Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

petapal
18. čer 2011

@lenkacar třeba je opravdu brzo a ukaze ti to pak kez by se ti to splnilo a doma se to uklidnilo u nas je to ted taky napjate

mufinka26
18. čer 2011

@petapal já měla testovat i po IVF až za 17 dní.... ale s KETem ješte nevím, to mě teprve čeká začátkem července 🙂

petapal
18. čer 2011

aha tak to nejak nechapu my do toho jdem naposled meli jsme prvni IVF z toho nam zbyli 4 bobisci dva mi dali nevyslo ted dva bojim se ,že zas nic i když prsa boli furt ,ale to muže byt naplastma a utrogestanem ,že drži mensku . Jak toto nevyjde kaslem na to a je mi to lito

mufinka26
18. čer 2011

@petapal nevzdávat se hlavně předčasně, uvidíš, že to bude ok a v pondělí na tebe vyvkouknou pěkný // 😉 😉

vered
18. čer 2011

@ronecek ahoj zlaticko moje, dekuju za drzeni vsech prsticku rucicek i nozicek, zira Ti napisu jak to dopadlo, pocitam ze do 2 hodinek to nestihnu byt doma, ale mam tam byt v 8 tak snad do tech 12 h budu zpatky doma...ale stejne nejvetsi nervy budou tak za ty 3 dny az nam reknou kolik mame embryjek. Myslim ze PK nenecham delat,protoze tady jeste nemaji tu novou techniku zamrazovani a rozmrazovat blastocysty je narocnejsi, nez treba 8 bunecna embryjka...tak je necham asi zamrazit ve stadiu 3 dennich.
Na toho Tea(nebojak se to jmenuje) se kouknu, co to je, vubec nic mi to nerika? U toho Lolka a Bolka je blby, ze je to zase nemluveny, Joshik neslysi vubec cestinu....Vsimla sem si ze mi vubec neodpovida kdyz se ho na neco ptam....napriklad, kdyz se ho zeptam co to je, nebo co dela , co drzi, tak to po mne jen opakuje a vubec nereaguje...nebo mu to trva a rekne to treba az pak....dela to tak uz hodne dlouho.
Jo uz mame letenky...dnes sme je konecne koupili a za skvelou cenu!! Super levne..v CR budeme od 2.7.-19.8.
Tak to pak asi taky nebudu moc psat..ale obcas nakouknu.
A vy jedete kam??Pod stan? Na dovcu?? To se nam teda bude styskat....tak dlouho tu nebudes vid...tak si to moc uzijte.
😵 😵 😵 😵
Zlati musim koncit...jo co vlastne ta @klara.k nase? Uz se vratila z dovci????Nejak se neozvala....mozna se jeste nevratila...
Tak preju krasnou nedelicku, hezky se vyspete a pozdravuj bobanka v brisku a Domicka,pusinky g+j 😵 😵 😵 😵

ronecek
18. čer 2011

@vered Ahojky 🙂 Nene nejedeme pod žádný stan. Manža má z práce každý rok týden rehabilitační pobyt. On to má zdarma i s procedurama a já si pobyt zaplatím. Budeme v budově, bungalovu s koupelkou, WC i televizí.
Jinak s Klárkou nevím co je a ta Kalopka by mě teda taky zajímala.
Posílám Ti odkaz na pohádky toho TEA.
Pa a krásný večer. L 🙂

http://www.detsky-web.cz/online-pohadky/73_teo

vered
18. čer 2011

@ronecek aha takze dovca jak se patri...super. 😵 😵 🙂
diky za ten odkaz, ja uz si to nasla na youtube a Joshik koukal pred spanim., asi na 5 dilu...docela hezky, takovy poucny, ale ten dabing to je prisera....myslim ze to dabovali ti sami lide, co dabujou cerveny trakturek, nebo prasatko pepina, ted nevim....strasne blbe se smejou a celkove ten dabing je takovej neprirozenej, nepripada ti to???.... 😠 ale joshikovi se to libilo a chtel jeste a jeste.
Krasny vecer i Vam... ja du do hajan, jeste sem se naposledy napila a zacinam se postit...paaaaaaaaaaaaa 😉

mufinka26
19. čer 2011

ahojky holky, tak mrška dorazila o týden dřív.. 😀 😀 😀 supééér, takže od zítřka stymulace na KET, doufám, že sliznice poroste jak má a že se nám bobíšci krásně rozmrazí a budou OK 😀 😀

pikusa
19. čer 2011

@mufinka26 tak hezky stimuluj 😀 a držím palečky

mufinka26
19. čer 2011

@pikusa děkuju 😀 😀

mindinka
19. čer 2011

@vered Ahoj Veredko, hodně štěstíčka na dnešek, moc na tebe myslím. 🙂

kenya83
19. čer 2011

@vered veredko aj ja na teba dnes veľmi myslím a moc, moc Ti držím palčeky 🙂

pikusa
19. čer 2011

veredkoooooooooo tak jak????????jsem zvědaváááá a myslela jsem na tebe 😉
@mufinka26 čím stimuluješ???

mufinka26
19. čer 2011

@pikusa estrofem, snad sem to dobře napsala 😅 2x denně 1 tabletka, ale dělá se to i ve formě náplastí.. pani doktorka usoudila, že když je léto a já sem korpulentní tak my dala tabletky 😀 akorád sem celkově zvědavá, kdy se třeba bobíšci při KETu dávají do bříška.. vím, že záleží na sliznici..

pikusa
19. čer 2011

@mufinka26 já měla tabletky...a KET byl asi 18 den cyklu...

mufinka26
19. čer 2011

@pikusa díky za info 😀 nám by to krásně vy\cházelo na dovču, takže bych měla i klídek a nemusela bych na neschopenku... 😀 😀

pikusa
19. čer 2011

@mufinka26 tak to je super...
Já od 10.dne cyklu jezdila skoro ob den na UTZ a pak se šlo na věc 😀

vered
19. čer 2011

@mindinka
@kenya83 (hezke oblecky pro mrnouska)
ahoj holcinky moc dekuju ze ste na mne myslely 🙂
Jinak hlasim odber 13-ti vajicek, kolik bude bobanku zjistime az zitra. Takze este palecky nepoustejte 😀
Stravila jsem tam cely den, od 8h od rana a domu sme prijeli pred chvili...proste des. Slo to dnes strasne pomalu a ja byla az 5. na rade..
Jinak me docela boli bricho a sem celkove nejaka mrzuta 😝 ..dobre ze nejdu na et a nemusim nic zavadet.
Tak papa a krasny den! 🙂 😵 😵 😵

kenya83
19. čer 2011

@vered veredko tak držím palčeky nech je čo najviac bubliniek 😉 a najlepšie by bolo nech sú to krásne blastocysty 😉 😉 😉 tfuj, tfuj, tfuj 😵

onno
19. čer 2011

Ahoj potřebovala bych poradit beru hormony na KEt ,ale malej se my dnes osypal má neštovice a mamka neví jesli jsem je měla buď že jen 3 tečky nebo vůbec.Tak nevím zda na Ket chodit.

lenkacar
19. čer 2011

@onno zavolej to do car,at ti poradí ..nevim kolik je inkubační doba jestli 18nebo 20dní tak nějak

sedmitecka
19. čer 2011

@vered ahojda, jojo, tohle je moje druhé IVf...to první skončilo MA v 7.tt. a KET jedné zmrzlinky nic.....tak jedem znova 😉
já decapaptyl mít nebudu, budu píchat pregnyl, to je rto stejné jako ovitrelle. minule jsme měla slušný náběh na OHSS, tak se trochu bojím, co bude po OPU, protože dneska jsem 4. den stimulky a břicho teda příšerný, bolí hodně 😕 😕 😕 😕 a cítím ho prakticky od prvního dne s gonalem....
prosím tě, jak dlouhi jsi stimulovala ? mě to přijde jako děsný fofr, budu píchat 7 dní gonal, pak jdu na UTZ, to bude ve čtvrtek, k tomu ještě ode dneška připíchávám luveris a od zítřa i cetrotide 😝 😝 😝 😝 😝
poprvé jsem stimulovala 8 dní, 9. den večer pregnyl a 10. den bylo OPU ....

sedmitecka
19. čer 2011

@vered veredko, krása, teď to čtu, 13. je super číslo!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 držím place, ať se daří dál a všechny vydrží 🙂

stazina
19. čer 2011

Ahoj Holčiny, jen jsem mrkla...

@vered veredko moje milá,d ržím moc a moc palce, aby bylo bobánku co nejvíc.. 😉 a určitě jich bude hafo a halvně to budou siláci , kteří vydrží a bude z nich krásné mimi.....a kdypak půjdeš na et?

@mindinka ahoj, můžu se zeptat, jaký si vybrala kočárek.?.já jsem zatím jen mrkla na net, mě se jen tak něco nelíbí a ten co se mi líbí e zase nelíbí manžovi...takže tápu a doufám, že přijdu an funkční a krásný kočárek...tak porad, prssím, písni mi to třeba do IP
@onno ahoj,určiět bych brnkla do caru..ale bohužel si myslím, že ti to nedoporučí...podstoupit KEt....uvidíš, držímaplečky, at to vyjde co nejdřív...

A vám všem snažilkám, přeju moc štěstí a držím palečky...

ronecek
19. čer 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 To je super, že jsi takhle dobře dopadla. Zítra budu palečky držet dále. Akorát, že odpověď se dozvím až v pátek ☹ Mě taky břicho po odběru hodně bolelo. Chodila jsem skrčená jako stařenka.
Tak se tady s váma loučím. Sbaleno doufám máme vše. Bude mi moc moc smutno.
Moc na Tebe budu myslet. Posíláme pusinky na celý týden 😵 😵 😵 Papa a mějte se krásně. L+D

vered
19. čer 2011

@stazina stazicku, dekuju moc, ketik jeste nevim....ted si dam odfrk a pak......po lete! 😉 Opatruj se, papa 😵

vered
19. čer 2011

@ronecek ahoj zlaticko, dekuju za zpravicku, krasne si uzijte dovolenku 🙂 aspon si trochu odpocines od pc 😉 a v patek tu na tebe budou cekat nove zprvicky. Ja porad jeste trochu krvacim a bricho mam pekne nafouknuty, ale na OHSS to zatim nevypada... 😝 V patek uz doufam pobezim na Zumbu 😀
Tak papa, dobrou noc 😵 😵 😵 pusinky i Vam!!!

vered
19. čer 2011

@sedmitecka ahoj sedmitecko, diky moc ,jsi hodna. 🙂
Ja jsem mela nejdriv 3x dlouhy protokol a teprve ted mam 2x ten kratky s antagonisty.
Ale picham mensi davky a nemam to tak rychly jako Ty.
Pri predeslym protokolu jsem zacala pichat 3.DC150 gonal a pichala ho po dobu 9 dni, cetrotide jsem zacala pripichovat od 8.DC-12.DC.
12.DC jsem pichla posledni cetrotide (uz bez gonalu)a 2x decapeptyl
13.DC jsem nepichala nic a 14.DC OPU

Ted to bylo delsi 3.DC -10.DC gonal 150,cetrotide od 8.DC-14.DC, 11.,12.,13.DC gonal 75 jednotek.
14.DCjsem mela 37.5gonal a cetrotide(v15h) a pak 2x decapeptyl(o pulnoci), 15.DC bez niceho a 16.DC (dnes) OPU, takze to celkove bylo o dva dny delsi...bylo vic vajicek, pomaleji dozravaly a vysokej estradiol... 😝
Ty kdyz beres tak vysoky davky tak ti to asi rychleji roste, ale ten cetrotide pak ten rust foliku zpomali, tak to bylo i u mne...

Kazdopadne sem zvedava jaka budou embryjka, trochu se bojim ze pri tomhle protokolu nejsou tak kvalitni vajicka jako u tech dlouhych.
Co to je ten luveris???
Jinak celej vtip tohohle protokolu je v tom ze na konci se picha ten decapeptyl....tim se zabrani vzniku OHSS, ale spouta holcin prave OHSS mela i pri tomto protokolu a to prave proto ze pichaly na konci ovitrelle ci pregnyl....
Doufam ze se Ti OHSS obloukem vyhne. Ja mam bricho jeste nafoukly ted a boli me to celkem dost,taky krvacim...JInak doufam ze zitra na nas cekaji pozitivni zpravicky.
Tak Sedmitecko, drz se a pij hodne vody, to pomaha...
Ahojky. Jo kdy jdes na UTZ??? 😵 😵 😵 dobrou noc.

petapal
20. čer 2011

😢 tak dneska test 13den a bily volala jsem do caru nemam veset hlavu a zkusit testovat ten 17den a pak se jeste objednat na krev ,ale ůuž neverim a nedoufam. Byla to posledni nase sance manžel odmita dalsi pokusy

pikusa
20. čer 2011

Ahojík holky
@petapal nevěš hlavu.....však ti to v CARU řekli.....ještě je šance 😉
@vered tak co????????co embroušci?? 🙂