Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

stazina
10. bře 2011

nemám čím testovat, takže zítra žádný tetsík nebude....( no, i když odpoledne půjdu kolem lékárny 😀 😀 )
né, už dost testů, asi by mě pěkne rozsekalo, kdyb yzačal třeba čárka slábnout...to si rasdiš počkám na utz 😉 ale bude to hrozný čekání, ještě , že mě ty dva čerti pořádně prohání🙂
Tak dobou a díky🙂)

amalka_78
10. bře 2011

@stazina Dobrou noc, ať Tě blešky štípou celou noc 😀

ronecek
10. bře 2011

@vered Ahojky 🙂 no to jsou teda románky 😀 😀 😀 Myslím, že si udělám státnice v psaní na stroji 😀 Ten tlak mě chytil až v nemocnici. Já jsem se jedno ráno probudila a trošku jsem krvácela. Tak jsme okamžitě valili do porodnice. Tam mi řekli, že malý je dost sestouplý dolů. Týden si mě tam nechali jen na pozorování. Po týdnu se mi začal nějak zvyšovat tlak a prcek byl stále dolů, tak mě šoupli na špalky ☹ ☹ ☹ A tlak pořád jen stoupal a stoupal. Jen se kolem mě střídali doktoři, nevěděli co se mnou. Kapačky ani žádné léky nezabíraly. Pořád se mě ptali, jestli jsem v pořádku. Já tlak 170/120 a byla jsem vysmátá, úplně v pohodě. Tak jsem to táhla v nemocnici celý osmý měsíc. No a ten osudný večer už doktorovi došla trpělivost, vzal si mě na předporodní pokoj nebo jak se tomu říká na pozorování. Celou noc mi měřili ozvy, tlak. Měla jsem kapačky. No a ráno, že se nedá nic dělat, že mi porod musí vyvolat. Po vyvolání jsem se krásně nasnídala, volala manžovi ať se pak někdy odpoledne nachystá a přijede 🙂 No a během půlhodinky jsem chytla šílené bolesti, začala jsem hrozně krvácet. To mě doktor vzal ještě na vyšetření. Akutní císař to jistil, protože mi začala odcházet první placenta. A já žhavila telefon, ať manža jede okamžitě. Než dojel, tak byl prcek na světě. Narodil se přesně v 37tt.
Ty brďo, no tys měla teda rychlý porod. Buď ráda. Než se trápit tři dny jako některé holky. Tak Ty ses narodila doma?
Teď už to zase začíná být hitem. Máme rodinu ve Švýcarsku a jejich dcera porodila své všechny čtyři děti doma a teď i manželka od jejich syna porodila doma zdravého chlapečka.
To co píšeš o Istanbulu mi připadalo stejné i v některých místech Káhiry. Smrad, bordel, prách. Kafe vím, že jak v Turecku, tak v Egyptě jsem vždycky musela hodně sladit. Připadalo mi hrozně silné. Takže do Istanbulu si vzít hodně peněz a kafe sebou, ju?HIHIHI 😀 😀 😀Památky tam určitě stojí za tu návštěvu.
Na kliniku jsem teda volala. Utíká to jako voda. Mensku mám hrozně silnou. Určitě i tím Estrimaxem. Ale nechápu to. Minulý měsíc skoro nic a teď takhle moc. Kontryhel jsem začala taky pít. Tak snad to k čemu bude.
Jj, tak to u vás máte docela zimu. Tady u nás na Moravě dneska popadával ráno sníh, ale na víkend už zase hlásí 16 stupňů. Jsou to pěkné výkyvy.
No a co Ty maminko? Jak se cítíš? Co na testík říkal manžel? A jaké dárečky jsi dostala k narozeninkám? Budete mít i rodinnou oslavu? 🙂Jak jsem ten testík ráno viděla, tak jsem opravdu měla slzičky v očích. Snad se ho taky dočkám. Přeju Ti móóóc ať čárečka čím dál víc sílí.
Víš co teď začal dělat Domík. Vyskočí vždycky na mě, přitlačí si obličej na můj a pinkáme si nosama. Má z toho hroznou srandu 😀 😀 😀
Jejda zase takový román.
Přeju Ti pěkný večer a krásný zítřejší den 🙂 Papa

kalop
11. bře 2011

holky,test zase dneska jen / ☹

pikusa
11. bře 2011

@kalop hele,ty si nedáš pokoj 😀
na to bych neměla nervy takhle testovat......já ještě počkám,tak neblbni a vydrž to ještě.....
vždyt je pořád brzo 😵

klara.k
11. bře 2011

@sandol - tak snad to bude mít pozitvní vliv i na nás co jsme se do této ÚSPĚŠNÉ diskuze přidali, děkujem holky že jste ji založili 😀

@kinguse - myslele jsem ty vaječníky. Já se ptám proto,že mi tento cyklus začal až po injekci a MUDra u toho říkala, že by byl zázrak kdybych odmenstruovala a pak říkala no jednaosmdesátý ročník nono, byla jsem tak v šoku, že jsem se nezeptala co tím jako myslím. Přišlo mi právě, že mi sděluje že jsem snad v přechodu či co. A že se mi snad hypofýza rozjede. Tak doufám, že mě jen blbě vyděsila a zbytečně panikařím. Ale v CARu říkala že jim to vůbec nevadí - na KET. (nevím jestli jsem to napsala srozumitelně, no snad aspoň trochu jo)

@stazina - teď jsem se tady pěkně zasmála - nad množství testů, taky bych čůrala jedna radost 😀

ronecek
11. bře 2011

@kalop Pikusa má pravdu🙂Vydrž ještě, pořád je dost času. Hlavně buď v klídku a nemysli na to. Sice to moc asi nejde, ale musíš vydržet 😉Jsou to pěkné nervy, já vím...po prvním IVF jsem ležela a jen myslela na to, že při mojí smůle se to určitě nezadaří. Byla jsem pořád napjatá a nervní. No a nezadařilo se. Při druhém v pohodě a vyšlo to 🙂Jsme tady s Tebou

klara.k
11. bře 2011

@ronecek hele a budeš pít kontryhel celou dobu, nebo nějak dodržovat těch prvních 14 dní a potom pauza a zase 14 dní. Taky jsem s ním začala, je to opravdu dobrota 😝
Holky přeju pěkný den a zase samé krásné zprávy, líp to s nima utíká 😉

ronecek
11. bře 2011

@klara.k Klári, asi ho budu pít teď jen těch 14 dní 🙂 Ale zkusím se zeptat na klinice doktora, jestli bych ho mohla pít i po KETu. Minule mi říkal, že mi nijak uškodit nemůže 😉 Vím, že některé holky ho pijou celý měsíc.
Taky Ti přeju krásný den 😉

vered
11. bře 2011

@sandol Ahoj rybicko moje 😵 😵 😵 , dekuju za psanicko a promin ze se ozyvam teprve ted, vcera jsem odpadla uz ve 22h, no neni divu ze, pote co jsem od 5h od rana nespala a myslela jen na test 😉
No a dnes jsme byly se svagrovou ve meste na kaficku a na pokec a trosku se odreagovat od domacich praci! 😀
Ted uz je tolik hodin a chci jeste aspon par radku napsat 😉
Jak se mas zlaticko?? Doufam ze vse OK. Ja v poho, dnes jsem netestovala, ale mozna zitra rano 😉 , mam jeste 3 ceske mamatesty... 🙂
Sandolicku tak se opatruj a hezky vikend Tobe Fickovi i muzickovi!!! Papa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vered
11. bře 2011

@pikusa Ahoj!! 🙂 Manzel uz to vi, rekla jsem tu to hned vcera rano. No vlastne bylo to tak, ze mi jeden darek k narozkam poslal v tasticce po Josikovi do koupelny a ja si darecek vyndala a dala do tasticky obalku s testikem no a rekla mu at to da tatinkovi...jakoze darek ode mne!! Tatinek nechapal proc mu posilam dopis, ale obalku roztrhnul a koukal a mel strasnou radost!
A co Ty, sehnala jsi testik a budes tedy v nedeli testovat??? Hodne moc stesti, at to vyjde!!!!Myslime na Tebe, drzime palce.. 😵 😵 🙂 🙂

vered
11. bře 2011

@zmrzlik Dekuju moc 🙂 , jeste se nejak moc neraduju, ale to vis ze jsem rada...no snad to bude vsechno v poradku...v pondeli pujdu na krev a zacnu pichat clexane na redeni krve, na to se teda vubec netesim, ale bohuzel bez nej to nejde!! Preju Ti krasnej vikend, opatruj se! papa 😵 😵

vered
11. bře 2011

@amalka_78 Ahoj Amalko, moc dekuju 🙂 NO doufam ze budu mit na jedne ruce josika a na druhe jedno miminko!! 🙂
Jo a zalibil se Ti JOsik jo?? 😀 😀 Mne se taky libi... 😉 Porid si nejakou peknou holcicku a treba je spolu seznamime!! 😀
Papa a hezkej vikend!

amalka_78
11. bře 2011

@vered Jé, ahojky, zrovna jsem otevřela noťase a ty píšeš 😀 Jo, jsme domluvený, tak já si ty holčičky pořídím rovnou dvě najednou, ať si Joshik může vybrat 😀
Četla jsem, jak jsi mužíčkovi poslala po Joshikovi testík, to je taková romantika .... já chci taky 😀

vered
11. bře 2011

@ronecek Ahoj Ronecku ty moje slzicko!!! Tak jsem docetla Tvuj romanek 🙂 hezkyyy!! Ty jo to sis musela uzit s tim porodem, ja se cisare strasne moc bojim a i epiduralu!!! Hlavne pri tom prvnim porodu ve 22tt mi porod taky vyvolavali a donutili me k epiduralu, ja husa se nechala, 3 x me napichovala, strasne to bolelo a stejne sem pak cejtila kontrakce. 2 tydny potom me porad bolela hlava ale strasne a zada taky....takze pri porodu s Josikem kdyz mi doktor nabidl epidural sem rezolutne odmitla...a vis co mi rekl??NO tak to si povime az zacnes rodit!! Tim jako chtel rict ze ho budu hned chtit, ale nestalo se!!!
A cisare ti delali s epiduralem vid?? Musela te pak bolet ta jizva na brisku ne?? A je to hodne videt?? AuAU, ja se boji dvojcatek jenom kvuli cisari!!!! Fakt .
Ja se narodila doma nooo 🙂 a mam take kamaradky co rodily doma samy jen s partnerem. Jedna dokonce dvojcatka....a to nevedela ze ma v brise dve....to je pohoda co??? Nebyla ani nikde u doktora ani na ultrazvuku nic. A vsechno v poradku! Ma krasnou holcicku a krasnyho chlapecka!Ta druha taky rodila doma a taky nebyla ani jednou u doktora, obe dve uz ale rodily podruhe...a rozhodly se rodit doma, kvuli hroznymu pristupu v nemocnici.....prej jim vzali mimi a dali az po nekolika hodinach atd...takze se rozhodly ze uz nikdy vic!!! Docela je obdivuju, nevim jestli bych zvladla rodit doma jen s partnerem, ale s porodni asistentkou asi joooo... 🙂
JInak ja se citim OK, dnes me nic nebolelo,jen ted trochu bricho.....
Narozky byly prima, az na to pocasi, zrovna celej den lilo....dostala jsem knizku od muzika, takovy pribehy ze zivota, je to v anglictine, v hebrejstine knizky nectu... no a pak jsem dostala privesek na krk..je to kamen opal, kterej lestil muj muz sam, je to geolog a lesteni drahych kamenu je jeho hobby! 🙂 (Jo z testiku mel velikou radost..okamzite se ke mne zacal chovat jako k tehotny, tzn. ze dnes uz vytrel celej byt sam a pomaha mi se vsim!! Jee, to je paradicka! 😉)
Od tchyne jsem dostala poukazku na kosmetiku 🙂 a od svagrovy CD s novou muzikou 🙂
Oslavu asi delat nebudu 🙂
A co TY? Mas takhle silnou MS jo?? No ale uz bys mela byt u konce.....a za chvili Te to taky ceka....moc Ti preju aby Vam to vyslo....budu tu s Tebou na konikovi!!! 🙂
To je moc hezky ze si sDomickem pinkate nosikama, vis co delame my s josikem??Lezime naproti sobe a ja dam moje oko na jeho a lechtame se vzajemne rasama....mrkanim a taky se tomu hrozne smejeme. No a nebo vlezeme do skrine, tam se zavreme a hrajeme si ze jde cert!! Pak zavolame CEEERRT!!! a hrozne se jako lekneme a josik me strasne pevne obejme a vola cert cert a je uplne bez sebe, ale hrozne se tomu smeje. Blby je ze pak kdyz vylezeme, tak chce znovu a znovu do skrine a nejradsi by tam byl hodiny a to me uz moc neba! 😀
Ty jo normalne me zacalo ted bolet v krku....ach jo...jak sme dnes byly ve meste se svagrovou, cekaly sme asi pul hodiny na autobus a byla strasna zima a vitr, pekne jsme promrzly.........no tak uz sem se nacpala ceckem a pujdu do hajan. Tak Ronecku, paaa dobrou noc a krasny vikend!! 😵 😵 😵 😵

vered
11. bře 2011

@amalka_78 Jeee ahoj!! 😵 NO docela to bylo romanticky vcera!!! 🙂 Neboj taky vymyslis romantiku, az budes tehulka!!! A koukej poradne 2 krasny holcicky, ja chci aby mel Joshik ceskou zenu!!!!!!!Ty izraelsky nic moc!! 😀 😀

pikusa
12. bře 2011

@vered testík nemám,ale snad se dnes někam dostanu....poprosím mamku,jestli pohlídá Matese,jak bere ty ATB tak nikam nechodíme.A tou taštičkou to je super 😀 😵
Jinak koukám,že řešíte porody 🙂 my přijeli na příjem v 00.15 a že rodit nebudu,at jede tatínek dom...sice jsem měla kontrakce,ale totál zavřená.No a ve 4 ráno jsem zase volala chlapa,at frčí zpět a ve 4.43 ráno se Mates narodil,takže pohoda 🙂

kalop
12. bře 2011

další zprávy ode mě holky,jsem 10.den po KETa zase jen / ☹ ...všem krásný víkend Kalop

bedrulinka
12. bře 2011

Ahoj holky, jsem tady nova a nejak se tu neorientuju, mohly byste mi, prosim, poradit, kde mohu vznest dotaz? Dekuji

spunda
12. bře 2011

@bedrulinka ahojky no mužeš se zeptat tady ,mě holky taky poradily a dozvěděla jsem se plno nových informací .Pěkný víkend všem 🙂

sedmitecka
12. bře 2011

@kalop ☹ ☹ ☹ ☹ škoda, taky mi to nevyšlo, tak jedem dál 😉 😉

bedrulinka
12. bře 2011

Dekuji.
Jsem po 1. neuspesnem ET, ted bych mela mit prestavku mesic a potom jit na KET. Jsem na nemocenske a nevim, zda mam v ni pokracovat do KET.

ronecek
12. bře 2011

@bedrulinka Ahojky, vítám Tě tady 😉 Já jsem měla první ET v listopadu. Ten nevyšel a zrovna jsme se v Caru domluvili zhruba na další termín. Chtěli jsme hnedka po novém roce. Já pracovala v nepřetržitém provozu, noční směny, víkendy. Takže jsem zůstala doma na nemocenské. Gyndařka mi ji dát nechtěla. Napsal mi ji můj obvodní lékař 😉 Druhý ET jsme měli v únoru. Jakou práci děláš 🙂

ronecek
12. bře 2011

@vered Ahoj Veredíku 🙂 Děkuji Ti za krásný románek. U císaře se nemusíš ničeho bát. Jizva sice pak bolí, když jsem měla stehy, tak jsem chodila jako stařena. Ale nějak moc hrozné to nebylo. Řeknu Ti, že se mnou na pokoji byla holčina, která rodila normálně a byla tak sešitá, že jedla ve stoje. Hrozně ji to bolelo. Akorát co mě dost štvalo bylo, že se prcek narodil v 9.47 a já ho viděla až druhý den ráno. Akorát mi ho manža vyfotil, tak jsem ho viděla jen na fotečce. Nechali ho pár dní na novorozeneckém, nebyl sice v inkubátoru, ale musel být napojený na glukózu. Tak od druhého dne jsem ho chodila na novorozeňák kojit. Jenže když poznal maminku, že s ním chvíli je a pak zase ne, tak jim tam začal hrozně vyvádět. Začali mi ho nosit na pokoj během dne častěji. Pak už jsem ho měla u sebe. Poleželi jsme si v porodce ještě 12 dní, první kvůli výsledkům z laborky a pak zase kvůli tomu mému tlaku. Dělali si srandu, že prcka pošlou domů a mě si tam nechají 😉 Jinak epidurál dávají, ale jelikož jsem měla akutního císaře, tak se mě ani neptali, co chci. Automaticky jsem měla celou narkózu.
Jizva je dost vespod, takže vidět v plavkách nejde vůbec. A i tak celkově není zase tak moc nápadná. Někdy vyfotím a pošlu foto. Nemusíš se ničeho bát. Znám holky, které i dvojčátka odrodily přirozeně.
Ty jo a jak píšeš o té kamarádce s dvojčátky, tak to je síla. To mi neříkej, že ten bobánek byl celou dobu tak pěkně schovaný za druhým. To je síla 😀 😀 😀 Minule jsem Ti to asi nepsala, ale tady u nás ve Frenštátě dokonce holčina porodila na náměstí pod podloubím. Bylo to tehdy i v novinách a TV. Taky docela sranda, že?
Já bych taky klidně rodila doma s nějakou asistentkou. Nebo tady jsou teď v módě nějaké ty Duly. Vlastně to jsou taky asistentky. Ale co když zrovna přijdou nějaké komplikace. Z toho bych měla strach.
Tak menzka už pomalu odchází. Včera jsem ale opravdu byla dost v šoku, že byla tak silná a dokonce mě dost bolelo i v podbříšku. Ale nakonec jsem i zumbu zvládla.
Počasí u vás tak zlobí? Tady je dneska nádherně. Jak předpokládali, máme tady 16 stupňů. Nádhera. Akorát, že s prckem moc ven jít ještě nemůžu. Doktorka říkala, že leda v kočárku a to on moc nechce 😉
Jé tak tys teda dostala dárečků. Mužík je geolog? 😉 Tak to je supr, že Ti tak pomáhá. Aby mu to vydrželo až do porodu 😀 😀 😀
Ale musím říct, že manža mi taky pomáhal hodně. Měla jsem rizikové těhu, tak musel no.
Na kosmetiku jsem jednu dobu taky chodila, ale jak pak přišel ten kolotoč s IVFkama, tak jsem přestala. Budoucí švagrová chodí a chce chodit celé těhu. Tak jsem zvědavá, jak za chvíli s takovým kanónkem tam bude ležet na lehátku 😵
A jakou jsi vlastně měla výšku sliznice před KETíkem? Pomohl Ti na to kontryhel? Já jsem zvědavá, co mi v pátek doktor řekne na ultrazvuku.
Jééé lechtání řasama je super...hnedka to s Domíkem vyzkoušíme. Dneska jsem tady poslouchala písničky, na které cvičíme zumbu, tak mi tady tančil 🙂
Mě taky jeden den trošku škrabkalo v krku, taky jsem už měla takové příznaky, že se mu spustí rýma, ale mazala jsem se stále tymiánovou mastí z JUSTu a musím zaklepat, že mi pomohla.
Malý už je tady, vyspaná do růžovoučka...tak valím.
Mějte se krásně, přejá vám krásný víkend 🙂

Papa a Joshikovi posíláme pusinku

ronecek
12. bře 2011

@vered Jejda a já tam mám tolik chyb 😉 Moc se omlouvám. Příště se polepším 😀

bedrulinka
12. bře 2011

@ronecek Dekuji. Pracuju v kancelari, spis narocne na psychiku.

kinguse
12. bře 2011

@klara.k ..no,pokud jdes na KET,tak to nevadí, to máš vajíčka zamražený a sliznici ti srovnaj popř.hormonama. Přechod by ti vadil, kdyby to nevyšlo a pak jsi neměla už vajíčka...ale fakt nepanikař a zbytečně se tím nestresuj. Jen kdyby ti dr řekla, že to vypadá na přechod,tak hlavně neztrácej čas. Ona by ti kdyžtak měla udělat hormonální profil z krve, nabrat antimiller hormon (ten přesně určuje,jaká je zásoba vajíček ve vaječnících) a podle toho se to pozná!
Moc ti přeju,aby ti KET vyšel!!! Kdybys chtěla ještě něco vědět, tak se klidně ptej.

pikusa
13. bře 2011

Holky.......tak snad to vyšlo....... 😵 😵 😵 😵

kalop
13. bře 2011

@pikusa mooc blahopřeju,já 11.den a jen /:(

pikusa
13. bře 2011

@kalop díky...
a ještě to nevzdávej,pořád může vykouknout...........