Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
19. črc 2011

@kenya83 Já jsem myslela, že když se to nepovede, že se za to neplatí, no uvidíme jak dpadneme my v pondělí, až z toho začínám mít hrůzu, že nám to taky nevyjde. ☹

kenya83
19. črc 2011

@mindinka ale kašľať na peniaze, hlavne že je naozaj všetko v poriadku. To ma najviac teší 😵

vered
19. črc 2011

@bublenudle bublicku, to mimodelozni to ti verim ☹ ......to musela byt rana, ale ted to uricte musi vyjit 😉 😉 ...budu drzet palecky moc moc, jaky budes mit protokol??????Taky se mej moc krasne paaaaaaa 😵 😵 😵

vered
19. črc 2011

@kenya83 ahoj zlati, to nevadi ze se malicky nechtel ukazat, vim ze to zamrzi, ale hlavne ze je vsechno v poradku, to je nejdulezitejsi. 😉 Nektera mimi proste nemaji rada ultrazvuk. Moje kamaradka to s malym mela zrovna tak, nikdy se jim nechtel ukazat a pokazde se zakryl ruckama......
Tak moc gratuluju k tem stastnym zpravickam a at je vse i nadale v poradku 😵 😵 😵

vered
19. črc 2011

😵 😵 Holcinky moc vas vsechny zdravim a posilam hodne sily do boje,stimulky,cekani, testovani, i tehulkovani 😵 😵 😵

bublenudle
20. črc 2011

@vered berusko,tak hlasim ms...dnes dorazila,presne jak jsem potrebovala a chtela 😵 😵 jsem mimo cr pracovne a v nedeli rano se vracim a v pondeli na utz...od zitra picham gonal...jsem fakt stastnaaaaaa 😵 😵

bublenudle
20. črc 2011

Ahoj holky......takze hlasim prichod ms...od zitra gonal a v pondeli utz v caru.....jupiiiiiii ,zaciname cestu za miminkem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jsem stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂

mindinka
20. črc 2011

@bublenudle Ahojky tak to moc gratuluji a držím palečky at to vyjde 😉

bublenudle
20. črc 2011

@mindinka Dekuji moc,tentokrat to vyjde...musi 😵 uz jsem si vse spatne vybrala,myslim 😔

mindinka
20. črc 2011

@bublenudle Určitě to vyjde, nám to vyšlo na potřetí 😉 a doufám, že to dotáhneme v pohodě až do konce. 😵

ronecek
21. črc 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Tak vykurýrovaní stále nejsme ☹ Dominiček ještě dobírá atb, takže do konce týdne by měl být doma. Já pořád kašlu, hlavně v noci. Je to příšerné. Už mě to štve.
Včera jsem byla s Domíkem ještě na kontrole u očního. Tak dopadl dobře. Trošku mu ujíždí očko, ale tak jak minule mi řekla, že je to tím, že má široký kořen nosu. Očka má v pořádku. Tak jsem ráda. Jeli jsme autobusem, tak měl super zážitek. Bo ty dědiny jsou totálně rozkopané, samá tatrovka a bagr. Tak Domík jen koukal a nedutal.
Jé, tak Joshik Tě takhle zlobí ☹ Domík má teď zase celkem klidové období. Možná i tou nemocí.
I včera ve městě a u doktora byl hodný.
A jak jste teda na tom s tím zdravíčkem?
No s tím bazárkem zkušenost mám. A to chceš tady v ČR nebo až v Izraeli? Tady to funguje, že si danou věcičku vložíš do bazárku, musíš tam napsat trošku popis, cenu atd. No a když o to někdo projeví zájem, tak se Ti to tam zobrazí nebo u jiných stránek Ti přijde email. Ty pak buď danou věc můžeš poslat na dobírku nebo já to většinou dělám převodem na účet. Napíšeš holčině své číslo účtu a jak Ti penízky dorazí na účet, balík odešleš. Není na tom nic složitého 🙂
Dneska jsem tady měla švagrovou. Tak poseděla přes tři hodinky. Už se jí to pěkně krátí. Má většinou vše nakoupeno a zbaleno 🙂
Na tu chatu v sobotu nejedeme, bo tatínek musí v sobotu do práce. V neděli jsme pozvaní ještě k rodině na pouť, tak pojedeme tam.
Tak se opatrujte a uzdravujte. Posíláme pusilinky 🙂 Papa L+D

ronecek
21. črc 2011

@kenya83 Ahojky 🙂 No bobík sice nespolupracoval, ale jak píšeš, můžete být rádi, že je vše v pořádku. Krásně roste a je zdravoučký🙂Snad vám to v tom 30tt vyjde. Aspoň krapínek. U vás je to takhle drahé ☹ Jak jsme byli u Dominička, tak už si sice částku nepamatuju, ale určitě to nestálo tolik 🙂 Ale je to krásný zážitek, co? 🙂

bublenudle
22. črc 2011

Ahoj holky,brali jste neco na rust sliznice???? aby se mimuska keasne zavrtala???? myslim ze jsou nejake caje 😨 diky

sponiarka
22. črc 2011

@bublenudle Ahoj většina holek pije kontryhel čaj 😉

kenya83
22. črc 2011

@bublenudle na rast sliznice je výborné ľanové semienko 1 lyžica denne spapať alebo zamiešať do jogurtu 🙂 Najlepšie je začať ho papať už od 1 DC 😉 a samozrejme je dobré k tomu užívať estrimax alebo estrofen 🙂

bublenudle
22. črc 2011

@sponiarka dekuji,ano nekde jsem to cetla 😉

bublenudle
22. črc 2011

@kenya83 diky zlati...v pond.jdu na prvni utz tak uvidime....jestli bude neco potreba

kenya83
22. črc 2011

@bublenudle držím palce nech sliznica krásne rastie 😉

mufinka26
24. črc 2011

ahojky holky tak sem se vrátila z dovči... no a 4.8 jdme na UZ jestly tam nějaký ten bojovníček je, jelikož testík nám ukázal druhou čárku 😀 😀 sice slabší, ale je tam, tak snad bude všechno v pořádku a uvidíme bublinku 😀

mindinka
24. črc 2011

@mufinka26 Ahojky tak to je krásný, moc gratuluji a at čárka krásně sílí. 😵

pikusa
25. črc 2011

@mufinka26 super 😵 😵 😵 😵 😵
Já byla v pátek na UTZ a zítra jedu zase....jestli sliznice roste......
a uvidíme,kdy jdeme na to

kenya83
25. črc 2011

@mufinka26 supeeeeer 😉 držím palce, aby čiaročka silnela. A dôležité je, aby si testovala jedným druhom. Ja som nakúpila mamatesty a testovala som každý deň a bolo krásne vidno ako čiaročka silnela. A myslím, že som raz testla aj testom woman secret a rapid clear a rozdiel v intenzite bol riadny až som mala z toho zlý pocit. 😒
@mindinka tak si to dnes uži moja zlatá a teším sa na fotky malej Zuzanky 😉
@pikusa držím palce a prajem nech máš krásnu perinku pre tvoje bobánky 😉

mindinka
25. črc 2011

@kenya83 Zlatí moc děkuji, kamarádka mi poradila at si koupim coca colu a před tím jí vypiju, že se mimi vzbudí. 🙂

kenya83
25. črc 2011

@mindinka len toho nevypi moc, aby nebola malá moc aktívna, potom sa Vám budem moc vrtieť 😀 😀 😀
Zlati chcem sa Ťa opýtať aký budeš používať detský prášok na pranie vecičiek? Ty si už skúsená tak poraď. Ževraj aviváž ani škrob sa vôbec nemá používať. V poradni som dostala prenatal box a mala som tam vzorku prášku PERSIL SENSITIVE 🙂

mindinka
25. črc 2011

@kenya83 No taky bych si chtěla koupit ten PERSIL prý je dobrý tak uvidíme, no ty aviváže to nevím, já si i ted kupuju na praní aviváž pro miminka, to je jediná vůně kterou můžu, jinak se mi z těch ostatních zvedá žaludek, to prostě nesnesu. 😀

kenya83
25. črc 2011

@mindinka halóóóó no kde si toľko 🙂 čakám tu na teba ako na spasenie 😀 😀 😀

bublenudle
25. črc 2011

Ahoj holky,takže hlášení z utz...foliky mame ale rostou rychle,pichala jsem 300ui gonal,ted mi to snizil mudr na 187,5ui...jinak OPU uz asi v patek...je to fofr,ve stredu jdu zase na utz..tak uvidime 😵 😵 😵

mindinka
25. črc 2011

@kenya83 Ahojky tak už jsme doma, máme krásný video a fotečky. 🙂 Sice nejsme tak veliký jako vy, ale roste pěkně podle tabulek, váží 770g a je všechno v pořádku, taky nám potvrdili, že je to na sto procent Zuzanka 😀 😀 😀

mindinka
25. črc 2011

Tady je naše Zuzanka 😵

mufinka26
26. črc 2011

ahoj holky tak dneska byl už testík úplně bílý 😒 tak ještě uvidíme co nám řeknou zítra z krve