Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

sandol
autor
16. led 2011

@vered Veredko,právě jsem přečetla novinky 🙂,teda,tak ti zase byla dána naděje a to veliká 😵,to by byla nádhera,strašně moc bych vám to přála,hlavně teda,pokud to má být dobré,tak ať to trvá celou dobu a nemáte žádné další nemilé překvapení.Takže držím pěsti,posílám hodně sil,hodně pozitivní energie 😵 😵 😵 😵

sandol
autor
16. led 2011

@vg ahoj 🙂 ,lněná semínka jsou jistota 😉,teda tys měla vajuch a ještě máte 9 kousků,to je parádička,to vyjde brzy 😉

sandol
autor
16. led 2011

@stazina čau staziku mazliku🙂 ,už jste všichni superzdraví? Děkuji moc 😵,popožeň trochu čas,ať už je toho 31.
Co vy s manžílkem,už se objednal nebo to teď vůbec neřešíte?

sandol
autor
16. led 2011

@luucia už ti to utíká,středu máš za chvíli 🙂,to nám musíš dodat fotku jak z UZV,tak tý průkajdy,abychom taky věděly,jak to vůbec vypadá 😀,to víš,tys tady průkopnice 😉 Bodeť,pivo bylo,je a bude vždy na všechno,tak jen pijme matky 😀 Jo,manža byl se mnou,i na UZv,jsme šťastní,jen mě k megaštěstí chybělo,že jsem neviděla,že to tam fakt je.

sandol
autor
16. led 2011

@vg tos nás fakt přelouskala celý 😲 ?

luucia
16. led 2011

Ahpj holky,

jak se máme při neděli???

@vered moc jsem na Tebe myslela...je to supeeer...HCG roste 🙂 držím pěsti dál 🙂 a jak to máš s krvácením??
@sandol už ti to taky uteče moje následovatelko a bude další UZ a na těm tečka se srdíčkem 😵 už se těším a to moje malý pivínko až Anetka usne..hned se mi žaludek zahojí a bude líp 😵 ikdyž teda musím říct, že už je to skoro dobrý 😵
@vg vítej u nás a teda mražáčků máte požehnaně 🙂 tak nějak jich tam ještě máme taky 😵 to budete mít ještě na sourozence 😵 ale co my s nima budem dělat, to teda nevím 😕 😕 😕 Drž se receptu na sliznici a bude pořádná peřina 😉 takže nejdůležitější je červený víno, pak maliník, lněný semínko 😉

ira13
16. led 2011

@vg Vítám tě, to musela být fuška než jsi tu drbárnu přelouskala.Krásný počet vajíček,jsi dobrá nosnice, já mívám sotva polovinu. Rady na růst sliznice od děvčat určitě vyzkoušej-jsou to přebornice v růstu sliznice.Obzvlášť nám chutná vínko nebo pivko.

vered
16. led 2011

Ahoj holcinky,
@luucia Ty jsi drzela ty pesti tolik, ze to Hcg vyskocilo!!DIKY T 😵 ak ted drz prosim pesti at uz nekrvacim..... to bohuzel jeste neustalo, naopak vesele si to krvacim dal...snad pomuze ten progesteron v oleji co si budu pichat, je to jen na objednavku a bude to az zitra dopoledne!!! A stoji jedna injekce..holky drzte se!!! 300KC!!!

@sandol Sandoliku dekuju, uvidime jak se to bude vyvijet dal. Zitra uz me pichnou 1.injekci...pry to zastavuje krvaceni a podporuje tehotenstvi....tak uvidime...co bude bude, muzu jen cekat a uvidim!!!

kenya83
16. led 2011

Ahojte 🙂
@vered to je krááásne HCG rastie 😉 držala som Ti veľmi palčeky 😵 a stále držím 😵 Ono je to asi preto, že žiješ v tak krásnom svätom meste, že Boh nedovolí, aby sa stalo niečo zlé 🙂
@sandol @luucia ahojte 😉
@vg vítam Ťa medzi nami Keťáčkami 😀 páni ty si mala teda úrodičku 😲 😲 😲 tak prajem veľa šťastíčka a skoré // a tie vytúžené dvojčatá 😉 😉 😉

vered
16. led 2011

@ira13 @kenya83 Holciny diky diky!!! Myslis ze to je svatym mestem??No nekdy moc Svate neni...to mi ver 😉

@vg Ty jo ty mas embrousku!! 😵 To mas teda hodne deticek jistejch!!! A takova kvalitka!! To se jen tak nevidi! Tak ted jeste poradne pripravit sliznici aby jim tam dobre bylo 🙂

ira13
16. led 2011

@vered Budu také držet pěsti na zastavení krvácení.Olejovky jsou pěkně drahé a asi budou bolet ,ale když to pomůže. Myslím že jsme všechny ochotné podstoupit cokoli.

stazina
16. led 2011

Ahoj Holky...

@vered Veredko milá ,d ržím palce, aby to nakonec opravdu dopadlo 😉 tak snda ta injekce zaberea přestaneš krvácet...moc bych ti přála, aby to bylo dobré..jka se na to všechno tvářil dr.?

@sandol Sandolko milá, 31 . 1 má manža 30tinya tak určiět dostaenš super zprávy a srdíčko jak zvon 😉
jiank kluci ještě berou antibiotika, já už jsem dobrá...začínáme už 10den, co kluci nebyli venku...asi me z toho už švihne....
A manža o tom vyšetření nechce moc slyšet..dneska jsem se ho na to po dlouhé době ptala a on mi říkal, at mu nekazím neděli, že o tom přemýšlel a že se mu tam zatím nechce..no, moc mě to mrzí , ale nesmím nic říkat, nechci na něj tlačit,to mo c nepomůže... 😒 takže asi tak u nás....nic moc ☹ a vyhlídky na mimi nulové... ☹

vered
16. led 2011

@ira13 au au ☹ , ani mi to nepis....prej se to ma nahrat ve vode, aby se netvorili boule....ja se tech injekci nezbavim...jakoby nestacil clexane...ale ten mi ted vysadili.
Jinak dekuju a preju vsem dobrou noc.... 😵

stazina
16. led 2011

@luucia Tak to je super, že malá pěkně lyžuje 😉 to věřím, že máte radost...
No, kluci jsou protivky, jak musí být zavřený doma, ale snad už konecem týdne doberou ty antibiotika a půjdeme někam na špacír a hned jim bude líp...a mě taky...
Ale jiank nového nic, jak jsem psala Sandolce...manža to ted neřeší a tak já taky né, protože mě nic jinýho nezbýva.... 😒
tak se opatujte, kočk\y moje,papa

vered
16. led 2011

@stazina Ahoj Staziku, vy jste zase nemocny jo? To me mrzi, brzo se vykuryrujte...
Jinak doktor na to ni....vubec sem ho nevidela. Tady jdes na krev a pak volaji sestry a informuji te co a jak...maji nejdriv konzultaci s doktorama... je tu v tom peknej bordel.
Hezky se vyspinkejte! papa 😵 😵 😵
Ja mam 3 kamaradky narozene 31.1.!!!! 🙂

vg
17. led 2011

ahoj holky🙂))
Sandolko ja to fakt prelouskala cely 😀 jsem byla na nemocenske tak jsem hledala co me u 1Ketu ceka....
jinak vam vsem moc dik za podporu🙂))
hned je clovekovi liiip...
jen porad premyslim v cem je problem 😲mame za sebou genetiku,imunologii a pred tydnem jsem byla na laparoskopii a hysteroskopii...vse je v poradku...tak nevim...vsechna vysetreni mam za sebou.
ja mam spatnou hladinu hormonu a pritel spatnejsi spermiogram proto nam doporucili IVF...
Genetik ale rikal ze se divi ze nam to nejde prirozenou cestou ze zas tak hrozne to neni...tak nevim...myslite ze hraje roli psychika??
chodim na kliniku repr.med. ve Zline a ja jsem od UHhradiste.Nemate nektera zkusenosti i z doslechu o Zline?nekde ctu chvalu a nekde neee.
Me se tam zdaji hodni tak nevim 🙂

kinguse
17. led 2011

ahoooj holky, hlásím se vám po prodlouženým víkendu. Lyže byly fajn 😎 ,jen mě to dost vyšťavilo,takže dneska jsem jak chcíplotina 😝
@vered ..no teda to máš v bříšku pořádný bojovníčky/a...určitě si to vybojuje/í a vše bude OK!!! Držím palečky!!
@sandol ..tak co těhule,jak se cítíš? Pořád blinkáš?
@luucia Tobě to taky letí jako blázen,co?
...jééé holky,já vůbec nevím,jak to teď se mnou bude. Nejhorší je,že teď zas přijde to stádium čekání a nicnedělání a doufání...takže vlastně nic....to testování po KETu a ET je aspoň adrenalin,co? 😀 😀 ..i když bohužel ne vždy to konči pozitivně..ale to už tak holt je. I když mám pocit,že posl.dobou to tu celkem dost holkám vychází!
Takže doufám,že se brzo přidá i @ira13 a pak další a další!!!!!

sandol
autor
17. led 2011

@vered ahoj veredko,tak jak dneska??????Už máš píchnutou tu injekci?Přestáváš krvácet?Byla jsi u dr.?A jak se cítíš po těle a duši?

sandol
autor
17. led 2011

@luucia čau čau 🙂 ,tak se ti to pěkně krátí,už pozítří,mně taky,já UŽ😀 za 14 dní 😀 Já měla dneska pivínko k obědu 😎
Tak tobě už skončily nevolnosti jo,to je dobře 😵 ,tak ať se už nevrátí 🙂 Mně taky už nějak špatně nebývá.

sandol
autor
17. led 2011

@ira13 ahoj,jak se cítíš?Kolikátý jsi den?Nebudeš už testit?Držím pěsti 😉,ať se tu zas rozrosteme 🙂

sandol
autor
17. led 2011

@kenya83 ahoj 🙂 ,tak jak je to s tebou,popíjíš červeného vínka a po nocích přivoláváš MS 😉 ?Mělo by to být každým dnem viď?

sandol
autor
17. led 2011

@stazina čau holčino 🙂,no neke,že jste furt marodní 😝,to musí být na palici,nevytahnout s těma dětma paty,tě fakt lituju 😨,tak snad už brzy a nezapomeň je ven navlíct jak pumpy,ať hned zas nevofouknou 😖 Za to povzbuzení na 31.1.moc díky 😵 ,tak to je jasnočka,to to muší bejt v cajku,už kvůli tvýmu manžovi 😀 ,ne fakt,díky 😵 Jinak manža ty vitamíny furt bere?No,asi na něj tlačit nemůžeš,to se musí rozhodnout chlapi sami,tak to nech až budete v baráčku,to už budete mít jiný starosti,bude po stavění,bude mít víc času....

sandol
autor
17. led 2011

@vg tak o Zlíně nevím nic,bydlíme na opačné straně republiky,ale jedno ti napsat můžu,jedni budou říkat,že je to dobré centrum,jiní zase,že už by tam nikdy nešli,jak sama píšeš,čteš chválu a i opak a tak to bude u každého CARu,u každého dr,.atd.atd.Jinak s tou psychikou,samo že je asi lepší,když jsi v pohodě,ale já z vlastní zkušenosti můžu napsat,že při 1.IVF jsem byla docela dost "na nervy" a vyšlo to,teď jsem byla o 99% ve větší pohodě a vypadá to,že to snad taky vyjde.Takže ty keci,že je vše o psychice,u mě to tak teda nebylo 😉

sandol
autor
17. led 2011

@vg tak třeba je to u vás v těch hormonech,bralas nějaké léky na úpravu?

kenya83
17. led 2011

@sandol ahoj 🙂 presne tak každým dňom by mala mrška doraziť. Zajtra budem mať 28DC tak uvidíme kedy sa jej uráči prísť. Ináč vždy MS príde od 28DC-30DC. Do štvrtku by mala byť 😉
Včera sme boli pozrieť kámošku čo sa jej narodilo malé bábätko tak som sa celkom vytešila a povarovala som si ju, nech sa mi poriadne prilepí 😀 😀 😀 A veru dali sme si včera 2 decká červeného 😀 😀 😀

kenya83
17. led 2011

@sandol ináč včera ma príšerne bolela hlava, celú noc som nespala, ešte aj teraz troška cítim, ale už je to lepšie tak MS je za dverami 😉

sandol
autor
17. led 2011

@kenya83 migrény znám,je to děs 🙄 ,ale zrovna teď to značí,že už to brzy propukne,takže teď musíš děkovat i tomu bolehlavovy 😉 A červené víno a miminko schvaluji 😉 ,no prostě nezbývá nic ,než začííííííííííííííííííííííít 🙂

kenya83
17. led 2011

@sandol už sa neviem dočkať kedy si pôjdem pre snehuliačikov, ale zároveň mám aj trošku strach 😒 ale snažím sa myslieť pozitívne a veriť, že to tentokrát vyjde 😉

sandol
autor
17. led 2011

@kenya83 teď už ti to uteče 😉 ,věřit že to vyjde musíš,jinak by snad přece ani nemělo cenu do toho jít 😉

kenya83
17. led 2011

@sandol 😉 😉 😉