Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

ronecek
6. čer 2011

@mikulka Ahojky, takže je máme skoro stejně. A teďko v tom taky velký rozdíl nebudeme mít 😉 My bydlíme s mojí mamkou a někdy to taky není žádná sranda 😠 K tchánovcům jezdíme každý týden. S tchýní si tykáme, dobře si rozumíme, ale bydlet bych s ní taky nechtěla.
Hlava mě nebolívá téměř vůbec. To je opravdu zázrak. Ale možná, že teď v těhu, bude všechno jinak. Při změně počasí mi to spíš vždycky vlezlo na náladu. Když bývá škaredě bývám taková nervní, podrážděná.
Za krkem mě ještě trošku pobolívá. A teď večer jak jsem se sprchovala, jsem zjistila, že mám po tom včerejším mazání červené fleky na místech, kde mě manža mazal. Takže asi alergie na koňskou mast 😨
Hyperstimulák byl hrozný. Pořád jsem si říkala, že se to spraví a bude zase dobře. Někdy to bylo i lepší. Ale pak už jsem nemohla vůbec dýchat, ležet, sedět. Břicho šíleně nafouklé a tvrdé. Tak jsme valili. V CARu hnedka nasadili kapačku a vezli mě do nemocnice ☹

ronecek
6. čer 2011

@lenkacar Leni, tak tfuj tfuj tfuj 🙂 Musí to vyjít. Moc vám to přeju.

ronecek
6. čer 2011

@magieee Ahoj maminko, tak jak se cítíš? 🙂 My máme taťku taky na odpolední. Chodí ale na 14 a vrací se po 22. Taťka to má teda náročné. To takhle dálá celý týden ☹ Někdy mě to štve, že musíme být sami doma, ale na druhé straně jsem ráda, že je v práci. Můžu za kamarádkama, koukat na PC. Když je doma, tak tady sedává hodně on. A hlavně, když je manža doma, tak toho doma moc neudělám, protože se mi nechce 😀

magieee
6. čer 2011

@ronecek S tím tetováním máte teda odvahu já bych se bála a navíc si říkám jak by to vypadalo až bych byla stará bába. 😀
Nemáš strach,že když z tebe teď bude ta krásná těhula,tak to po porodu už nebude tetování tak dokonalý?

ronecek
6. čer 2011

@magieee Ta ještěrka zase nějak moc veliká není 😉 Se stářím si starosti nedělám 😀 Kdykoliv si to mužeš nechat odstranit. Jak jsem byla poprvé těhu, tak se trochu zvětšila, ale jak břicho splasklo, tak splaskla i ještěrka a je stejná jako když jsem si ji nechávala dělat 🙂

magieee
6. čer 2011

@ronecek On má směny taky normálně od 14.00 do 22.00 ,ale aby vydělal víc peněz tak dělá takhle přesčasy.Já pokuď budu těhotná tak už se do práce nevrátím.Budu mít skrz Epilepsii rizikový.A chodí tak už delší dobu jinak bysme neměli ani na to IVF.Je to dost smutný,ale jemu to zaplatí.Mě přesčasy nezaplatí nikdo,takže moc nepomůžu. ☹
Jinak s tím PC to je u nás stejný taky je tu hlavně on když je doma a mě nutí pořád ležet.Ty chvíle když můžu taky využívám k návštěvě kamarádek,ale dnes sem byla doma.
Zítra mám,ale jízdu s maminkou.Máme předplatné do divadla a zítra jdeme na poslední představení tak si to chceme pořádně užít a určitěse dobře odreaguji. 😀

ronecek
6. čer 2011

@magieee Tak to jo. Manža občas jde na přesčas přes týden, ale to většinou za někoho dělá. Jinak chodívá hodně soboty. Ale ne že by chtěl, musí 😒 Penízky se vždycky sejdou. On na PC moc nesedával. Ale registroval se na Fortunu, tak občas sází a sleduje tady přímé zápasy.
Zítra si to s mamčou užijte. Já v kině a divadle nebyla sto let 😀

magieee
6. čer 2011

@ronecek Sou to skvělý představení vždycky novinky roku.Je jich 10,ale je pravda,že jedno z nich je vždycky tzv. těžký kus. 😀
V sobotu chodí vždy,když má na odpoledne,takže i tuto sobotu.
Bohužel otravuje jeho rodina z Boskovic a potřebuje s něčím pomoc,takže tam hned po práci v sobotu pojede a já strávím celý víkend sama. ☹

ronecek
6. čer 2011

@magieee Známá má taky předplatné a pravidelně se svou mamkou jezdívají 😉 Jj, tak Tvůj je z Boskovic? Já jsem chviličku chodila s jedním klukem. Martin Jakl, jestli Ti to něco říká. Bude mít asi kolem 35 let. Mamka je zubařka a taťka jezdil se sanitkou. Aspoň tehdy, před patnácti lety 😉

magieee
6. čer 2011

Mě to nic bohužel neříká.Možná tomu mýmu.On tam má rodinu jako tetičky a babičku.Narodil se tam a pak začali bydlet v Brně.

magieee
6. čer 2011

No nic dnes už končím a jdu do hajan.Tak všem tady jen krásný sny.Nejlépe o těch našich malejch ať to dobře dopadne. 😉 😉 😉 😉

lenkacar
7. čer 2011

ještěrka výborná ..včera tam se mnou byla na IUI pani asi 150kg,že neměla vidět ani podprdu a na rameně vybledlýho delfína,no parádička veliká ..tak to radši nic než tohle 😝 jinak jsem si došla do krámu pro rohlíky a čokoládové mléko a pěkně se nafucnu ..a potom přijde kámoška na pokec ..

kata1145
7. čer 2011

Ahoj holky, všem vám přeju pěkné úterý. Nestihla jsem už včera odepsat... děkuji za vaše názory, jsem ráda, že jsem na tom podobně 😀
@amalka_78 : 🙂 taky mám teď pocit, že prostě chci fungovat přirozeně, ať mě z toho nepicne...už tak je náročné udržet tu hlavu v klidu...holky, my už máme tak neskutečně vytrénovanou povahu a to tělo vůči všem těm stresům a situacím, které jsme si prošly... přesně jak píše lenkacar ...

mikulka
7. čer 2011

@magieee HM, to znám tohle pomáhání. Se vždycky těším na společný víkend a na tohle jsou experti naši, ty manžela stáhnou k sobě a dělá jim třeba celý den PC. 😝
Včera ti byla v noci veliká bouřka!

Jinak holky, co ještě nemáte děti, chtěla jsem říct, že je lepší si to po tom KETu a ET pěkně užít a být v klidu, já si to užívala před 4 rokama taky. Teď už to samozřejmě nejde, když mám malého. Ale naštěstí ho nemusí skoro tahat, už si všude vyleze. Horší to maj ty maminky, co jsou těho třeba v roce toho prvního dítěte. To bych se dost bála.
Jinak dnes jsem 8. den od KETu. Minule mi bylo už 8. den trochu špatně, tak uvidím...

lenkacar
7. čer 2011

@mikulka budeš testit nebo ne?

sponiarka
7. čer 2011

Ahoj taky jsem 8 den po ET začínám být nějaká nervozní 😒

magieee
7. čer 2011

@mikulka ahojky! Tady nic nebylo.Mraky se sice honily,ale nic.Tak to snad vydrží,když půjdu ven.
Mě nic není tak jako dvakrát předtím takže mám dost obavy. 😒

magieee
7. čer 2011

@sponiarka Kdo by nebyl nervózní.Já začínám být hodně.Raději bych byla kdyby mi bylo špatně.Aspoň nějaký podnět,že to vyšlo. 🙂

kenya83
7. čer 2011

Ahojte 🙂 takže morfologický utz dopadol skvele🙂 čakáme krásneho zdravého chlapčeka. Malý má cez 25cm a niečo cez 250g. Dokonca sme o niečo vačší. Fotky priložím neskor🙂

magieee
7. čer 2011

@kenya83 Gratuluji a moc!!! 😀 😀 😀 😀 To chce aspoň malou oslavu a dětské šampáňo k tomu! Když jiné nemůžeš. 😀

kata1145
7. čer 2011

@kenya83 jee no to jsou krásné zprávy 🙂 🙂 🙂. Jupííí a jen tak dááál holky 😀 😀 😀 🙂

sponiarka
7. čer 2011

@magieee taky mi není špatně jen mě bolí prsa a jsem nějaká unavená

lenkacar
7. čer 2011

@kenya83 krásný co víc dodat ,další kámen odpadl vid..

magieee
7. čer 2011

@sponiarka Jo prsa mám taky nějaký nateklý a citlivý bradavky,ale říkám si zda to není hormonama.Moc doufám,že to vyšlo,ale nechci si ani dávat zbytečné naděje.Je to dost paradox co?

lenkacar
7. čer 2011

@magieee lepší se nechat překvapit mile ..můj názor

kata1145
7. čer 2011

@sponiarka
@magieee
holčinky, to by mohlo být dobré znamení, ne? ta citlivá prsa... to podle mých 2 kamarádek, které otěhotněly "neplánovaně" byla první známka...
jak moc bych vám přála, aby to tak bylo i u vás... i pak koncem června u mě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všechno vydržím 🙂 😀

mikulka
7. čer 2011

@sponiarka Ahoj, taky jsem 8. den po KETu. Vadí mi ta horka, dneska mi bylo blbě (trochu jsem zadoufala, že z něčeho...), ale bylo to z horka. Jak jsem přišla domů, bylo mi dobře.
Akorát mám teda častějc hlad, vy taky holčiny?

@kenya83 Moc gratuluju, to je krásný! 😉

@magieee A víš, že já bych taky byla ráda, kdyby mi nebylo ok, že bych si myslela, že to vyšlo... Při 1. KETu mi ten 8. den přesně začalo být trochu nevolno a přestalo mi chutnat kafe. Tak jsem poznala, že to asi vyšlo. Pak mi bylo každým dnem o něco hůř, ne nějak výrazně, ale jako mírňoučce jo.
Teď je mi akorát blbě z vedra!
Jsem pěkně nervózní. 😕

mikulka
7. čer 2011

Ale jinak naprosté většině holek, co znám, nebylo do testu min nic! To jen, že je naději i tak...

mikulka
7. čer 2011

Jinak teda musím říct, že se nešetřím. Dneska dlouhatánská procházka (ale nic mne nebolelo, tak to snad nevadí?), v tom vedru nic moc, pak doma úklid a vaření na zítřek. Teď je doma manžel, tak zbytek nechám na něm. 😉
A co vy, holky, šetříte se?
Vy co máte taky děcko, že to moc nejde? A že teda mám kluka strašně klidnýho a hodnýho 🙂

sponiarka
7. čer 2011

@kata1145 Ty bolesti prsou asi budou z hormonů ale bylo by to krásné kdyby to bylo z toho 🙂