Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

stazina
6. pro 2010

@luucia no, to je sdlovo do pranice🙂 konečně se vyjádřil přímo a jsně, vid🙂)

luucia
6. pro 2010

@stazina no věta zase začla..já to nechám na tobě 😅 ale to jsem na něj vystartovala, že chci jasný vyjádření 😉

falca1
6. pro 2010

@luucia no jo, už jsem tam dlouho nepsala, ale vždycky si přečtu poslední stranu - abych byla v obraze. 😀
Já zase začnu neboj. 😀

kinguse
6. pro 2010

prý se to neovlivní. Někdy je to daný geneticky (což u nás nehrozí - babička 5dětí, mamka 2x potrat přes tělísko 😖 ),ale většinou bez udání příčiny. Hlavně je to nevratný,takže se s tím nedá nic dělat. ☹

luucia
6. pro 2010

@falca1 no to teda začni 😉 teď jdeme ještě s jednou holčinou do KET..tak se můžeš zapojit 😉 tak at sliznice hezky roste 😵 jo ještě jsem zapomněla na jeden lék a to je červený víno 😀 😀 😀 po tom roste sliznice jak drak 😉 😀

falca1
6. pro 2010

@luucia no jo červený musíme taky koupit - všechno jsem vypila už když jsem přemlouvala mrchu aby se dostavila 😀 😀

luucia
6. pro 2010

@falca1 jj, to taky používám na mrchu..ve formě svařáku 😉 ted to jsou dvě deci studenýho vínka 😉

falca1
6. pro 2010

@luucia tak já slibuju že ve čtvrtek určo dám vědět jak jsem dopadla - a na obě diskuze 🙂 😀

luucia
6. pro 2010

@falca1 beru tě za slovo 😉 😉 😉

ira13
6. pro 2010

@luucia To jsi zapoměla na po nejlepší. Já se tu cpu lněným semenem a maliníkem a ono to jde i vínkem. To jsi mi udělala schválně. Běhám po semínku častěji na záchod. Ty nemáš žádné vedlejší účinky?

falca1
6. pro 2010

@luucia 😀

luucia
6. pro 2010

@ira13 nechápu jak jsem mohla na to nejlepší zapomenout 😅 schválně to fakt nebylo 😀 😀 😀 no vedlejší účinky mám taky..ale nějak extra mi to nevadí 😀

ira13
6. pro 2010

@luucia Mě to také nevadí. 😀 Alespoň ta kila po stimulaci jdou dolu. Jdu si hned nalít decku na dobré spaní.

luucia
6. pro 2010

@ira13 no mě ty kila dolů nejdou stejně 😠 😠 😠 chjooo, kde jsou ty hubený časy 😖 no budu to doufám řešit až tak za rok..po porodu 😵

luucia
6. pro 2010

@ira13 tak na zdraví 😉 taky si dávám 🙂

kinguse
6. pro 2010

...holky,jste mě tak navnadily,že jsem si šla uvařit svařák 😀
Jo a o kilech navrch mi ani nemluvte,já jich mám 6kg a to vše po skvělým Prednisonu, břicha jak starej fotr a nohy pořádný špalky 😝

ira13
6. pro 2010

Na zdraví. Myslíš že za to může Prednison?Po tom elixíru různých hormonů přibere asi každý. Potom se pěkně šetříme aby se mohli embrouši zavrtat. Já vždycky mám všechny těhotenské příznaky včetně chuti na všechno.Ale to schodíme až budeme v noci vstávat ke dvojčatům.To bude prima.

kinguse
7. pro 2010

@ira13 no prednison je na tloustnutí prý nejhorší, já aspoň přibrala nejvíc po něm 😝
Jinak v noci se mi rozjela šílená mrcha, teče to ze mě jak z vola a ráno vypadl takový cucek..předpokládám,že to "byli" naše miminka 😖 ..tak aspoň to odešlo samo!!! A teď už se jen těšit na další boj. Dneska budu volat,tak dám pak vědět,co mi řekli!

aja8
7. pro 2010

Ahojky holky, vy jste to tu ale včera ještě rozjely.. 🙂
tak dnes jsem byla u doktora a dostala jsem antibiotika, tak je budu brát do soboty a pak je vysadím..snad to pomůže..jinak já jsem teď před KET musela brát docela vysoké dávky Estrimaxu - 6 tablet denně..
@sandol - u nás se chodí 12. od začátku menstruace na ultrazvuk a na Ket mě objednali až na to pondělí, což je za týden, tak nevím..u vás se chodí dřív?
@luucia - nechám si zavést 2 embryjka, jestli teda zvládnou rozmrazení..doktorka říkala, že se můžou rozpadnout..víc jich totiž zamrazených nemám..já mám skoro stejný problém jako kinguse..začínají mi selhávat vaječníky..
@kinguse - taky jsi měla vysoké FSH?
jinak holky, já su případ, který nepřibere vůbec..ani nevíte, jak bych chtěla přibrat, ale můžu do sebe cpát kolik chci hormonů, ale nepřiberu ani deko.. 😒

vered
7. pro 2010

ahoj holciny, dlouho jsem vas necetla,vitam vsechny nove tvare a koukam ze se nam tady rozjizdi nova vlna KET a tak bych vsem chtela poprat hodne stesticka a vytouzene // 🙂 a hlavne pak 9 mesicu tehu a mimi v naruci!!!!!
@sandol @stazina Holky s pecenim nic moc, ted mam odfrk.....ale vecer se do toho pustim, mam zatim jen kosicky, pracny a vanilkovy rohlicky!Cekaji me jeste 2 druhy a finito, vic delat nebudu!! Mame tu ted svatky Hanuku, tak nejak porad cestujeme, muz ma volno... no a ani se nijak moc netesim na pristi tyden...to mam dostat....uvidime. V sobotu mame Mikulase na cesky ambasade v Tel Avivu, prijede pry 30 maminek, se tesim!!! Mejte se prima!!!
@luucia Hodne stesti zitra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ira13
7. pro 2010

@kinguse Ahoj jak jsi dopadla? Vezmou tě dřív? Já měla také mrchu silnější než normálně.Měsíc to tam vystýláme aby měli mimi pěknou peřinku a pak se to musí vyrvat a je to mazec.

sandol
autor
7. pro 2010

Ahoj nazdar čau,teda tady se to rozjelo 🙂,žádná stagnace ba naopak 🙂
@luucia tak jak se ti dva mrazíčci rozmrazují,mohly by dobře,venku nám už netuhne,je tam taky obleva,tak třeba to bude mít spojitost 😉 ,manža rozumnej,vyřkl ortel a je hned veselo 🙂
@kinguse tak jaks dopadla,co ti v Artíku řekli???Tak to je mazec,vyžrat 1%,ale já to také znám,taky jsem si vyžrala jedno 0,5%-1%,ale až v těhotenství,prostě na někoho to holt musí padnout ☹ Jak dlouho se čeká na darovaný vajíčka?
@aja8 tak zobej ATB a v pondělí zdráva hrrr na to 🙂 .U nás to bylo 12.den UZV,tam mi řekli hned za 2 nebo 3 dny na KET,že je vše pěkně připraveno,ale měla jsem bez léků,v nativu.

sandol
autor
7. pro 2010

@vered ahoj holka,to je fajn mít už 3 druhy,ale teď jich máš už zasejc určitě víc 😠 a já nemám nic 😠 😀 Jé,tak k vám taky přijde Mikuláš,pěkný,a bude vás banda,to si užijete 🙂 a hlavně malý čertíci 🙂 ,furt ti malej zlobí?Tak příští týden ti to nastane,mně už tenhle,v pátek do CAR.
@stazina tě péro 🙂 ,co vy to doma zase vymejšlíte,teď máte dělat kvasnicovový cukroví a ne si předávat kvasinky 😀
@ira13 ahoj,dobře že je vše OK 🙂 a kdy čekáš MS?
@falca1 ahoj,zdravím,vítám 🙂

kinguse
7. pro 2010

ahoj holky, tak dr byl sice trochu zmantenej,ale můžu stimulovat!!!!! Zas 3x1 Estrofem 2mg, 1x1Prednison, na kontrolu 15.DC (tj. 21.12.) a pak mi řeknou, zda bude KET a kdy? Takže ještě nic jistýho,ale připravená budu. Asi tím,že jsem bez stimulace na IVF,tak to jde,jinak by chtěli až za měsíc,aby si tělo trochu odpočinulo.

@aja8 já měla FSH 45, pak 35 a 33,sice to klesalo,ale pořád vysoký. Když nevyjde KET,tak budem na doporučení dr přecházet do Pronatalu.
@sandol na darovaný se v ARTu čeká cca 6měsíců,ale nám jí sehnali až za 8měsíců..asi jak se jim to hodí.

sandol
autor
7. pro 2010

Holky,krvácíte někdo po té přechodové injekci Diphereline?Mně ji štochli 2.den MS cyklu s tím,že buď se mi krvácení zastaví nebo ne,tak se mi nezastavilo,menstruovala jsem úplně klasicky i stejnou dobou jako vždy,což by bylo teda jedno,ale pak jsem měla 3 dni klid a už jsem to zase dostala,málo,ale je to MS 😕 ,tak nevím,zda je to dobře.

ira13
7. pro 2010

@sandol mě Diphereline píchli 2dc ihned jsem přestala krvácet a potom jsem krvácela 18dc to jsem začala píchat Fostimon tak to druhý den přestalo. Asi to máme každá jinak.

ira13
7. pro 2010

@sandol pokud bude mrcha tak jak má ,přijde 20.12.Nemusím dlouho čekat mám cykly 24-26dnů.

stazina
7. pro 2010

hoj hoj hoj...tak tak koukám, že už tu na jednu stranu nemám co dělat... ☹ všechyn jdete do Ketu a do dalšího IVF ...a já prd....ale stejěn vám všem držím palce....zatímtady nebyly moc štastné zprávy: ☹ lae ted už přijdou, tak se těším, bduu nakukovat...
ještě sem to pořád nedostala, tak si asi opravdu udělám ten test, apson pro srandu 😉
@sandol tak ty už v pátek?

@luucia jak se těšíš? 😉
@vered jééééé, tak to bude super, že si uděláte hezkou sobotu s Mikulášem...
tak to seš dobrá peařka🙂já mám taky prd, ale chci zadělat na perníčky.....
tak jdu asi na to, zatím , pa kočky

stazina
8. pro 2010

@luucia myslíme na Tebe🙂
Tak mrcha dorazila v pléné kráse...já věděla, že se zázrak nekoná......
pa

luucia
8. pro 2010

Ahoj holky,
jsem doma...embryjka asi věděla, že furt řeším, jestli jedno nebo dvě.. a taks e ejdno přestalo dělit a mám teda zavedené jen jedno..ale prý je to superbojovník...za 48 hodin kultivace měl 8 buněk 😵 takže ted se válím, manžle jel pro malou a já mám v plánu do neděle nevstávat 😀
@stazina jéé, to mě mrzí ☹ a neee, že se na nás vyprdneš..seš naše podpora 😵
@vered tak si hezky Mikuláše užijte 😵 dodržujete ještě nějaký český zvyky?? a jaký jsou zvyky tam?
@kinguse tak supeeer..hurá do stimulace 🙂 a třeba bude KET zrovna na Vánoce 😵