Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
8. led 2011

@luucia jasne chapu..ale z nas jsi nejpokrocilejsi 😉
testovat nevim..... nejak nemam odvahu, zatim netusim.............dobrou 😵

kinguse
9. led 2011

@luucia to víš,ono mi ani nic jinýho nezbývá. Taky to na mě občas padne,ale snažím s tom nešťourat, protože to stejně nemá smysl a nic tím nezměním. Pro mě je horší,že v práci mám čím dál větší stres,nejsem schopna splnit plány,co nám nastavili a těšila jsem se,že z toho aspoň vypadnu díky těhu.Takhle se budu muset nějak vzchopit a snažit se,abych aspoň o práci nepřišla. A novou se mi hledat nechce,když se o těhu ještě budem snažit!
Hezkou neděli všem!

kinguse
9. led 2011

@luucia to víš,ono mi ani nic jinýho nezbývá. Taky to na mě občas padne,ale snažím se v tom nešťourat, protože to stejně nemá smysl a nic tím nezměním. Pro mě je horší,že v práci mám čím dál větší stres,nejsem schopna splnit plány,co nám nastavili a těšila jsem se,že z toho aspoň vypadnu díky těhu.Takhle se budu muset nějak vzchopit a snažit se,abych aspoň o práci nepřišla. A novou se mi hledat nechce,když se o těhu ještě budem snažit!
Hezkou neděli všem!

pepek007
9. led 2011

@vered vůbec NZ kočko 😉 hlavně ať ho u vás mají a nasadí ti ho a jseš spokojená 😉

kinguse
9. led 2011

@luucia to víš,ono mi ani nic jinýho nezbývá. Taky to na mě občas padne,ale snažím s tom nešťourat, protože to stejně nemá smysl a nic tím nezměním. Pro mě je horší,že v práci mám čím dál větší stres,nejsem schopna splnit plány,co nám nastavili a těšila jsem se,že z toho aspoň vypadnu díky těhu.Takhle se budu muset nějak vzchopit a snažit se,abych aspoň o práci nepřišla. A novou se mi hledat nechce,když se o těhu ještě budem snažit!
Hezkou neděli všem!

pepek007
9. led 2011

@sandol kuju snad to taky neodfláknou ale jsme se bavily s holkama u nás v tématu na téma mražení a Kety a docela se ze mě stává skeptik když jsem to tak četlá jaký holky mají zkušenosti s mražením a počtem a Ketama atd :o/ já tam byla vždycky maximálně spokojená, tak mě děsí jak se to tam změnilo pokud je to opravdu tak a i ta minimální naděje mi nějak mizí mno 😒

luucia
9. led 2011

@pepek007 copak je s mražením??? 😕

luucia
9. led 2011

Jinak všechny zdravím,
já se přežuchla, manža uvařil luxusní bramboráky 😵 tak jsem se narvala 😵 😵 😵

kinguse
9. led 2011

@pepek007 ..to zas nebuď takovej skeptik!!! Mražení dělaj v ARTu novým způsobem a je to mnohem lepší než dřív. Většinou se embrya v pořádku rozmrazí. Já jen chtěla říct,že mi je divný,že do telefonu ti embryoložka řekne něco úplně jinýho než pak na sále. Já mám ohledně nich pochybnosti spíš od jiných dr,co jezdím,ale to nebudu konkrétní,to nemůžu. Jinak v ARTu byli (až na jednu sestričku na sále 😠 ..ta byla dooost nepříjemná) všichni moc fajn. Ale tentokrát mě trochu zarazili s tou kvalitou embryí,když po telefonu řekla,že je to ok a pak najednou měla fakt výraz,jak kdyby mi tam "jen tak" něco šupli,aby byl klid..ale to může být jen můj pocit!!!! Mě už trochu překvapilo, že měli od dárkyně tak málo vajíček, dr nejdřív říkal,že to vypadá dobře,že toho bude dost..prostě mám pocit,že taky dělí vajíčka od jedný dárkyně víc příjemkyním 😖 Ale jsou to jen dedukce a vlastní úvahy,nikdo do toho asi přesně nevidíme. A pokud jsi byla spokojená minule,tak budeš určitě i teď. Ostatně vždycky ta,který to vyjde tak je spokojená a ta,který to nevyjde,tak hledá,co by kde mohlo být lepší. Takže hlavu vzhůru a věř,že ti to hned vyjde!!!!!! 😉

pepek007
9. led 2011

@luucia Lucí King už to vysvětlila ale víceméně šlo o to, že něco jinýho Ti řeknou po tel a skutečnost je úplně jiná a když chceš vědět proč to zamrazili po tolika a co udělali se zbytkem, tak se nic moc nedozvíš nebo že někdo měl 8 embriek a zamrazili je po 4 takže jen dva Kety 😒 pak otázka co s těma zbylejma co rozmrazí a nevyužijou atd. spíš se to všechno hodně liší ale King má pravdu s tím jak píše komu to vyšlo a kdo jak byl spokojenej a pátráním to souhlasím 😵 jen jako mě to trošku děsí, že by se to tam tak změnilo jak tam holky reagovaly ale možná jsem to jen blbě pochopila nevím 😉 snad má pravdu a budu i podruhé moc spokojená ale to pořád ve mě nějak bude holdat 😒

pepek007
9. led 2011

@kinguse jj snad máš fakt pravdu kuju 😉 joo jako já neříkám, že se z toho budu hroutit a já nevim co ještě ale bude to ve me hlodat to jako jo já si ráda vždy vyslechnu názory druhých než si udělám svůj ale kdyaž převládá víc těch skeptickejch , tak to neni 2x situace k juchání 😖 🙂

pepek007
9. led 2011

@luucia jééé taky bych si dala ňamka :o) my dneska měli česnečku a čevabčiči s bramborem a červenou řepou 😉

luucia
9. led 2011

No tak to je docela drsný 😕 za mnou po OPU přišel laborant se domluvit po kolika to zamrazíme...udělali mi několik dávek po jednom embryjku, protože jsme chtěli zavádět jen jedno 😉 a co jsem tady třeba četla od holek ( nevím teda z jakýho CAR) , že jim vyhodili morulky, že s nima není tak velká šance na úspěch při KET, že zamražujou jen blastocysty 😕 to mi přijde síla 😲 jako když si vezmu, že nám se z KETu zadařilo s 8mi buněčným embryjkem 😕 v každým CAR to dělaj jinak no 😒

pepek007
9. led 2011

@luucia noo Lucí to je ončo co jsem taky měla na mysli právě 😒 to buď ráda, že jste to měli takhle a ještě po jednom to je ideálka 😉 jj co Car to jinej přístup 🤐 já právě nevim jak je to u nás jen vím, že jsem měla kolem 18 vajíček, po PK 5-6 dní teď přesně nevim kolik zda 5 nebo 6, tak jich zbylo 8, 3 mi daly a 5 zamrazili ale netuším jaká kvalita je po 6 dnech :o/ a z těch 3 se jedno chytlo a to je náš prcek takže si taky myslim, že záleží na hodně věcech nejen na stádiu embria a proto taky pátrám co mě čeká ..po kolika nám těch 5 zamrazili a kolik z toho bude Ketů atd. ale na to mi asi odpoví jen oni tam protože každej to má fakt jinak kord když já tam byla před cca 4 rokama od tý doby se asi dost změnilo ale jak říkám, já tam byla maximálně spokojená se vším. Probrali tam se mnou co jsem chtěla vědět abyli hodní a fajn jen mě nenapadlo se tedsa zeptat jaký jsou kvality embria a po kolika nám je zamrazí 🙄 jen vím, že budu minimálně 2 měsíce před jíst Prednison, sexovat s kondomem a den přet ET si začnu píchat Fraxiparin to si zase naordinuju a budu to chtít 😉 měli jste opravdu štěstí, že vám to vyšlo a hrozně moc Ti to přeju Lucí a doufám, že nás tu bude víc ale ono je jiný jak už tu nekdo psal když jednoho prcka máš nebo nemáš žádnýho :o/

kinguse
9. led 2011

ahoj holčiny,tak jsem dnes zkusila terapii prací 😝 ..jsem totálně vyčerpaná, pořád mě nějak pobolívá břicho. V těhu už ani trošku nevěřím, dneska 13.den po KETu test sněhobíle bíly 😖 ,takže to by musel být fakt zázrak! Už jsme si zamluvili ubytko na příští víkend na lyže do Rakouska,tak si aspoň pročistím hlavu. 🙂 ..nebo spíš bolavou duši! A pak musíme zas začít šetřit,jestli chcem ještě něco podniknout 😀

sandol
autor
10. led 2011

@kinguse ahoj kingísku 😔 ,co ta terapie,pomohla?Jestli ne,tak ty Rakousy určo 😉 a moc tam teda neutrácet 😠 ,ať do toho můžete jít brzy a konečně už čapnout štěstí 😵

sandol
autor
10. led 2011

@pepek007 čauky,až bude čas,napíši taky něco k mražení,ale u nás myslím bylo vždy vše v pohodě,nikdo myslím nic neubíral,zázračně nemizely,takže hlavu vzhůru a nepátrej 😉

sandol
autor
10. led 2011

@vered co ty brouku,už máš svrběníčko?Jak to máš s příznakama?Jsem si říkala,že bys mohla ve středu taky testnout 😉,já testila taky ve středu 😉 a to je už za 2 dny 😲,ty jo,toto letííííí.Co???Tak ve středu???????????

sandol
autor
10. led 2011

@luucia tak tos dobrá 😕 ,mastný bramboráčky 😀,nepopírám ale,že bych si jeden také nedala 😀
Tak to máme stejný,celodennně "trošku špatně" a večerem mnohem horší 😝 A přesně,stačí něco skousnout a je líp 😉Ta brutus nevolnost 😝 asi předevčírem se mi naštěstí už neopakovala.
Taky jsem zvědavá co bude na kontrole 😕 ,jedeme v pátek,takže numero nahlásím až v pátek a rovnou též UZV.Jasně,je to jedno co to bude,hlavně ať je vše OK viď 🙂 Tak přeji příjemné nevolnosti 😉

sandol
autor
10. led 2011

Takže AŽ v pátek krevní testy 🙂
Teda ten náš CAR si dává na čas,kontrola fakt až za 3 týdny po ET,dnes jsem tam volala.
Jsme moc zvědaví,kolik jich tam bude 🙂

pepek007
10. led 2011

@sandol Díky Sandolko 😉 😵 😵

vered
10. led 2011

@sandol 🙂 ahooooj. 😵 a v patek jdes na krev i na ultrazvuk?? Tady po 14 dnech na krev,pokud je pozitivni tak tyden na to ultrazvuk ,tyden na to dalsi a pak posledni kde je videt srdicko a pak Te IVF prenecha normalnimu gyndari.
Jinak vcera sme koupili test,chichi, citlivost tam nepisou jen ze by se to melo delat nejdriv 2-3 dny pred menses nebo po vynechani menses. Dnes rano jsem chtela zkusit, ale muz nechtel...tak mozna zitra, nebo ve stredu??? 😉
Jinak priznaky nic moc, trosku zada, sem tam bricho, akorat mam zimnici kazdej vecer a rano a BT je taky pekna.Ale to nevim jestli ovlivnuje utrous. Pri tretim IVF jsem dostala menses 9.den po ET a taky sem ho brala, takze mi asi menses nebrzdi.
Uf kezbych mela za par dni dobre zpravy. 🙂 Zatim pa,jdeme k babi.Juknu sem vecer. Jak je Tobe?

Ostatnim holcinam preju pekny vecer a zdravim!!! 🙂

ira13
10. led 2011

Tak dnes na kontrole sliznice 8mm ,Mudr říkal že stačí 7,5 ale určitě ječtě poroste.Ket mám ve čtvrtek pokud se dobře rozmrazí

vered
10. led 2011

@ira13 Je ty uz mas Ket jo???Ty jo tak to drzim pesticky!!!! Sliznice 8 mm je ok, ale jeste povyroste neboj, basti to lneny seminko. Ja jdu ve ctvrtek na krev!!!Tak doufam ze nam to dobre dopadne!!!!! 😵

ira13
11. led 2011

@vered Na semínko jsem nějak zapoměla,ale včera jsem začala poctivě snad to do čtvrtka doladim, aby se tam embroušům líbilo. To na tebe budu ve čtvrtek myslet. Už jsi testovala?

kenya83
11. led 2011

Krásny deň prajem 🙂
@vered tak zajtra ráno očakávam pozitívne správičky 🙂 🙂 🙂 a hneď nám daj vedieť ako to dopadlo 🙂
@ira13 a brala si aj nejaké lieky na podporu rastu sliznice?

kenya83
11. led 2011

@vered kedy je dobré papať to ľanové semienko? A ako sa to užíva?

ira13
11. led 2011

@kenya83 Beru od 2dne cyklu 3x1 estrofem
od 15dc 3x2 utrogestan
Na sliznici je i maliníkový čaj, lněné semínko v jakémkoli množství ,ale stačí pár lžiček třeba do jogurtu.Také červené víno skleničku před spaním.

ira13
11. led 2011

Berete některá tolik utrouše? Já měla vždy u ivf 3x1 a teď 3x2.Je dávka u ket vyšší? Vždy jsem ho zaváděla a teď mi dal vybrat že ho můžu i polykat .Ptala jsem se co je lepší a říkal ať toho do žaludku necpu tolik . Mě se zdá polykání lepší, spodem mám pocit že to nemůže mít takový účinek vždy toho dost vyteče.Bylo vám po něm některé špatně?

paja23
11. led 2011

ira13-ahojky, já mám teprve v pátek kontrolní utz, ale utrogestan mám napsaný 2x2. Asi záleží na Caru. Mně teda z něj špatně bylo. Ale nejhorší to bylo v kombinaci s těhotenstvím /i když to měl člověk motivaci to vydržet/, pak mi ho snížili na 2x1 a bylo to lepší. Ale myslím, že to je dost individuální.

vered
11. led 2011

Ahoj holky, tak dneska rano v pul seste vstaval milacek a rozhodli jsme se s muzikem ze zkusime testovat.
Moc dobrej napad to nebyl,protoze jsem prece jen 11.den po Et a jen s 4 bunecnyma embryjkama. Kazdopadne Ty 4 minuty byly strasne dlouhy a hlavne snehobilo, uz sem sla do pokoje se mazlit s Josikem. 😢 Pisou ze se vysledek zobrazi od 4-10 minut, no a do ty 10.minuty se tam objevila jeste jedna mini mini carecka, slaboulinka a tenoulinka, ale je tam!!! Ja ji vidim, manza byl trochu skeptickej, prej ..jooo vidim tam neco, ale nevim co to je.
Nemuzu to ani vyfotit, neb fotak je ve spravce...
Mela sem to zkusit az zitra nebo ve ctvrtek...ale byla sem nedockavec. Dalsi testy uz nemam, jsou strasne drahy, tenhle stal asi 150KC a to byl nejlevnejsi, vubec tu nepisi citlivost a vlastne se v tom ani nevyznam, jaka citlivost by to mela byt atd..... 😕
Tak ted sem takova, ze nevim na cem sem, jestli jo..nebo ne...
Na krev bych mela jit az v patek, ale pujdu ve ctvrtek, neb patky se tu nedela....

vered
11. led 2011

@ira13 Ja beru utrogestan, zavadim 2x 2 . Rano a vecer. Polykat jsem to nikdy nezkousela, pry je lepsi zavadet. Me po nem nic moc neni, mozna unava, ale jinak ok. Akorat to vytejkani je docela neprijemny.... 😖