Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

eyael
16. únor 2011

@mindinka - držím ti palce, už brzy se dočkáš výsledku, to čekání je asi nejhorší ☹ když se něco děje, tak to utíká, pak alespoň není čas na nic myslet 😵
my jich máme 7 v lednici, tak snad z nich alespoň jeden bude k světu. Jsou tam už 3 roky, tak si říkám, aby z nich něco bylo po tak dlouhé době 😕

mindinka
16. únor 2011

@eyael Děkuji moc, no my už žádnýho mrazáčka nemáme, ted jsem si nechala zavýst posledního, Určitě budou v pořádku, jsou to bojovníčci. 🙂

amalka_78
16. únor 2011

@kenya83 No já jsem se nezeptala, jaké že to vlastně mám blastičky, ale každopádně prý krásné, tak to mi musí stačit 🙂 Já jsem po dvou IVF, při prvním jsem měla ET (1 embryjko), potom KET (2 embryjka) a při druhém IVF jsem po třech dnech doma zkolabovala, takže místo ET byl nástup do nemocnice a tři embryjka mi zamražovali. Teď mám dvě u sebe a jednu zmrzlinku 🙂

amalka_78
16. únor 2011

@mindinka Jů, taky jsem překvapená, že už máš dvě děti, já myslela, že čekáš na první jako já 🙂

@eyael Páni, 7 zmrzlinek, to máš docela dost pokusů 🙂 Necháš si jedno nebo dvě? A neboj se, při mražení nezáleží na tom, kolik jsou tam let, mají stejnou kvalitu po týdnu jako třeba po dvaceti letech 🙂 A to první mimčo si měla po ET a je z jenoho "vrhu" jako ty další zmrzlinky?

eyael
16. únor 2011

@amalka_78 - jj, dcerku máme z IVF, hned první vyšlo, mražáčci jsou ze stejné várky. Nechali jsme si tehdy zavést dvě embryjka a obě se chytla, ale v 9tt zůstalo jen jedno, takže dvojčátka nakonec nebyla. Proto vůbec nevím jak se rozhodnout, jestli dvě nebo jedno, protože by se mohlo stát že tentokrát ty dvě vyjdou a to by byl dost mazec, 3 děti 😕 . Asi bychom to finančně nezvládli 😖 , už teď je to dost napnuté a dlouho jsme řešili s manžou, jestli vůbec do KETu jít.
Slyšela jsem, že rozmražení přežije zhruba polovina zamražených embryí a úspěšnost KETu je oproti ET čerstvých embryí taky nižší, ale stejně, nevím, nevím, jestli jedno nebo dvě. Ono zas KET taky něco stojí, nemáme na rozhazování... Trochu to nechávám osudu, až co nám řeknou v laborce, jak se rozmrazili 😵 😉

mindinka
16. únor 2011

@amalka_78 Ne ne už mám dětičky obě přirozeně a obě jsou narozený císařem, měla jsem těžký porody a to už jsem v 18ti jezdila s kočárkem 😀

mindinka
17. únor 2011

@kenya83 Ahojky jak se dneska cítíš? Mně je dobře, zatím jsem dneska na sobě nic nepocítila, tak snad je všechno v pořádku. 🙂

drndapetka
17. únor 2011

Ahojík, zdravím po dlouhé době 🙂 Doufám, že se tady všechny pěkně držíte 😉

Měla bych na Vás dotaz, jestli náááhodou nevíte jestli se po KETu píchá Pregnyl? A jestli jo, tak který den po ET? Díky moc

mindinka
17. únor 2011

@drndapetka Ahojky tak to nevím mně píchli pregnyl 1500 , když jsem byla 14 DC před KET a 20den byl transfer.

kenya83
17. únor 2011

Ahoj @drndapetka 😉 Ja som pred KETOM pregnyl nepichala takže Ti neporadím 😉 @mindinka ahoooj 😉 cítim sa zatiaľ dobre 😉

mindinka
17. únor 2011

@kenya83 No koukala jsem na další testík a cítíš na sob´ě něco nějaké zmněny? Já dnes necítím nic. 🙂

kenya83
17. únor 2011

@mindinka cítim len troška tlaky v prsiach a sem-tam ma pichne na pravej a ľavej strane 🙂 Kedy budeš testovať?

mindinka
17. únor 2011

@kenya83 Test si budu dělat v pondělí desátý den po KET 🙂

kenya83
17. únor 2011

@mindinka tak budem držať palce nech sú tam // 😉 😉 😉

mindinka
17. únor 2011

@kenya83 Děkuji moc, strašně moc si to přeji, už nechci další zklamání 🙂

amalka_78
17. únor 2011

Ahoj holky, já mám dnes úplně blbou náladu 😢 Včera jsme šli na procházku a cestou mě začalo trochu bolet břicho, spíš pod pod pupíkem než v podbřišku a doma jsem zjistila, že maličko krvácím. Dneska je to ještě horší, už to není špinění, ale opravdu krvácení a bolí mě i záda jako na MS. Je mi jasný, že je zase všechno špatně ... ☹

kenya83
18. únor 2011

@luucia @sandol @vered @paja23 kde ste všetky? Chýbate mi tu ☹

kenya83
18. únor 2011

@amalka_78 je mi to hrozne ľúto ☹ mala ti prísť v tomto termíne mrška?

mindinka
18. únor 2011

@amalka_78 Ahoj to je mi strašně moc líto, já sama jsem jako na trní, neměla jsem ještě odvahu dělat test, tak počkám do pondělka, dnes je to 7 den ☹

mindinka
18. únor 2011

@kenya83 Ahojky opravdu nádherný testíky, moc bych si přála i já najít tam takový dálnice. 🙂

ipuska
18. únor 2011

Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat na pár otázek......🙂
Chtěla bych absolvovat 1. KET .........v listopadu 2008 1. IVF.....Amálka
Co nás čeká? Budu zase potřebovat nějaké hormony nebo tak? Kdy se ket provádí? Chtěla bych o tom trochu vědět tak moc děkuji za odpo..... 🙂

mindinka
18. únor 2011

@ipuska Ahojky já jsem 11.2. podstoupila druhý KET, byla jsem akorát 14 den cyklu na ultrazvuku a dostala jsem utrogestan a etylestradiol, ještě mi píchli Pregnyl 1500 a 20 den cyklu jsem podstoupila KET , jinak je to bez užívání injekcí, přeji hodně štěstíčka. 🙂

amalka_78
18. únor 2011

@kenya83 Ahojky, mrcha vůbec přijít neměla, jsem asi 20 DC a navíc když beru hormony, mrcha nemá přijít do té doby, než je vysadím. Stalo se mi to už při minulém KETu, to jsem začala krvácet hned první den a MS jsem měla 4x za sebou během tří týdnů. Nakonec jsem byla ráda, že můžu všechny hormony vysadit a mám konečně klid, to se vážně nedalo vydržet. A minulý měsíc jsem měla jít na KET a nakonec jsem nešla, protože se mi stalo to samé. Nechápu, proč mi dávají stále tytéž léky dokola, když na mě zjevně neúčinkují. Prostě se moje tělo nejak brání a ani mi nedá šanci, aby se mi embryjka mohla chytit 😢 Ještě mám jednoho mražáčka a tentokrát si ho nechám dát v nativu, prosazuji si to celou dobu, ale doktoři mě vždycky ukecají na hormony a pokaždé to dopadne špatně. Kdyby aspoň zkoušeli jiné varianty, když tohle u mě zjevně nefunguje ....
Omlouvám se všem, že tady otravuji se svojí blbou náladou, nenechte si jí ode mě zkazit, jednou to nám všem VYJDE 🙂

ipuska
18. únor 2011

@mindinka děkuju moc za odpo, takže se ket může udělat hned ten měsíc co se tam objednám 🙂

amalka_78
18. únor 2011

@mindinka Ahojky, já s tebou taky budu testovat, i když už dopředu vím výsledek. A teď si dáme trochu statistiky: mě říkala doktorka, že šance je asi 50% a to znamená, že když polovině z nás dvou to nevyšlo, ty jsi těch šťastnějších 50% a v pondělí budou //. Však uvidíš, statistika nuda je, má však cenné údaje 😀

martina_z
18. únor 2011

@ipuska Tak hodne zalezi, jestli mivas problem s ovulaci a s vyskou sliznice. Pokud ne, tak muzes mit KET v nativnim cyklu, tj. odkontroluje se ovulace, pripadne pichne Pregnyl nebo Ovitrelle a pak mas tesne pred KET a hlavne pak po nem Utrogestan (Duphastone, Crinone). Kdyby byla sliznice malinko nizsi, tak jeste pridaji estrogeny. Pokud je problem s ovulaci, tak se od zacatku cyklu berou estrogeny(estrimax, estrofem atd.) a kdyz je vyska sliznice odpovidajici, provede se KET - ovulace vlastne v tomto pripade vubec neni, a to je dulezitejsi brat po KETu Utrogestan az do 12.tt (nekdy i pozdeji), kdyz vlastne neni zadne zlute telisko.

mindinka
18. únor 2011

@ipuska Jo jo záleží jak budeš mít menzes, tak si zavolej do Car a oni ti řeknou kdy se máš dostavit na ultrazvuk. 😉

martina_z
18. únor 2011

@amalka_78 A co zakon velkych cisel? 🙂 Kdyz jste dve, muze se uplne klidne stat, ze otehotnite obe.

mindinka
18. únor 2011

@amalka_78 No snad na testíku najdu vytoužené // dneska mám trošku tlaky v podbříšku. No uvidíš jak to dopadne ☹

mindinka
18. únor 2011

@martina_z No přesně tak můžeme mít obě testík pozitivní 😀