Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
16. dub 2011

@mindinka Ahój, tak mě v autě sice zle není, aspoň zatím. Ale nemůžu vydržet sedět. Hrozně mě bolívají záda a zadek ☹ Třeba už teď během dvou týdnů se objeví srdíčko a ve Zlíně se rozloučíme 😀

ronecek
16. dub 2011

@kalop Ahojky, čárečka je o trošičku od včera slabší, ale mrkni na moje testíky. Dne 6.4. a 7.4.. Toho 7.4. ráno je taky čárka slabší než 6.4.. Pak jsem si dělala ještě jeden 7.4. večer a čárečka byla mnohem silnější než ráno 😉 Zajdi si i na tu krev, jestli bude kamarádka sloužit. Ještě to nevzdávej 😵

kalop
16. dub 2011

@ronecek děkuju,mám hroznej strach:(

ronecek
16. dub 2011

@kalop Taky jsem z toho měla tehdy divný pocit, proč je čárečka slabší. Tak mi to nedalo a večer jsem si testík udělala znovu 😉

kalop
16. dub 2011

@ronecek to mi tvrdil přítel hned ráno,udělej odpo další,tak musím odpo koupit testy a večer na to vlítnu🙂...když jsem měla ve čtvrtek tu hodnotu 31,1 kdy to hcg klesne tak,že mi už test nic neukáže? myslela jsem,že u takhle malého,to klesá rychleji

drndapetka
16. dub 2011

Dobré ranko,

tak dnes teprve 3.den po KETu 😝

A opět v noci živý sen. Byla jsem družička na svatbě, jdu na záchod, a na toaletním papíře krev 😲

Holky , už mi fakt hrabe, tentokrát to nedávám tak v pohodě, nevím co se děje, sny se mi doma nezdávají, jen u návštěv a v cizích postelích 😒

No a taky mi jak mávnutím proutku přestalo bolet břicho - žádný píchání, dloubání, natahování,....vůbec nic 🙄 A předtím furt něco, bolelo mi břicho v kuse....holky, tak asi hrošík nebude nebo co...

drndapetka
16. dub 2011

@vered nevím jestli je to Leiden, o tomto doktor nic nemluvil, mluvil o mutaci MTVFR ( jestli to píšu dobře), konkrétně heterozygot, píchám od transferu Clexane 0,2 , doktoři si myslí, že jsem díky té zvýšené srážlivosti předtím potrácela

drndapetka
16. dub 2011

@vered jj, jinak mám ty nový injekce s chráničema 😀 za 10 kusů jsem doplácela 90Kč. Byli jsme z toho s manžou úplně paf, co oni nevymyslí 🙂 i moje sestra, která dělá ve zdravotnictví, tak na to koukala jak puk - že to prý ve špitále nemají, že jsou asi dražší, jinak by je měli a že jsou větší než ty původní

drndapetka
16. dub 2011

@kalop nebuj, nemůžeš to tak srovnávat, mezi jedním dnem to hCG takhle zpočátku nedokáže stoupnout tolik, aby byl na testíku výrazný rozdíl, taky jsem hrozně stresovala, ale krev mi stoupala, přitom na testách to vypadalo že nestoupe....větší rozdíl jde vidět na testech, když testuješ po 2 dnech, ale kdo by to vydržel, že? 😀 Bude to dobrý, určitě. testy máš super, já bych se nebála, buď veselá, mimís to už cítí 😉

kalop
16. dub 2011

@drndapetka jé ty jsi zlatá🙂,až mi vyhrkly slzy😀...prostě pojedeme odpo na nákupy,koupím testíky a uvidím,a ty se na ty sny vyprdni,za chvíli budeš fotit dvě //🙂

drndapetka
16. dub 2011

@kalop nezapomeň ale jestli budeš odpo testíkovat, že ty // budou slabší než ráno, protože odpoledne je už moč zředěnější tím jak piješ, talže toho hCG není v moči tolik jak ráno, já být Tebou, tak bych testila pouze jen ráno, přes den ti to sice taky // ukáže, ale aby jsi pak nebyla smutná, že jsou slabší.....ale určitě se neztratí, tomu věřím 😉

drndapetka
16. dub 2011

@kalop tady jsou moje testy z 1.IVF, koukni, že tam ten rozdíl prostě není ...někde to dokonce vypadá, že je ta čárka slabší než předchozí den, a krev mi přitom stoupala....holt testy nejsou moc dobrý ukazatel

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/drndapetka/a...

kalop
16. dub 2011

@drndapetka a kdy by teda testy přestaly ukazovat //,kdyby to zamlklo,za jak dlouho to hcg,když bylo nízké,vymizí?

vered
16. dub 2011

@drndapetka ahoj, aha ty mas MTHFR, znam par holcin s touto mutaci,ale neni to tak vazny jako Leiden a hlavne pri MTHFR nemusis pichat injekce, kamaradka brala aspirim a kys.listovou a stacilo! Hodne stesti!! Takze pichas uz ted jo??Ty injekce to je des, me vyhovovaly vic ty predtim, ty malinkaty, tohle sou tlustosky! Jinak ja picham 0.4. JInak k tem bolestem...taky jsem to tak mela, nejdriv 3 dny boleni bricha a zad( asi zahnizdovani) a pak uz poho...takze nemej strach! 😉 pa

drndapetka
16. dub 2011

@vered mě doky řekl, že tu mutaci co mám má asi 3% populace, že to není nic závažného, ale že mi pro jistotu dají nejnižší dávku Clexanu, takže už píchám. Listovku jsem brala vždycky a stejně jsem měla zamlklé těhu 😒 tak doktoři zkoušejí právě ten clexane, asi je to lepší než dávat ten aspirin, nevím, věřím jim 😉 prý ta zvýšená srážlivost způsobí ucpání krevního oběhu miminka a přestane mu bít srdíčko nebo vůbec nezačne. U mě se to projevilo tak, že jsem cca 15dní po ET začala mít na vložce takový jakoby nitky (cévky), myslím si, že už tenkrát se ta krev asi "cuckovala" a proto mýmu miminku ani srdíčko nemohlo začít pořádně tlouct. Jinak k tomu bříšku-je to je takový šok, že první 3 dny bolí břicho jak blázen, píchá, dloube, tlačí a dneska vůbec ale vůbec nic, tak se jen nestačím divit, no doufám, že to je dobré znamení....

mindinka
16. dub 2011

@kalop Zdá se mi slabší, ale ještě to nemusí nic znamenat, bud v klidu.

drndapetka
16. dub 2011

@kalop zlati, neřeš to tolik, přivoláš si to.....psychika dělá strašně moc!!! Jinak tedy když jsi zvědavá-tak hCG klesá každýmu jinak, taky záleží jestli je hCG nízké nebo vyšší, já ho měla po revizi dělohy ještě měsíc v krvi, u těhotenství předtím(biochemické) jsem ho měla v krvi cca týden (nebo´t po týdnu jsem na testu už // neměla)......Ale to teď nereš, to není Tvůj případ, fakt!

vered
16. dub 2011

@ronecek Ahoj zlaticko 🙂 diky za pisanicko. Tady je dnes 31 stupnu, dopo jsme jeli na kole s Joshikem do parku si pohrat, aspon jak jsem jela rychle, trosku nas to ofukovalo a nebylo to tak hrozny, ale uz sem mela tilko a sandale...divnej pocit!! Prisla sem si naha 🙂
O tech vajickach sem vcera neco nasla, takhle velke deti by mely asi max.2 tydne ...ale vem si ze mas vajicko i v chlebu testovinach a jinych vecech. Ja mu ho moc nedavam, fakt se snazim tak jednou tydne a hlidam si to, je v nich hrozne cholesterolu.....Blby je ze kdykoliv prijdeme k moji tchyni tak ona ma doma vareny vajicka a nebo je vari, nebo si dela omeletu, proste ona sni 2 vejce denne,coz je strasne nezdravy!!!! Dokonce sem cetla ze 7 vajec tydne muze cloveka postupne zabit..infarkt atd...krom toho se pry po nich i tloustne. Musim s ni promluvit, ona vypada nadherne super mlade v obliceje ale je dost obezni a ted nedavno mela dvakra za sebou mozkovou prihodu a to je mlada, je ji 57 !!! Bohuzel i hladinu cholesterolu ma dost zvysenou!!! no a tak Joshik vetsinou u ni chce vajicko...vcera sme tam byli na veceri a opet vajicko. Minule se se mnou hadala ze pry muze denne vejce a dala mu snist jeden a pul..No musim si to ohlidat 🙂 Babicka to moc prehani s tema vajickama. Dneska si ji vezmu do parady!!!
😀
Je to je prima s Domickem a s plinkou. A vecer jeste davas???
Joshik ji ma pri odpo spani skoro vzdy suchou ,ale bez pliny se bojim, protoze spi na nasi matraci a nemam tam zadnou ochranu a kdyby mu to ujelo...tak muzu matraci vyhodit....
Domicek spi odpo u sebe v postylce?? Joshik spi ted porad s nama.... 🙂
Vcera jsem take koukla na ty UTZ ale mam fotecky oddelene, nejdriv jedny bubliny a pak druhy...jeste jsem to nevyfotila...pri tom jsem si prohlidla vsechny fotecky nasi krasny holcicky...mam tak uzasny ultrazvuky, je tam tak nadherne videt a prsticky a zadicka s pateri proste nadhera..bylo mi z toho smutno...tak dlouho u mne chudak prezivala...nemela skoro ani plodovou vodu a do posledni chvile ji bilo srdicko.Ach jo...chuderka nemela to u mne v brise vubec lehky 😢
A co ta kamaradka?? No 6 vajicek neni tak hrozny pocet, ja jich taky nemivam moc, vsimla jsem si ze v pravym vajecniku jich mam mnohem vic, v tom levym tak 2 max. Nevim proc....
Ale blby je ze uz nema nic k zamrazeni! A to byly opravdu tak spatne kvality...me prijde ze v Cr tema embryjkama dost plytvaji!!! 😖
Tak ji budeme drzet palce at ji to vyjde vid? 🙂
Uvarila jsem si spaldu a jeste to dopiju a pujdu k joshinkovi, posledni dobou odpo nespim...asi tim ze nejsem tehu tak uz nejsem tak unavena..ale chodim do postele denne kolem nebo po 1.hodine!!! To je des!
Ronecku tak mejte krasny vikend, hezky se setri a uzivejte slunicka, papa pusilenky!!g+j

vered
16. dub 2011

@drndapetka Jo urcite doktori vedi co delaji a 0,2 to je v poho davka a Tebe to neboli to pichani?? Ja mam modriny jeste ted jak sem nedavno pichala...a ta bolest..sic tam pisi neodstranovat bubliny ale kdyz ji nedam pryc tak mam pak tvrdou bouli a desna bolest!!! Takze ji vyfukuju, dela to tak dost holek 😉
Jinak tyhle trombofilni mutace ma fakt dost lidi, ani o tom nevi...ja vlastne ani nevim od koho to mam, jestli od mamu nebo taty? 😨

mindinka
16. dub 2011

@ronecek Mně už ted taky v autě neni, ale kolem toho 7tt to bylo k nevydržení. Určitě budete mít srdíčko brzy. 😉

drndapetka
16. dub 2011

@vered já taky nevím po kom jsem to zdědila, asi o tom rodiče ani neví, že tuto mutaci mají 😲 no bubliny nevypouštím,modřinky zatím nemám, ale píchala jsem teprve 4.injekci, tak uvidíme jestli se nezačnou dělat. Jediné co mě děsně štve že to pak strašně štípe, to trvá asi cca 10 minut , pak to přejde

pepek007
16. dub 2011

@vered Veredíku mě když to zjistili na genetice, tak si vyžádali o k testům moje rodiče resp dali mi zprávu, kde bylo naspáno co mi našli a že to jeden z nich má a že yb bylo fajn zjistit kdo protože to může mít vliv na jejich další zdraví což je pravda 😉 a mám to po taťkovi 😉 vůbec nepsali o žádným pokusu ivf a tak takže takticky udělaný 😎

kalop
16. dub 2011

tak holky testík v 19hod

drndapetka
16. dub 2011

@kalop No tak už prosím Tě, neplaš, ju? 😉

kalop
17. dub 2011

@drndapetka 😵 .. ranní mi vyšel zase slabší 😀

ronecek
17. dub 2011

@kalop Jj, potichoučku gratuluju🙂Vidíš to a Ty jsi měla takový strach. U tohodle testu máš jistotu na 100% 😢

ronecek
17. dub 2011

@kalop Ježíš, já jsem blbá. Nechtěla jsem dát tohle 😢 , ale tohle 😀 . Jsem se překlepla, promiň 😀 😀 😀

kalop
17. dub 2011

@ronecek moc děkuju,ale zase mi hlodá,že když jsem měla krev 31,tak mi ten 10 test bude ukazovat druhou čárku pořád,a ten 25 jsem nesehnala,abych měla jistotu,že hcg nekleslo...jsem blázen co😀

kalop
17. dub 2011

@ronecek já to pochopila.díky:)

ronecek
17. dub 2011

@vered Ahoj zlatíčko, taky děkuju za psaníčko 🙂 Ty brďo, tak u vás je takové horko. Ty brďo, tak to bych brala hnedka. To je tak na válečníko u moříčka 😀 😀 😀 A my se budeme válet nevím kdy 😢 😢 😢 Jak já bych jela.
Tady včera bylo taky docela dobře. Byli jsme s maminou a Domíkem na té velikonoční výstavě. Tak jsem si koupila háčkované kuřátko, pletený košíček z papíru, Domíkovi pletenou myšku a píšťalu ze dřeva. Měli tam nádherné věci a naprosto úžasné vajíčka, ale ty bohužel jen vystavovali a neprodávali ☹
Vidíš, já jsem Ti říkala, že ty dvě vajíčka asi týdně by děcka mohly. Já myslím, že je to brané spíš jako vajíčko takhle. V jiných věcích je máš sice taky obsažené, ale to si myslím, že nevadí. Tam zase takový obsah určitě není.
S těma tchýněma je to všude stejné. My když tam přijedeme vždy před obědem, tak se mě ptá, jestli může Domíkovi dát bonbóny. Já řeknu, že ne a ona mu stejně nasype. A to je se vším. Řeknu žádnou čokoládu a on od ní dostane dvě. Co naděláme. I když to stejně zakážeme, tak jak nebudeme přítomni, děcka si řeknou a dostanou všechno.
Ještěže k nim nejezdíme každý den 😀
Plínku Domíkovi na noc ještě dávám. Jak byl nemocný, tak se mě na to právě doktorka ptala, jestli mu dávám plíny na spaní a říkala, ať už ho to odnaučím. Tak jsem to teď zkusila zatím jen přes den a jde to.
Já jsem právě četla, že když začne dítko mít plínu po spaní suchou, tak už ho máš zkusit nechat spinkat bez plíny. On už ji měl suchou celkem dlouho. Jo a jak píšeš o té matraci. Víš jak jsem to vyřešíla? Rozložila jsem tam dvě plíny a mezi ně jsem dala igelit. Kdyby náhodou, tak ať to aspoň trošku zachráním.
Ze začátku spával odpoledne u nás, ale teď už ve svojí posteli. I když ho hlídá mamka, tak nechce spát u ní, ale chce jít dolů do své postele.
Jak píšeš o té holčičce, tak je to tak smutné 😢Musí to být pro ně hrozné, když jsou zavření v bříšku, něco jim chybí a nedokáží si o to říct, jen se trápí. Ach jo. Kolik by teď měla?
Kamarádku jsem včera potkala. Tak má z toho takové různé pocity. Snad se jim zadaří. Holčičku mají skoro stejně starou jak je Domík a ta se jim povedla hnedka na 1.IVF. Jí právě jeden vaječník vůbec nezareagoval, tak jí odebírali jen z jednoho. Vidíš to, na kvalitu jsem se jí ještě nezeptala. Ale myslím si, že jinak by je určitě zamrazili. Ona už na kontrolním UTZ říkala, že se jí to moc nelíbí, že má z toho smíšené pocity. Ale já věřím, že jí to vyjde.
Pomalu letím chystat snídaníčko a něco na oběd.
Papa užijte si krásný den. Tady dneska zase svítí sluníčko.
Posíláme pusinky 😵 😵 😵L+D