Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kenya83
26. pro 2010

@vered tak držím palce 😉
kto odtiaľto si dal pri KETE zaviesť jednu blastocystu?

vered
26. pro 2010

dik. byla to luucia 😉

kinguse
26. pro 2010

@vered zavedem 2. Snad se dobře rozmrazí a hlavně budou vyvíjet,aby byli OK k zavedení! Víc už nemáme 😖 Když to nevyjde,tak se chystáme na lyže..musím se na něco těšit,ne? 😀
Jinak já zavádím Utroš, zobu 3x1 Estrofem a ještě Prednison. Mě sliznice bez léků nanarůstá.
Doufám,že budem šťastný jak luucia!!!! a dočkáme se //

pampeliska36
26. pro 2010

ahojte holky... tak ja se priznam, ze poprve za tech 14 dni trosinku "trojcim" 😨 mam totiz strach, aby to vyslo!!! testovat budu fakt az 30.12. 🙂
jinak se citim tak, jakoby mela dojit mrcha... ale jen sem tam!

... vitam nove prichozi 🙂 😉

luucia
26. pro 2010

Jen v rychlosti nakukuju..já neměla jednu blastocystu...ale jedno 8mi buněčný embryo a poprvé to byla jedna morulka 😉

dočtu večer..jsen jsem nakoukla a mrkla, že se o mě mluví 😉 😀

luucia
26. pro 2010

@sandol jééé, tak už máš po ET 🙂 a dva 8mi buněčný fešáky 😵 hmmm, já měla taky 8mi buněčný 😵 😵 😵 držím pěsti a odpočívat 🙂 U nás Vánoce super..Anetka už to děsně řeší a zkoumá...viděla Ježíška, co proběhl kolem okna a zaťukal na ní, tak je z toho hotová 🙂 Dárky se jí líbí všechny, já jen řeším, jak se ted porovnat v bytě 😅

@kenya83 vítej u nás a přeju brzy // 🙂 je mi líto, co se ti stalo ☹ je to tak nespravedlivé, čím vším si musíme projít, abysme mimi měly a pak se stane tohle ☹

@katerina85 myslím, že 14.den by na testu // měly být 😉 spíš to máš nějaký rozhozený 😒 na těhu to teda nevidím

@vered tak úroda vypadá taky slušně 😵 týjo a ET bude na Silvestra...to určitě něco znamená!!! 😵

@kinguse držím pěsti na zítra 😵 😵 😵

@pampeliska36 jak ti je??? já před testem taky plašila 😝 takovou dobu jsem byla celkem v klidu a ten den dva před to byl mazec 😝 kolik dní jsi od posledního Pregnylu a kolik jsi píchala???

kenya83
26. pro 2010

@luucia ďakujem za povzbudenie 😉

pampeliska36
26. pro 2010

@luucia diky 😉 ta doba toho cekani je nejhorsi... 😅 ale musime to vsechnz proste nejak vydrzet... ja mela posledni pregnyl minulou nedeli a 1500 jednotek 😉

luucia
26. pro 2010

@pampeliska36 no tak to už bych test zkusila....1500j je malinko 😉 já měla 10000j a to je v těle dlouho 😝

vered
26. pro 2010

@kinguse Taky doufam, ze se dockame.. 🙂
A Ty beres tolik leku jo?? A ten prednison je na co?? Ja mela takovou depku z toho estrofemu, ze to musim brat, cetla jsem ze to je hrozny svinstvo a koukam ze to tady berete vsechny a ma to nejaky vedlejsi ucinky????To by me zajimalo.... Tak at to zejtra vyjde!! Myslime na Tebe a dej vedet co a jak pa a hezky vecer... 🙂

@luucia Chichi, doufam ze to neco znamena.....pri ketu s Joshikem to bylo zase na moje narozeniny!! A vyslo to!
Jo, omlouvam se za mylnou informaci o blastocyste...nejak sem to spletla!!! A jak se citis....kdy mate ultrazvuk??Tady se chodi tyden po krvi...
Taky jsem se zasmala jak pises ze musis preorganizovat byt...mala dostala hodne darecku asi.... 🙂 tak pa a uzivejte si to.

@pampeliska36 To ses dobra pampelisko ze vydrzis netestit.....az do 30 jo??To je jeste doba, to se ti ani nedivim ze uz z toho silis...tak snad jeste vydrzis a pak budes mile prekvapena!!!!!!!!Drzim pesti...hodne stesti..pa

kenya83
26. pro 2010

@pampeliska36 držím palce nech objavíš na teste vytúžené // 😉

luucia
27. pro 2010

@vered Já brala při KET Prednison 😝 beru ho furt a jsem po něm jak pátrací baplon...snižuje imunitu, aby tělo nebojovalo s embryjkem 😉 už se těším až mi ho vysadí 😝 A ještě beru Utrogestan 😉 Estrofem jsem nebrala, te je na co?? 😕
Cítím se jinak celkem ok, včera poprvé mi bylo divně 😝 že jsem ai nevečeřela a děsně mi vadí kouř 😝 a UZ jdu 5.ledna...snad tam bublinka bude i se srdíčkem..bojím bojím 😔
Malá dostala milion dárků 😝 a jeden větší než druhý..obchůdek, domeček pro panenky..nevím kam to dát 😝 ale hraje si se vším 😵

pampeliska36
27. pro 2010

ahojte kocky 🙂
dneska jsem to zkusila a NIC ☹ nejsou tam! to jsou teda mrchy... budeme si muset jeste pockat 😒 ale stale bojujeme! 🙂 zklamani neni tak velke jak pri prvnim ICSI, ale je... no kazdopadne pockam jeste do 30.12. a pak pujdu hnedka v pondeli do CARu na krev. 31.12. tam totiz nejsou 😨
tak se drzte kocky!!!
uvidime, co mi navrhnou... mame jeste jedny dvojcata v mrazaku 😀 obe jsou to opet blasticky 😀 tak uvidime

kenya83
27. pro 2010

@luucia myslíš, že ten prednison by mala brať každá žena? @pampeliska36 to ma veľmi mrzí, ale nádej zomiera posledná ...treba bojovať ďalej🙂

luucia
27. pro 2010

@pampeliska36 neztrácej naději...třeba ještě vykouknou toho 30.12. 😉 držím pěsti...dvojčátka v mražáčku to kdyžtak jistí 🙂
@kenya83 u nás v CAR ho dávají automaticky každé...ikdyž máme už jedno dítě, tak není předpoklad, že by tělo embryo nepřijalo 😉 ale každý CAR to má jinak 😉

kinguse
27. pro 2010

@vered ..no já beru ten Estrofem už skoro 2roky,protože bych jinak vůbec nemenstruovala a nenarůstala by sliznice, ze začátku jsem byla hodně náladová,tak jsem ho vysadila (a taky jsem přibrala),ale pak mi ho dali zas,že ho musím brát,že když mám předčasný přechod,tak by jinak hrozila osteoporóza,kdyby mě nestimulovali hormonama 😖 Vedlejších účinků má fakt hrozně,ale prý i pozitivní..názory na něj se dost různí. Ale spousta dr (jezdím u farm.firmy gynekology) mi řeklo,že za vedlejší účinky se projevují nejdříve u dlouhodobého braní,což považují 5let a víc! Takže myslím,že můžeš být v klidu..mě taky nic jinýho nezbývá 😀 A Prednison nasazují kvůli alergii na sperma či embrya a u nás v CARu taky asi všem,i když už jedno dítě máš! Po něm se hodně tloustne,ale taky ne každá,někomu to vůbec nevadí.
Jinak mi volali z laboratoře a rozmrazili se nám obě embrya,jedno výborné kvality (neříkala jaké,zeptám se při KETu) a druhé pomalejší,ale že by doporučovala ho taky zavést,že kolikrát překvapí a začně se v děloze dobře vyvíjet,tak uvidíme. V půl1 tam máme být, v 1h je KET.
Tak páááá a držte se spolubojovnice,na každou to štěstí někde čeká!!!...musíme tomu věřit.

kenya83
27. pro 2010

@kinguse držím palce pri Ketíku 😉 veľa šťastia 😉 Kočky viete mi poradiť? Mne robili protilátky proti spermiám aj embryu a mala som to v poriadku, myslíte že by som mala tiež po KETE brať ten prednison preventívne? Pri prvom ET sa embryjko pekne uchytilo.

pampeliska36
27. pro 2010

@kinguse drzim pesticky a pekne si ty miminka v brisku hyckej 😉

sandol
autor
27. pro 2010

Ahoj holky 🙂 ,
@pampeliska36 bereš to sportovně,jsi šikulka 😉 ,jasně,dvě naděje ještě dřímou v mrazáčkách 😉 a třeba tu ještě nějaká úúúplně malinká naděje žije 30.12.Ale víš jak to je...nechci ti brát iluze,14.den by ale už asi duch byl vidět 😔 ,tak je lepší se smiřovat....

pampeliska36
27. pro 2010

@sandol jojo ja vim... je pravda, ze ten prvni nezdar me dost sebral... ted uz to beru tak, jak to je. co se ma stat, to se stane a beztak to svym jednanim nebo chovanim nemam sanci ovlivnit... takze proste nic nenadelam 😒

sandol
autor
27. pro 2010

@luucia ahoj těhulko,tak už přeci nekuř,když ti vadí kouř 😉 😀 5.ledna budu mít už svrbění na testování,tak doufám,že mě nepřekecáš ať testnu 😉 poté co se vrátíte s bijícím srdíčkem 🙂 Také beru estrofem,nikdy předtím jsem ho nebrala,prý je na podporu těhotenství,tak nevím,proč mi ho před 2 měsíci po KETu nedali 😕 Já zase neberu ten prednison proti alergii,tak doufám,že nebudu za vypuzovačku 😀

sandol
autor
27. pro 2010

@kinguse držím pěsti,dej pak vědět na jaké jsi ležela posteli 😉,třeba se smluvíme,že na stejné co v sobotu já 😉
Tak to budeme testit skoro spolu 🙂 Teď už jsi na cestě pro bublinky,tak ať ti je tam citlivě vpraví a tvé tělo je s láskou přijme 😵 Chtěla bys dvojčátka?

sandol
autor
27. pro 2010

@kenya83 já ten prednison také nikdy nebrala,a z 1.IVF máme synka,tak každá to asi nebere automaticky,záleží to ponejvíce na zvyklostech CAR,někde to dávají tedy asi čistě preventivně,u koho je problém alergie zjištěn,ten to samozřejmě dostane.Pa 😉

sandol
autor
27. pro 2010

@vered ahoj veredko,prima nápad společné rodění 😉
Na ten estrofem mi řekli,že ho teď začali dávat na podporu těhotenství,na žádné jiné podrobnosti jsem se neptala.Jak jsem na letáku přelítla ty rakoviny,tak jsem to hned zase odložila,nebudu se tu stresovat co bych po tom ještě mohla dostat,ale přesně,to naše krátkodobé zobání nemůže nic způsobit 😉,sliznici mám také vždy super,tak je to asi na nejenom sliznici 😉 ,není mi po tom nic,žádné vedlejšáky,zatím.A mám psáno brát do 12.týdnu gravidity.Tak vidíš,nevadí to ani plodu,tak to bude nějaká neškodná mňamka 😀 Ty to také začneš brát až po OPU viď?Co břicho,máš píchání?

sandol
autor
27. pro 2010

@pampeliska36 přesně tak,jsi bojovnice 🙂 a ty se nevzdávají a nezdary je jen posilují 😉 Tak až přijde čas,vzhůru do dalšího boje,budu pak držet pěsti 😵

pampeliska36
27. pro 2010

@sandol no mne bylo receno, ze estrofem je prave na podporu a rust delozni sliznice... aby tam meli embrousi krasnou perinku na uhnizdeni 😀 a bere se to i potom, aby se tam pekne zavrtavali 😉

kenya83
27. pro 2010

@sandol díky za informácie 🙂 ináč keď sme boli na IUI tak mi tiež dali ESTRIMAX - je na podporu a rast sliznice maternice, keď som ho užívala prvý týždeň 2x1 a druhý týždeň 1x1 narástla mi z neho krásne sliznica 17mm. Krátkodobé užívanie je podľa mňa neškodné. Je estrimax podobné niečo ako estrofen? Máte s tým skúsenosti?

luucia
27. pro 2010

@sandol hele já nehulím 😝 😅 😅 ale mě vadí, jen když kolem mě někdo projde a hulí 😝 dokonce jsem viděla časopise popelník s vajglama a zvedl se mi žaludek 😝

@kinguse držím všechno, co mám 😵 pak dej vědět, jaký borce ti dali 😉

kinguse
27. pro 2010

čau holky,tak mám prcky u sebe,ale musím říct,že jsem trochu skeptická,protože embryjka byla jen šestkový,což neni nic moc dobrýho. Takže jedině doufám,že to budou hodně silní bojovníci a zvládnou to a aspoň jeden se uchytí 😉 Pravdou je,že poprvý jsem byla hrozně nervozní a teď vůbec nic necítím a jsem úplně v pohodě,jak kdybych nikde nebyla 😀
@sandol ležela jsem na 2.posteli od sálu, stejně jako při první ET,tak nevím,jestli to přinese štěstí. Ale jak píše pampeliska36: stejně to svým chováním nijak neovlivním,tak nač se stresovat!!! No,ale sandolko,tobě taky mooooc držím palečky,třeba se nám to povede oboum. Budu na tebe myslet. Mně to tentokrát asi rychle uteče, tenhle týden mám na každý den nějakou aktivitu (nic těžkýho samozřejmě 😀 ,spíš návštěvy) a ten první týden máme školení,takže to budu jen sedět v zasedačce a poslouchat,co nového ve světě farmacie 😝 ..takže se taky nepředřu..jen ty večery se budu muset nějak vymluvit,proč nepiju,asi si budu muset naordinovat zánět močáku s antibiotiky 😖 ..nerada se rouhám,ale asi to jinak nepůjde. V práci to nesmí nikdo vědět.Jak je znám,tak by mě hned chtěli propustit 😠
@vered už se ti to blíží,co? 😉
@luucia moooc držím palečky,abys měla všechno OK a doufám,že tě se sandol,vered a třeba i pampeliškou budem co nejdřív následovat s //
holky,jinak dík moc,že jste na mě myslely!!!!!! Skvělá podpora,to se cení 😀 😀 😀

sandol
autor
27. pro 2010

@kinguse ahoj ahoj 🙂,tak gratulace k šestičkám,nevím tedy co to znamená,mně nikdy čísla neříkali,ale když píšeš,že je to slabší,tak to je musíš hodně moc povzbuzovat a naslibovat ji spoustu krásných věcí co se jim bude dít,když to s tebou vydrží 😵
Tak náhodička se stala 😲,já ležela jak při OPU,tak při KET na 2.posteli od sálu 😀.Kolik vás tam bylo?A kdo zaváděl?To je dobře že budeš aktivní,aspoň tě nebudou napadat hříšné myšlenku typu:testovat co nejdříve,píchá mě správně v tom břiše atp. 😉 A díky za podporu,zatím je dobře,hříšné myšlenky nejsou,zatím mozek dokáže zpracovat,že je na vše ještě příííliš brzy,to za týden,to nastanou muka 😀 A to je jasný,na ATB se prostě pít nemůže 😉