011

@lenkacar máš oba neprůchodné vejcovody? já taky, po těch všech laparoskopiích, co jsem za poslední 3 roky měla, čím víc se ve mě vrtali, tím hůř se mi těhotnělo, a vejcovody nefukční mi nechali, takže velký riziko mimoňě, zvlášť když už jsem ho měla, moje doktorka se na špitál zlobila, že nechápe jejich postup, že mi tím ohrozili

lenkacar
22. dub 2011

@kalop nevim teda kolik vám je ,ale ta kamarádka taky nešla do dárce hnedka ..museli o tom pohovořit a fakr se s tim vyrovnat ,že aspon z půlky mimi bude jejich a pocitově jen jejich

lenkacar
22. dub 2011

@drndapetka taky je mám,takže jsem se ted hodně bála mimoně ..zlatě že tak ,že to odejde samo ..tak dámy díky za pokec je tu pán domu ,tak mu jdu nandat těstoviny

drndapetka
22. dub 2011

@lenkacar

@kalop dámy, ten můj zase vyhuluje jak fabrika, dítě hrozně chce, ale cigarety nezahodí, morfologii má na prd, tak se pak nemůžu divit, proč ty zamlklý těhu, jenže on si to nepřizná a ani nechci svalovat vinu jen na něj, když u mě ty problémy taky jsou

kalop
22. dub 2011

@lenkacar mluvili jsme o tom dlouho,ještě než jsme měli výsledky operace,ale oba jsme se shodli,že ne

lenkacar
22. dub 2011

@drndapetka taky mám doma dobrej komín a nepřestane ni boha ..já sama nekouřím

lenkacar
22. dub 2011

@kalop nedivím se vladís by taky nechtěl