Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
15. dub 2011

@lenkacar Leni ☹ co to tady píšeš? Ještě to tak nehroď. Nemůže to být třeba testíkem? Kolikátý dneska jsi den po KET? Já bych to nechala na krev a uvidíš 😉

ronecek
15. dub 2011

@drndapetka Jj, toto letí, co 🙂 Prochajda Ti určitě prospěje. Taky jsem snila noc před prvním testováním 😀 Zdálo se mi, že jsem dostala mensku. Tak to mě možná dohnalo testovat. A testík vyšel 😉

drndapetka
15. dub 2011

@ronecek právě že zatím celkem letí, ale ono se to zastaví a poběží to pomaleji ke konci 😝 testovat mám až za 12 dní, teda 27.4. 🙄

ronecek
15. dub 2011

@drndapetka Já byla na krvi taky až 15. den po KETu. Doma jsem začala poprvé od 8. dne. Kamarádka jde na ET dneska a říkala, že vždycky když testovala doma, tak jí to přineslo smůlu, tak teď si testík kupovat nebude a nechá to osudu. Jsem na ni zvědavá. Vytáhli ji jen šest vajíček. Tak moc moc jí držím palečky 🙂 A Tobě samozřejmě taky. Já kolem toho čtvrtého, pátého dne měla příznaky jako na mensku. Bolesti v podbříšku, u vaječníků.

drndapetka
15. dub 2011

@ronecek a jaké embryjka Ti zaváděli? mě blastocystu, a bříško mě jak ne mensku bolelo už ten den po transferu, blastocysta se prý zahnizďuje už v den transferu nebo nejpozději na druhý den, tak doufám, že to bylo zahnízdění. J á měla minule na testu // už 5.tý den po ET, ale te´d nemůžu testovat dřív, budu tpotiž ještě píchat Pregnyl 😝

ronecek
15. dub 2011

@drndapetka Mě zaváděli tři embryjka třídenní osmibuněčná 🙂 S tím Pregnylem je to na prd, co? Ale aspoň to pak bude o to větší překvápko 😉

ronecek
15. dub 2011

Holky, tak tady posílám fotečku ze včerejšího UTZ 🙂

ronecek
15. dub 2011

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

drndapetka
15. dub 2011

@ronecek takže ze tří embryjek jedno? tak to já jsem v pytli 🙄 Pochybuju, že by z jednoho to jedno zůstalo, ach jo 😔

mindinka
15. dub 2011

@ronecek Ahoj Ronečku krásná fotečka, já jsem ted přijela od doktora, miminko je v pořádku, hezky roste a výsledky krve budu vědět až 2.5.až půjdu na kontrolu.

mindinka
15. dub 2011

@drndapetka Třeba to tak být nemusí, mně zaváděli ted taky jedno a koukni se jek roste prdolka. 😉

drndapetka
15. dub 2011

@mindinka a v jakém stadiu Ti ho zaváděli?

kenya83
15. dub 2011

@drndapetka žiadne negatívne myšlienky, pozri aj na mňa tiež som vkladala len 1 embryjko a vyšlo to 🙂 @mindinka tak ako? Všetko ok? Merali Ti NT a prítomnosť nosovej kostičky?

drndapetka
15. dub 2011

@mindinka a jaký jsi prosím Tě měla pocity než jsi začala testovat? bolela tě taky bříško?píchala jsi Pregnyl po KET ještě nebo ne?

drndapetka
15. dub 2011

@kenya83 já se snžím, ale jsem do toho ještě nemocná, víš ☹ mám dráždivý kašel, namáhám moc bříšku, a do toho rýmu, tak mám strach, že mi ta nemoc snižuje šance 😒 jinak vím, že to může vyjít i s jedním embryjkem, jen nevím jestli zrovna já budu mít po tom vše takové velké štěstí

mindinka
15. dub 2011

@kenya83 Vím akorát, že je všechno v pořádku a mimi měří 5,5cm 🙂
@drndapetka Zaváděli mi pětidení embryjko a třetí den po transferu mně boleli vaječník a píchalo mně v podbříšku, a mívala jsem hrozný křeče, neboj, všechno dobře dopadne. 😉

drndapetka
15. dub 2011

@mindinka já mám taky petidenní embryjko 🙂 já už bych si moc přála aby to konečně vyšlo, už mám těch potratů a nezdraů plný kecky, musím tu smůlu poslat na dovolenou 🙂

kalop
15. dub 2011

čaute holky,tak já ráno dělala test a je tam druhá stejná jako včera možná malinko tmavší,tak snad ještě ztmavne 😉

mindinka
15. dub 2011

@drndapetka Určitě se musí zadařit, věř embryjku a vyjde to určitě. 🙂

kalop
15. dub 2011

@lenkacar skákni na tu krev,fakt

mindinka
15. dub 2011

@kalop Tak t je paráda, jen tak dál, at čárka krásně tmavne 😵

kalop
15. dub 2011

@mindinka děkuju,ale četla jsi co mi řekla pani dr. na krev,že je to málo ☹ ..jinak gratuuju,že dnešní utz dopadlo dobře.váš mimísek je silák,ten už bude jen růst 😵

mindinka
15. dub 2011

@kalop Děkuju moc, jojo četla jsem to, ale vůbec to tak být nemusí, já jsem taky moc vysoký HCG neměla, každá to má prostě jinak a když črka sílí tak je to na dobré cestě, uvidíš, že to bude všechno v pořádku. Taky znám holčinu, který potom test slábnul a šla k doktorovi a počítala s tím, že to nevyšlo a on jí řekl, že je všechno v naprostém pořádku a že tam vidí 2 miminka a 2 srdíčka, tak co by ještě víc chtěla.... 😀

klara.k
15. dub 2011

@drndapetka
@kalop holky myslete víc pozitivně, musíte tomu věřit, 🙂

jsem zvědavá na sebe za pár týdnů 😀 😝

kalop
15. dub 2011

@klara.k no víš co je nejhorší? že já jsem si téměř jistá i přes tu krev,že tam jeden bobánek je 🙂 ,mám sebevědomí co 😀

drndapetka
15. dub 2011

@mindinka jééé a neviděl pan doktor na utz pindíka nebo kávové zrníčko? 😀 tady jeden pak doktor je tak šikovný, že když se mu miminko dobře otočí tak to v tom 12týdnu umí určit s 90% jistotou a málokdy se spletl 😉

drndapetka
15. dub 2011

@kalop já jsem minule taky věděla dopředu, že tam je jen jedno, že se nechytl obě....alevto bylo asi tím, že mě i přesto, že jsem si nechala zavést dvě myšlenka na dvojčata děsila-tak jsem si to prostě vnitřně vymodlila 😀

kalop
15. dub 2011

@drndapetka my máme vložený tři😀..cítím,že jsem těhu a že se to drží,moc tomu věřím

drndapetka
15. dub 2011

a holky, je možnost po KETu jednoho emryjka, že by se rozdělilo na dvě? 😲 znáte někoho takovýho? nebo to hrozí jen u čerstvých embryí?

klara.k
15. dub 2011

@kalop Tak tomu věř, přivítej dušičku co máš v sobě a zastrč obavy někam hodně daleko, nechej si tu krásnou naději a věř, intuice jehodně důležitá, tak to tak asi bude 🙂